Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73851) v-paci válasza sultansmith (#73846) üzenetére


v-paci
aktív tag

Kb. kéthavonta szokott blizzard akció lenni az itthoni hálózatokban (MM/CDG/576), amikor 20 euro alatt van a dobozos D3 és a kiegészítő is. Az utolsó júni 22-én ért véget, szerintem augusztus-szeptemberben ismét lesz...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#73852) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egyébként ez tök érdekes, gyakorlatilag ha nem kérnek számlát, mi akadályoz meg embereket abban hogy elkérjék valakitől kölcsön, lefotózzák, buherálnak egy nem működő kulcsképet/fotóshop/akármit. És azt mondják nem működik, aktiválják már be?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73854) BasketWink válasza FollowTheORI (#73852) üzenetére


BasketWink
csendes tag

az hogy ki az a hülye aki oda adja a saját példányát azért hogy haverjának meglegyen tőle meg elvegyék?

(#73855) DeFranco válasza FollowTheORI (#73852) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezért kérik hozzá a supportnál, hogy lesz kedves felírni egy cetlire ezt meg ezt a kódot és mellétenni.

Ha meg valaki odaadja a dobozá fotózgatni, akkor így járt, tőle leveszik, a kiadót nem éri kár.

(#73856) FollowTheORI válasza DeFranco (#73855) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez nem akadályozza meg azt hogy csinálsz egy nem működő kulcsról képet (valahogy), és az mellé teszed oda. :)

(#73854) BasketWink

Félreértetted, nyilván nem eredeti kulcsos képet. :)

Jó végülis számlát is lehet buherálni... mindegy. Hagyjuk amugyis már túl off. :D
Elnézést, csak "hangosan" gondolkodtam... ne válaszoljatok. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73857) Polllen válasza Dyingsoul (#73848) üzenetére


Polllen
nagyúr

A szöszi nem is élte túl. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#73858) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nuuvem: Warhammer 40k: Kill Team 1400Ft

Ha valaki nem akar a -75%-ig várni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73859) NyMRooD válasza FollowTheORI (#73856) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mert letudják ellenőrizni, hogy az a kód érvényes volt-e valaha, még te magad is letudod.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#73860) warcat


warcat
veterán

Látom senki sem ünnepli az új humble weeklyt.Megint rosszak az arányok szerintem.

EA: It's in the crate!

(#73861) eami


eami
addikt

(#73862) warcat válasza eami (#73861) üzenetére


warcat
veterán

Rányomtam, épp most írtam volna :) meglássuk

EA: It's in the crate!

(#73863) MrGeE válasza eami (#73861) üzenetére


MrGeE
csendes tag

köszi :) remelem sikerult :)

huh meg is van ez gyors volt :))

[ Szerkesztve ]

(#73864) eszement24 válasza MrGeE (#73863) üzenetére


eszement24
aktív tag

53 kulcs volt, mire beléptem elfogytak :((

(#73865) NyMRooD válasza eami (#73861) üzenetére


NyMRooD
őstag

1000 hála egyet siketül behúzni :R

Szerk: én előtte 1 perccel néztem rá és még nem volt, kell vagy 5-10 perc mire sikerül elindítaniuk a figyelmeztető mail meg még sehol.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#73866) gszp


gszp
csendes tag

Ezt konkrétan nem hiszem el, hogy megint 5 percig nem néztem rá! :W :W :W :W :O :( :(( :U :U

(#73867) Mate válasza eami (#73861) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez rosszabb mint az első volt.... Direkt néztem 19:95-től 20:03-ig és semmi.... Email is most 20:09-kor jött róla....

(#73868) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Sikerült kupont szereznem. :)
Ahogy ígértem,a Sniper Elite 3 megy is Bluegiftre,aki nem kapott kupont,az még ott megnyerheti! :)

[ Szerkesztve ]

(#73869) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

De ez milyen már, most jön email, és már vége is. :(

Mindegy, bluegift-re szántam én is, de ami helyette lesz annak is örülni fognak népek szerintem. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#73870) warcat


warcat
veterán

Kaptam :) :C

EA: It's in the crate!

(#73871) Chiller válasza Mate (#73867) üzenetére


Chiller
őstag

Ugyanez. Komolyan, ebből megint csak a scriptes kollégák nyertek (tisztelet a kivételnek), akinek be van állítva, hogy félpercenként figyelje az oldalt.

