Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60601) DeFranco válasza cikasz (#60569) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mék montá' hogy fűdet rá?!?! :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#60602) Chiller


Chiller
őstag

Már megint miért ez a tengernyi off? :(

Metro LL 8.95GBP

(#60603) Heavyrain


Heavyrain
őstag

OFF:

Double Fine-os szavazásban,hogy melyik játékok készüljenek el,meglett a top 10 helyezett:
(Érdemes megnézni őket,mert van köztük jópár érdekes)

-Eras of Adventure
-Derelict
-Ether
-Breach
-Steed
-Dear Leader
-What Could Go Wrong
-ExtraTerrarium
-Project Xing
-Mnemonic

Szavazni a min. 1$-os bundle megvásárlása után lehet.
Végső eredményhirdetés 3 nap múlva.

[ Szerkesztve ]

(#60604) reelc válasza Heavyrain (#60603) üzenetére


reelc
veterán

Szóval ez most valami olyasmi, hogy (valamilyen szinten) belevágtak 10+ játék fejlesztésébe és ami bejön a jónépnek, azt csinálják meg?
A WikiPédián rájuk néztem, a Psychonauts (2005), és a Brütal Legend (2009) játékokról már hallottam.
A stúdió alapítója: Tim Schafer még a LucasArts-os idejében töltött be fontos szerepet pár jó játékban.

(#60605) Heavyrain válasza reelc (#60604) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ja,olyasmi,csak nem 10 feljesztésébe,hanem csak 3-ba (+1 van még valami másik fejlesztőtől),és elkészítik azok prototípusait. Hogy a prototípusokból végül megfogják egy csinálni valamelyiknek a teljes verzióját,azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#60606) reelc válasza Heavyrain (#60605) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

(#60607) eami válasza gmx9 (#60589) üzenetére


eami
addikt

alapvetően egyet értek azzal hogy ez nettó nyerészkedés, de hogy nevetséges lenne az ár? nem nézed kicsit sz*rba a játék fejlesztők munkáját?

Korábban úgy gondoltam hogy a humble bundle és társai nagyszerű példa arra hogy megmutassa apró pénzekből is lehet nagy összeget összerakni ha a kínált termék tényleg értékes. De kezdünk átesni a ló túl oldalára.... pusztán azért mert volt egy jó lehetőség ezek a játékok már nem érnek szinte semmit? Gondolom ingyen lenne a legjobb....

amúgy a linkelt listában van olyan játék, amit nem ebből a bundleből vettem, (igaz akciósan steamen) de ha anno amikor megjelent tudtam volna hogy milyen jó, nekem bizony az az egy játék is simán megért volna akár hónapok alatt összekuporgatott 12 ezer forintot is.

[ Szerkesztve ]

(#60608) szami777


szami777
addikt

Nuuvem-en Alien játékok le vanna árazva.
Alien vs Predator 1.5 Euro
Aliens Colonia lMarines 2,5 Euro
Másfél Ojróért már lehet behúznám az AVP-t, valaki esetleg nem tudja, aktiválható-e nálunk?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60609) Arkennys válasza szami777 (#60608) üzenetére


Arkennys
addikt

simán megér annyit, nekem tetszett az a játék :)

az aktiválás dolga engem is érdekel

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#60610) bullseye válasza eami (#60607) üzenetére


bullseye
addikt

A csomag 1000 forint volt. Ő 12000-ért árulja, kihangsúlyozva, hogy azért ilyen olcsó, mert sürgős.
Itt nem számít, mennyi lenne most a csomag, ez szimpla szélhámosság.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#60611) gmx9 válasza eami (#60607) üzenetére


gmx9
aktív tag

Nem tudom hogy jutottunk el a 12 ezer forintról oda, hogy nem érnének semmit ezek a játékok. Itt most arról beszélünk, hogy üzleti szempontból a helyzet egyértelműen lehúzás akar lenni, de ezt te is elismerted.

Még mindig rengeteg ilyen fel nem használt kulcs van, röviden a kínálat óriási, így az érték nem kicsit csökken (köszönhetően annak, hogy nem egyedi tartalmakról van szó). Nem beszélve arról, hogy az árat ugyanúgy alakítják a "versenytársak", ha egyszerűen az átlag ár ezeknél a játékoknál drasztikusan alacsonyabb, akkor az miért lenne az eladón kívül bárki számára pozitív?

