Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73501) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mehikóból FIFA14 a BRAZIL2014 promókóddal elég akciós, nem tudom milyen nyelveket tartalmaz. 13,59$ a digital deluxe valtozat...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73502) djculture válasza wwenigma (#73501) üzenetére


djculture
félisten

15 lenne már venném is 14-ért nem érdemes pénzt adni, évek óta ugyanaz pc-n csak a csapatok változnak az évnek megfelelően...:D
15-be már az új motor lesz szerencsére pc-n is.

(#73503) pohár válasza wwenigma (#73501) üzenetére


pohár
félisten

ugyanitt az új PvZ rész meg 22$ és 19$ :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#73504) oriic válasza x_o_n (#73500) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na egy két nap múlva tudok egy kódot szerezni.

Live-Die-Respawn

(#73505) szami777 válasza wwenigma (#73501) üzenetére


szami777
addikt

Nem tudom pontosan, hogy nekem brazilból vagy a mexikóiból van, de van benne magyar nyelv.

Ennyiért a 14 is bőven megéri, az a fél tucat nagy újítás amit évenként bele raknak, (nekem) bőven elég, a kis változásokat az veszi észre, aki 100 órákat beleöl mindegyikbe, a 14 mindenben a 13 fölé emelkedett.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73506) wwenigma válasza szami777 (#73505) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Fifa10+13 megvan nekem is, valahonnan ingyen lett, pénzt nem adnék érte. :DDD Csak hardveraprón lattam hogy valaki Fifa14-et keres napok óta és ajanlottam neki hogy direktbe rég megvehette volna.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73507) csaba951 válasza wwenigma (#73501) üzenetére


csaba951
veterán

Origin Store

Aki el tud menni Mexikóba az már el tud menni Brazíliába is! :D
Fifa 14 Standard 11,96 BRL
Fifa 14 Deluxe 16 BRL

a BRAZIL2014 kóddal.

Ami viszont tényleg Mexikóban a legolcsóbb:
Bioware 1600 Points 12,99 USD. :Y

(#73508) djculture válasza szami777 (#73505) üzenetére


djculture
félisten

15-ben mondjuk nagy újitás lesz bekerül az ignite motor pc verzióba is..

[ Szerkesztve ]

(#73509) sagem válasza djculture (#73508) üzenetére


sagem
addikt

A kinézetén kívül (amibe beletartozik az animációk csiszolása is) sok minden nem fog változni, tudom, jön a marketing bullshit, hogy a fizika, meg a játékosok intelligenciája..de ez a része alig-alig fejlődik valamit..:)
A 15ös verzióban ilyen marketing bullshitekkel jönnek hogy: "A FIFA 15 legnagyobb újdonsága, hogy a kifejezetten modern PC-khez és konzolokhoz igazított Ignite Engine-t egy érzelmi intelligenciáért felelős rutinnal is megfejelte az EA: a játékosok mostantól egymás cselekedeteire nemcsak stratégiai szinten reagálnak, de érzelmileg is, azaz dühösek lesznek, vagy épp vidámak, esetleg bánatosak."..remek..:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73510) Scale válasza sagem (#73509) üzenetére


Scale
őstag

Mintha azt olvastam volna, hogy a kövi FIFA már egyenértékű lesz pc-n is a konzolokhoz képest, szóval lesznek benne ilyen legend meg stb játékosok is (FUT) ami idén pl hiányzott pc-n, konzolon pedig volt.
Ez igaz?

(#73511) djculture válasza Scale (#73510) üzenetére


djculture
félisten

Igaz, konzolon elég sok minden van még ami idén végre a pc verzióban is benne lesz.

