Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73253) Edorn válasza cskamacska (#73240) üzenetére


Edorn
aktív tag

Végre megjelent steam-en??? Már nagyon vártam! :K

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73256) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ez a Warface még mindig az ami a böngészőben futó cucc (gface ? volt azt hiszem, ilyesmi), vagy ez a Steam verzió "tényleg Steam-es"?
Próbálta már valaki?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73257) dredbiro válasza FollowTheORI (#73256) üzenetére


dredbiro
senior tag

én nyomulok vele,nem egy rossz játék,el lehet vele lenni,igen böngészőben futott,mostmár nem,rendes játékként játszható külön folyamatban.steamen is elérhető
NetTom igen,eleinte egy launcherrel indítot,most hogy steamen belül tölthető,mindent automatán csinál

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#73258) Amantius válasza FollowTheORI (#73256) üzenetére


Amantius
senior tag

Egy kliens indul, mint pl. a Planetside-nál. A játék szerintem rém gyenge, de majd még próbálkozok.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#73259) FollowTheORI válasza dredbiro (#73257) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Steam tölti le Steam könyvtárban meg minden földi jó?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73260) Hunbeast87 válasza maross (#73218) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Köszönöm, elvittem..gondoltam kipróbálom.
Szakadok a röhögéstől :DDD

Sárkányon repülés - tutorial: A sárkányom vmi vámpírsárkány, mert csak a hátán ülő ember árnyéka látszik a földön :DDD Téves, a vámpíroknak tükörképük nincsen, szóval nem tudom milyen bűvös sárkány volt ez..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73261) Chiller válasza Hunbeast87 (#73260) üzenetére


Chiller
őstag

Ha kell valakinek, nálam is van egy. Akinek kell, küldjön privit.

(#73262) Hunbeast87 válasza Chiller (#73261) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ha tudtam volna, hogy ilyen, akkor biztosan otthagyom :DDD
A Metacritic-et sosem figyelem, szeretem inkább saját magam eldönteni, hogy tetszik-e egy játék vagy sem..
De ilyen gyonge LoL/DOTA 2 utánzatot még sosem láttam.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73263) VitaD5


VitaD5
tag

Sziasztok! :)

Az én szememben nagyon kevés játék éri el a "Te itt leszel a polcomon is!" szintet, illetve vannak játékok, amellyet rajongói mivoltom keres, hogy létezik-e? Így kérdezvén titeket, hogy van-e olyan dobozos kiadása a Doom-nak, amiben van legalább egy CD, amin fizikailag is ott vannak a klasszikus részek (Tudom, hogy nem lenne értelme, de egy könyvet is a benne lévő tartalmáért fizetjük.), és egy Steam aktiváló kód a Doom Classic Complete-re?

Így fizikailag is pompázhatna a szeretetemben. :))

Vagy ami talán túlzás lenne, ezek külön-külön?

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#73264) eami válasza VitaD5 (#73263) üzenetére


eami
addikt

steames rész felejtős ilyen felállásban, de tessék itt már veheted is amazonról :)

(#73265) VitaD5 válasza eami (#73264) üzenetére


VitaD5
tag

Yay! Köszönöm! :R Van egy érzésem, hogy sok példányban meglesz a Doom összes része. :DD
Bárcsak behozná a linket a mobilom böngészője... :W Majd később megfogom nézni. :))

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#73266) Arkennys


Arkennys
addikt

Áh megint volt AMD kód osztás? :D Ott rohadjon mg az egész részemről, amennyit máskor idegeskedtem már rajta :D látom most is felélénkítette a fórumot a dolog :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#73267) gyantaszuz válasza zone (#73097) üzenetére


gyantaszuz
tag

és itt még pénzért hirdetik -,-

[ Szerkesztve ]

(#73268) ZsZso válasza Heavyrain (#73229) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Naaa, mégis sikerült AMD kulcsot kapni? Gratula! :(

4500ért nem sok egy picit a Sniper Elite 3? Jójó, tudom. Nem is Te szerezted, nem is magadnak adod el és egyébként sincs semmi közöm közöm hozzá (és az utsóban még én is biztos vagyok)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#73269) ZsZso válasza ZsZso (#73268) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ja, sztornó. Félreolvastam.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#73270) velizare válasza gszp (#73204) üzenetére


velizare
nagyúr

hogy ne térdeljen le az oldal hammerelés miatt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#73271) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Hopp, míg el nem felejtem. Szegedi Napfénypark Tesco -ban lett újra egy Dawnguard 299 Ft -ért! Ha valakit érdekel, vigye!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#73272) Heavyrain válasza ZsZso (#73269) üzenetére


Heavyrain
őstag

Igen,nem sajátomat adom el,hanem testvéremét. Árat nem én szabtam meg,személy szerint feleennyit kérnék érte.