Mondom, nekem nincs semmi gondom, ha valaki profitot akar termelni, amíg azt ésszerűen csinálja az ember és nem az eszetlen nyerészkedés a cél a másik lehúzásával. A játékokkal sincs semmi bajom, de nem a kiadók részéről tekintettem át a dolgot, ahogy te, hanem a jelenlegi piaci helyzet vevő-eladói viszony nézőpontjából.

Egyébként én is már költöttem annyit egy-egy címre, elhiheteted. Igaz főleg régebben, mikor nem feltétlen kellett még annyira takarékoskodni, illetve messze nem voltak még bundlis vagy akár minimálisan is hasonló lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#60612) csaba951 válasza szami777 (#60608) üzenetére


csaba951
veterán

AVP - rákerestem, ez alapján aktiválható a Magyarországról.

(#60613) Arkennys válasza csaba951 (#60612) üzenetére


Arkennys
addikt

Na ez jó :)

Van itt olyan aki megvenné, és lehetne steam walletes ellenértékkel honorálni? Kérem pm-ezzen ha igen.
(és bocs, tudom hogy nem idevaló, de egyszer tőlem is belefér ilyen :) )

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#60614) SiDan válasza szami777 (#60608) üzenetére


SiDan
tag

Köszi. Már régóta meg akartam venni, végre jó áron van.. Működik. :)

(#60615) Mate válasza Arkennys (#60613) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem kell neked az a játék :D
(Most nézem, már meg is van neked :D )

[ Szerkesztve ]

(#60616) Arkennys válasza Mate (#60615) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem is magamnak kellene :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#60617) #57919488 válasza Źşë' (#60588) üzenetére


#57919488
törölt tag

Faraszto mar egy ido utan mindenhol ezekbe belefutni. Olyan mint egy reklam, ha nem is akarok utananezni mindig valaki felhivja masok figyelmet erre. Az osszes topic-ban nagy divat lett PH!-n :W

[ Szerkesztve ]

(#60618) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

G2a napi akció: Darksiders II Limited Edition, 3.99euró. Ha veszel innen írj PÜ-t. Tudok adni kedvezményes kupont.

[ Szerkesztve ]

(#60619) po1son válasza ujlakany1993 (#60618) üzenetére


po1son
addikt

Ugyan az a kupon, amit múltkor linkeltél?! :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#60620) ujlakany1993 válasza po1son (#60619) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Nem is linkeltem multkor kupont.

(#60621) Hunbeast87: Akkor bocs, a képről olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#60621) Hunbeast87 válasza ujlakany1993 (#60618) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ez csak a sima Darksiders 2, a Limited Edition 12,90-be kerül. De helyesen és valóban nagyon jó áron:
Darksiders 2 3,99 €
Darksiders 2 Ultimate DLC Collection 1,99 €
Darksiders 2 Season Pass 1,99 €

(#60619) po1son: Szerintem most az oldalon felhasználható kuponkódra gondolt :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#60622) cskamacska válasza Źşë' (#60599) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk annyiban mindenképp igazad van, hogy az aprón minden második hirdetés arról szól, hogy a -90%-os Steam leárazásban-elárazásban ruszkitól átvett giftet hogyan adjanak Steam ár -10%-ért, így a "magyar vállalkozói szellemmel" eltelt apró jó részét be lehetne jelenteni :DDD , de az ingyen játékokat és kuponokat hirdetők, illetve az egy dolláros charity bundlik 10000-es árulgatása egyszerűen átlép egy határt a jámbor, mégis edzett idegzetű fórumozóban, amit már egyszerűen nem lehet szó nélkül hagyni. :(