(#73512) Scale válasza djculture (#73511) üzenetére


Scale
őstag

Na ez király, ezt a fifát kb 1 hónapja, nuveem-es 2e Ft-os akciónál vettem, elégé bejön, coop is egész jó, bár elég bugos, késik néha de maga a játék nagyjából rendben van :) Lehet az új fifára előrendelésbe, vagy nagyon hamar be fogok ruházni, majd kiderül :D

(#73513) ForRedGlory válasza sagem (#73509) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Eg es fold a kulonbseg a (PS4) konzolos es a PC-s FIFA14 kozott, nem csak grafikája... :U

[ Szerkesztve ]

(#73514) sagem válasza ForRedGlory (#73513) üzenetére


sagem
addikt

Én -ha elolvasod..- magáról a Fifa sorozatról beszéltem, tök mind1 hogy konzolos vagy PC-s, a fizika és az egyebek évről évre alig változnak valamit. Igen, most a PC-s "nagy" változtatást kap, mert megkapja mindazt ami eddig csak a konzolos változatban volt, de azért az ég és föld jelző..mintha a konzolos verzió nem szenvedne a Fifa alap bajaitól, s az maga lenne a nagybetűs foci..számomra évről évre ugyanaz a gumibabaszerű grafika, a darabos animációkkal és összevissza beszélő kommentátorokkal:) És minden évben finomítják a fizikát, az interakciókat, a kiskutyafülét, mindent. Papíron. Aztán a játékban nem sok minden köszön ebből vissza, vagy észre sem veszed ha nem vagy rajongó, mondjuk nem is csoda, évente új verzió, működik az üzleti modell, hülyék lennének előrerohanni, minek, én sem tenném. A játék rajongói biztosan nem értenek velem egyet, de nem is egyetemes igazságot írtam le, csak a saját véleményemet. Játszottam konzolos Fifát eddig is, megnéztem a 15 videóit, ez a Fifa még mindig nem nextgen szerintem..de lehet, hogy az a baj, hogy nagyon régen ronggyá játszottam, és azóta is valami valódi áttörésre várok..Nálam a Fifa a sportjátékok COD-ja, és akkor ezzel most a CODos tábort is sikerült legalább magamra haragítanom :D
(és igen, ezzel együtt még mindig ez a jobb a "hatalmas" kétszereplős piacon :( )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#73515) ForRedGlory válasza sagem (#73514) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyaltalan Next Genen próbáltad a FIFA 14-et? :F

(#73516) Niczo


Niczo
senior tag

Dead Island Riptide Complete Edition €5.00 gamersgate-en, 20%-os kuponnal (€4.00), így DLC-kel szerintem elég korrekt ajánlat :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#73517) szami777 válasza Niczo (#73516) üzenetére


szami777
addikt

nálam 3 dollár.
Kérdés aktiválható-e itthonról a ruszkiról vett riptide?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73518) warcat


warcat
veterán

Túlbonyolítjátok,ha ennyire kellett volna a cucc,nyári vásár alatt 4 kulcs volt max a teljes DI franchise

EA: It's in the crate!

(#73519) csaba951 válasza szami777 (#73517) üzenetére


csaba951
veterán

Dead Island Riptide Complete Edition (RU+CIS)
Kizárólag ezekből az országokból aktiválható ÉS indítható: RU AM AZ BY GE KZ KG MD TJ TM UZ UA.
Tehát ez a változat Magyarországról használhatatlan.

Ebből a játékból egyébként gyakorlatilag az összes dobozos változat le van korlátozva. Csak ez EU-ból származó példányokat lehet használni.

Miért?! Mert amikor a kiadó kihasználja a globalizáció előnyeit akkor jó. Ha vevőként csinálod ugyanezt, akkor az rossz. Szerintük!

(#73520) genndy válasza szami777 (#73517) üzenetére


genndy
addikt

Szinte biztos hogy nem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73521) Shepherdke válasza szami777 (#73517) üzenetére


Shepherdke
tag

A GamersGate-en általában oda írják ha orosz a kód.
Mint Pl. Saints Row IV (Russia)
De javítsatok ki ha tévedek.

(#73522) djculture válasza Shepherdke (#73521) üzenetére


djculture
félisten

Ruszki az régiókodos amugy direkt vettem egyet probának..

