Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60451) djculture válasza Cheesus (#60450) üzenetére


djculture
félisten

Én a medalt nem ajánlom a warfighter az egy szörnyűség, call of duty-ból a legújabb szintén agyzsibbasztóan rossz. Mikor már a szereverek is kivannak ürülve egy cod-nál ami nem is régi az mutat valamit...
Crysis-ból is a régi részek a jók a hármas addig szórakoztat amig a grafikán csodálkozol utána rájösz hogy az egésznek semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#60452) fpeter07 válasza Cheesus (#60450) üzenetére


fpeter07
veterán

Az a gond, hogy elég erősek a megkötések. Call of Dutyból csak az elsőt merném nyugodt szívvel ajánlani, de ott aligha vannak modern fegyverek. Battlefieldeknek ha van is singlejük, biztos, hogy nem tartalmasak. A Crysisokra sok jelző ráillik, de a tartalmas biztosan nem.

Unreal Tournamentból a magyar szinkronos változat nagy élmény. De az sem olyan változatos.

(#60453) ayo


ayo
addikt

mostani IndieGameStandos játék Super Meat Boy rajongóknak és nyugodt embereknek :)

Volt - IndieGameStand

kis ajánló:
http://jateknaplo.blog.hu/2014/02/09/volt_indiegamestand

0.25-öt megér, de szerintem ha bírja vki ezeket, akkor az 1 dollárt is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#60454) samugalaxys


samugalaxys
csendes tag

Köszönöm a tippeket!
Esetleg valami tps-t is tudnátok ajánlani. A Max Payne 3 és az Alan Wake is nagyon bejön.
Az Aliens: Colonal Marines az nagyon gyenge? Hangulatosnak tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#60455) Rent válasza Cheesus (#60450) üzenetére


Rent
senior tag

Akkor gondolom először modnak indult, majd rájöttek, hogy inkább jó pénzért egy standalonet dobnak ki belőle, tehát hosszú távra tervezve, nem éri meg combine operationst megvenni csak azért, hogy használható legyen a mod, inkább a standalone, mert azzal játszanak sokan és fognak a jövőben is?! :) Köszi !

(#60456) Zolás válasza samugalaxys (#60454) üzenetére


Zolás
addikt

Megvettem 2 dolcsiért amazonról, és azóta is sajnálom ezt a nagy összeget, amit kifizettem. Annyira rettenetes, hogy sírni se lehet rajta. Az előző se volt kutya, ott is voltak bugok rendesen, de ez viszi a pálmát.

Tomb Raider, Hard Reset, Sleeping Dogs, nekem ezek jöttek be legutoljára.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#60457) JoolsNOS válasza samugalaxys (#60454) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Tomb Raider. Colonial Marines-t max ha 1-2 dollárért be tudod szerezni. Hangulata egy pályának van (csatorna)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#60458) csaba951 válasza samugalaxys (#60445) üzenetére


csaba951
veterán

Neked fontos, hogy a játék egy jó történetet meséljen el? Vagy csak simán simán le akarsz lőni mindenkit aki szembe jön? Ez is lehet jó munka/tanulása után levezetésképp.

Ezt még jó lenne ha megírnád, mert teljesen más játékok fedik le a két igényt!

(#60459) #79621120


#79621120
törölt tag

Kinek van egy olcsó LEGO Movie The Videogame Steam kulcsa vagy Steam giftje ?

(#60460) phenomHUN válasza #79621120 (#60459) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

PÜ! :U

(#60461) bullseye válasza samugalaxys (#60454) üzenetére


bullseye
addikt

Spec ops the line. Nagyon jó története van, még ha nem is olyan meglepő, mint tálalják.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#60462) #79621120 válasza phenomHUN (#60460) üzenetére


#79621120
törölt tag

Válaszoltam .

(#60463) samugalaxys válasza csaba951 (#60458) üzenetére


samugalaxys
csendes tag

Nem, most valami egyszerű lövöldét keresek (fps, tps), de a minőségibb fajtából.

