Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73101) Csapoati válasza eszement24 (#73099) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak az Xbox kontroller, azt minden felismeri azonnal (a vezetekeshez semmi nem kell, csak bedugod es megy).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73102) eami válasza eszement24 (#73099) üzenetére


eami
addikt

xbox 360 controller, és javaslom a vezetélnélkülit. Pont ugyan olyan gyors, nincs semmi késleltetés, cserébe sokkal kényelmesebben lehet hozni, vinni, rakosgatni házon belül. Simán megéri az a 1,5-2 ezer forintos többletet. Úgy sem csak 1 évre veszel ilyesmit.

(#73103) eszement24 válasza eami (#73102) üzenetére


eszement24
aktív tag

BoomieBogi, Csapoati Eami köszi a válaszokat :R Eldőlt, xbox 360 controller lesz és vezeték nélküli :) Meg is nézem, hogy mennyibe fáj és hamarosan beszerzek egyet. Ez a Bit trip alien 2 kicsinál :DDD

(#73104) BomiBoogie válasza eszement24 (#73103) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én csak azért javasoltam a vezetékest, nekem is azért van, hogy soha ne kelljen bajlódni az elemekkel. :)

(#73105) Csapoati válasza BomiBoogie (#73104) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En is ezert vettem wiredet, meg olcsobb is valamivel. De akit nem zavarnak az elemes dolgok, annak megeri a wireless is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73106) eami válasza BomiBoogie (#73104) üzenetére


eami
addikt

elég sokat használom a vezeték nélkülit és azért olyan gyakran nem kell csereberélni az elemeket, ráadásul tölthető akksit is lehet venni hozzá ebayről párszáz forintért amit utána USBről lehet tölteni :K

(#73107) genndy válasza eszement24 (#73103) üzenetére


genndy
addikt

konzolokszervize, 11e körül. Annál olcsóbban nem hiszem hogy megkapod.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73108) GoZoL válasza eszement24 (#73103) üzenetére


GoZoL
senior tag

Még egy észrevétel. Pár hete MOL benzinkúton voltam tankolni és XBOX360 vezetékes kontrollert 5000 Ft-ért láttam és ebből még lejött egyéb kedvezmény! Akkor szóltam is ismerősnek el is vitte.Szerintem megtalálható bármelyik töltőállomáson.

(#73109) dejaris válasza genndy (#73107) üzenetére


dejaris
addikt

Es ehez kell kulon venni valami jelado-vevot, ami a gepbe megy?

Ez a szin nagyon megtetszett, hogy igy szoba kerult.

[ Szerkesztve ]

(#73110) genndy válasza dejaris (#73109) üzenetére


genndy
addikt

Ha PC-hez akarod használni akkor kell.
11e körül én a "for Windows" jelűt vettem, ezt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73111) dejaris válasza genndy (#73110) üzenetére


dejaris
addikt

Ez nem szep :D Vegig bongesztel a konzolok szervize oldalt, de nem talaltam ilyen jeladot kulon :((

(#73112) marcusa válasza genndy (#73110) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem is ilyen van, és utoljára decemberben cseréltem benne elemet, és még nem villog hogy cserélni kellene. Az a titka, hogy jó drága elemet kell bele venni és akkor nagyon sokáig bírja. :)

:-)

(#73113) i2k


i2k
senior tag

Csakis vezetékes eszközökre esküszöm.

Egerem, billentyűzetem és így az X360 Controller for Windows is vezetékes.
Bajlódjon elemekkel / akkukkal az, akit két anyuka szült :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73114) xrvman válasza i2k (#73113) üzenetére


xrvman
őstag

úgy van :)

5 éve vettem az egeremet / billemet, gamepadot és még nem kellett benne cserélni semmit :DD lévén vezetékes.

[ Szerkesztve ]

(#73115) leikomessi válasza GoZoL (#73108) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Nem kizárt, hogy volt ilyen.
Most vezeték nélküli kontroller van MOL kúton 9600 forintért.

(#73116) FoxiestFox válasza i2k (#73113) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Célszerűbb ceruzaakkukat használni amúgy. Bírják is, és kidobni sem kell őket nagyon sokáig.
Én elemeket már nem is engednék gyártani, merő környezetszennyezés, hogy dobálhatod el használat után..

(#73117) genndy válasza leikomessi (#73115) üzenetére


genndy
addikt

Ez receiver nélkül nem jó PC-hez! (csak szólok) Az meg még valami 4000 Ft.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73118) ollie válasza FoxiestFox (#73116) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ceruzaakkut? Azokat nagyon gyakran, néhány naponta kell tölteni. Vagy lemaradtam valamiről?

