Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59401) Mardel válasza djculture (#59398) üzenetére


Mardel
őstag

Fel ev se kell es megbukik a havidijas modell, aztan valtanak majd ingyenesre. ;]

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#59402) djculture válasza Mardel (#59401) üzenetére


djculture
félisten

Eleve se értem minek a 200-ik mmo a piacra aminek 99%a haldoklik..Koreába divat csak az mmo más országokban a wow-on kivül van még 2-3 cim a többi a éppen még működik kategória.

(#59403) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ettől független nem semmi, hogy a 80 EUR-os (igaz valszeg kuponnal jóval olcsóbb) Imperial edition pl top 1 GMG-n eladásilag.
Ahhoz pedig nem pár darab eladása kell szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59404) ollie válasza BoneDragon (#59390) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi, hogy lenne? A fejlesztőnek az az érdeke, hogy ne legyen bug. Ezen nem lehet vitatkozni.

***

(#59405) BoneDragon válasza ollie (#59404) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lehet az az érdeke, de mostanában ez egyre kevésbé sikerül. ;)

[ Szerkesztve ]

(#59406) genndy válasza BoneDragon (#59405) üzenetére


genndy
addikt

Csakhogy ez nem a fejlesztőn múlik, hanem a kiadón aki sietteti őket. ollie is pontosan ezt írta.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#59407) cskamacska válasza partxxx (#59400) üzenetére


cskamacska
addikt

Én mondjuk sokkal inkább rettegnék attól, hogy egyszerűen rossz lesz. :) The Old Republic says hi. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59408) Mate


Mate
nagyúr

Ennél olcsóbban nem igen volt:

Football Manager 2014

Y2OZM7-MJ3VHD-0AVTI1

Kuponnal 20€, továbbá Playfire-n még visszajár belőle kb. 1€ ha valaki megcsinálja az achikat.

[ Szerkesztve ]

(#59409) partxxx válasza cskamacska (#59407) üzenetére


partxxx
tag

remélem nem :)

számomra ha már a skyrim színvonalát hozza multiban már deal, de lehet igénytelen vagyok :D

"Ami pedig magát a bétában szerzett fantasztikus élményeket illeti, az NDA (titoktartási kötelezettség) mellett talán el lehet annyit mondani, hogy rengeteg ember a hétvégén találkozott először az ESO-val élesben, és most jött rá arra, hogy talán mégsem lesz annyira pocsék ez a játék, mint amilyennek a sajtó egy része, illetve a hangoskodó trollok beállítják. Sőt, még az is lehet, hogy megéri a havi 3500 Ft-t? Ők mondták, érdemes megnézni a tesztek beszámolóihoz kapcsolódó facebook és egyéb kommenteket, egyre több a pozitív visszajelzés azok részéről, akik részt vettek a hétvégi teszten."

[ Szerkesztve ]

(#59410) Dilikutya válasza ollie (#59389) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez miért fenyegetné a fejlesztők munkáját? Nem hiszem, hogy az EA-nek senki sem szól, hogy a siettetett megjelenés miatt maradhatnak hibák a programban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#59411) ollie válasza Dilikutya (#59410) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert általában nem a döntéshozókat fogják hibáztatni, ha valami rosszul sül el. Az élet már csak ilyen.

***

(#59412) sagem


sagem
addikt

Úgy látom itt még nem esett róla szó, szóval akkor ide is beteszem, mert a bundlés topikot nem mindenki nézi:)

Új bundle oldal startolt, a Playblink áll mögötte, így aki ott már regisztrált, az be tud lépni azokkal az adatokkal és ahány Tier 2-es csomagot vesz, annyiszor 50Xp-t és 100 pontot kap a Playblinken.

http://www.blinkbundle.com/

Tier 1: minimum payment of $1.99
- Gnomoria
- Sideway New York
- Archon Classic
- Light of Altair
- Bonus Game (unlocks after a ~week)

Tier 2: minimum payment of $4.99
- All Tier 1
- Blockland
- Eldritch
- Lilly Looking Through
- Mutant Mudds Deluxe
- Influx
- Hero of the Kingdom
- Bonus Game (unlocks after a ~week)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#59413) BomiBoogie válasza sagem (#59412) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Megnéztem ezt a Playblinket. Mi benne az átverés? :D Mert nem tűnik rossznak a koncepciója. :)

(#59414) ayo válasza BomiBoogie (#59413) üzenetére


ayo
addikt

nincs benne átverés, csak jelezte, hogy ők csinálják

olyan, mint a steamgifts kb.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#59415) BomiBoogie válasza ayo (#59414) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Úgy értem, vannak-e tapasztalatok a Playblinkkel? Látom, hogy játszani kell és lehet nyerni Steam-kulcsokat. Ez önmagában jól hangzik, mert egész neves címeket adnak.

