Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73901) bullseye válasza dejaris (#73892) üzenetére


bullseye
addikt

Ez olyan játékmechanikai döntés lehet, mint hogy a Last of Usban ha nem lopakodva mész egy szupergomba ellen, azonnal meghalsz, de a kislány közben még dumálhat, mert a dialógus segít megkedvelni. :DDD

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#73902) NyMRooD válasza eszement24 (#73896) üzenetére


NyMRooD
őstag

A kérdésedre válaszoltam, volt már olcsóban :), steamtraden szerintem betudod szerezni, igaz nem néztem utána.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#73903) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Olcsó játék amazonon. :DDD

Live-Die-Respawn

(#73904) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Humble-n nem akar az átlag lentebb menni? Vegyék figyelembe, hogy a Mafia II megvan mindenkinek. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73905) Lackki válasza cikasz (#73900) üzenetére


Lackki
senior tag

ne irigykedj :D sniper elite 3nál szarabb játékkal régen játszottam. :) nem értem hogy tetszhet ez vkinek.

Privátot hamarabb észreveszem

(#73906) Csapoati válasza Dilikutya (#73904) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem éri meg a 20 dodós csomag, így csak feljebb fog menni szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73907) arty válasza Mate (#73803) üzenetére


arty
veterán

ha sokan csináljátok és ezzel túl sok veszteséget termeltek a gmg-nek, akkor igenis lesz veszteségem - megszűnik a rendszer

úgyhogy kívánom, hogy bukjon meg minden csaló!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#73908) djculture válasza oriic (#73903) üzenetére


djculture
félisten

Amazonról ennyi.. :[link]

(#73909) Lackki válasza arty (#73907) üzenetére


Lackki
senior tag

szerintem az, hogy vki csal, saját maga vállalja a kockázatot és neked nincs hátrányod. Nem hiszem hogy megszűnne ez a reward system, mert akik pofátlanul csinálják, úgyis kapják a bant.
De pl ne tudd meg hányszor nem kaptam meg a rewardokat, és mikor írtam supportnak jött a szokásos üzenet "Matt"-től hogy 1 napon belül odaadják. Na inkább nem mondom, hogy azóta se semmi, pedig az Outlastre anno nem kevés reward money járt volna (asszem 4.5font) én meg tisztességesen végigtoltam. És ez csak egy példa.

Majd ha nem béta lesz, akkor talán megkapunk mindent, és a csalókat is tudják majd szűrni mégjobban, addig viszont nem kell károgni szerintem.

Privátot hamarabb észreveszem

(#73910) Edorn válasza djculture (#73908) üzenetére


Edorn
aktív tag

Nem értem hogy jön ez ide... vaterán, vagy mondjuk egy apróhirdetéses oldalon is árulnak noname alakok mindenféle kacatot/hamis terméket... Hogy kapcsolódik ez ide?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73911) djculture válasza Edorn (#73910) üzenetére


djculture
félisten

Csak annyi hogy egy lépés hogy ott is beinduljon a lopott játékok kereskedelme... Amazonon eddig nem egy apróhirdetéses vatera szerű fosadék oldal volt hanem egy drága de megbizható cuccokal kereskedő.

[ Szerkesztve ]

(#73912) Dilikutya válasza djculture (#73911) üzenetére


Dilikutya
félisten

De itt a piacról van szó, nem az Amazon áruházáról.

Amúgy aki a 90$-os termékről elhiszi, hogy 13-ért megkapja, meg is érdemli, amit kap.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73913) Edorn válasza djculture (#73911) üzenetére


Edorn
aktív tag

Jópár éve is tömve volt már ócsó kínai cuccokkal. Hisz szinte bárki árulhat rajta, így nem csoda. Ha jól rémlik úgy 5 éve volt, hogy jobban körülnéztem rajta pont pendrive-ok, meg kis kamerák kapcsán és eszméletlen sok nagyon olcsó kínai székhelyű hirdető volt verhetetlen árakkal. Kérdés mellé milyen lehetett a minőség ilyen árakkal...

Szerk.: Igen, a cikk is a piacról beszél és én is. Maga az Amazon nem árul kétes termékeket tudtommal (legalábbis nagy mértékben biztos nem). Hírt sem hallottam ilyenről, de persze minden nagy cégnél becsúszhat hiba...