***

(#73119) kyowolf


kyowolf
csendes tag

Én vezeték nélkülit vettem, de idegesített hogy folyton cserélni/tölteni kell az elemeket. Ezért vettem a kontrollerhez usb töltőt. Így működik elemek nélkül is, csak erősebb rezgésnél kikapcsol mert nem kap elég áramot, ezért tettem bele tölthető elemeket (leggyengébb, legolcsóbb). Így már tökéletesen működik, mivel tölt bele játék közbe annyit, hogy kibírja a nagyobb terhelést és nem vagyok a géphez kötve sem, csak áram forráshoz.

(#73120) velizare válasza ollie (#73118) üzenetére


velizare
nagyúr

kapacitástól és fogyasztástól függ. ma már gyártanak olyan klavikat és egereket, amik fél éveket-hónapokat elvannak 1-2 AAA elemmel.
az akkuk is használódnak, érdemes hozzájuk venni olyan töltőt, ami képes akkuápolást csinálni, valamint kijelzi, mekkora kapacitást sikerült beléjüksajtolni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#73121) FoxiestFox válasza ollie (#73118) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igaz, én csak az egeremben használtam olyat (a fényképező mellett), de hónapokig ment darabja.
Még a fényképező is ment velük napi használatban hetekig. (Persze vakuzva gyorsabban kifulladt)
Azt hiszem, Varta akkuk voltak, 2100 mAh

(#73122) maross válasza ollie (#73118) üzenetére


maross
veterán

logitech egeremben majdnem egy evet bir, billentyuzet mar tul van egy even, es nem kellett cserelni. Gigabyte egerben csak 1-2 honap, merges is vagyok miatta :). 2400-2600 maH-t kell venni lehetoleg, nem baj ha markas.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73123) AtHoS válasza kyowolf (#73119) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez a kemény vezeték-nélküli vezetékes :DDD

read-only mode on the forum

(#73124) leikomessi válasza genndy (#73117) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Sejtettem valami turpisság van a dologban :)
Nekem vezetékes van, nagyon elégedett vagyok vele. 5000 forintért megérte volna még egy, de ha van is a kutakon, a honlapon nem írják.

(#73125) BomiBoogie válasza leikomessi (#73124) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én darabját 7-ért vettem, nekem annyit megért.

[ Szerkesztve ]

(#73126) kyowolf válasza eszement24 (#73099) üzenetére


kyowolf
csendes tag

De ha nem ragaszkodsz az xbox controllerhez, akkor ajánlani tudom a Logitech Chillstream Gamepad-ot. Ez vezetékes, de úgy rémlik van hasonló vezeték nélküli is. Én már több mint 7éve vettem valami akcióba, akkor 3000ft volt. Funkcióban ugyanazt tudja mint az xbox kontrollere. Kialakításba valamivel kézreállóbb és a súlya is kisebb. A beépített kéz hűtése miatt nyáron elég kellemes tud lenni :)

(#73127) ayo válasza kyowolf (#73126) üzenetére


ayo
addikt

logitechet hiába ajánlsz, már nem nagyon lehet kapni, inkább csak használtat...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#73128) ollie válasza maross (#73122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy érted, hogy 1 éven keresztül nem kellett tölteni az akkut?

***

(#73129) BomiBoogie válasza ayo (#73127) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Áh. :(
Nekem volt egy Logitech F-510-em, akartam mellé egy másikat, de már 1-2 éve sem lehetett kapni sehol.

(#73130) dejaris válasza genndy (#73117) üzenetére


dejaris
addikt

Na de olyat hol lehet kapni, mert a kozolok szervizenel nem latok.

(#73131) birorichard válasza genndy (#73110) üzenetére


birorichard
őstag

Működik a kontroller minden játékhoz? Eleinte én is azt akartam venni, de azt olvastam fórumokon, hogy a vezetékesnél kevesebb játékot támogat... Érdekes, bár nem kockáztattam, uh. vezetékest vettem.

(#73132) tarBubbles válasza dejaris (#73130) üzenetére


tarBubbles
tag

boltban külön nem lehet. ebay és társai jöhetnek szóba.

(#73133) eami válasza ollie (#73128) üzenetére


eami
addikt

logitech billbe nekem már több mint 1,5 éve ugyanaz az elem van és köszöni jól van :)
Egeret talán hetente rárakom a dokkolójára pihenni akkor tölti. xbox controllerbe meg már nem is emlékszem mikor cseréltem utoljára elemet de már több hete. Az akksi mondjuk tényleg hamarabb merül. Ceruza akksik is azért merülnek amúgy, mert míg az elem 1,5V addig az akksi kevesebb.

