Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72651) djculture válasza Crytek (#72648) üzenetére


djculture
félisten

Lesz az 500forint is nem egy nagy valami, psp-re meg nintendóra jó volt pc-re vicc

[ Szerkesztve ]

(#72652) Dilikutya válasza arty (#72645) üzenetére


Dilikutya
félisten

Steam-en is 4,99€.

Azt látom, hogy nem DLC, hanem önálló, de mi ez? Mobil-port?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72653) eami válasza djculture (#72651) üzenetére


eami
addikt

ugyanúgy controlerrel lehet tolni, csak szebb és nagyobb képernyőn :P

(#72654) djculture válasza Dilikutya (#72652) üzenetére


djculture
félisten

Ps vita port, arra jó is volt, de pc-n nagyon látszik hogy kis felbontásra készült.

[ Szerkesztve ]

(#72655) Renok válasza djculture (#72651) üzenetére


Renok
senior tag

Teljesen egyetértek, PC-re egy vicc ez a játék...
Pedig meg akartam venni, de ezt inkább passzolom, az ingyen sem kéne kategória lett sajnos.

(#72656) djculture válasza Renok (#72655) üzenetére


djculture
félisten

Ez se jobb[link] sajnos, 10 percig birtam.. Láthatatlan falak mindenfele amelyek mögött mozognak a karakterek sőt át is lépnek rajta de a főszereplő meg nem tud belépni oda, pc-n hol látni ilyet.. Még a dosos játékoknál se volt ilyen..
Psp-s nyavaja ennyire gyenge hardverileg hogy televan ilyen játékokkal, de ott elszórakozik az ember kis kijelzőn ..

[ Szerkesztve ]

(#72657) ayo válasza Renok (#72655) üzenetére


ayo
addikt

castlevania kis játéka is ilyen amúgy. ezekkel az a baj, hogy kézi konzolon nem olyan szépek, pc-re meg kicsit kevés egy ilyen játék

blackgate pl le volt akciózva 3ds-re, de steamre ezerszer olcsóbb (főleg amikor gmg ingyen pénzből veszed), szóval én inkább pcre szereztem be

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#72658) Dilikutya válasza djculture (#72656) üzenetére


Dilikutya
félisten

Harcolj a szabadságért! Az Úr 1765. esztendeje. Amikor a spanyol hadak Louisiana elfoglalására törnek, Aveline asszaszin mester harcba száll hazája és népe védelmében. Számolj le ellenfeleiddel, használd a harci technikák és fegyverek széles tárházát! Kísérd végig egy új nemzet születését a XVIII. századi New Orleansban! Vadonatúj, lebilincselő élmény vár HD grafikával, új küldetésekkel és (B)újratervezett játékvezérléssel(/B).

Jópofa. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72659) Edorn válasza Dilikutya (#72658) üzenetére


Edorn
aktív tag

Nem tud valaki arról, hogy terveznek-e kiadni egy mindent egyben csomagot steam-re? Hogy ne kelljen egyenként minden részt megvásárolgatni, hanem egy pack-ban benne lenne minden eddig megjelent rész?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#72660) FollowTheORI válasza Renok (#72655) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jó hogy játszottatok is vele PC-n? :)

Szerintem semmi baja, én jól elvoltam vele... és szórakoztató. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72661) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az új villámakcióban benne van a Watch Dogs... teljes áron. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72662) i2k válasza Edorn (#72659) üzenetére


i2k
senior tag

Talán az Assassin's Creed 32 után, amikor kifullad a sorozat, és akkor is csak 5-6 év után, mikor már fillérekért sem kell senkinek az összes rész.
Addig sosem lesz "All In One" Pack.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#72663) bullseye válasza Dilikutya (#72661) üzenetére


bullseye
addikt

Már -80%, meg a DLCk is, kérdés, hogy melyik éri meg belőle.