(#73523) djculture


djculture
félisten

viszont a 20% kód többször felhasználható az adott fiókon, eddig egyszer lehetett csak használni:)

(#73524) Shepherdke válasza djculture (#73522) üzenetére


Shepherdke
tag

Akkor igazán oda írhatnák. :(

(#73525) szami777 válasza Shepherdke (#73524) üzenetére


szami777
addikt

miért kéne odaírniuk ? Mi nem is vásárolhatnánk onnan. :)
Csak ruszkiknak van az a kulcs. Az már egy másik dolog, hogy én MO-ról azt látom valami miatt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73526) djculture válasza Shepherdke (#73524) üzenetére


djculture
félisten

Steam plusz a kiadók hülyesége ez, ezért szeretem a mindenki által utált origint meg az uplayt ott nincs ez a baromság szerencsére.
Mióta vannak ezek a kulcstiltogatási mizériák ötevenszer meggondolom kell e valami nekem steam-re.
Maximum az a biztos amit a steam áruházból veszel, többit bármikor elvehetik mondvacsinált hülyeségekkel.

[ Szerkesztve ]

(#73527) Shepherdke válasza szami777 (#73525) üzenetére


Shepherdke
tag

Jó, de ha már a Saints Row-nál oda van írva...
Mindegy, így jártunk. :)

(#73528) Crytek


Crytek
veterán

Valaki vett már Dead Island Riptide-et gamersgateről vagy csak ömlengtek a levegőbe?
Mert nekem azt mondták face-en hogy hülye vagyok hogy ilyet kérdezek miért ne lehetne aktiválni nálunk.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#73529) djculture válasza Crytek (#73528) üzenetére


djculture
félisten

Vettem és nem lehet... kiirja hogy ez a te régiódban nem elérhető a vásárlás megszakitva.. 3 dollárba került igy nem mentem tönkre a probától anyagilag.

Ja ahogy Csaba mondja (boldog névnapot neki) euroban tökéletesen megy de csak egy darabot lehet venni /akount még az is levan szabályozva..

[ Szerkesztve ]

(#73530) csaba951 válasza Crytek (#73528) üzenetére


csaba951
veterán

Ha GG EU-s részéről veszed meg, akkor nyilván fog menni! A többi régióban vett meg nem! :N

#73529 djculture
Jó, de ha rám hallgatsz, most meglenne az a kb. 3 USD-od!

[ Szerkesztve ]

(#73531) Crytek válasza csaba951 (#73530) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor most amit vettem amcsi oldalról az hol aktiválható?Mert akkor úgy rakom ki steamtrades-re

Next PC Upgrade: 2022

(#73532) warcat válasza Crytek (#73528) üzenetére


warcat
veterán

Nyugi már ,tele van régiózárral az egész cucc,van külön amcsiktól kezdve mindenkinek ezer régióval.Amit alapesetben a boltban meg tudsz venni trükközés nélkül,azaz a gamersgate.com-on magyarországról látható 5€,azt persze hogy aktiválhatod.Az összes többi vpnezős.
Ahogy már mondtam ,ezt volt érdemes summer sale alatt megvenni, zármentes játék a vége amivel bárhol tudsz játszani.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#73533) djculture válasza csaba951 (#73530) üzenetére


djculture
félisten

Vettem real boxingot 4-et 4,5 dollárért 3 at eladtam 15 euroért steamen csodálatos akcióban is több mint 7 euro most meg még kiszedem belőle a kártyákat eladom és visszajött a 3 dollár triplán..
De még lehet ezt a ruszki dead nyavaja kulcsot is elsózom valami ruszkinak 2 dollárért és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#73534) csaba951 válasza Crytek (#73531) üzenetére


csaba951
veterán

Dead Island Riptide Complete Edition (NA+ROW)
Bárhonnan játszható és aktiválható, kivéve ezeket az országokat: AL AD AT BE BA BG HR CY CZ DK EE FI FR GE DE GR HU IS IE IT LV LI LT LU MK MT MC CS NL NO PL PT RO SM CS SK SI ES SE CH TR GB VA AX FO GI GG IM JE SJ.