(#60464) reelc válasza samugalaxys (#60445) üzenetére


reelc
veterán

Ha nem ragaszkodsz az újdonságokhoz (nem volt feltétel a frissesség):
- Half-Life 2 - mielőtt valaki kifogást emel: a Gravity Gun modern fegyver, grafika/hangok rendben vannak, és jó a single player rész is. :)
- Painkiller Black Edition. Ez az első rész és a kiegészítő lemeze egy csomagban.
- Unreal Tournament 3 - mondjuk ezzel a résszel nem játszottam. De ha olyan, mint az elődjei, akkor jó kis játék. Tartalmas szingli rész nincs, inkább olyan, mintha állandóan multiznál, a botok miatt. Az elsőt és a 2003-ast szerettem. A 2004-est nem próbáltam.
S.T.A.L.K.E.R. széria.

Esetleg boltban (pl. Tesco), ha van még Mini Gamestar - No One Lives Forever 1-2. Vagy a X-Men Origins: Wolverine - ez a TPS kérdésedhez.

Mivel a single részt emelted ki, szinte mindegy, milyen régi, multiznak-e vele?

TPS: Max Payne 1-2-őt mindenféleképpen próbáld ki! Ha nagyon nem akarsz 1000 éves játékot, legalább a másodikat. Nagyon jó kis játékok, és a hangulatuk is magasan veri a játékok nagy részét. Meg a zene - feledhetetlen.
- Batman játékok
- Hitman széria

(#60449) fpeter07: egyetértek. Prey, Serious Sam-ek.

(#60465) alratar válasza bullseye (#60461) üzenetére


alratar
addikt

Akkor már inkább Binary Domain!
Szvsz sokkal jobb a story, min a Spec Ops-ban.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#60466) szami777 válasza samugalaxys (#60463) üzenetére


szami777
addikt

sniper elite v2 lemaradt. Jó móka, ha vevő vagy az ilyesmire, valamint a Red Faction Guerilla :)
Ha tartalmas fps-t keresel, akkor far cry 3 egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60467) trance89 válasza samugalaxys (#60463) üzenetére


trance89
őstag

Far Cry 3, nem létezik ennél jobb fps
nálam évek óta ez volt az egyetlen játék amit végigvittem mert annyira lekötött, mindenki nagyon dícséri, teljesen egyedi hangulata van és nem 1-2 óra alatt lehet végigjátszani, főleg ha mindent gyűjtögetsz

(#60468) reelc válasza trance89 (#60467) üzenetére


reelc
veterán

Azért az elég relatív, mi a legjobb. Kinek mi?
Erős kijelenteni, hogy valaminél nincs jobb.

(#60469) samugalaxys válasza reelc (#60464) üzenetére


samugalaxys
csendes tag

Köszönöm, több tippet is kaptam, mint amennyire számítottam.
Nem olyan fontos, hogy zsír új legyen a játék, csak a grafika azért sokat fejlődik és most cseréltem le a kártyámat és szeretném látni, hogy mire is elég, lehetőlef olyan játékban, ami tetszik is :D
A Max Payne 1-2 kb. min. 3x végigjátszottam minden platformon amire megjelent, az első részt még telefonon is. ;)
A mondern fegyvereket meg úgy értettem, hogy mai, létező stukkerek. Ezt talán nem jól fogalmaztam. Tehát nem scifi-s lézerágyúk...
A jó hang meg nekem elég fontos, szerintem illúzió romboló tud lenni, mikor valami böhöm gépkarabély csak cincog és ha meg valami fémbe lősz, akkor meg olyanhanja van, mint amikor kukoricát pattogtatsz.
Ja, a HL2 is megvolt, igaz csak egyszer...

