Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73951) horvathd válasza i2k (#73950) üzenetére


horvathd
aktív tag

A nuuvem-es Mount & Blade Collection egy kulcsot ad.

"The Kid just rages for a while."

(#73952) i2k válasza horvathd (#73951) üzenetére


i2k
senior tag

Nos, ez várható volt. :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73953) regener válasza sto1911 (#73940) üzenetére


regener
veterán

Énis úgy értettem hogy 4.99 xD

(#73941) i2k
Köszi, pont ezt éztem énis :D

(#73944) Edorn
Ez aztírja hogy megvan, de nemtudom hogy honnan és mikor :C lol :F

(#73949) wjbhbdux
Igen, ez lesz akkor.

Köszi mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

(#73954) Zebu


Zebu
addikt

Black Flag egész jó árban van: Nuuvem -60%

(#73955) Edorn válasza regener (#73953) üzenetére


Edorn
aktív tag

"Ez aztírja hogy megvan..."
Azért mert ingyenes hétvége van. De hétvége után eltűnik, hacsak nem veszed meg...

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73956) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

EA játékokon nincs régiós aktiválási korlát... nyelvi korlát fordulhat elő, de az amerikai-kontinens változatokban mindig van angol is minimum. :)

De van ahol csak egy változat van és abban van az összes nyelv, illetve olyat is láttam nem egyszer ahol aktiváláskor te választod ki melyik nyelvi csomagot választod az adott játékból. (Pl amerikai, ahol US angol, spanyol, portugál stb van, vagy európai ahol UK angol, spanyol, német, lengyel, magyar stb van benne).

De aktiválási korlát nincs, én még sosem találkoztam olyan kóddal, se nem olvastam ilyenről.

Nuuvemen csak a saját boltjuk IP vársárlási korlátja van (meg az amazonhoz hasonló "helyi" lakcím némely esetben).
Steam-es játékoknál, pedig a SteamDB-n kell csekkolni az adott játékból van e délamerikai korlátos verzió, ha nincs akkor megvehető mert általában ROW változat. Bethesda játékok pl ilyenek (Quake, Doom, Dishonored), ott is általában csak vásárlási korlát van. De kötelező csekkolni mindig előtte. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73957) regener válasza Edorn (#73955) üzenetére


regener
veterán

Jéé tényleg :D
Nemis néztem.

Paypal-al miért nem tudok fizetni Steamen?
Mivel a Steam nem fogadja el a Maestro kártyát ezért fizetnék PayPal-al, mivel az meg levonja a kártyáról.
Legalábbis amikor utoljára vásároltam közvetlenül a Steamen akkor még működött (igaz az 2011 decembere volt...).
Ezt kapom: KÉP

[ Szerkesztve ]

(#73958) Lackki válasza regener (#73957) üzenetére


Lackki
senior tag

ugyanezt kapja haverom is most a maestro kártyájával... örül is neki nagyon

Privátot hamarabb észreveszem

(#73959) szami777 válasza FollowTheORI (#73956) üzenetére


szami777
addikt

Köszi :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73960) duvi válasza i2k (#73947) üzenetére


duvi
nagyúr

Most próbáltam a Borderlands Game of the Year Edition-t megvenni a nuuvem-en, de visszadobta, hogy ebből a régióból nem elérhető :( Sajnos egyre inkább szűkül az elérhető kiadók listája.

(#73961) Edorn


Edorn
aktív tag

Van esetleg valami hír/tipp/pletyka arról, hogy mikorra várható, hogy a Rust és a The Forest átkerül a Korai hozzáférésű játékok közül a rendesek közé?

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73962) NyMRooD válasza duvi (#73960) üzenetére


NyMRooD
őstag

Keddig várjál vele, van rá esély, hogy bekerül Humble Bundle-be.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#73963) duvi válasza NyMRooD (#73962) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx az infót :R

(#73964) djculture válasza duvi (#73960) üzenetére


djculture
félisten

trükközés nélkül eddig se lehetett ott magyar hálózatról vásárolni...

(#73965) duvi válasza djculture (#73964) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, kellett egy Brazil "rokon". Viszont nem volt ennyi kiadó korlátozás, mint most :(

(#73966) genndy válasza djculture (#73964) üzenetére


genndy
addikt

De lehetett. Csak most már több kiadó játékaira rátették a "régiódból nem elérhető" korlátozást. EA meg eddig is full korlátos volt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73967) kyowolf válasza djculture (#73964) üzenetére


kyowolf
csendes tag

Én márciusba vettem onnan a Borderlands 2 goty-t, mindeféle trükközés nélkül és nem volt semmi gond a vásárlásnál se az aktiválásnál.

