Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59201) eami válasza Mate (#59198) üzenetére


eami
addikt

jó kis játékok kisembereknek csak kistermelőktől? :DDD

(#59202) Crytek


Crytek
veterán

Millennium - A New Hope
Laxius Force

Desura hulladékok vihetők akit érdekel!

Next PC Upgrade: 2022

(#59203) FollowTheORI válasza warcat (#59165) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez az NFS le se tagadhatná hogy Frostbyte3 motoros... csontra ugyanúgy fagy ki mint a BF4. :O :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59204) djculture válasza szami777 (#59197) üzenetére


djculture
félisten

Én havonta egyszer de mindig van valami cucc. Nem mindig játék, legutóbb komplett műszerész készlet volt azóta is röhögök rajta elárazva 1000ft volt egy komplett műszerészt csavarhuzó készlet fogókkal meg csipesuekkel, másnap hív ahaver ugyanaz 20 ezer

[ Szerkesztve ]

(#59205) szami777 válasza djculture (#59204) üzenetére


szami777
addikt

Én Pesten és Budaörsön szoktam végigmenni Auchan, Tesco, Media Markt trión és semmi. Ezek közül a media markt ami kegyetlen drága, tescoba pangás van, auchan meg ilyen felemás. A legtöbb nagy akció Pest megyén kívül van mindig, gondolom itt drágán is elkapkodják, vagy a fene tudja, nem vagyok piackutató, de zavar, amikor 7-8 ezer forintért látok 3-4 éves játékokat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59206) Hunbeast87 válasza eami (#59196) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Na ne már! Kb napi szinten oda járok, de ilyen árban még sosem láttam ott!! :O

Útba esik arra a kisebb bevásárlás miatt is, erre az ilyenek felett elsiklok?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#59207) djculture válasza szami777 (#59205) üzenetére


djculture
félisten

Ujságban benne is van hogy egyes pesti áruházakban nem is érvényes egy akció sem, ott aranyáron is megvesznek mindent. Interspar volt még jó mielőtt a játék répszt teljesen leépiettte volna, kidobáltak mindent fillérekért. Akkor vettem én is ezt vedd meg játékokat 299-ért egy csomót.

[ Szerkesztve ]

(#59208) szami777


szami777
addikt

Francia Amazon
Spec Ops: The Line 1.99 €
A játék steames, de hogy a franciáknál van-e valami zár azt nem tudom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59209) Mate válasza szami777 (#59208) üzenetére


Mate
nagyúr

Remek... 4 napja vettem meg 2,7€-ért :D

(#59210) M3oH válasza Mate (#59209) üzenetére


M3oH
addikt

Az brutális bukta... :( Összedobjuk neked? :P

(#59211) djculture válasza Mate (#59209) üzenetére


djculture
félisten

Én meg a steam-es akciós árán, de már vagy 3 éve nézegetem igy ideje volt megvennem

(#59212) bijesz válasza djculture (#59211) üzenetére


bijesz
aktív tag

:F
Release Date: 29 Jun 2012

(#59213) djculture válasza bijesz (#59212) üzenetére


djculture
félisten

Már 2010-be volt róla három millió video mivel teljesen kész volt rá egy évre meg zárt beta volt plusz még a megjelenés előtt volt demo is, azért fene se tudta már mikor jelent meg végre. Az biztos hogy 2010-be már nyugodtan kiadhatták volna csak ültek rajta 2 évet ezek szerint mint most 1 évet a watchdogson. Ha sokat ülnek azon is már nem lesz nagy szám mert lesz jobb .

[ Szerkesztve ]

(#59214) Cheesus válasza szami777 (#59208) üzenetére


Cheesus
senior tag

Valaki próbálta már? Ha nem én lehet bepróbálom.

https://www.twitch.tv/csehla

(#59215) warcat válasza szami777 (#59208) üzenetére


warcat
veterán

Nem rossz ár,főleg,hogy visszakapsz belőle 0.95 fontot GMG-credit formájában,még jan 31-ig

EA: It's in the crate!

(#59216) Mate válasza M3oH (#59210) üzenetére


Mate
nagyúr

2-t vettem és egyiket eladtam 5 dodoóért +playfire visszahozott 1 €. Úgyhogy annyira nem vészes a dolog :D

Cheesus: Szerintem jó játék. Én warez demo alapján azt mondom megéri megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#59217) Alien83 válasza warcat (#59215) üzenetére


Alien83
senior tag

ezt hol látod?

(#59218) Alien83 válasza Mate (#59216) üzenetére


Alien83
senior tag

1 euro-t? megcsináltad acsikat ilyen hamar?

