Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59301) maddionmax válasza FollowTheORI (#59300) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ennek a másik véglete az én fiókom, ahol megnéztem volna, hogy a Dead Space kulcsom aktív-e még, gondoltam megvan, így úgysem fogja beaktiválni.

Beaktiválta, de úgy, hogy most kettő van a fiókban egymás mellett. Mindkettőnél ugyanaz a régió beállítás lett megadva.

[ Szerkesztve ]

(#59302) ricsiii01


ricsiii01
tag

Ez egy elárazás lesz?

.

(#59303) FollowTheORI válasza ricsiii01 (#59302) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem biztos. De ez nem az év játéka kiadás... így érthető is az ára.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59304) BomiBoogie válasza ricsiii01 (#59302) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Már nem új játék, az alap simán lehet ennyi. Attól még megéri, mert önmagában is jó. :K :)

(#59305) reelc


reelc
veterán

A GOG-on most a Carmageddon Max Pack (alap+ Splat Pack kiegészítő) van $1.49-ért.

(#59306) Assimilator válasza ricsiii01 (#59302) üzenetére


Assimilator
őstag

Adatlapján: "Az ingyenes házhozszállítás mellett a következő előrendelői ajándékokat biztosítjuk:
Acrobatic Killer DLC, ajándék tartalom:
(Raven, Quick Dodge, River Affinity, extra tárgyak)
Ajándék Dishonored poszter!"

Milyen király már, hogy 2 évvel a megjelenés után még mindig elő lehet rendelni. :D

(#59307) alratar


alratar
addikt

Tudom, két különböző műfaj, de The Cave vagy Binary Domain?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#59308) Cheesus válasza alratar (#59307) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én a Binary Domain-ra tenném a voksomat (de remélem nemcsak a Playfire miatt akarod beszerezni :D )

https://www.twitch.tv/csehla

(#59309) Mate


Mate
nagyúr

GMG-n The Elder Scrolls Online-hoz kaptam 25%-os kupont. Ez személyre szóló vagy bárki használhatja?

Mondjuk alapárak elég húzósak:

The Elder Scrolls® Online: Imperial Edition 80€
The Elder Scrolls® Online: 55€

[ Szerkesztve ]

(#59310) tipuka válasza alratar (#59307) üzenetére


tipuka
addikt

Binary Domain-ra szavaznék, számomra az jó játék, nekem tetszett :)

(#59311) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Editor's Choice - Amazon (kupon előtti árak):

Dark Souls PTD Edition: $7.49
Enslaved+Inversion: $7.49
Naruto 3 Full Burst: $19.99

Még nem elérhetőek, de már hivatalosak..

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#59312) Arkennys válasza Hunbeast87 (#59311) üzenetére


Arkennys
addikt

nem is rossz, éreztem én hogy egy kupont még tartalékoljak. Mikortól élnek?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#59313) Hunbeast87 válasza Arkennys (#59312) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Cheapassgamer-en néhány perce írta meg Tony, időpont még nincs írva hozzá. Úgy érzem, Inversion/Enslaved kombó jó lett, bár lehet hogy a Dark Souls-ra is beruházok.
Valakinek vélemény a játékokkal kapcsolatban? Nem próbáltam őket a "virágboltiként" sem :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#59314) Crytek válasza Hunbeast87 (#59311) üzenetére


Crytek
veterán

Valaki akinek maradt kuponja megvenné nekem majd a DS-t?

Next PC Upgrade: 2022

(#59315) Alien83 válasza Hunbeast87 (#59311) üzenetére


Alien83
senior tag

ENSLAVED és még az INVERSION!!!!
ENSLAVED 20 dollár, nemrég jött ki PC-re....WTF és a 2 játék 2.5 dollár.

Ha valakinek van egy kuponja, és tudna segíteni, akkor legyenszíves jelezze thx!

(#59316) szami777 válasza Hunbeast87 (#59311) üzenetére


szami777
addikt

Dark soulson gondolkozok nagyon. Azt hallottam róla, hogy van benne nehézség bőven :)
(virágboltiba az első ellenségen aki nekem jött se tudtam túlmenni)
650 ft ért bevállalom szerintem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59317) djculture válasza szami777 (#59316) üzenetére


djculture
félisten

De csak ha van kontrollered/gamepadod mert másképpen az nem játszható.

[ Szerkesztve ]

(#59318) Alien83 válasza Alien83 (#59315) üzenetére


Alien83
senior tag

Ha valaki tudna kölcsönözni majd kupont, nekem csak Enslaved kell!

