Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60901) pigster válasza darkling (#60847) üzenetére


pigster
senior tag

Kösz!

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#60902) bullseye válasza Heavyrain (#60899) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet már menteni benne?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#60903) ollie válasza Arkennys (#60900) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem a Shadow Warrior.

***

(#60904) Crytek


Crytek
veterán

Ha ne adj isten valaki meg akarja venni steam-en a Toki tori 2-öt van egy 10%-os kuponom hozzá bárkinek odaadom.

Next PC Upgrade: 2022

(#60905) Farkas86 válasza Crytek (#60904) üzenetére


Farkas86
senior tag

De a steam-en -75% van. :DD

(#60906) Arkennys válasza ollie (#60903) üzenetére


Arkennys
addikt

akkor valaki elmondja mi ez a vicera cleanup cucc, és miért látni ott a shadow warriort is?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#60907) ollie válasza Arkennys (#60906) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sokat segítene, ha megnéznéd.

***

(#60908) Heavyrain válasza Arkennys (#60906) üzenetére


Heavyrain
őstag

A Viscera Cleanup csak takarít a Shadow Warrior univerzumában (és egyéb helyeken). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60909) Arkennys válasza ollie (#60907) üzenetére


Arkennys
addikt

kösz, nagynehezen betöltött a videó és rájöttem. nem véletlen kérdeztem, mivel nem töltötte be ezt a sz*rt, de köszönöm a segítséget... :(((

szerk: compass, te legalább feleltél. Későn bár de ezt azért tényleg köszi.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#60910) bul07 válasza Farkas86 (#60905) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is van egy ilyen kuponom akinek kell viheti (Vagy megveszem én neki és átutalja az összeget)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#60911) ollie válasza Arkennys (#60909) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csesszél le, hogy szóltam, hogy az nem a Shadow Warrior. :U

***

(#60912) Arkennys válasza ollie (#60911) üzenetére


Arkennys
addikt

azért örvendtem mert pöppet egyszerűbb lett volna leírni hogy ez egy takarítószimulátor ezeknek a világában ami kép ottvan. Ehelyett két más választ is adtál. "ez nem a shadow warrior". Á kösz, így máris tudom. Istenem :N

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#60913) szami777 válasza bul07 (#60910) üzenetére


szami777
addikt

egyébként hogy vannak ezek a kupon dolgok, csak az ilyen 10 és 33% kuponokat lehet leárazott termékre, vagy mehetnek a nagyobbak is?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60914) bul07 válasza szami777 (#60913) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez kupon függő szerintem , és nem a százalékon múlik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#60915) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

újra elérhető amazonon The Bureau: XCOM Declassified [Online Game Code] - 4.99

(#60916) Farkas86


Farkas86
senior tag

(#60917) warcat válasza Farkas86 (#60916) üzenetére


warcat
veterán

29.99 euróért a TESO remek ajánlat.

EA: It's in the crate!

(#60918) wesker24 válasza warcat (#60917) üzenetére


wesker24
senior tag

Majd ha F2P lesz ránézünk addig nem meg aztán ennyiért is sok + még fizesd majd a havi dijat !

Tudod mikor majd ha piros hó esik ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#60919) ChingChang


ChingChang
csendes tag

Amazonon Battlefield 2142 Deluxe Edition [Instant Access] $2.99
Ha valaki lemaradt a kuponos mókáról most pótolhatja.

(#60920) warcat válasza wesker24 (#60918) üzenetére


warcat
veterán

1.Ha nem adsz pénzt azért,ami tetszik,akkor nem fognak olyasmit készíteni.Szavazni a pénztárcáddal kell.

2.A havidíj napra lebontva 110 forint környékén van.Másra is el lehet ugyan költeni,ugyanakkor könnyen meg is spórolható a rengeteg felesleges dolgon,amit az emberek hajlamosak megvenni.Persze nyilván annak szól,aki komolyan játszik is a játékkal legalább pár naponta.

3.a F2P mindig drágábban jön ki,ha ugyanazt a színvonalat szeretnéd kapni,mintha mindenki fizetné a havidíját.Persze ez is emberi tulajdonság,hogy a pár napos/hetes időközzel vásárolt táska/lópokróc/paripa árát hajlamosak vagyunk elmosni,alábecsülni.