(#59416) Dilikutya válasza ollie (#59411) üzenetére


Dilikutya
félisten

A világ igen, de szerintem ilyen profitorientált cégeknél már nem feltétlenül. Állami cégeknél itthon így van, de az más világ.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#59417) sagem válasza BomiBoogie (#59415) üzenetére


sagem
addikt

Olyan mint a Steamgift, van olyan is ahol a legtöbb pontot vivő ember nyer (de ez elég nehéz, és ebből kevés van), de a legtöbb sorsolás mixed, azaz random ÉS játék egyben, a játékon szerzett pontod növeli az esélyed:) Egyébként nincs velük baj, néha kicsit lassan kapod meg a nyereményt, de amit nyersz azt megkapod, legalábbis én eddig azt hiszem háromszor nyertem és minden megjött.

Annyi előnye van, hogy csak steamgifteket lehet felajánlani sorsolásra, így ami bekerül a rendszerbe az valóban létező ajándék, illetve a felajánlókat sokkal jobban "jutalmazzák", mert a jobb játékok/sorsolások csak magas szintűeknek elérhetőek, a szintlépésekhez meg felajánlások árán vezet az út:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#59418) BomiBoogie válasza sagem (#59417) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm szépen, azt hiszem, egy reget megér. :K :)

(#59419) eami válasza sagem (#59412) üzenetére


eami
addikt

csak tudnám minek van akkor külön topik ha mindenhova bevan másolva :(((

(#59420) genndy válasza eami (#59419) üzenetére


genndy
addikt

Hogy a kibeszélése már ne itt történjen. De amúgy sok játék jó áron, tehát "best buy", itt a helye.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#59421) eami válasza genndy (#59420) üzenetére


eami
addikt

de ha best buy akkor miért ne lehetne itt kibeszélni? meg ki dönti el hogy melyik bundle kinek best buy? vagy hogy is van ez?:D

(#59422) KubanitoS válasza eami (#59421) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mert már kis túlzással naponta vannak különféle budlék és folyamatosan ezekkel volt tele ez a topik, ami a végén már elterelte a figyelmet más akciókról. Jogos a külön bundle topik szerintem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#59423) BomiBoogie válasza KubanitoS (#59422) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:K
Én is a kedvencek közé raktam a Bundle topikot.

Egyébként ott is ugyanazok az arcok vannak. :DDD

(#59424) LaleeeSan


LaleeeSan
tag

Akkor egy Best-Buy Gog-on 2$ a Witcher első része.
Szerintem az ;]
Mielőtt akárki-bárki megkérdi nem steames!

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#59425) BomiBoogie válasza LaleeeSan (#59424) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A GOG sosem az. Ezért olcsó. :D

(#59426) LaleeeSan válasza BomiBoogie (#59425) üzenetére


LaleeeSan
tag

Mi sosem a GOG?
Sosem best buy vagy sosem Steam-es?
Vigyázz mit írsz, mert dadawa is olvassa a topikot :D

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#59427) BomiBoogie válasza LaleeeSan (#59426) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sosem steames. :K
Van, akinek épp ez az előny, hogy DRM-free.

[ Szerkesztve ]

(#59428) djculture válasza BomiBoogie (#59425) üzenetére


djculture
félisten

Hála istennek, laptopon játszani másként csak virágboltival lehetne. Multkor utazok a vonaton, mondom nyomjunk már egy uj shadow warriort, nézem a vonaton lévő wifit minden kitiltva a start lapon meg egy két dolgon kívül. Na nem baj itt van a gog-os sw a vinyón...

Jó a GoG is ha nincs normális internet elérés és nem akar kalózzal játszani.

[ Szerkesztve ]

(#59429) bullseye válasza eami (#59419) üzenetére


bullseye
addikt

Mert így nem kell még egy topikban áttekerni napi 100 hozzászólást a bundl eminőségéről, az egyes játékokról, stb. stb. mégis tudok róla, hogy létezik.