De ha már itt tartunk; egyik jómunkásember az aprón random értelmetlen(már bundli státuszú vagy aközeli játékokra érvényes, csak enyhe kedvezményt biztosító) kuponokat ajánlgat "pirospontért" cserébe. Ha csaló lennék, én is így próbálnám meg a megbízhatóságom látszatát biztosítani. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#60623) cskamacska válasza cskamacska (#60622) üzenetére


cskamacska
addikt

eami: Csak hogy itt nem a fejlesztő van támogatva, hanem az ügyeskedő zsebe.(mint minden aprós üzletnél) Sőt, az Origin bundli bevételéből konkrétan az EA és a stúdiói egy centet nem kaptak, minden ment jótékonyságra. :U

más

Szégyen és gyalázat, hogy az egyik legjobb harci repszim darabjainak leárazása még nem került ide. :P

DCS World DLC leárazás a Steamen

A DCS World alap részének letöltésével ingyen lehet repülni a Su-25T "Frogfoot" géppel, a többi gépet meg változatos zakcióban meg lehet vásárolni:

UH-1H Huey -40% 21€
Flaming Cliffs 3 -40% 27,6€
A-10C Warthog -75% 10€
P-51D Mustang -66% 13,6€
Combined Arms -66% 10,19€
Black Shark 2 -75% 10€
Su-25 Flaming Cliffs -66% 5€
A-10A Flaming Cliffs -66% 5€
Mi-8 MTV2 Magnificent Eight -40% 27,6€

Volt már olcsóbb is, de mivel ritkán zakciózzák le, ez is több a semminél.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#60624) eami válasza cskamacska (#60622) üzenetére


eami
addikt

a boltok polcáról le kell venni az összes olyan játékot ami már volt bundleben, mert már nem ér annyit ;]

(#60625) Csapoati válasza cskamacska (#60623) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, kb 100 ezerert egesz korrekt kis gepparkod lehet. :DDD

eami: ez demagogia, de azt hiszem te is tudod.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#60626) eami válasza Csapoati (#60625) üzenetére


eami
addikt

igen, be is fogom most már :K

(#60627) szami777 válasza csaba951 (#60612) üzenetére


szami777
addikt

köszi szépen az infót, be is szerzem :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60628) darkling


darkling
tag

Assassin's Creed III 4.99 euró, uplay-es

Why is a soap bubble round?

(#60629) huskydog17 válasza darkling (#60628) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A Revelations-nél is ugyanez (5 euró, Uplay).

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#60630) Bluerainbow válasza cskamacska (#60622) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Személy szerint engem az zavar egyre inkább , hogy sok olyan emberkét látok aki alig alig ajánlanak fel Bluegiftre , vagy ha igen akkor is csak apró-cseprő bundle kulcsokat meg desura apróságokat. Eddig ezzel semmi baj , nem kötelező felajánlani. De ugyanezek az emberek AAA-s játékokat árulnak , nem egyet , nem kettőt , illetve - és itt nyilik a bicska a zsebemben - sorra jelentkeznek a sorsolásokra , nem egyszer vaktában - azt se tudjván hogy már megvan neki a játék.. Ez NAGYON idegesit. Basszus árulja a játékot , de a Bluegiften jelentkezik rá. Arc kell ehhez is. Mikor kiteszek új sorsolásokat , nézzétek meg a sorra jelentkezőket. Szép látvány.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#60631) Assimilator válasza Bluerainbow (#60630) üzenetére


Assimilator
őstag

Az ilyeneket nem lehet kizárni a sorsolásról vagy szólni neki, hogy ez nem így működik? (csak érdeklődöm)

(#60632) ZsZso válasza Assimilator (#60631) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

1-et kizársz, 10 új lép a helyébe és rengeteg idő mire rájössz ki a tirpák. Nem lehet rá egzakt szabályt létrehozni, így a szubjektivitás miatt abszolút támadható leszel. Zárt csoport max, de akkor jó embereket is kizársz.

Bővebben itt lehet erről beszélni: KLIKK.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#60633) maross válasza Bluerainbow (#60630) üzenetére


maross
veterán

Ezt magamra is ertettem, hazudnek ha azt mondanam hogy nem zavar. Azert mert valaki mercit arul, nem biztos hogy megengedheti maganak. Es nem akarok megvedeni kulonosen senkit (magamat se), en is latom ki mit arulgat, es ki mennyit huz be bluegiften/ninja topicban. Csak azt mondom, hogy ez egy eleg sok arnyalatu szurke zona, es eleg sok helyen lehet allnak rajta emberek, koztuk par olyan is, akivel nem szeretnem hogy egy kalap ala vegyenek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#60634) Assimilator válasza ZsZso (#60632) üzenetére


Assimilator
őstag

Ebben igazad van, sajnos.