#73533 djculture
>ruszki dead nyavaja kulcsot is elsózom valami ruszkinak

Ez aztán a Trader Haladó tagozat kihívás! Olyan mint a sivatagba homokot eladni, vagy az eszkimóknak hűtőgépet! :))

[ Szerkesztve ]

(#73535) Crytek válasza csaba951 (#73534) üzenetére


Crytek
veterán

Vicces hogy pár blue coinért hogy leszopatja magát az ember :W :C :DD
Jöhet megint a 3 éves steamtrades móka és kacagás mire adnak érte valami értelmeset.

Next PC Upgrade: 2022

(#73536) djculture válasza csaba951 (#73534) üzenetére


djculture
félisten

Left4 dead meccs közepén 10 perc alatt el lehet sózni, az se érdekel ha valami mást adnak érte amit használni lehet :D

(#73537) Chiller válasza djculture (#73536) üzenetére


Chiller
őstag

Te oroszokkal L4D-ezel? :DDD :C :Y

(#73538) djculture válasza Chiller (#73537) üzenetére


djculture
félisten

Azok a legjobbak annyit röhögök olyankor hogy hihetetlen.. mondjuk vannak olyan vad szerverek hogy még olyat senki se látott... Multkor meghivtak valami betyár orosz szerverre köpködőkböl meg pukkancsokból volt épitve egy épület, eszembe jut most is nevetek.. Legjobb sorozat, kár hogy nincs új része pedig ütne mindent.

[ Szerkesztve ]

(#73539) section9


section9
őstag

Nem maradt valakinek esetleg a CDGalaxisos Aliens Colonial Marines Collectorsból egy felesleges példánya?

(#73540) i2k válasza szami777 (#73525) üzenetére


i2k
senior tag

Én is látom. S szerintem, egész Magyarország.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73541) csaba951 válasza i2k (#73540) üzenetére


csaba951
veterán

Minek?! Ha nem használsz proxy-t vagy vpn-t, akkor Magyarországról az EU-s részleget látod, nem az oroszt! Aki meg ilyeneket használ, az legyen tájékozott! ;)

(#73542) FrozeN`


FrozeN`
tag

Game Dev Tycoon €2,99 (-60%)

Szerintem megéri behúzni, sosem volt még ennyi.

(#73543) i2k válasza csaba951 (#73541) üzenetére


i2k
senior tag

Segíthetnél, miért is írtad ezt most nekem?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73544) Kpierre


Kpierre
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a steames Crysis Warhead tartalmazza-e a magyar szinkront is, vagy csak a feliratot?

A szomszéd gépe mindig gyorsabb!

(#73545) genndy válasza i2k (#73543) üzenetére


genndy
addikt

Mert MO-ról nem a ruszki kulcsot és árat látod, hanem az EU-sat. Te viszont arra válaszoltál, hogy a ruszkit látod, meg egész MO is. Mert xsanyi77 ezt állította.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73546) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Godus 3.74 GBP a GMG -n.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#73547) i2k válasza genndy (#73545) üzenetére


i2k
senior tag

Én azt írtam, hogy látom a játékot.
Ha orosz lenne, akkor nem láthatnám. Ezek szerint.

Az már más kérdés, hogy eurós árat látok, így a kiinduló állapot nem is értem, hogy miért vitatott, hiszen csak a mi régiónk árait láthatjuk, mi, tisztességesek.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73548) wjbhbdux válasza i2k (#73547) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem az ukrán határ közelébe mobilnetezel?

[ Szerkesztve ]

/s

(#73549) djculture válasza i2k (#73547) üzenetére


djculture
félisten

Nem feltétlenül mert mobiltelefonról opera böngészővel az amcsi árat látod itthon is dollárban. Nem kell hozzá trükközés egyszerűen veszel egy okostelefont és rátelepited az opera minit ha még nincs rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#73550) Edorn válasza djculture (#73549) üzenetére


Edorn
aktív tag

Mert az alapból ~proxin keresztül megy a kisebb sávszél miatt.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.