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73914) Dilikutya válasza Csapoati (#73906) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 20$-os csomagról nem is álmodok, nekem elég lenne a bta is. Az alap természetesen megvevős, csak várok még, hátha mégis megy lejjebb a bta.
A Bioshock-al még nem játszottam, így nem ugranék rá a 2. részére, meg a Spec Ops-ot sem ismerem, a Mafia II meg mindenkinek megvan. Az alap megéri, a Darkness II demójával játszottam, jó véres játék, kevesek egyike, amihez még csináltak demót.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73915) bul07 válasza Dilikutya (#73914) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha bejön a negyedik játék még lehet hogy emelkedni is fog

Keres meg valakit aki az első pillanatokban vett 1$ csomagot mert annak az akkor érvényes árra kell kipótolnia

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73916) Anonymus X válasza Dilikutya (#73914) üzenetére


Anonymus X
tag

Szerintem abban ne reménykedj, hogy lejjebb megy az átlag. Lassan kúszik felfelé, mivel folyamatosan az átlag felett kell fizetni akár csak 1 centtel is, hogy az ember megkapja a BTA játékokat. Kedden megérkeznek a bónusz játékok és ha azok, akik emiatt hezitálnak, rávetik magukat, szintén az átlag felett kell fizessenek (vagy akár a 20 dolcsis pakkot is bevállalják így), emiatt pedig tovább nő az átlag.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#73917) sto1911 válasza bul07 (#73915) üzenetére


sto1911
veterán

Hol tudom megnezni mennyit kell meg rafizetnem? Giftkent vettem, meg az elejen.
Egy darab gift linket kaptam, azt le lehet bontani darabra?

(#73918) Mate válasza arty (#73907) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem akarok offolni, de erre még válaszolok.

Nem szerzünk veszteséget nekik, sőt, pénzt hagyunk ott. Nem tudom mennyire számoltál utána az áraiknak. Ha veszteségük lesz és megszűnnek az annak köszönhető, hogy baromi drágák lettek. Agyon akciózva és kuponozva drágábbak mint sok másik bolt minimális akcióval.

(#73919) genndy válasza Csapoati (#73906) üzenetére


genndy
addikt

HB-nél ha sokan vesznek 20$-s csomagot, akkor megy följebb a BTA is, nem?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73920) Csapoati válasza genndy (#73919) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor csokken.

Mate3553: Az igaz, hogy a fontositas nem tett jot, a kupon+credit kizarasa meg vegkepp nem, de en inkabb maradok a feher oldalon. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73921) genndy válasza Csapoati (#73920) üzenetére


genndy
addikt

Hm, ok.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73922) bul07 válasza sto1911 (#73917) üzenetére


bul07
nagyúr

Meg kell nyitni a linket ahol a kulcsok vannak , majd ere a szövegre katt
Like what we're doing? Click here to increase your order amount!
Majd az összegeknél a Custom Amount beírsz mondjuk 1$ és ki fogja írni hogy mennyit kell még hogy meglegyen a következő szintre bővítés

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73923) sto1911 válasza bul07 (#73922) üzenetére


sto1911
veterán

Ha kattintok a linkre, akkor redeemelni lehet, emailt meg nevet ker. Ezt toljam tovabb?

(#73924) ollie válasza Dilikutya (#73904) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már hogy ki vegye figyelembe? Az átlagár attól függ, hogy mennyien és mennyiért veszik a bundle-t. Ha meg tudsz győzni pár tízezer embert, hogy vegyenek 1 dollárért bundle-t, akkor biztos lejjebb fog menni.

(#73906) Csapoati: és mi az összefüggés?

(#73911) djculture: amazonon kulcsokat csak az amazon árulhat, az meg hivatalos forrásból szerzi be.

[ Szerkesztve ]

***

(#73925) Csapoati válasza ollie (#73924) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En ugy tudom, hogy ha valaki BTA alatt vasarol, akkor felmegy az ar, ha folotte, akkor csokken. Indieroyale-on igy megy, az tuti.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73926) ollie válasza Csapoati (#73925) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez átlagár, indieroyale-on nem átlagár van. Az átlagárt meg ugye ki tudjuk számolni, általános iskolai matekkal.

***

(#73927) bul07 válasza sto1911 (#73923) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt azért kéri mert gift-et vettél
Nem tudom hogy megy gift esetén , tehát azt hogy lehet e rá pótolni

Beírod amit kér és kiderül

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73928) sto1911 válasza bul07 (#73927) üzenetére


sto1911
veterán

Ok, tudtam claimelni a giftes oldalt (most kulon kulcsokat adott), viszont nem latom a bevaltos oldalon amit irtal. Valoszinu azert, mert hiaba magamnak vettem, de veletlenul giftkent kertem. Irok a supportnak, hatha segitenek. :) Koszi!