Inversion ingyen a kupont kölcsönző tagnak adom, cserébe a segítségért!!!! :D

(#59319) Zolás válasza Alien83 (#59315) üzenetére


Zolás
addikt

Egy ilyen ember nekem is kellene :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#59320) szami777 válasza djculture (#59317) üzenetére


szami777
addikt

Van szerencsére, bár eddig csak autóst meg focist játszottam vele (fps, tps-ek sose mentek)
Visszatért a 4.5 eurós cod4 megint.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59321) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Nálam egy kupon biztosan marad (ha csak nem jön még addig ehhez hasonló pakk :D). Plusz félre van téve még kettő valakinek, de ha nem kell majd neki, akkor azok is vihetők.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#59322) Alien83 válasza Zolás (#59319) üzenetére


Alien83
senior tag

Csináld amit én, osztozkodjatok, keress 2 embert, ha másképpen nem megy, ha egyik játék sincs meg....

feleztek, egyik kuponos segítőnek az Inversiont adod, a másiknak az Enslaved-et, és 5 dollárból könnyeben megvan a 2 játék, és a kuponosoknak is ezzel úgymond jót teszel, mert ugye nem várom el senkitől hogy feltétlen ingyen segítsen , szóval nem sért meg senki ha cserébe azt mondja egyezzünk meg, ha nekem így megéri kalpom rá. :).... :)

még mindig jobb minthogy 7,5 dollárt költsek és kapok 1 olyan játékot, ami nekem már megvan. :D

[ Szerkesztve ]

(#59323) djculture válasza FollowTheORI (#59294) üzenetére


djculture
félisten

Ja múlthéten rendeltem egy 8 gigás memóriát 5000-el lett csak több a forint gyengülés miatt. Még jó hogy nekem a régi árán volt még. Steamre is meg máshova is töltök fel lóvét mert azt mondják 400forint is lesz az euro

[ Szerkesztve ]

(#59324) BigBlue69 válasza Crytek (#59314) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ne haragudj, De én most akkorát nevettem.. Pont neked kell aki szét osztogatta a sajátját. :(

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#59325) Mate válasza BigBlue69 (#59324) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezen miért kell nevetni? Nem számított rá, hogy lesz még olyan akció ami érdekli őt és ahelyett, hogy betartotta volna (ezáltal kockáztatva, hogy nem lesz felhasználva) önzetlenül felajánlotta a fórumozóknak.

(#59326) tipuka válasza BigBlue69 (#59324) üzenetére


tipuka
addikt

Rendes tőle, hogy másnak vett játékot, míg neki így nem maradt a végén sajnos. Én is köztük vagyok, akiknek vett játékot. :) Remélem valaki vesz neki játékot. :)

(#59327) Alien83 válasza BigBlue69 (#59324) üzenetére


Alien83
senior tag

nem para nem tudta gondolom hogy lesz még ilyen akció, gondolom az Enslaved új gém még nincs meg neki, Igazából én sem számoltam erre hogy őszinte legyek én is eldobáltam volna a kuponjaimat ha lettek volna , mert amazonról kevés játék hiányzik nekem.

Amiket nemrég kölcsönkuponokkal vettem azokat is ajándékba, mert nekem már megvan mind. :D

(#59328) szami777 válasza BigBlue69 (#59324) üzenetére


szami777
addikt

Az egyetlen mákom az, hogy nekem több mint 20 kuponom van. Ha fele ennyim lett volna már rég elvásároltam volna az összeset :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59329) Mate válasza Hunbeast87 (#59311) üzenetére


Mate
nagyúr

Enslaved+Inversion Nagyon jó áron van!

Ha esetleg valakinek maradt még kuponja, én is vevő lennék egyre! :) (Akár még jutalékkal is ;) )

(#59330) Crytek válasza Alien83 (#59327) üzenetére


Crytek
veterán

Az elején mondtam, hogy eljátszák hogy semmi jó és a végén robban a bomba.Hó közepéig bírtam majd elosztogattam őket.
És tessék igazam lett. :-( Jövöre megtartom mind 30.-áig max akkor szorom szét.