Aki kapott, annak grat :R :C

[ Szerkesztve ]

(#73872) Hunbeast87 válasza eami (#73861) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Persze, megint semmi email sem volt róla. Egészkor most már kib*szásból nem kezdenek :DDD
Könnyű annak, aki napi 24 órából csak 27-et tud gép előtt lenni.. :DDD

A kemény az, hogy azért az email is beesett 20:10-re :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#73873) echterion


echterion
nagyúr

Honnan tudtátok, hogy ma is lesz? Illetve lesz harmadik is? Ha igen, kb. mikor?

**********

(#73874) kyowolf


kyowolf
csendes tag

Közben megérkezett a humble heti is.

Pont nézegettem az AMD-t. Ahh mondom ma se lesz. Nézegetem a humble hetit, ah mondom visszanézek AMDre és tadáá még 54kulcs volt. Sikerült is szerezni :)

[ Szerkesztve ]

(#73875) MrGeE


MrGeE
csendes tag

szar ez az emailes erteseites en pl most hamarabb kaptam meg a kulcsot a mailben mint a figyelmeztető mailt h lesz osztás...

(#73876) MerLinh


MerLinh
senior tag

hmm most kaptam csak mailt....de már látom elfogytak =)...sok értelme volt ennek a spamnek....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#73877) Heavyrain válasza kyowolf (#73874) üzenetére


Heavyrain
őstag

(#73878) oriic válasza Heavyrain (#73877) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem pont erre gondoltam, de legyen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#73879) djculture válasza MerLinh (#73876) üzenetére


djculture
félisten

100 kulcs volt csak igy még lesz elég alkalom.

(#73880) MerLinh válasza djculture (#73879) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah lesz, csak ha akkor küldik a mailt mikor már rég vége akkor nem sok értelme van=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#73881) kriszpontaz válasza djculture (#73879) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én meg ilyenkor megyek el fürdeni :W .

(#73882) bullseye


bullseye
addikt

Humble másnál is minden egyes vásárlásnál meglepődik a böngészőn, vagy csak engem szeret ennyire?

Ugyanitt Strife beta, meg Stacking kulcs kiadó.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#73883) ooooobi válasza eami (#73861) üzenetére


ooooobi
senior tag

Én azt nem értem, hogy lehet egyáltalán bármire is kattintani. Nekem pl honapok hónapok óta haldoklik az oldal, még loginolni se lehet. Vagy csak németböl csinälja ezt, otthon meg megy rendesen?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#73884) Nuada herceg válasza kriszpontaz (#73881) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Kell neked ilyen sűrűn. :D
Elég vasárnap... :DDD

Értem a csíziót.

(#73885) eami


eami
addikt

nekem is meglett és mivel a korábbi akcióban is minden héten sorsoltak, ezért gondoltam ezúttal is így lesz. Amikor a twitteres értesítés volt akkor is mindig 8 órakor rakták ki a kulcsokat (így rémlik, kivéve a legutolsót de annak külön sztorija van) és most az első alkalommal is 8-kor volt. Az emailes értesítés nyilván nem érkezik meg mindenkinek időben hiszen amikor 1 bő hete néztem, már akkor is 15 ezer felett volt a group tagok száma... 15 ezer levelet meg nem lehet kevesebb mint 5 perc alatt eljuttatni mindenkinek. Maradt hát a frissitgetes 8 óra körül (7kor is). Annyit rahagytam hogy nem biztos hogy kereken 8-kor sikerül inditaniuk, illetve hogy legutóbb óra 9 perckor esett be nekem a levél én pedig előtte 2-3 perccel amikor néztem már elfogytak a kulcsok. Tehát maradt az a taktika hogy 8-tól folyamatosan frissitgetek de azt sem túl gyakran, max 10 másodpercenként mert simán le is tilthat kis időre a gyakori újra toltesek miatt.

Csak azért írtam le ezeket, hogy hátha segít másnak legközelebb. Örülök hogy másnak is összejött itt a topicban :-)

ooooobi: kereken 8-kor töltött csak be kicsit lassabban, de utána nem volt gond. Lehet a diginet jobb ilyen szempontból. Nem tudom hol csatlakoznak rá az európai gerinchálóra.