Ja, én behúztam a Long Live the Queent, nem hagyományos játék, de ez alapján megtetszett, és barátnőknek is jó lehet.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#72664) Dilikutya válasza bullseye (#72663) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én -20%-ot látok a Watch Dogs-ra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72665) bullseye válasza Dilikutya (#72664) üzenetére


bullseye
addikt

Az csak azért van, mert hülye vagyok és keverem a Sleepinggel...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#72666) Akos96


Akos96
senior tag

Price of individual games: 6,73€
Bundle cost: 6,79€

Ez az L.A. Noire déelcésdi még mindig nagyon nem akar összeállni.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#72667) velizare


velizare
nagyúr

civ 5 complete gőzbe csak 13,19€ még 30 óráig.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#72668) ooooobi válasza Akos96 (#72666) üzenetére


ooooobi
senior tag

L.A. Noire: DLC Bundle? nálam 2,99

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#72669) gyantaszuz válasza velizare (#72667) üzenetére


gyantaszuz
tag

az elég kellemes ár érte.

(#72670) ayo


ayo
addikt

maxon megy a sniper elite 3 streamelés közben - szóval nagyon jól lett optimalizálva, kicsit fura, de nekem 1 és a v2 is nagy kedvenc volt, sztem jó lesz ez:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#72671) djculture válasza ayo (#72670) üzenetére


djculture
félisten

Majd megnézem én is ha ez megoldódik:

Egyelőre itt tartunk:

Thank you for your recent order,

We are writing to let you know that we are now aware there is an issue with the STEAM key that we sent to you for Sniper Elite 3 and that we are currently working with our supplier and the game publisher to resolve this issue.

At this time we do not have any further information regarding this issue that we can offer you via email or telephone but we assure you that we will keep you updated as and when we have more information regarding a solution.

We apologise sincerely for any inconvenience and frustration caused and we will be in contact with you later today with a solution.

Kindest Regards

[ Szerkesztve ]

(#72672) szami777 válasza djculture (#72671) üzenetére


szami777
addikt

gift vagy amd kupon?
Mostanában akarom beszerezni, azért kérdem :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72673) regener válasza djculture (#72671) üzenetére


regener
veterán

Honnan vetted? :Y

Más:
Closed Beta Key Giveaway for Hazard Ops

Eredeti oldalról bugos a kérés, csak innen sikerült beszerezni eddig.

[ Szerkesztve ]

(#72674) djculture válasza szami777 (#72672) üzenetére


djculture
félisten

SimplyCDKeys ez volt a száz valahanyadik vásárlásom ott sose volt még ilyen..

Elég vices volt amugy épp játszom erre megakadt és kiirta hogy irási hiba történt majd utána kivágta ezt az ablakot, állitólag a kiadónál szartak el valamit dobozos játékot vett a szlovák haver nálla ugyanez az eset volt. Van olyan ember is akinek ugyanzon kód volt a dobozos játékában amit letiltottak sorba. Arma3 lesz ebböl a játékból is..

[ Szerkesztve ]

(#72675) FollowTheORI válasza djculture (#72674) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A Simply is "dobozost" árul, nem? Nekem úgy rémlik a legtöbb cuccuk az. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72676) djculture válasza FollowTheORI (#72675) üzenetére


djculture
félisten

Azt azt, egyelőre korrektek mai nap megprobálják megoldani a dolgot. Addig se kell költenem láttam hogy már van seasson pass huszonvalamennyi euroért.. Az összes kiadó bekaphatja a seasson passát. Biztos jobban megfogja nekik érni ha a pc piac bedöglik az ilyen hülyeségek miatt, konzolra meg egy season passot meg dlc-t se vesz meg senki.

[ Szerkesztve ]

(#72677) Heavyrain válasza djculture (#72674) üzenetére


Heavyrain
őstag

Másnak is volt vele gondja,aki onnan vette,neki ezt írták:

Thank you for your recent order,
We are writing to let you know that we are now aware there is an issue with the STEAM key that we sent to you for Sniper Elite 3 and that we are currently working with our supplier and the game publisher to resolve this issue.
At this time we do not have any further information regarding this issue that we can offer you via email or telephone but we assure you that we will keep you updated as and when we have more information regarding a solution to the issue.
We apologise sincerely for any inconvenience and frustration caused and we will be in contact with you later today with a solution.