(#73273) ZsZso válasza Heavyrain (#73272) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

De azért az ilyen egyéneknek is adnék egy puszit az orcájára, akik elveszik azok elől a lehetőséget, akiket valóban érdekelne. Csak azért, hogy pénzt csináljanak belőle, és ezt pofátlanul meg is teszik. A világ persze nem ideális és már rég így működnek a dolgok (HumbliBundli árusítás, ajándékok elárverezése, stb.), de valahogy mindig elszomorít. Hála az égnek a topik tele van jobbnál jobb fej emberekkel és ők rendszeresen kompenzálni tudják ezt az érzést bennem.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#73274) Sediqwe


Sediqwe
csendes tag

Neue Bundlestar bundli :)

€3.49

Professional Farmer 2014
Woodcutter Simulator 2013 Gold Edition
Airport Simulator 2014
Warehouse and Logistics Simulator
Towtruck Simulator 2015
Skyscraper Simulator
Agricultural Simulator: Historical Farming
Bridge It (Plus)
Trainz: Murchison 2
Trainz: Classic Cabon City
Trainz: Settle & Carlisle
Roller Coaster Rampage

[link]

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#73275) ZsZso válasza Sediqwe (#73274) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

És csak 2.91 EUR Amerikában élő honfitársainknak.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#73276) Heavyrain válasza ZsZso (#73273) üzenetére


Heavyrain
őstag

Én is jobban örültem volna,ha nekem is jut,de ezen már nem tudunk változtatni.Szerencsére még júliusban lesz többször is kulcsosztás.
Nálam ha marad valami felesleg,akkor az rögtön megy BG-re vagy ninja topicba. A jövőben meg ha esetleg nekem is sikerül szereznem,akkor abból a Sniper Elite 3-t úgyanúgy felrakom BG-re,hogy annak is legyen lehetősége,aki éppen nem volt gépközelben akkor.
De megnyugtatlak,hogy a mostani hirdetés nem rajtam múlott,egyszerűen csak megkért,hogy ennyiért adjam el neki.

[ Szerkesztve ]

(#73277) eszement24 válasza Heavyrain (#73276) üzenetére


eszement24
aktív tag

Mi az a BG és ninja topic?

(#73278) Heavyrain válasza eszement24 (#73277) üzenetére


Heavyrain
őstag

(#73279) po1son válasza eszement24 (#73277) üzenetére


po1son
addikt

bg és ninja

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#73280) ZsZso válasza eszement24 (#73277) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

BlueGift és ninja topik

@compass1997:
Akinek inge ... ez most rád nem feltétlen illet. Plussz nem az én értékrendem az abszolút követendő. Nincs azzal baj, ha valaki máshogy gondolja.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#73281) eszement24


eszement24
aktív tag

Köszi a válaszokat :R Bgt ismerem, már adakoztam is, de sajnos elit tag még nem lehetek mert csak 8-10 játékot küldtem be.
Nyerni mondjuk nem nyertem még semmit, de ezt már megszoktam, nem születtem nyerő csillagzat alatt sajnos :)

De a ninja topic nekem új, köszi a tippet:) Majd azt is figyelni fogom, meg ha van valami akkor bedobni :)

(#73282) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ezeket vajon hol lehet aktiválni és hogyan?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#73283) djculture


djculture
félisten

"GOG.com oldal saját, Galaxy nevű kliensprogramja, mely a Steamhez és Originhez hasonlóan arra lesz hivatott, hogy az itt vásárolt játékok online funkcióiért és naprakészen tartásáért feleljen"

Úgy szeretnék még vagy 200 klienset a gépemre...Nem sort fogunk gyűjteni meg achikat ha így haladunk hanem kinek van több kliens a gépén játék lesz...

(#73284) maddionmax válasza NyMRooD (#73282) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mindkettő Origin-en aktiválható, egyik kliensből, a másik weboldalról.

[ Szerkesztve ]

(#73285) Farkas86 válasza djculture (#73283) üzenetére


Farkas86
senior tag

De nem kötelező használni. A régi módszer is megmarad a játékok letöltésére. :)

(#73286) NyMRooD válasza maddionmax (#73284) üzenetére


NyMRooD
őstag

Amelyik weboldalról aktiválható az is megjelenik Origin-ben?

u.i. Köszi

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#73287) djculture válasza Farkas86 (#73285) üzenetére


djculture
félisten

Hát remélem..