(#60470) ayo


ayo
addikt

annyira bírom, hogy sok játéknak meg kell szenvednie, hogy bekerüljön Steamre, de ez a fos Takedown: Red Sabre meg alapból bejött. 2013-ban ilyet kiadni...szerintem 98-ban ilyeneket dobáltak CD mellékletként, mert már akkor se kellett volna a kutyának se. Max felbontás 1440, reloadod nyomhatod ezerszer, ha fel van töltve akkor is, széjjel van bugozva és persze taktikai játék ezért annyira nehéz, hogyha befordulsz egy ajtón szó nélkül fejbe lő a bot. Sajnos megnyertem és én hülye belenéztem a kártyázás közben, most kicsit elment a kedvem az élettől is...ja felvettem 1 percet belőle, kemény 1 ember volt online.

http://jateknaplo.blog.hu

(#60471) djculture válasza alratar (#60465) üzenetére


djculture
félisten

Neked lehet, másnak meg más a jobb. Számomra pl a binary robotos támája nagyon nem jön be. Spec ops meg tényleg jó game.

ayo: Azért a fórumon megvolt őrülve mindenki hogy négyes pack meg milyen olcsó. Nekem a steam-es video elég volt belőle.

[ Szerkesztve ]

(#60472) Jofi81


Jofi81
őstag

A Borderlands 1-2 szokott lenni jobb áron ennél? Kipróbáltam most a free weekend alatt és megtetszett, megvenném mindkettőt. Érdemes a GoTY változatot venni vagy elég az alap is?

(#60473) ayo válasza djculture (#60471) üzenetére


ayo
addikt

valaki vásárolni szeret, én játszani :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#60474) Źşë' válasza Jofi81 (#60472) üzenetére


Źşë'
addikt

gotyt érdemes, abban vannak a főbb dlc-k, lesz ez még olcsóbb is, a goty ha minden igaz winter sale alatt volt 12,5€ pár órán át, de vissza is tették 22€ra mert nagyon fogyott :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#60475) cskamacska válasza csaba951 (#60458) üzenetére


cskamacska
addikt

Én első körben ezt tudnám neki javasolni: Wikipedia: List of first-person shooters ;]

Az itt elhangzott vélemények és javaslatok olyan randomok, hogy tényleg csak egy ma született báránykát tudnának terelni. Most ha én azt mondom hogy Far Cry 3, Crysis 2, Modern Warfare 1-2, meg Metro Last Light, mint kihagyhatatlan modern FPS-ek, akkor mit csinál, egyből megrohanja a Steam-et és otthagy 250 eurót? :P

Vagy még egy napig mazsolázgat a tubi videók, tesztek, és bipolár metavélemények között, mire eldönti hogy félreteszi mindet wishlistbe, és megvárja a következő -90%-os akciót. De akkor nem tök ugyanott van nélkülünk is? :D Szó se róla, ha a virágbolti kínálatot böngészi tétován, akkor az ilyen ötletelések is megfelelnek. :))

Ha már akciók hiján feles hsz gyűjtésnél tartunk, javasoljatok nekem játékzenéket. :K
Most a Crysis 2 betétdalaira cuppanva tűnik fel(újra), hogy ehhez képest milyen jellegtelen zenéje volt az első és harmadik résznek. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#60476) reelc válasza samugalaxys (#60469) üzenetére


reelc
veterán

Így már más.
Nos, akkor semmit sem tudok ajánlani.

(#60475) cskamacska: Zene: Nekem a Max Payne 1-2 jut eszembe, és az Elder Scrolls széria.
De engem is érdekelne - ha már szóba került - milyen jó soundtrackek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#60477) Jofi81 válasza Źşë' (#60474) üzenetére


Jofi81
őstag

Akkor lehet, hogy az elsőt megveszem most, a 2-vel meg várok még egy kicsit.

