Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73701) szami777


szami777
addikt

nekem is a spec ops the line és a mafia 2 nem kell bundleből. Aki amiatt venné, dobjon Pü-t, megegyezünk :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73702) echterion válasza szami777 (#73701) üzenetére


echterion
nagyúr

Ment pü.

(#73696) mate3553: Azé' köszi. :)

[ Szerkesztve ]

**********

(#73703) 8zabi


8zabi
őstag

én sem csináltam még ilyet.. de ha valakinek nincs szüksége BioInf kulcsra szívesen fogadom :O

(#73704) eami


eami
addikt

TIL: még az Bioshock 1 sem volt meg sokmindenkinek, de még azért is sok az $1....

(#73705) djculture válasza eami (#73704) üzenetére


djculture
félisten

Jó az én a védelem nélküli változatnak örülök...

(#73708) Chiller válasza zone (#73688) üzenetére


Chiller
őstag

Nekem _mindegyik_ játék megvan, kivéve az xcom. Most akkor én vegyem meg, aztán linkelgessem ide a többit?
Vagy nyerészkedjek? Hm, lehet ez utóbbit választom :DDD

(#73712) MBazsee


MBazsee
tag

Most hogyan lehet kiegészíteni BTA-ra az 1$-os Humble vásárlást?

Üdv: Mbazsee

(#73713) Heavyrain válasza MBazsee (#73712) üzenetére


Heavyrain
őstag

Rámész a linkre amit kaptál,( ahol tudod aktiválni a kulcsokat).
Majd fent ott lesz,hogy: Like what we're doing? Click here to increase your order amount!

[ Szerkesztve ]

(#73714) MBazsee válasza Heavyrain (#73713) üzenetére


MBazsee
tag

Sajnos nincs ilyen (legalábbis nem találom sehol) lehetőség. Lehetséges, hogy amiatt nincs, mert gift-ként vettem?

(#73715) sto1911


sto1911
veterán

Akinek marad Bioshock 2-je, az irjon mar ram, koszi!

(#73716) Badtor


Badtor
tag

Sziasztok!
A 2K Bundle-el kapcsolatos kérdésem lenne.
Szerintetek arra van esély,hogy a bónuszjátékok között esetleg lesz NBA2K13 vagy NBA2K14? :)

(#73717) bullseye válasza Badtor (#73716) üzenetére


bullseye
addikt

50% ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#73718) Badtor válasza bullseye (#73717) üzenetére


Badtor
tag

Miért,mire számított? :C
Azért reménykedek :)

(#73719) Źşë' válasza eami (#73704) üzenetére


Źşë'
addikt

mert? mi a bajod vele, ezerszer többet ér mint sok mai indie meg hasonló early acces játék... nem is beszélve sok AAA kategóriásról.. :U sőt még a 2. részt is veri ami erősen konzolport lett ráadásul pixeles mint a bánat :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#73720) eami válasza Źşë' (#73719) üzenetére


eami
addikt

szóval nem jött át a mondandó... semmi gond nincs ezzel, azzal annál inkább hogy mint ahogy látod sokak még azt a 230 forintot is sajnálják érte... na ez a gond.

(#73721) Itsu


Itsu
tag

remélem az Enemy Within bekerül akkor megveszem a 20 dodóst addig meg kivárok...

(#73722) cskamacska válasza cskamacska (#73360) üzenetére


cskamacska
addikt

Egy héttel később..
"Space Engineers vagy 7 Days To Die?"
Mindkettő ki lett tesztelve.

7 Days to Die meglepő módon tényleg a Minecraft túlélő módjának reszeltebb változata, jobb grafikával, több zombival, több buggal, egyféle megunható pályával. Építés és rombolás sokkal nehézkesebb, többet kell gyűjtögetni az előrébb jutáshoz is, miközben DayZ szerűen a többi szerverlakó jóindulatára vagy bízva, ha szemetek a veteránok, akkor egykettőre kinyírnak és elszedik mindened, majd elvonszolják az érinthetetlen búvóhelyeikre.
Egy szint felett ,a DayZ-hez hasonlóan, is csak háttérzaj szerepét töltik be a zombik, utána marad az építgetés, a kraftolás, és egymás legyakása. Ha az ember nem szereti a monotonitást, akkor 1-2 hét alatt bele lehet unni. Coopban ugyan az a helyzet mint egyedül, csak töb kar többet csap alapon gyorsabb a haladás, kevesebb a halál, nagyobb bunkereket is leginkább csak csapatok csinálnak, mert macera felépíteni, de a lényegen nem változtat, "end game" így sem lesz.

Space Engineers.. tényleg Kerbal Lite de kibővítve. Űrhajók összelegózása, vezetgetése, összetörése a lényege, némi viszonylag gyenge és korlátolt űrharccal. Túlélő módban ugyan az a legózás megy, csak elnyújtva a végtelenségig a nyersanyaghiány miatt.
Coopban hatalmas csalódás. Egyszerűen nincs mit csinálni. Felépítem, vezetgetem, összetöröm, felrobbantjuk, lelőjük egymást (mindezt egy teljesen kihalt aszteroida mező közepén, pályákon nincs semmi látnivaló, néha a tájékozódás is problémás), vicces is egy darabig, aztán a semmi. Egy nagy homokozó az egész, ami nagyon nagyon jó játék lehetne(a fizikai és törés modell nagyon tetszik, pláne hogy patkolható téglácskákból van összerakva).. ha lenne egy igazi játék köré építve, mert ez így elég defektes. :(

Pechemre a Space Engineers még veszített is az értékéből vásár óta(na az meg hogy jött ki :( ), így a maradék ajándékok vagy bukóval mennek tovább(és így kész ráfázás volt a 4pack), vagy a nyakamon maradnak, és elajándékozom őket az ellenségeimnek. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73723) GoZoL


GoZoL
senior tag

Mafia 2-őt vennék, akinek nem kell!