Aki szereti a léghokit annak ajánlom figyelmébe: Shufflepuck Cantina Deluxe

Jópofa kis játék. El lehet vele lenni, ha az embernek van egy kis szabadideje, de nem akarja magát megerőltetni. ("achis", kártyás)

(#60635) eami válasza Assimilator (#60634) üzenetére


eami
addikt

ráadásul van ocolus rift supportja is :)

(#60636) maross válasza Assimilator (#60634) üzenetére


maross
veterán

Ezt nagyon szerettem :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#60637) DeFranco válasza maross (#60636) üzenetére


DeFranco
nagyúr

uuu... ez de egy isteni játék volt... azon ritka játékok egyike, amit annak idején végigjátszottam...

(#60638) Agyzuzo válasza maross (#60636) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez a kép beégett a retinámba... csak CGA változatban. :D Egy ezeréves trackball-al toltam. :D SHUFFLE.COM yeah. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#60639) DeFranco válasza Agyzuzo (#60638) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem már akkor is volt vga monitorom meg hangkárolyom

kifejezetten jó hageffektjei voltak amúgy

(#60640) Assimilator


Assimilator
őstag

Hát nem gondoltam volna, hogy ennyien ismeritek. :D Amúgy tényleg van még Occ. Rift támogatás is benne.

(#60641) maross válasza Assimilator (#60640) üzenetére


maross
veterán

ez a cafe, nem a cantina deluxe :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#60642) DeFranco válasza maross (#60641) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ahogy elovlastam, hogy léghoki, egyből flasheltem a törött üveg effektet a caféból :D

nem is gondoltam volna, hogy ez ennyire népszerű játék volt

(#60643) Assimilator válasza maross (#60641) üzenetére


Assimilator
őstag

Tényleg. Akkor itt az új verzió! :DDD

(#60644) bijesz válasza Assimilator (#60634) üzenetére


bijesz
aktív tag

Tudom off, de ha már szóba került.
Az első szinten két a játékost szana szét tudom verni challange módban is.

Játszottam pár meccset, ezután egy sorsoláson egy szorzós kártyával nyertem annyi pontot (csillagot) hogy hirtelen 3-as szintről 20-as szintre ugrottam.

Ezután felmentem az első szintre mert lett 1000 kreditem és ott a három játékos közül mindegyik lealáz challange módban, training módban tudok csak nyerni.

Nem tudom, hogy béna vagyok, vagy ez egy játék tervezési hiba mert a nehézség a játékos szintjével nő és én a sorsolás miatt ugrottam több mint tíz szintet egyszerre.

Ha valaki ismeri a játékot kiváncsi vagyok a véleményére.

[ Szerkesztve ]

(#60645) Assimilator válasza bijesz (#60644) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem ez a training, challange sem igazán világos. Nekem csak duel, bid, survival mód van az ellenfelek elagyabugyálására. :)
A tokenek miatt nekem is voltak 1-2 szintugrásaim, de eddig nem voltak lehetetlen ellenfeleim, csak erősek. :D

(#60646) Malibutomi válasza Agyzuzo (#60638) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szintén, nekem is még a CGA ugrik be a címről

(#60647) JoolsNOS válasza maross (#60636) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az első játékom volt mikor Amigára váltottam :C

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#60648) Bluerainbow válasza maross (#60633) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Hát barátom , ha te emlékszel olyan esetre , amikor sorban jelentkeztél 7-10 sorsolásra , és ezt a szokásodat rendszeresen gyakoroltad , illetve semmi komolyat nem adtál a 2 év alatt , akkor nyugodtan értheted magadra is. De segitek ... ilyet TE nem csináltál. :)

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#60649) #79621120


#79621120
törölt tag

(#60650) maross válasza Bluerainbow (#60648) üzenetére


maross
veterán

ugy olvastam az elejet hogy "emlékszem olyan esetre" :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.