Összefoglalva valójában elég filléres szórakozás ez,persze ott a másik véglet,hogy "okosba letőccsük a szkájrimet osztán csak az áramot köll kifizetni a nagyinak" csak ahogy mondtam,nem kell csodálkozni majd,ha nem lesz olyan játék,amit szeretnél

Ha meg egyszerűen csak nem vagy alig érdekel a játék,olyan felesleges volt hozzászólni,de komolyan...minek?

EA: It's in the crate!

(#60921) #57919488 válasza wesker24 (#60918) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az alap ar elfogadhato. A havidij meg akkor derul ki, hogy sok vagy nem ha bejon a jatek. De en sem tartom annyira jo uzleti modellnek.

(#60920) warcat:
Sajnos a havidij sem eleg a fejlesztoknek. Nezd csak meg a Blizzard shop-ot. Jobban fejlodik mint egy F2P jateknal (vagy jobban fejlodik mint maga a WoW) es mi van benne? 10 mount skin 10 pet skin es darabja 20 EUR kb. de jon meg majd par + dolog is szerintem. Diablo 3 szinten kap egy shop reszt az AH kivetele miatt.

[ Szerkesztve ]

(#60922) ricsiii01


ricsiii01
tag

best buy! :Y :DDD
Hogy kérhetnek ennyit érte? Még az ár 1%-a is sok lenne. :((

.

(#60923) Crytek válasza ricsiii01 (#60922) üzenetére


Crytek
veterán

Bármibe fogadok hogy 1.5 éven belül felbukkan valamelyik bundleban,akkor majd lecsapok rá! :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#60924) FollowTheORI válasza sagem (#60897) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Aszondod még a végén a Hawken jobb lesz? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#60925) FollowTheORI válasza Farkas86 (#60916) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

CoD Ghost ára szépen kúszik lefele... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#60926) Phobion válasza FollowTheORI (#60925) üzenetére


Phobion
őstag

Azt nem csodálom :DDD

ON: Olcsó, jó coop játékokat tudnátok mondani? (Borderlands 2 kilőve)

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#60927) djculture válasza FollowTheORI (#60925) üzenetére


djculture
félisten

Nem mostanában lesz 1000ft amennyit legjobb esetben is ér...

PhobioNN7: Dead Island /alien vs predator mindkettő dobozosan is 990ft, online még olcsóbb..

[ Szerkesztve ]

(#60928) ricsiii01 válasza ricsiii01 (#60844) üzenetére


ricsiii01
tag

?

.

(#60929) Mate válasza Phobion (#60926) üzenetére


Mate
nagyúr

Far cry 3?

ricsiii01: Szerintem egy kalap szar.

[ Szerkesztve ]

(#60930) cskamacska válasza warcat (#60920) üzenetére


cskamacska
addikt

Egy normális MMO megérdemelne egy ilyen szép kifakadást, sajnos a The Elder Scrolls Online inkább tucatszemét lesz. :O

A The Old Republic-ot több mint 2 évvel a kiadás után kipróbáltam végre múlt hét vasárnap. 2 nap múlva letettem, mert egy random tucat MMO SW köntösben, ami ráadásul még direkt szívat is, mert nem fizetek elő.
TESO hű követője lesz szegénynek. :(

PhobioNN7: ARMA 3 2000 forint a CDGalaxisban. Ingyenes Zeus DLC-t alig várom hogy rendesen kipróbálhassam. :R

NetTom: Hawken-t inkább ne is emlegessük, exkluzivitási szerződést kötöttek a Valve-el, így a Hawken csak Steamen lesz elérhető, és míg ki nem kerül bétából a játék(1-2 hónap erejéig), az új játékosok CSAK egy 28 eurós kezdő csomag megvásárlása után tudnak a játékhoz hozzáférni(új fiókot létrehozni). :Y Mármint egy F2P játékot(eddig is az volt, kiadás után is az lesz) csak pénzért lehet elérni.. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#60931) FollowTheORI válasza ricsiii01 (#60928) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hogy megállítsam dillemádban tobzódásod... szerintem meg. És nem lesz bundleben egyhamar. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#60932) szami777 válasza cskamacska (#60930) üzenetére


szami777
addikt

ez az arma 3 dlc nagyon igéretes, tuti azonnal kipróbálom :)
trollkodás mestefokon....

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60933) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok, nem tudom megéri-e megvenni, de nem tudja valaki hol a legolcsóbb a Might & Magic Heroes VI Gold Edition?