[ Szerkesztve ]

(#73886) bullseye válasza bullseye (#73882) üzenetére


bullseye
addikt

Már csak Strife

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#73887) Edorn válasza bullseye (#73886) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ezer köszönet a Stacking-ért! :R

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73888) warcat válasza eami (#73885) üzenetére


warcat
veterán

Kb ugyanezt tudom mondani,múlthéten kb úgy jártam mint Godlike79 itt feljebb, 20:02-03 körül leléptem a konyhába mert hogy úgysem lesz,persze,hogy akkor volt.Volt bennem most egy kis csakazértis...

Nem olyan vészes amúgy a dolog,szerintem 4 x 100 kulcs lesz,hetente egyszer van osztás,hétfő-péntek között,este 6,7,8,maximum 9-kor,ezek közül a legesélyesebb nyilván a 7 és 8 óra.Eléggé ki lehet maxolni az esélyeket egy kevés idővel rendelkező próbálkozónak is, 18.58-19:10 illetve 19.58-20:10 között sasolva.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#73889) Crytek


Crytek
veterán

IGN Prime tag van itt?

Azt írja az ehavi ingyen game-re kifogytak a kulcsokból. Ilyenkor kapnak még vagy már nem?

Next PC Upgrade: 2022

(#73891) genndy válasza dejaris (#73890) üzenetére


genndy
addikt

Ez igaz, de a 4. rész könyvváltozatában meg le van írva, hogy 360° érzékelés - hőlátás, szag, feromonok, amitakarsz. Szintén könyv - Aliens: Bishop megúszott egy Alien-támadást a csatornában mászva, de valószínűleg csak azért mert android volt és máshogy/rosszul érzékelték.
Mondjuk viszont pont a 2-ben a kiscsaj is sokáig tudott bújkálni előlük... na mindegy, szerintem egy szobában az asztal mögé bújás nem segítene.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73892) dejaris válasza genndy (#73891) üzenetére


dejaris
addikt

A linkben is le van ez irva ;) A lenyeg az idezett reszem, hogy mi magyarazhatja, hogy nem viselkedik az alien racionalisan. Mas: nem lehet mindent valosaghuen abrazolni, mivel ugy nem lenne erdekes. Ha nem szuszog, hibatlanul viselkedik, stb az aldozat, akkor a szemlelodo nem eli bele magat/erez egyutt, esetleg meg is utalhatja a menekulonket, mivel az tokeletes es csak arra emlekezteti, hogy milyen gyarlo is sajatmaga.

(#73893) eszement24


eszement24
aktív tag

Rome Total War

olcsóbb a bundle, mint a gold :) Ennyiért lehet, hogy érdemes beszerezni. Vagy volt már olcsóbb is?

(#73894) NyMRooD válasza eszement24 (#73893) üzenetére


NyMRooD
őstag

Valamelyik bolt ingyen osztogatta ha valami mást is vásároltál tőlük, meg talán volt a sega bundle-ban is csak ott több játékot aktivált egy kulcs.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#73895) eami válasza warcat (#73888) üzenetére


eami
addikt

amúgy tudja valaki ezek a silver kuponok meddig felhasználhatók? azért jön ősszel 1-2 játék ami jobban érdekelne és ha mondjuk év végéig be lehet váltani a kupont akkor én annyira nem sietek és inkább kivárom mit adnak még hozzá a listához.

(#73896) eszement24 válasza NyMRooD (#73894) üzenetére


eszement24
aktív tag

ehh, feladom behozhatatlan előnyre tettetek szert, hogy az eddigi akciókról tudtatok és kihasználtátok :)

(#73897) genndy válasza dejaris (#73892) üzenetére


genndy
addikt

Igen, de direkt írtam, hogy a könyvekben van ez. Ha viszont a játék csak a filmeket veszi alapul, azok alapján lehet hogy elég így is elbújni, mert ott meg messze nem tudunk meg ennyit az alienekről (és a "kánon" tudtommal csak a filmekre vonatkozik).
Mindegy, majd kiderül az első kritikákból ha már kijött hogy milyen lett.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73898) dejaris válasza genndy (#73897) üzenetére


dejaris
addikt

Latom nem igazan akarod megerteni, amit irok :(

(#73899) warcat válasza eami (#73895) üzenetére


warcat
veterán

Hazai hír alapján augusztus 31-ig.Filózok/tam rajta én is de hirtelen a Dead rising 3/Sacred3/Risen3-ra tudok csak gondolni amit addig hozzácsaphatnak,de ez nem tűnik esélyesnek

EA: It's in the crate!

(#73900) cikasz


cikasz
őstag

De most már tényleg kapja be az összes ezüstkulcsos aki idejön örömködni. :P :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.