(#73968) djculture válasza Edorn (#73961) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem soha, nem hiába figyelmeztet a steam egy ideje hogy mindenki gondolja meg az early acces dolgok vásárlását mert lehetséges hogy sose léesz teljes termék belőle.

(#73969) djculture


djculture
félisten

GoG

[ Szerkesztve ]

(#73970) VitaD5 válasza genndy (#73966) üzenetére


VitaD5
tag

Én már láttam olyat is, hogy a "Te régiódban ez a játék nem ajándékozható". Egy vicc... :U Ennek lehet-e bármi értelme?

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#73971) Csapoati válasza VitaD5 (#73970) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, hogy az olcsobb regiokbol ne lehessen a dragabba eladni a giftet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73972) djculture válasza VitaD5 (#73970) üzenetére


djculture
félisten

Ja a dishonored ilyen meg jópár bethesda játék. Az a kiadó minden téren szivatja a vásárlóit :) Rage is éveket át nem volt megvehető a steam-en számunkra , mert vedd meg a 10 ezres dobozost.

[ Szerkesztve ]

(#73973) ayo válasza VitaD5 (#73970) üzenetére


ayo
addikt

nem vicc. csak védik a régiók közötti cserét, így mindenki a saját boltjában az adott áron kell megvennie a játékot és nem lehet trükközni.

(#73972) djculture: capcom is vagy ott a south park

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#73974) djculture válasza ayo (#73973) üzenetére


djculture
félisten

south park az cenzurázott , minden országban más más hiányzik belőle, amcsiban pl a david hasselhoffos részt vágták ki mert beperelte a készitőket... Abból tényleg a virágbolti ad csak teljeset az a vicc..

[ Szerkesztve ]

(#73975) ollie válasza djculture (#73974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A virágbolti is valamelyik régióból származik...

***

(#73976) ayo válasza djculture (#73974) üzenetére


ayo
addikt

hát nem tudom, de amikor még vettem oroszból, akkor még giftelni se lehetett

http://jateknaplo.blog.hu

(#73977) csaba951 válasza ayo (#73973) üzenetére


csaba951
veterán

Az üzlet védelme...

1) Így a kiadó miatt nem lehet legálisan játszani Romániában a Dishonored játék magyar nyelvű változatával.

2) A Dishonored játék magyar és német Steam Store-ban is 14,99 €-ba kerül. A németek tudnak gift-et venni, a magyarok nem.

3) Ugyanez a kiadó a Wolfenstein: The New Order svájci változatát a Németországban vonatkozó korlátozásokkal adta ki. Premier után a felháborodások hatására érdekes módon tudtak változtatni ezen.

Tehát a Bethesda Softworks szerint vannak felsőbbrendű népek, akik rendes kiszolgálást érdemelnek. Meg vannak az alsóbbrendű népek (pl. a magyarok) akiket nem hajlandóak ugyanolyan színvonalon kiszolgálni. Még akkor sem, ha ugyanannyit fizetnek mint a felsőbbrendűek. :(

(#73978) duvi


duvi
nagyúr

Bundlestars akciók:
Space Engineer 12.72€
Magicka Bundle 4.39€ (21 DLC-vel)

[ Szerkesztve ]

(#73979) ayo


ayo
addikt

ebbe sztem kár belemenni rhcp verziót nem csak mi nem tudunk giftelni...én nem érzem magam ezért alsóbb rendűnek, hogy ennyit szaroznak ezeken. egyrészt mai napig kijátszható a legtöbb dolog másrészt nem kell ilyen kiadókat támogatni pénzzel vagy majd 1 euróért kell megvenni, ha személyes sértésnek érzed:)

tudom, hogy sokan szívnak emiatt, de Angliában se tudsz venni magyar nyelvű dishonoredet, ha bemész a boltba pedig ott is sok magyar él :)

és nem hiába nem lehet az rhcp cuccokat giftelni :) sztem te is tudod pontosan az okát ezeknek+

(#73980) VitaD5: kb a legtöbb játék ilyen és nem csak a Steam boltjában. De ott a Nintendo mint példa, világ életében régiókra volt osztva és nyilván US-ben olcsóbbak, mint bárhol.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#73980) VitaD5 válasza djculture (#73974) üzenetére


VitaD5
tag

Az ilyen felhasználást értem, de amikor minden régióban ugyan az! Na, azt már nem.