(#73929) genndy válasza ollie (#73926) üzenetére


genndy
addikt

Na, akkor mégis jól tudtam :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#73930) arty válasza Lackki (#73909) üzenetére


arty
veterán

bevallom én egy ideig foglalkoztam vele, aztán amikor láttam, hogy nem megy - elelejtettem, nekem az idegeskedésre, 0.1 fontok kajtatására nincs időm :)

de reménykedek benne, hogy egyszer majd végleges lesz és működik, ahogy kell - addig viszont lehet sose jut el, ha túl sokba kerül a gmg-nek (mert az vitathatatlan, hogy nem kevés pénzt fizetnek ki/vissza a playfirevel, pláne h sokan milyen sokat szednek ki!)

(#73918) mate3553 - hogy mit hagysz ott??
pontosan mennyi pénzt KÖLTÖTTÉL és mennyit KERESTÉL ott pl te, ha szabad tudnom?

akkor nem volna veszteségük, ha mondjuk egy 20 EUR-os játékból, amit OTT(!) vettél, visszanyersz 1-2 EUR-t
mivel azok is kinyerik az 1-2 EUR-t, akik 0 EUR értékben vették náluk a játékot, így az nettó veszteség

a haszonkulcs ismerete nélkül nehéz kalkulálni, h mennyi "idegenből vásárolt" játék 1-2 EUR-ját kell visszanyerni ahoz, h bukó legyen az adott cím, de az már könnyen belátható, h ha csak 10% vette ott a címet, már akkor iszonyat minuszos lesz a bolt...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#73931) i2k


i2k
senior tag

Nuuvem: http://www.nuuvem.com.br/

+ Mount & Blade Collection - STEAM - 76% - 11,99 brazil reál (102,86 Ft) = ~ 1235 Ft
* Mount & Blade
* Mount & Blade: Warband
* Mount & Blade: With Fire and Sword
* Mount & Blade Warband: Napoleonic Wars

+Euro Truck Simulator 2 GOLD Edition - STEAM - 75% - 12,49 brazil reál = ~1290 Ft
* Euro Truck Simulator 2
* Euro Truck Simulator 2: Going East

Este 8-kor új címek a főoldalon.

2014. július 10 és 24 között futnak az akciók. Igen, hosszabb ideig, mint a STEAM-en, és a brazil reál ára miatt sokkal olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73932) kriszpontaz válasza i2k (#73931) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Régebben jó volt a Nuuvem, de mostanában akármit meg szeretnék venni az én régiómban nem elérhető.....

(#73933) BigBlue69 válasza sto1911 (#73928) üzenetére


BigBlue69
őstag

Giftet nem lehet novelni Bta-ra

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#73934) i2k válasza kriszpontaz (#73932) üzenetére


i2k
senior tag

Electronic Arts-os játékokat nem is tudsz megvenni magyar banki adatokkal, és aktiválni sem magyar IP-vel.
Minden más kiadó játéka vásárolható, aktiválható továbbra is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73935) Csapoati válasza ollie (#73926) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jogos, pardon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73936) szami777 válasza i2k (#73934) üzenetére


szami777
addikt

erre a "magyar ip-vel nem aktiválható origin játék" dologra már többször rákérdeztem itt, de választ nem kaptam.
Odáig tiszta, hogy csak brazil ip-vel lehet ea játékot venni nuuvemen, de az aktiválás korlátozásáról eddig nem hallottam. Mióta van ez, mert nekem nem egy nuuvemes ea játékom van aktiválva az origin fiókomon.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73937) i2k válasza szami777 (#73936) üzenetére


i2k
senior tag

Én viszonylag friss vagyok a brazil oldalon, és bizony EA-s játékot kosárba enged, de kifizetni már nem.
Eddig legalábbis így volt, amikor vásárlóképes is voltam. Most nincs pénzem ennek kipróbálására.

Az aktiválás meg Észak-Amerikára van korlátozva, az oldalon írják.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73938) regener


regener
veterán

Steamről melyik játék éri meg max 5euróért?
Szempont: ne csak 1x legyen értelme kijátszani + élő multiplayer

Mivel amíg nem vásárolok valamit addig nem tudok Martketezni és ha már veszek valamit ezmiatt akkor legyen értelme is.