És ha bővebb infó kell, legfeljebb átruccanok oda.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#59430) LaleeeSan válasza BomiBoogie (#59427) üzenetére


LaleeeSan
tag

Így már értem, ámbár ezt tudtam azért is írtam oda.
Inkább írjuk le kétszer, mert akkor még kisebb az esélye, hogy valaki megkérdi, hogy az-e ;)

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#59431) BomiBoogie válasza djculture (#59428) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tudom, én is wifizek néha a vonaton, de sajna még a YouTube is le van tiltva, mondván, nem elég a sávszélesség sok felhasználónak. Nem értem, miért nem raknak be egy tisztességes netet?! :DDD

(#59432) djculture válasza BomiBoogie (#59431) üzenetére


djculture
félisten

Ez csak reklám értékű hogy lám ez is van. Igaz a neten lévő oldalak 99%-a levan tiltva de ezt már nem teszik hozzá a marketingesek, mert mindenki csak köpne egyet. De van még lefelé, pl jön egy újabb 4 év és akkor az elvirán kivül a kedvenc vezírünk heti kossuth rádiós beszédeit lehet majd csak elérni a máv szuperjó hálózatán .:D

[ Szerkesztve ]

(#59433) reelc válasza BomiBoogie (#59431) üzenetére


reelc
veterán

Gondolom költséghatékonyság.
Meg nem azért van, hogy használják, hanem hogy legyen. :)
Elmondhassák, hogy van.

(#59432) djculture: megelőztél, de már nem törlöm.

[ Szerkesztve ]

(#59434) djculture


djculture
félisten

Ezt láttátok már? Ennyit a szuper next gen verziós Tomb Raider-röl. Sokkal szebb apc-s szerintem mint a ps4-es definitive kiadás.

[link]..

(#59435) szami777 válasza djculture (#59434) üzenetére


szami777
addikt

nem is volt kérdés. fps korlát mellett nem nagyon tudtak szebbet csinálni :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59436) Assimilator válasza BomiBoogie (#59431) üzenetére


Assimilator
őstag

Ezek milyen szemetek, képesek letiltani a legsávszélzabálóbb (ez de szép vót) oldalt...

(#59437) Sanyaman válasza Assimilator (#59436) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Nem azért sztem, hanem olyan gyorsan megy a vonat hogy csak kevés bit képes követni ;]

(#59438) FollowTheORI válasza djculture (#59434) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez alapján azért a PCs-ből tényleg sok dolog hiányzik... egész mások a fények/árnyékok. És pl a nadrágon is több effekt van a PS4-es verzión.

Persze van ami meg a PCn jobb biztos. De ez nem ilyen egyértelmű azért. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59439) wwenigma válasza FollowTheORI (#59438) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A PS verzióban van vízfröccsenés effekt ami nincs a PC verzoban. OMG KELL! ;]

Amugy valami otvar csunyak az uj színek amit kapott..

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#59440) #79621120 válasza LaleeeSan (#59426) üzenetére


#79621120
törölt tag

Az utóbbi napokban már nem , hiszen a Chaser -t nyüstöltem .

Más : GOG megjelenések

Deadlock 1 + 2 $7.98
SiN Gold ( SiN + SiN: Wages of Sin ) $9.99

(#59441) LaleeeSan válasza #79621120 (#59440) üzenetére


LaleeeSan
tag

Ezt a Chaser -t ?
Mert, ha igen akkor nem csodálom, hogy nem volt idegrendszered a fórumhoz ;]

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#59442) BomiBoogie válasza Assimilator (#59436) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem érted az iróniát. :D

(#59443) Arkennys válasza LaleeeSan (#59441) üzenetére


Arkennys
addikt

Én kivittem 3szor talán, régen is meg nem túl rég is egyszer. Nekem tetszett akkoriban még, most meg nosztalgiának jó volt :)

(bár tény, nem egy majomfalkával játszottam, mint a vidin :D )

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#59444) FollowTheORI válasza #79621120 (#59440) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

a SiN jól hangzik... remélem lesz akcióban hamarosan. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59445) Csapoati válasza Mate (#59408) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hűha, ez rengeteg. Vérszemet kaphatott a kiadó, mert 2 éve a FM2012 7,5 dollár volt Amazonon tavasszal (tehát 1-2 hónappal volt idősebb az akkori kiadás, mint a FM2014 most). :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59446) BoneDragon válasza #79621120 (#59440) üzenetére


BoneDragon
veterán

Megjött az emlegetett ügynök. :C

Ezzel kapcsolatba: GOG-n Witcher van akcióba!

(#59447) Mate


Mate
nagyúr

Fifa 14 hol most a legolcsóbb? Cdgalaxis 9.000?

(#59448) Hunbeast87 válasza Mate (#59447) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Itt olcsóbb. Kuponnal méginkább.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#59449) szami777 válasza Mate (#59447) üzenetére


szami777
addikt

Dobozos 8 ezertől
digitális 23 eurótól.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59450) Mate válasza Hunbeast87 (#59448) üzenetére


Mate
nagyúr

Kuponozható vagy miként lesz ez olcsóbb?

xsanyi77: Digitális hol van 23€-ért?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.