(#73724) -kdM- válasza GoZoL (#73723) üzenetére


-kdM-
senior tag

De azt ugye tudod, hogy mind a 2 Early Access játék és mivel indie gyakorlatilag nincs hivatalos megjelenési dátum?

(#73725) sto1911


sto1911
veterán

Ha giftkent kertem a 2K bundlet, akkor egyben aktivalja, vagy ha kattintok a giftlinkre, akkor kulon-kulon kulcsokat kapok?

(#73729) edemark


edemark
csendes tag

Sziasztok, gondolom mindenki ezt irja, de azert en is jeleznem, ha valaki megveszi a humble bundlit es pont az xcom-eu nem kell neki akkor dobjon meg egy privivel mert engem meg nagyon erdekelne.
Koszi

(#73730) tomsolo válasza cskamacska (#73722) üzenetére


tomsolo
őstag

> Space Engineers

Ez egy építgetős játék, ennyi. Az hogy van benne multi/coop az egy dolog, de ez alapján értékelni butaság.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#73731) maross válasza cskamacska (#73722) üzenetére


maross
veterán

orulj hogy nem takedown red sabre 4packet vallaltal be, mint en :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73732) #79621120


#79621120
törölt tag

Bár nem játék :

O&O Software

7 : 1 = 71% off everything! Only until Friday!

[ Szerkesztve ]

(#73733) zsolt200


zsolt200
tag

Valaki nekem is dobhatna Bioshockot vagy Spec Ops-ot ha már így osztogatjátok :D Odaadom a kártyákat.

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#73734) Qmi válasza Badtor (#73716) üzenetére


Qmi
tag

Bónusznak egy Sid Meier's Pirates! és pár Borderlands jó is lenne, októberben úgy is itt az új :)

Más:
Spec Ops kulcs tulajok engem se kíméljetek! Van della rá dögivel ;]

(#73735) Csapoati válasza zsolt200 (#73733) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amúgy egyik se kártyás (csak a Bio:Inf). :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73736) szami777


szami777
addikt

Újabb ingyenes játék
Really Big Sky steam key

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73737) tipuka válasza szami777 (#73736) üzenetére


tipuka
addikt

köszi, de ehhez csak twitter jó? :S

(#73738) warcat válasza szami777 (#73736) üzenetére


warcat
veterán

Ahogy felettem is írják,nem árt megemlíteni,hogy twitter fiókozni kell hozzá,kapkodni nem kell mert van 1 millió kulcs.Persze önmagában ezért gyártani erősen megkérdőjelezhető,de mivel Space Sectoron is ezzel szokták bonyolítani a giveawayt ezért én speciel megcsináltam most.

EA: It's in the crate!

(#73739) oriic válasza szami777 (#73736) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :C

Live-Die-Respawn

(#73740) Zolás válasza szami777 (#73736) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem üres a rész ahol a steam keynek kéne lennie. Most így jártam, vagy várni kell fél órát?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#73741) MrGeE válasza Zolás (#73740) üzenetére


MrGeE
csendes tag

mindenkinek üres :D ezen megy a sírás

(#73742) warcat válasza MrGeE (#73741) üzenetére


warcat
veterán

Nekem gond nélkül megérkezett a kulcs,de emailt is küldenek amiben benne van.

EA: It's in the crate!

(#73743) #79621120


#79621120
törölt tag

Na megjelent a Mafia 2 a hardveraprón . 600 forintért .

[ Szerkesztve ]

(#73744) Nuada herceg válasza warcat (#73738) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ez most akkor hogy működik?
Tudnál segíteni? Nem igazán értem, eléggé balfék vagyok angolból.

Értem a csíziót.

(#73745) zsolt200 válasza Csapoati (#73735) üzenetére


zsolt200
tag

A szándék megvolt xD

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#73746) szami777 válasza #79621120 (#73743) üzenetére


szami777
addikt

mi azzal a baj?
7.57 dollár jelenleg a bta, -1 dollár az alap, 6.5 dollár 3 játék, leosztva (viszonylag) fair ár :K
Legalább nem tízszeres áron adja.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73747) sultansmith


sultansmith
senior tag

Kezdődik megint az alien mizéria.

Kíváncsi vagyok, hogy hány bukott játék kell, mire az emberek megtanulják, hogy látatlanban nem fizetünk semmiért.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#73748) djculture


djculture
félisten

Betyár ez a bundlestars ruszkiknak a storeban érdekesen ezerszer jobb árak vannak:)

(#73749) Edorn válasza sultansmith (#73747) üzenetére


Edorn
aktív tag

Milyen mizéria? A fenti linken én nem látok semmi kifogásolhatót... Vagy félreértettem valamit?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73750) zsolt200 válasza Zolás (#73740) üzenetére


zsolt200
tag

Várjatok :D
UPDATE: Woobox, the service that delivers the keys, has just gone down, which has caused some problems with the giveaway. We'll repost the key giveaway box as soon as their service is back online. Don't worry, we're still planning to give away a million Steam keys. Apologies for the delay!

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.