(#73131) birorichard: megy minden gond nélkül a vezetéknélkülivel is. Talán androidos tableteken volt egy időben gubanc vele, de már ott is csak rádugod az adatpert és lehet is csapatni controllerrel :D

[ Szerkesztve ]

(#73134) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG :

The Guild Gold Edition + The Guild 2 + The Guild 2: Pirates of the European Seas + The Guild 2: Renaissance $9.96 ( két napig tart az akcíó )

(#73135) FollowTheORI válasza eami (#73133) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért inkább mert van önkisülésük... de állítólag már gyártanak olyan akksikat ami erre a célre is jó, és hasonló karakterisztikával bírnak mint a szárazelemek... azt hiszem talán duracell-t láttam már ilyet.
De jóval drágább is gondolom. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73136) birorichard válasza eami (#73133) üzenetére


birorichard
őstag

Wow, a tabletről nem is tudtam. :)

(#73137) genndy válasza dejaris (#73130) üzenetére


genndy
addikt

Ezt én sem tudom, de mivel egybe vettem nem is érdekelt.

birorichard: én nem olvastam semmi ilyet, nem futottam bele semmi olyanba amit ne támogatott volna, igaz túl sokhoz még nem próbáltam (elég megrögzött bill+egeres vagyok).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73138) Lacee1986 válasza eszement24 (#73099) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Én inkább a wireless-es verziót ajánlanám. Igaz drágább, és kell hozzá egy vevő is, de legalább nem kell szenvedni a 3 méteres kábellel soha. Ha jót akarsz, akkor egy dokkolót is veszel hozzá. :K

Most nézem, hogy azóta már volt egy pár válasz. :D

[ Szerkesztve ]

(#73139) birorichard válasza Lacee1986 (#73138) üzenetére


birorichard
őstag

Szerintem is mindenképp wireless...

[ Szerkesztve ]

(#73140) Mate válasza FoxiestFox (#73116) üzenetére


Mate
nagyúr

Sőt, tiltsuk be a vezeték nélküli dolgokat. A kábel sokáig bírja, míg akku is tönkremegy egy idő után és ki kell dobni...

Jó darabig használtam én is akksit. Töltöttem, majd 2-3 nap múlva lehet tölteni újra, pedig nem kínai vacak volt. Míg normális, jó minőségű elemmel elvagyok fél évig.

(#73129) BomiBoogie: Én tudok eladó F710-et ;]

(#73141) Lacee1986 : Nem minden gamepadhoz létezik dokkoló.

[ Szerkesztve ]

(#73141) Lacee1986 válasza Mate (#73140) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Pont ezért írtam a dokkolót. Soha többet nem kell töltögetned az aksikat, és jól is néz ki...

(#73142) leikomessi válasza Lacee1986 (#73138) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Azt a három méter kábelt nem úgy kell elképzelni, hogy mindenre rátekeredik, beleakad.
Ha normálisan van kivezetve a géptől, akkor abszolút nem zavaró szerintem.
Könnyebb a súlya még a kábel ellenére a vezetékesnek, mint egy vezeték nélkülinek.
De ízlések és pofonok.

(#73143) DJGABI válasza dejaris (#73109) üzenetére


DJGABI
addikt

nyugodtan veheted, adóvevő meg jó az ezer forintos ebayes is [link], picit tákolni kell, de utána ugyanúgy felismeri mint a hivatalost [link], én is így használom.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73144) djculture válasza Mate (#73140) üzenetére


djculture
félisten

Az akksinak kisebb a feszültsége és a kapacitása is igy nem csoda ha egy normális elemmel jobban birja a cucc. Annak idején volt az a bazi alcatel meg a motorola timeportok na azoknál is az akksi birta 4-5 napig egy feltöltéssel elemmel meg 2-3 hétig elműködött.

[ Szerkesztve ]

(#73145) ollie válasza eami (#73133) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én az akkukra vagyok kíváncsi, nem az elemekre. Az elemekről tudom, hogy nagyon sokáig bírják.

***

(#73146) maross válasza ollie (#73128) üzenetére


maross
veterán

Igen, egy bazi regen vett gp 2400 vagy gp 2500 van benne (es akku). Most mar kezdenek eloregedni, cirka 6-7 evet birtak, soknak mar fele alatt van a kapacitasa. Ha ennel is jobb kell, akkor sanyo eneloop az etalon, fenykepezogepben olyat hasznalok, mert az ritkan van eloveve, es az eneloop hasznalaton kivul is nagyon jol tartja a feltolteset.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73147) warcat


warcat
veterán

Imagine Me Alpha/Beta Access Key Giveaway +1 sor lehet gyakorolni az amd giveaway-re.

EA: It's in the crate!

(#73148) Crytek válasza warcat (#73147) üzenetére


Crytek
veterán

Oda nem gyakorlás kell hanem kb olyan csoda mint a lottó ötös megnyeréséhez.

Next PC Upgrade: 2022

(#73149) eami válasza Crytek (#73148) üzenetére


eami
addikt

mondja ezt az aki 2x is behúzott 1-1 kupont ? :DDD

(#73150) ollie válasza maross (#73146) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.