(#59219) Mate válasza Alien83 (#59218) üzenetére


Mate
nagyúr

Jaja, gyors voltam :B

(#59220) warcat válasza Alien83 (#59217) üzenetére


warcat
veterán

Ejj de sok kérdésed van :P The GMG & Playfire Community Blog

EA: It's in the crate!

(#59221) maross válasza szami777 (#59208) üzenetére


maross
veterán

Ez erdekelne, ha valaki bevallalja szoljon hogy minden rendben ment-e vele :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59222) Alien83 válasza warcat (#59220) üzenetére


Alien83
senior tag

oks de vagy megadja vagy nem...acsikat megszerezni nem 1 perc. :D

(#59223) reelc


reelc
veterán

Bár nem hiszem, hogy sok embert érdekelne, de attól még Best Buy ilyen áron. 2 ősi játék: 7th Guest és a 11th Hour $1,99/db a GOG-on, még 20 órán keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#59224) Cheesus válasza maross (#59221) üzenetére


Cheesus
senior tag

Naszoval kipróbáltam a fentebb említett Spec Ops: The Line-t a Francia amazonról. Nem akarok úgy írni, hogy büntetést kapjak, de az a lényeg, hogy a vásárlás erejéig át kell tenni a székhelyünket egy nyugodt és kellemes Francia falucskába, új telefonszámot is csináltatnunk kell. Majd mindezek után megvehetjük a fentebb említett játékot, majd a serialt megkapva a Steam egy ROW kulcs formájában kezdi el telepíteni nekünk a játékot :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#59225) cskamacska válasza warcat (#59215) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk ebben én érősen kételkedem, mert először engem egy hétig be sem engedett a Playfire kliens, majd utána kitalálta hogy nem számolja az achievementeket, majd most hogy már számolja, a kreditet nem listázza sehol.(és főleg nem a GMG fiókban :((( )

Magyarul a GMG gémerfészbuk kliensének beetető akciójára én nem adnék egy garast sem. :U

Alien83: Nem is, mert a Steam Achievement Manager csalóprogival konkrétan kevesebb. ;] Játék letöltése és indítása nélkül(!) lehet kártyát potyogtatni, és a kihívásokat teljesíteni.
Nagy biznicmenek már ezer éve ezt használják az elit klubokba való bejutásra. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59226) djculture válasza cskamacska (#59225) üzenetére


djculture
félisten

Én eleve hülyeségnek tartom. Nem fogom 10 fillérért kiadni a fiókomat, nem szorulok rá.

[ Szerkesztve ]

(#59227) Alien83 válasza cskamacska (#59225) üzenetére


Alien83
senior tag

te figy és ha bebukok a 300 játékommal? megéri ? :D

(#59228) Alien83 válasza djculture (#59226) üzenetére


Alien83
senior tag

jo azé nem 10 fillér ha ezt sokszor csinálod sok játékkal
de kérdés hogy megéri-e.

(#59229) eami válasza cskamacska (#59225) üzenetére


eami
addikt

kártyát potyogtatni még SAM sem kell, elég ha van egy olyan játék aminek van steam app id textje, ott átírod az ID-t, kliensen kívül indítotd a játékot és a steam azt hiszi az a játék fut :)

(#59230) SenorGrande válasza cskamacska (#59225) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ehhez a "klubhoz" egy darab achi sem kell.
A GMG-ből SAM-mel kreditet kifacsarók pedig nem hiszem, hogy sokáig fogják csinálni. ;]

(#59229) eami:
Igaz, de a SAM bármelyik játéknál kevesebb erőforrást eszik.

(#59226) djculture:
Mit adsz ki? Azt, amit bárki megnézhet?!

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#59231) DJGABI válasza SenorGrande (#59230) üzenetére


DJGABI
addikt

hahaha, kíváncsi leszek. pont gmg, akik a számokat se ismerik (elárazások) :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#59232) SenorGrande válasza DJGABI (#59231) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Elárazásairól a GamersGate híres, ez meg a GreenMan Gaming.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#59233) maddionmax válasza SenorGrande (#59230) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ez érdekes lesz, az fix, hogy szép számmal fog csökkenni a felhasználó és vásároló közönségük

(#59234) Csapoati válasza maddionmax (#59233) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért csökkenne? Mert a csalókkal elbánnak?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59235) Mate válasza maddionmax (#59233) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát félelmetes lehet playfire algoritmusa :D Teljesen összetojtam magam tőle :D

[ Szerkesztve ]

(#59236) maddionmax válasza Csapoati (#59234) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Szép és jó dolog, de ne legyünk képmutatóak. Többség (magamat is beleértve) használta a SAM-et, ha nem másra, akkor meglévő achik nullázására. Ha azt akarják elérni, hogy minden telecsinálja a gatyáját és ne merjen használni semmit, akkor amit össze lehet szedni összeszedjük, ami meg megvan beletörődünk, hogy nem kapunk érte semmit és mivel kevesebb pénz jön össze, kevesebbet is fogunk GMG-nél elkölteni.