Next PC Upgrade: 2022

(#59331) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Valaki akar felezni velem egy ilyen Enslaved + Inversion packot (mármint én venném)? Nekem csak az Enslaved kell, a másikat féláron (1,125 USD) átadom. -> privi

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59332) bul07


bul07
nagyúr

Ha valaki észreveszi hogy aktív lett kérem jeleze itt, mert tartok attól hogy hamar elfogy a készlett
Nincs már sok idő hátra lehet mire kikerül az időpont már aktív is lesz

Egy kuponom van még :)

Amúgy egyszerűen lehetett kupont csinálni, leírom hogy decemberig hátha megmarad az emlékékben és jól jön
Mikkor kihirdették hogy vásárlás után mettől medig jár kupon figyelni kell a kis értékű DLC-ket amik számítanak, 0.2$-ba kerülőket mondjuk, 5db venni kell és már van is 5kupon januára, jön a január biztos lesz olyan akinek megér 1 kupon 1$-t és már vissza is jött az ára és maradt 4 kupon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#59333) echterion válasza djculture (#59323) üzenetére


echterion
nagyúr

Te tényleg elhiszed, hogy csak a forint gyengülése miatt lesz egy ilyen alapárú cucc 5000-rel drágább? Én nem tenném...ennyivel nem emelkedtek a nagyker árak az utóbbi egy-két hétben (sőt, sok ramnak egyáltalán nem).

**********

(#59334) Crytek


Crytek
veterán

Amúgy régebben nem itt írta valaki, hogy az inversion régiózáras?

Next PC Upgrade: 2022

(#59335) DJGABI válasza Crytek (#59334) üzenetére


DJGABI
addikt

Amazon általában worldwide kódokat ad

Dark Souls GFWL-es. erről van hír hogy leveszik-e vagy valami? múltkori lista nem valami biztató [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#59336) marcusa


marcusa
addikt

Valaki tudna segíteni kuponnal megvenni az Enslaved + Inversion pakkot? :)
Mondjuk 1000Ft-ért?

[ Szerkesztve ]

:-)

(#59337) ayo


ayo
addikt

ha valakinek esetleg pont az Enslaved nem kell, akkor dobjon egy privátot. Szerintem meg tudunk egyezni (gifek v pénz v tf2 kulcs) :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#59338) Cheesus


Cheesus
senior tag

Meg vagyok illetődve, de ha valakinek még mindíg marad egy, de ha nem vagyok telhetetlen kettő kuponja, az kérem jelezze :R
(Más elől nem akarom elvenni, örülnék az egynek is)

https://www.twitch.tv/csehla

(#59339) djculture válasza DJGABI (#59335) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy nem fogják...menni menni fog másnem helyi profil offline fiókkal annyit ér mint a virágbolti.
Régi játékokat eléggé leszrják a kiadók.

[ Szerkesztve ]

(#59340) Zsolty001


Zsolty001
tag

Az Inversion régiózáras.

(#59341) szami777 válasza Zsolty001 (#59340) üzenetére


szami777
addikt

Hogy a rák egye ki...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59342) djculture válasza Zsolty001 (#59340) üzenetére


djculture
félisten

Várható volt az itthoni dobozos kiadás is csak magyar szlovák lengyel honban megy.

[ Szerkesztve ]

(#59343) BigBlue69 válasza Mate (#59325) üzenetére


BigBlue69
őstag

Óóóó nem rossz indulatból nevettem én.. Ez szimpla Murphy. Várható volt.. ő is megmondta. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#59344) ricsiii01 válasza szami777 (#59320) üzenetére


ricsiii01
tag

Volt már jobb áron is a COD 4? Az újabbak is szoktak ekörül lenni (MW2, BO)? :R

.

(#59345) szami777 válasza ricsiii01 (#59344) üzenetére


szami777
addikt

Nem szoktak. A 4ert ez jo ar.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59346) Wizard of Oz válasza Zsolty001 (#59340) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Tuti, hogy ezt árulja az amazon? :/ Mert van WW is.
Szerk.: jah, NCSA, az adatlapján írják

(#59347) warcat: ninják kapták volna, de így akkor marad az amazoné

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#59347) warcat válasza Wizard of Oz (#59346) üzenetére


warcat
veterán

Teljesen lényegtelen,egy kupac kaki az inversion ugyis,itt az enslaved a lényeg,és azért a 2.49 bomba ár

EA: It's in the crate!

(#59348) Heavyrain


Heavyrain
őstag

GMG:

-Binary Domain 3.74 €
-DLC 1 0.39 €
-DLC 2 0.39 €
Összesen: 4.52€

-Binary Domain Collection (Alapjáték+DLC1+DLC2) 5.62€

És gondolom mégis lesz,aki a BD Collection-t veszi meg,mert az menőbbnek hangzik :D

(Persze,ezekre az árakra még lehet rakni kupont)

[ Szerkesztve ]

(#59349) Robo sapiens


Robo sapiens
tag

Azt hiszem van még 3 amazon kuponom. Van valami amit most érdemes náluk megvenni?

(#59350) DJGABI válasza djculture (#59339) üzenetére


DJGABI
addikt

mármint a drm-re értettem, hogy leveszik. hátha steamworks-ös lesz ez is...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.