(#73939) i2k válasza szami777 (#73936) üzenetére


i2k
senior tag

Például:

Az "Alien vs. Predator Collection"-t simán be tudtam tenni kosárba.
A "Mass Effect 3 N7 Digital Deluxe Edition"-nél pedig kiírta a régiókorlátos szöveget, és kosárba sem tette.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73940) sto1911 válasza BigBlue69 (#73933) üzenetére


sto1911
veterán

Igen, erre jottem ra en is, ezert irtam a supportnak. Ugyanarrol ment a vasarlas, mint ahova a giftet kuldtem, hatha megoldjak.

@(#73938) regener: egy ilyen erdekelne engem is, csak 4.99-ert :D

[ Szerkesztve ]

(#73941) i2k válasza regener (#73938) üzenetére


i2k
senior tag

Killing Floor - 4,99 euro.
Olyan élő a multiplayere, hogy őrület. S kiváló játék.
Írógépen is elfut.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73942) kriszpontaz válasza i2k (#73934) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Annyiban tévedsz hogy pl. 2K/Gearbox játékokat sem enged már, még DLC-t sem, holott nemrég még onnan vettem a BL2 GOTY-t.
Ugyanez a helyzet a Duke Nukem Forever és egyéb 2K-s játékkal. A DOOM / RAGE sem vásárolható, azok sem EA játékok, régebben pedig onnan vettem a Quake 4 / Doom 3 BFG-t is. Spec Ops - The Line sem rakható kosárba (most épp Humble-ben van tehát ez nem gond de amíg nem volt addig sem lehetett).
Az Ubisoft-os játékokat asszem engedi.

(#73943) xsanyi77: én úgy tudom vásárlási korlát van, de aktiválási korlátozás nincs. Sokan régebben az Indiai (?) Store-ból vettek BF3-at, 4et, és vásárlás után itthoni IP-ről aktiválták.

[ Szerkesztve ]

(#73943) szami777 válasza i2k (#73939) üzenetére


szami777
addikt

ezt értem, most kipróbáltam én is, és ez megint csak a vásárlást nem engedi, magáról az aktiválásról nem ír sehol. :)
Na mind1 majd talán felvilágosít valaki, de ea/originen aktiválható játékon-n nem tudok róla, hogy van aktiválási korlát, csak vásárlási.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73944) Edorn válasza regener (#73938) üzenetére


Edorn
aktív tag

Vigyázat, függőséget okozhat: Mount & Blade: Warband

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73945) ooooobi válasza i2k (#73931) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ezek a pakkok 1 kulcsot adnak?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#73946) wwenigma válasza szami777 (#73943) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mexikói Titanfallom van, rendes origin shopból. Nem problémázott semmit.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73947) i2k válasza kriszpontaz (#73942) üzenetére


i2k
senior tag

Tekintve, hogy engem nem érint a Borderlands 2 vásárlás - dobozosban megvéve 2012. szeptemberében, és azóta skineken kívül szinte minden hozzávásárolva - így nem tapasztaltam ki.
Csak az engem érdeklő játékokat néztem meg, és azok közül az EA-s játékokat nem engedte bedobni kosárba.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73948) i2k válasza Edorn (#73944) üzenetére


i2k
senior tag

STEAM-en, most az ingyenes hétvége alatt:

+ Mount & Blade Complete - STEAM - 75% - 7,49 euró (310,29 Ft) = ~ 2325 Ft
* Mount & Blade
* Mount & Blade: Warband
* Mount & Blade: With Fire and Sword
* Mount & Blade Warband: Napoleonic Wars

Nuuvem: http://www.nuuvem.com.br/

+ Mount & Blade Collection - STEAM - 76% - 11,99 brazil reaál (102,86 Ft) = ~ 1235 Ft
* Mount & Blade
* Mount & Blade: Warband
* Mount & Blade: With Fire and Sword
* Mount & Blade Warband: Napoleonic Wars

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73949) wjbhbdux válasza regener (#73938) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Killing Floor pont annyi akciósan

/s

(#73950) i2k válasza ooooobi (#73945) üzenetére


i2k
senior tag

Sajnos, nem tudok pontos választ adni neked = nem tudom megvenni, pénz hiányában.

STEAM-en: egyben kapod meg [vagy Inventory-ba, vagy fiókra vásárolhatod, ill. küldheted valakinek ajándékba, akkor is egyben, a csomagoknál ez a gyakorlat].
Vélhetően Nuuvemen is egyben.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.