Eddig 18.22 $-ért találtam SteamGift-ként, ami nem tudom hogy jó-e vagy sem :)

(#60935) maross válasza szallasi007 (#60933) üzenetére


maross
veterán

heroes 6-bol az eggyel jobb is sokkal olcsobb szokott lenni, ha kivarod a steames learazasokat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#60936) Heavyrain válasza maddionmax (#60934) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ingyenes? Nálam 2.29€ :F

(#60937) szallasi007 válasza maross (#60935) üzenetére


szallasi007
őstag

oké, akkor várok. egyébként ezt a részt nem is érdemes megvenni? mintha ezt venném ki a szavaidból

(#60938) sittes79 válasza wesker24 (#60895) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem küldtek, de nincs x1-em. Most írtam ea nak, hogy küldjenek pc kulcsot azonnal.

(#60939) maross válasza szallasi007 (#60937) üzenetére


maross
veterán

En complete-et vennek, shades of darknessel. Jo vetel a gold is, de csak sokkal olcsobban mint amit linkeltel.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#60940) #57919488 válasza cskamacska (#60930) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tucatszemet? :Y :N
Jelenleg GW2 es TESO az ami tud valamit felmutatni a WoW utan es nem csak klonok! SWTOR, Rift az osszes a WoW sikeret probalta majmolni csak eppen a hatteruk volt keves a Blizzard-hoz kepest, de nagyon.
TESO jelenleg MassPvP-ben nagyot lepett elore. Totalis haboru az egesz es nem kell hozza atomeromu GW2-vel szemben +atlathatobb az egesz.
3 platformon fog megjelenni. Konzolokon nincs ilyen MMO egyaltalan ...

(#60941) warcat válasza cskamacska (#60930) üzenetére


warcat
veterán

Az a baj,hogy ez a szokásos elmentem level 5-ig aztán jól véleményt mondok róla - iromány.Tele van velük az internet,pedig ez csak egy zárt játszótér, a teljesítése után indul a játék.
Helyzetedet súlyosbítja,hogy te meg csak átveszed tőlük a véleményt.

Félreértés ne essék,abszolút nem érdekel ki mit vesz/nem vesz,senkit sem fogok győzködni,csak elképesztő,hogy ezzel van tele az internet,miközben teljesen szürreális az egész,mintha a WoWot úgy ítélnénk meg,hogy mit nyújt az 1-8 szint között a törpék kezdőhelyén.Abszurd
Természetesen a végén elbukhat simán,ha a végjáték nem lesz tetszetős,de az 50-60 óra játék után lesz alsó hangon.

EA: It's in the crate!

(#60942) maddionmax válasza Heavyrain (#60936) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Akkor sorban:

- Bejelentkezel
- Link
- Kiemelt üzenet: Happy Valentine's Day from GameAgent! We're giving away free copies of Mad Moxxi and the Wedding Day Massacre all weekend to GameAgent members. To secure your copy, just click HERE! (Please note this is for the Steam version only!)

Logikusan a HERE-re kattintasz és berakja a kosaradba, de lenullázza az árat, majd adatokat alul kitöltöd ennyi. Emailben jön a számla és a Steam kód.

(#60943) Heavyrain válasza maddionmax (#60942) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ja,jó,köszi,csak mivel nem voltam bejelentkezve,nem mutatta,hogy ingyenes :D

(#60944) Frod válasza maddionmax (#60942) üzenetére


Frod
addikt

Nagyon köszi a tippet, végre valami amikor én is időben nézem az oldalt, és nem maradok le :D
(Bár az email még nem jött meg a kóddal percek óta, szóval remélem nem valami turpisság van)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#60945) Mate válasza maddionmax (#60942) üzenetére


Mate
nagyúr

Én megvettem elvileg, bár csak annyit írt ki, hogy üres a kosaram. Kódot még nem kaptam meg, remélem előbb-utóbb megérkezik :)

(#60946) maddionmax válasza Mate (#60945) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Rohadt lassúak, de működik. Semmi trükk!

(#60947) djculture válasza maddionmax (#60946) üzenetére


djculture
félisten

Ja megjött nekem is valami fél óra múlva.

(#60948) dejaris


dejaris
addikt

Na kaptam xbox one-ra titanfall betat, a problema, hogy nincs xbox one-om :D

(#60949) Mate válasza Mate (#60945) üzenetére


Mate
nagyúr

Na reklámlevelet kaptam már, viszont kódot még mindig nem kaptam :(

(#60950) k4rL^ válasza dejaris (#60948) üzenetére


k4rL^
senior tag

Itt tudsz irni nekik, nekem kb 45 perc után megjelent Originen.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.