(#72678) arty válasza eami (#72649) üzenetére


arty
veterán

elnézést, tehát uplay is steamkulcsot árul

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#72679) marcusa válasza arty (#72678) üzenetére


marcusa
addikt

Steam kódot ad, én már 16db-ot vettem ubi shop-ban továbbadásra a Blackgate-ből, és mindegyik steam kódot adott. :K Mondjuk az uplay fiókon is megjelenik a borítója, de ha rákattintasz, steam kliensbe visz.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#72680) FollowTheORI válasza arty (#72678) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem azis Steames... ebbe a játékba van integrálva Steam achi, meg egyebek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72681) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Left 4 De ad four packra még mindig keresek két embert!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#72682) Akos96 válasza ooooobi (#72668) üzenetére


Akos96
senior tag

Az valóban annyi, csak a DLC-k+alapjáték pakk (Complete) drágább, mint külön megvenni őket. Korábban is ilyen volt, akkor még talán 1-2 euróval drágább is volt a Complete Edition.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#72683) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

BAROMI jó Android appok ingyen az Amazonon.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#72684) Anonymus X válasza djculture (#72671) üzenetére


Anonymus X
tag

Ez a magyar szöveg... Kész fájdalom olvasni.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#72685) tupacamaru válasza ZsZso (#72683) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#72686) djculture válasza Anonymus X (#72684) üzenetére


djculture
félisten

Ha fáj hanem most erre volt állitva és csak elküldtem a supportnak is mi a pálya...

(#72687) tomsolo válasza Heavyrain (#72677) üzenetére


tomsolo
őstag

Valami nem feltétlen volt kóser - mert aki a rebellion storeba vette az kapott mailt hogy upgradelik a kulcsot(megejelenés előtt).

Imho ez miatt kerülhetett ki sok olyan kulcs amit még nem vontak vissza.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72688) atomeec válasza ZsZso (#72683) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszi, meg is telt a telefon belső memóriája... :Y :R

(#72689) cikasz válasza arty (#72645) üzenetére


cikasz
őstag

Amúgy ez a Blackgate külön játék vagy kell hozzá az Arkham Origins? Történetben hol áll?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#72690) eami válasza cikasz (#72689) üzenetére


eami
addikt

teljesen külön van :K

(#72691) echterion válasza ZsZso (#72683) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszike, be is vásároltam párat ezek közül. :R

**********

(#72692) BoneDragon


BoneDragon
veterán

G2A-n AC: Unity és FC4 50%-t kapott... :U

(#72693) Mumee válasza BoneDragon (#72692) üzenetére


Mumee
őstag

És vélemény az Enemy Frontról, ami -57%-ot kapott?

(#72694) djculture válasza djculture (#72686) üzenetére


djculture
félisten

A vége ez lett lehet kérek helyette egy grid autosportot.

Further to our previous email we have continued to work with our supplier to find a solution to the issue that has affected your CD Key today, however despite our best efforts this has unfortunately not been possible.

We understand that you are very keen to play the game that you have purchased as soon as possible but as a resolution has failed to materialise and as we are unable to offer you a replacement CD Key we have decided to take the action of issuing you a full refund rather than keep you waiting any longer.

We would like to apologise sincerely for the inconvenience and disappointment caused and we will continue to communicate with our supplier to find the cause of this issue to ensure that it cannot happen again. Your refund will show back in your account within 3-5 working days and as a further apology we will be issuing your account with 4000 Loyalty points that will give you £4 off your next order with us.

[ Szerkesztve ]

(#72695) tomsolo válasza djculture (#72694) üzenetére


tomsolo
őstag

Én mindig tudtam, hogy maross megbízhatóbb mint a legtöbb bolt. :D

//vidáman lövöldozik.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72696) djculture válasza tomsolo (#72695) üzenetére


djculture
félisten

Maross persze az nem kérdés de amúgy nem izgat ezzel csak jól járok kapok egy gridet ami drágább meg 4 fontot levásárolhatóan.

(#72697) tomsolo válasza djculture (#72696) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem ez a grid ingyen se kéne

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72698) djculture válasza tomsolo (#72697) üzenetére


djculture
félisten

Én e kettő között vaciláltam..Sniper nyavaja meglesz dobozosan

[ Szerkesztve ]

(#72699) Dyingsoul válasza ZsZso (#72683) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nagyon köszi! ezekből sokat virágbolti verzióban használtam és igen jól jönnek eredetiben! Kérni sem lehetett volna jobb appokat ingyen!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#72700) eami válasza tomsolo (#72697) üzenetére


eami
addikt

:( pedig most akartam neked giftelni egyet :(

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.