Én nekem itt inkább a régiók közötti több pénz bevétel indoka látszik.
A kedvencem: Valamelyik játéknál ami az U.S.A.-ban 19.99$, akkor az EU-ban 19.99€. Már nem tudom melyik játék az.

Meg amúgyse látom a régiózás értelmét, főleg a sok politikai marhaság után.
Én nem egy elkerített földkupacban, hanem a Földön születtem.

Yar Har fiddle di dee

(#73981) ollie válasza VitaD5 (#73980) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az USA-ban nettó árak vannak online mindenhol, mert államonként letérhetnek az ÁFA kulcsok. Na most az is tény, hogy az államok többségében nem kell fizetni ÁFÁ-t online vásárlás után. Viszont az EU-ban kell, és itt ráadásul csak bruttó árakat lehet feltüntetni. Ez amúgy csak az egyik ok, de ez a leglényegesebb.

***

(#73982) djculture válasza ollie (#73975) üzenetére


djculture
félisten

Igazad van csak kérdés melyik, a mienk biztos nem mert ittenibe is kivan vágva a wc-s rész..

(#73983) bullseye válasza djculture (#73982) üzenetére


bullseye
addikt

melyik?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#73984) VitaD5 válasza ollie (#73981) üzenetére


VitaD5
tag

Ez eddig valahogy kimaradt nekem.

Még jó, hogy nincsen külön játékadó.

Yar Har fiddle di dee

(#73985) tomsolo válasza VitaD5 (#73984) üzenetére


tomsolo
őstag

A BundleStaros Magicka bundle,
mitől több a cdgalaxis Magicka Collection-nél?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#73986) Csapoati válasza tomsolo (#73985) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pár száz forinttal. :D Amúgy a CDG-s borítón ott van a tartalom, csak 7 dlc jár hozzá, a bundle-ben meg 21 van.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73987) djculture válasza bullseye (#73983) üzenetére


djculture
félisten

Inkább ide nem irom ki minden esetre van valami mód is amivel unlockolható de ez elég kétes dolog : [link]

[ Szerkesztve ]

(#73988) bullseye válasza djculture (#73987) üzenetére


bullseye
addikt

Nekem ez mind benne volt a hazai PCs változatban.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#73989) oriic válasza bullseye (#73988) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet kulcsot vett az illető?

Live-Die-Respawn

(#73990) djculture


djculture
félisten

simcity4 deluxe 4.99 zöldhasúért : [link]

(#73991) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

Utobbi idoben volt valamilyen nagy HB akcio? Mint anno az EA s vagy THQ s

(#73992) genndy válasza BeriHampeR (#73991) üzenetére


genndy
addikt

Persze. Most is fut a 2K.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73993) Buuster


Buuster
tag

Ingyenes a Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms - EU: Assault Starter Pack:
[link]

(#73994) duvi válasza Buuster (#73993) üzenetére


duvi
nagyúr

Ennek az alapjátéka is alapból ingyenes, nem?

szerk: Most látom, hogy a hozzátartozó DLC-k fizetősek.

[ Szerkesztve ]

(#73995) szami777 válasza duvi (#73994) üzenetére


szami777
addikt

de az, csak gondolom kicsit fel akarják pörgetni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73996) duvi


duvi
nagyúr

Nuuvemen kint van a következő napi akciós lista.

(#73997) mcwolf79 válasza Buuster (#73993) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ezt próbálta már valaki?Milyen a játék?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73998) Csapoati válasza duvi (#73996) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A MUD pedig ingyenes a főoldalon lévő kuponkóddal (DRM-free). :) Ja még majdnem 6 óráig él a dolog.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73999) tarBubbles válasza Csapoati (#73998) üzenetére


tarBubbles
tag

én alig jöttem rá hogyan lehet aktiválni a kupon :)

(#74000) regener válasza Buuster (#73993) üzenetére


regener
veterán

De jó hogy kb 3,5 órája töröltem le.

(#73997) mcwolf79
Anno amikor kijöttek az első béták még GR Online néven még nagyon élvezhető volt és egyre jobb lett, aztán átlett nevezve Phantoms-ra és bejöttek a szuper átlőhetetlen pajzsgömbök és az egyre több P2W fegyver meg kiegészítő.
Anno szerettem, de most mint fentebb is írtam letöröltem mert elég gáz lett.
Esetleg egy próbát megér a Starter pack miatt is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.