(#60478) Arkennys válasza Jofi81 (#60477) üzenetére


Arkennys
addikt

Ez jó megoldás szerintem, elleszel az eggyel is sokáig :) Én is még mindig játszom. Multiban is nagyon jó

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#60479) csaba951 válasza samugalaxys (#60469) üzenetére


csaba951
veterán

Minimális történet, maximális gyilok, változatos ellenfelek/fegyverek, single player:
* Shadow Warrior
* Serious Sam 3: BFE
* Far Cry 3 - Blood Dragon
* Bulletstorm

TPS
* Metal Gear Rising

(#60480) reelc válasza csaba951 (#60479) üzenetére


reelc
veterán

Jó öreg vagyok már...

"Minimális történet, maximális gyilok, változatos ellenfelek/fegyverek, single player:" egyből a Doom jutott az eszembe :) Most néztem meg, 1993-as, még emlékszem rá, mekkora játék volt. Minden újság Doom-klónnak nevezett minden fps-t, egészen a Quake-ig. :)
Aztán az ID Software elszúrta mindkét IP-jét. Se Doom, se Quake.

[ Szerkesztve ]

(#60481) genndy válasza reelc (#60476) üzenetére


genndy
addikt

Zenék: Mass Effect-trilógia, Deus Ex: Human Revolution, TES-játékok, összes NFS.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#60482) csaba951 válasza Jofi81 (#60472) üzenetére


csaba951
veterán

Inkább vedd meg innen:
Borderlands 2 Game of the Year; -50%; 19,99 USD
Érvényes USA számlázási cím kell a vásárláshoz! Ez lehet egy motel/hotel címe is! A fenti ár nem tartalmazza az ÁFÁ-t. Delaware államban nincs ÁFA (hivatalosan!).

(#60483) alratar válasza djculture (#60471) üzenetére


alratar
addikt

Ahogyan reelc mondja, kinek mi! :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#60484) reelc válasza alratar (#60483) üzenetére


reelc
veterán

De akinek én válaszoltam, az eldöntötte, hogy jobb nincs a világon! Nyilván végigvitte az összes létező FPS-t, és megkérdezte az összes gamert a világon (E-mailben, vagy Skype-on), és így merte kijelenteni. ;]

Engem valamiért kihagyott. Nem játszottam a Far Cry-jal, nyilván mást mondtam volna neki.

(#60485) alratar válasza reelc (#60484) üzenetére


alratar
addikt

:DDD :DDD :DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#60486) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Most vettem észre, hogy a Far Cry 3 és az Assassin's Creed III alapára 20 euróra csökkent mindenhol. Eddig ez a két cím 30 euró volt. 15 hónappal a megjelenés után után 50-ről leestek 20-ra, nem is rossz. Tavaszi leárazásban gondolom a Far Cry 3-nál mindenképp várható egy -75% és akkor 5 euró lesz, de az ACIII esetében nem vagyok biztos, bár ez utóbbiért messze nem adnék annyi pénzt.
A Tomb Raider alapára 11 hónap után 50-ről rögtön 20 euróra zuhant, míg a nála idősebb Hitman Absolution még tartja a 25 eurós alapárat.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#60487) Mate válasza ayo (#60470) üzenetére


Mate
nagyúr

Néztem már párszor videót, de most szembesültem csak azzal, hogy valójában milyen a játék....
2013 a seggem, ezt a SWAT 3 lekörözte 2000-ben.

(#60488) Źşë' válasza reelc (#60468) üzenetére


Źşë'
addikt

az hogy relatív valami szvsz ez a legjobb a világban, az emberek változatosan választanak párt, és ha már témánál vagyunk akkor mindenkinek más jelenti a jót, én is szeretem az fpseket, és van egy paletta ami a műfaj legjobbjait tartalmazza) nem rossz a Far Cry 3 sőt, van benne 130~ órám de még mindig nem fejeztem be 100%ra, van benne játékóra és ami a legjobb te magad készíthetsz multi pályákat!