(#73288) cskamacska válasza Farkas86 (#73285) üzenetére


cskamacska
addikt

Csak multi nem lesz legfeljebb. :P Egyébként a multiplayer mindig is problémás volt a GoG-nál. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73289) SenorGrande válasza djculture (#73283) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Mi lenne, ha nem kárognál napi szinten valamin? Van/lesz választásod, vagy nem? Vedd le a get-a-life pólód, és sétálj végre egyet az utcán, ha már ennyire unatkozol.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#73290) i2k válasza cskamacska (#73288) üzenetére


i2k
senior tag

A GOG készülő kliensével ez sem lesz majd gond.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73291) djculture válasza SenorGrande (#73289) üzenetére


djculture
félisten

Kerékpározáson oda vissza már túlvagyok most jöttem haza. Amúgy meg nekem nem tetszik ez a kliensezés ennyi. De ha nem kötelező használni akkor más téma..

[ Szerkesztve ]

(#73292) oriic válasza SenorGrande (#73289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézd valahol igaza van. Mond kérlek annak mi értelme van, hogy elinditasz egy játékot steam-ben az elinditja az Uplay-t, és utána tudsz játszani.

Live-Die-Respawn

(#73293) djculture válasza oriic (#73292) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk ennek a legdurvább megnyilvánulása a gta 4. Ott csak a steamből elinditod utána bejelentkezel a Games For Windows - LIVE akountodba majd bejelentkezel a Rockstar Games Social Club-ba na most vagy az egyik nem működik épp vagy a másik garantáltan... Párszor már úgy felidegelt hogy átraktam a virágbolti exéjét és úgy játszottam. De ahogy olvastam itt a fórumon nem hiszem hogy csak engem idegesített ez :R
Az ötre leszek kiváncsi, most hogy mégse szünik meg a kedvenc live rendszerünk olyan jó lenne megint ezzel szopni.

[ Szerkesztve ]

(#73294) oriic válasza djculture (#73293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg a GTA4 is ilyen. :) :R

Live-Die-Respawn

(#73295) djculture


djculture
félisten

Murdered jól megbukott, nem gondoltam volna hogy ennyire gány lesz.. [link]

"A Murdered: Soul Suspect és a Dark Void fejlesztői, az Airtight Games bezárta kapuit. Sajnos utolsó játékuk a Murdered: Soul Suspect sokak számára nem hozta a várt minőséget és a kritikusok sem voltak oda érte. Ez pedig úgy látszik elég volt ahhoz, hogy a stúdió kénytelen legyen a bezárás mellett dönteni.

Hivatalos közlemény ugyan még nincs az esetről, de a stúdió irodájának bejáratán már olvasható, hogy kedvezményesen árulják a felszereléseket."

Mondjuk azt nem irigylem aki teljes árat adott érte..

[ Szerkesztve ]

(#73296) maddionmax válasza djculture (#73295) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mint én...22 font, szerencsére GMG finanszírozta :)

(#73297) ayo válasza djculture (#73295) üzenetére


ayo
addikt

egy játékuk se volt jó...sőt. szerintem ez várható volt és szerintem jobb lesz ez így.

http://jateknaplo.blog.hu

(#73298) djculture válasza maddionmax (#73296) üzenetére


djculture
félisten

Hát gratulálok neked is, tényleg még mondtad is a dolgot akkoriban. Azért most csak jó lenne az a kredit... Ma végre refoundolták nekem a sniper elite 3 pénzemet úgyhogy még jó is jártam a forint romlott majd 500-al több lóvé került a számlámra:)

[ Szerkesztve ]

(#73299) maddionmax válasza djculture (#73298) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Persze, de ilyen az élet :) Most van megint 40 font, így nem sírok...

(#73300) Agyzuzo válasza djculture (#73295) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én sajnálom a dolgot, messze nem volt ez annyira szar játék mint azt sokan írják.
Tény, hogy RENGETEG potenciál volt benne és marhára nem lett kiaknázva (ezernyi baromi érdekes side quest-et bele lehetett volna tenni és az emberek gondolataiba való beleolvasást is nagyon elszarták és vázlatossá tették), de a játék még így is kellemes 6-7 órát biztosított, kár hogy ilyen összecsapott lett.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.