Így értettem a forgalom visszaesést,de a ha tévedek, akkor elnézést érte.

[ Szerkesztve ]

(#59237) viktor82


viktor82
őstag

Ma vásároltam egy PS3-at és az amazonon a gta5 40dodó az aktiválható nálunk is és pontosan ,hogyan működik?accontomhoz kötődik vagy tovább adható?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#59238) Mate válasza maddionmax (#59236) üzenetére


Mate
nagyúr

Le se írják, hogy mi számít csalásnak, innentől kezdve nehezen mondhatják rám, hogy csalok :D Majd ha jelzik, hogy hékás ezt ne csináld, hisz ez csalásnak minősül, akkor oké. De addig :)

(#59239) sagem


sagem
addikt

Én személy szerint örülnék, ha a Steam is szankcionálná az ilyen programokat, nekem cseppet sem tetszenek. Ha nem tudok megszerezni egy acsit magamtól, akkor nem tudok :)

De azt is értem, hogy azért ez nem számít csalásnak, s a Steam max akkor fog foglalkozni vele, ha az acsik valamiféle előnyt adnak/jelentenek, nem csak díszek :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#59240) Mate válasza sagem (#59239) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez eddig oké. Ha nem tudod megszerezni, hát nem tudod. De miért zavar téged, ha valaki megszerzi egyéb módon. Vagy mi van ha bugos a játék és ezért nem tudja valaki megcsinálni?

(#59241) sagem válasza Mate (#59240) üzenetére


sagem
addikt

Ennek a fordítottját is feltehetem: Miért akarja valaki mindenáron 100%-ra pörgetni (nem játékkal) az acsikat..?:)

Engem azért "zavar", mert ez is egy jó lehetőség lenne haverok/ismerősök/illetve nehezebb öcsik esetében internet szerte egy kis versenyre..így meg el van rontva :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#59242) tarBubbles válasza sagem (#59241) üzenetére


tarBubbles
tag

Sajnos van olyan játék (Darksiders) ami bugos és sokszor nem adja meg őket.

(#59243) Assimilator válasza Mate (#59240) üzenetére


Assimilator
őstag

Tehát akkor a bug az tulajdonképpen egy eszköz amit szentesít az cél. Érdekes szemlélet. :)

(#59244) wwenigma válasza SenorGrande (#59230) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En siman VAC-ra tennem a SAM-et...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#59245) Csapoati válasza maddionmax (#59236) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát nem tudom, én két dolgot nézek: 1. ár 2. megkaptam-e a cuccot. Innentől minden más csak sokadlagos. A forgalom-visszaesést így értem, de kétlem, hogy emiatt valakik bosszúból bojkottálják a GMG-t. Szerintem jogos, hogy a SAM-mel achit és ezzel valós pénzt csaló embereket szankcionálják (itt kimondottan azokra gondolok csak, akik az akció időtartama alatt csalják be az achit). Kétlem, hogy ne tudnák trackelni, hogy ki mikor szerezte meg az adott achit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59246) gszp válasza SenorGrande (#59230) üzenetére


gszp
csendes tag

A lap alja a legjobb!

2 people found this useful. :DDD

(#59247) szami777


szami777
addikt

Gmg-n ha Alien Colinal Marines-t , Season Pass-t , vagy Aliens vs predatort vagy collection-t vásárolsz,kapsz egy rome total wart ingyen mellé.[link] Talán Alien vs predator-al megéri, ami most 3 euro kuponnal.
Nagyon el akarják sózni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59248) ChingChang válasza szami777 (#59208) üzenetére


ChingChang
csendes tag

A fenébe, már 14,57 € pont mire kinéztem egy szép kis francia ingatlant magamnak...

@mate3553 te hol vetted, vagy lehet e még 2,7€-ért venni ?

(#59249) arty válasza viktor82 (#59237) üzenetére


arty
veterán

acchoz kötődik, el nem adható :)

lemezes beszerzését javaslom ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#59250) Mate válasza ChingChang (#59248) üzenetére


Mate
nagyúr

tradertől vettem 2-t 3 TF kulcsésrt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.