a legjobb játékot inkább úgy fogalmaznám meg mi köt le a legjobban, és máris helyben vagyunk, engem a GTA :) de rohadt mérges vagyok amit az 5. rész PC változatával csinálnak.. és a PC-s táborral.. láttam gameplayeket, sokat nem mert nem akarok spoilerezni magamnak, de az autók irányítása förtelem, sajna elmentek Saints Row, Just Cause, Sleeping Dogs konzolirányítás/stílus váltás felé ami felér nekem egy tarkólövéssel, remélem lesz olyan ügyes ember aki vissza tudja állítani valahogy majd, feltéve ha megjelenik PC-re! :(((

Játék zene, most tolom a Crysis 3at és baromi jó zenéi vannak, sőt az eddigi részeknek szintúgy!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#60489) zone válasza genndy (#60481) üzenetére


zone
őstag

Nálam a Haegemonia, C&C Generals, Fable zenéi a nyerő, de az első két NFS UG részbe is jókat válogattak be.

Jet Set Radio ismét fillérekért
Sonic 4 ep1 és ep2 szintén akciós

(#60488) Źşë'
Ezért vettem egy használt PS3-at, és ha már van, akkor a GTA mellé jöhet a The last of us, Red dead redemption, Uncharted, Beyond two souls, Heavy rain. :)

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#60490) maross válasza zone (#60489) üzenetére


maross
veterán

akinek sonic kell szoljon, osregrol van még nekem ket peldanyban, megegyezunk :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#60491) djculture válasza reelc (#60480) üzenetére


djculture
félisten

Már az id se létezik csak marketingnek van meg a neve, mindenki kilépett már belőle aki számított John Carmack utolsólag hagyta el a süllyedő hajót.

(#60492) reelc válasza Źşë' (#60488) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem is az a legjobb, hogy kinek-mi.
Nekem FPSekből talán a Soldier of Fortune első része, a Star Trek Voyager Elite Force, Star Wars Jedi Academy, Jedi Outcast. Meg a Doom II.
Engem pl. grafikával sosem lehetett elkápráztatni. Meg amúgy is szeretem a régebbi játékokat, ezeken nőttem fel. A multi sosem érdekelt.
Mennyire szórakoztató a játék, a hangulata, 1-2 pálya után is úgy érzem, érdemes foglalkoznom vele, vagy ugyanazt nyújtja, amit már sokszor láttam?

A GTA játékokkal nem foglalkoztam sokat, ellenben a stílusra hasonló Scarface nagyon tetszett. A Tony Montana figurának teljesen olyan a hangja, mint a filmben, Al Pacinónak. Hihetetlen, mert nem Al Pacino szinkronizálta a játékot.

Manapság már elég keveset játszom. Ráadásul 6 éve nem fejlesztettem gépet, és nem is érzek rá késztetést. Előtte sem nagyon. Már elmúlt a nagy gamer korszakom. Néha előveszek ezt-azt (akár régit, akár újat).

Egyetértek veled: a jó játék ami leköt, sőt továbbmegyek: leköt annyira, hogy végig is vidd a játékot.

Far Cry: nem tudok hozzászólni, nem játszottam vele... de a pályakészítés, MOD készítés, stb. divat volt a régi Quake 3 motoros játékoknál - pl. amiket felsoroltam. Nem tudom, manapság a fejlesztők mennyire támogatják a communityt azzal, hogy szerkesztőt adnak a kezükbe... ebben a nagy DLC-s világban. Miért adná oda neked, ha pár pályát eladhat plusszban ő is?
Azt tudom, hogy a Bethesda megtartotta a régi jó szokását, jól MODdolható a TES széria.

(#60491) djculture: igen tudom, kb. a halálos ítéletük volt, amikor megvette őket a Bethesda.
De akkor is, volt lehetőség a csapatban, hogy továbbra is jó játékokat tegyen le az asztalra. Nem éltek vele. Nekik annyi.

[ Szerkesztve ]

(#60493) sgergi


sgergi
veterán

Be Mine 11 bundle, Desura kulcsok:

The Body Changer: PMUP6-3H0OE-UUBR6-MHVND-2WIJW
Ultionus: A Tale of Petty Revenge: HCLGT-O53Y8-H7OVZ-N1CYG-LMRPM
Shufflepuck Cantina Deluxe: 6V63P-SNZUW-1OHFP-5TN9S-RKP9Q

Akinek kell, használja egészséggel.

(#60494) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Valakit érdekelne How to survive jack's pack? 1 euró a steamen. 3 refért odaadnám valakinek. Privátban érdeklődjetek légyszi. (Alkudni ér! :))

[ Szerkesztve ]

(#60495) joe-ker válasza zone (#60489) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem is tölti be az oldalt! :))

(#60496) Źşë' válasza reelc (#60492) üzenetére


Źşë'
addikt

Sajna a pályaszerkesztő tényleg oda jutott hogy inkább fizess a plusz tartalomért, nagy q3as voltam anno, imádtam azt a játékot, sőt nekem az jelentette a kikapcsolódást, amolyan hobbivá vált (klánélet, barátok..). Aztán valahogy több ezer óra után meguntam, nem tudom mennyi órám lehet benne, de nem kevés, még pályákat is készítettem hozzá (picivel többet mint 20at ha jól emlékszem), keveset moddolgattam itt ott (hangok, menü, effektek, skybox scriptek.. :D). Mindez hiányzik sok mai játéknál, pl Bad Company 2, ez a játék lett utána az ami irtóra lekötött, mai napig játszom, bár mostanság nem nagyon. Ez a game valahogy új szintre emelte az fps-t mint fogalom. A q3at azért még néha néha előveszem, nem kopott meg a szememben!
Sajnos Dice (Bad Company 2 készítője) nem adott ki hozzá editor csomagot, pedig még petíciót is indítottunk ez ügyben (amit nem csak magyarok írtak alá!), és egyre inkább azt látom hogy nem a minőség a fontos sok fejlesztő cégnél hanem a profit... csak pár példa: Alien Colonial Marines mekkora hyppal volt a világhálón, és mi lett belőle... akkor Battlefield 4 is eléggé nagy vihart kavart EA háza tájékán... Bad Company2 nél is anno, itt már érezhető volt a silány minőség, amit kb. 2 év alatt javítottak ki, persze nem teljesen bug mentesre... Bf3at még előrendeltem, de bárcsak ne tettem volna!! nem foglalkoznak a kiadott termékekkel, vagyis ritka az ahol igen! GTA4 is bugos volt, de az valahogy nem zavart mert a hülyülés volt a lényeg, az hogy versenyezzek benne totál nem izgatott, az hogy belagol az egyik kocsi a másikba, a multijában (free mod) inkább a kreativitás fogott meg, lehetett benne filmeket kirenderelni, majd editálni... csináltam 1-2 magyar szinkronhangos rövid filmet is poénból! Ami egész jóra sikeredett :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#60497) ollie válasza Jofi81 (#60472) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, de megérik a teljes árukat is szerintem. Annó annyira tetszett az első rész, hogy a másodikat elővételben megvettem, és nem bántam meg.

***

(#60498) Jofi81 válasza ollie (#60497) üzenetére


Jofi81
őstag

Most egyelőre megvettem az első részt, a második ráér, addig is bőven van mivel játszanom.

(#60499) ricsiii01 válasza Jofi81 (#60472) üzenetére


ricsiii01
tag

Szokott lenni 12€-ért a 2 GOTY, az 1 GOTY-ja 5-7,5€-ért szerezhető meg akcióban. Most volt kb. két hete akcióban a 2 GOTY és karácsonykor is volt akcióban, valószínűleg nemsokára megint lesz 12€-ért. :)

.

(#60500) ollie válasza Jofi81 (#60498) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Végül is többszáz órát bele lehet tolni mindkettőbe, szóval van időd megvenni a másodikat.

***

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.