Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59251) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Itt tett ígéretemet teljesítendő 23:00 körül a ninja topicban bedobom a félretett Deadfall Adventures kulcsomat. A leggyorsabb viszi, így érdemes figyelni akinek még nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#59252) RedMan válasza maddionmax (#59251) üzenetére


RedMan
tag

Közben megvan. :) Remélem :DDD

[ Szerkesztve ]

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#59253) MrTwister válasza warcat (#59165) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszi! Kettő bezsákolva nekem és a fiamnak! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#59254) Mate


Mate
nagyúr

gmg-n elvileg ha vesz valaki egyet a kijelölt Alien játékokból, akkor ajándékba kap egy Rome Total War-t.

Csak levelüket volt időm megnézni, akit érdekel a dolog olvassa el az apró betűst is!

(#59255) cskamacska válasza Mate (#59254) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem ez egy nagyon gyenge ajánlat, Rome már lassan a 10.(!) életévét tapossa, és még az Alexander kieget sem adják hozzá, az AvP már 3 éve is volt ugyanennyiért, a Colonial Marines-ért pedig konkrétan fizetniük kéne. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59256) BoneDragon


BoneDragon
veterán

GOG-on leértékelések vannak. Ilyenkor hol van a gog ügynökünk? Vagy csak elkerülte a figyelmem?! :C

(#59257) Mate válasza BoneDragon (#59256) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem idén már nem vásárol és ezért nem írt még.

(#59258) reelc


reelc
veterán

A GOG-on új akció van. Ismertető.

(#59259) ollie válasza reelc (#59258) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerencsére nem darabszámra megy.

***

(#59260) reelc válasza ollie (#59259) üzenetére


reelc
veterán

Na igen, hanem időre megy, és vásárlásonként plussz másodperceket kap.
Úgy 1990 után lesznek majd olyanok, amik érdekelhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#59261) Shepherdke


Shepherdke
tag

2K akció van a Newegg-en
Az itt vásárolt kódok aktiválhatók nálunk?

(#59262) Anonymusxx válasza reelc (#59260) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Mint ahogy engem is, de amúgy mire a 90-es évek bejönnének, az kb hajnal körül lenne, nem?

Néztem ezt a Gmg Aliens: Colonial Marines akciót, és vajon a Season pass-ban benne van az összes dlc? És a Rome: Total wart kb mennyiért lehetne eladni?

[ Szerkesztve ]

(#59263) Cheesus válasza Anonymusxx (#59262) üzenetére


Cheesus
senior tag

Szerintem a Total War-nak megszűnt az a kevés értéke is, ami volt :U
Season Pass-ban benen van minden DLC, de én csak abban az esetben javaslom a megvételt, ha már játszottál a játékkal... Elég nagy Alien fan vagyok, de kb a 3. pályán beleakadtam egy bugba, és otthagytam az egészet, majd talán egyszer nekifutok újra, érzésem szerint meg lesz olcsóbb is majd ez a Season Pass...

https://www.twitch.tv/csehla

(#59264) reelc válasza Anonymusxx (#59262) üzenetére


reelc
veterán

Sajnos, igen, meg amikor már dolgozom... ezért nem szeretem az ilyen akciókat.

(#59265) FollowTheORI válasza Anonymusxx (#59262) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az összes nincs benne, csak a lényegesebb DLC-k. :)
Van egy pár ami külön van.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59266) djculture válasza FollowTheORI (#59265) üzenetére


djculture
félisten

Ja nincs benne a gearbox ide az összes pénzedet egy marék szrért dlc se
Gameflyon ubi akció van fary cry3 5 font minusz a 20% de ugyis megvan már mindenkinek:)

[ Szerkesztve ]

(#59267) Zolás válasza djculture (#59266) üzenetére


Zolás
addikt

Nem engedi megvenni, régiókorlát miatt. Nekem spec még nincs meg :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#59268) FZoleee válasza Shepherdke (#59261) üzenetére


FZoleee
tag

Ez engem is érdekelne, nem rossz ajánlatok.

(#59269) djculture válasza Zolás (#59267) üzenetére


djculture
félisten

Az kafa még mikor küldték az emailt róla nem volt ott a This title is available for purchase in United Kingdom. szöveg.

(#59270) morvaigaben


morvaigaben
tag

Might and Magic® 6-pack: Limited Edition -75%

huhuu még 14 perc; ez igen!

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#59271) Arkennys válasza djculture (#59266) üzenetére


Arkennys
addikt

Szintén nincs meg, egy ideig nem is lesz :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#59272) BoneDragon válasza morvaigaben (#59270) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem hiába utálom a gog-t, akkora fos akciókat tart, hogy nekem ciki...

(#59273) Vertigo18 válasza BoneDragon (#59272) üzenetére


Vertigo18
addikt

Great Old Games... nem mai csirkék...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#59274) Csapoati válasza Shepherdke (#59261) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt irjak, hogy csak US credit carddal lehet vasarolni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59275) Mate


Mate
nagyúr

Steam-es TDU 2-vel most mi a helyzet?

(#59276) cskamacska válasza Vertigo18 (#59273) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem azzal a gond, hogy mit árulnak(Goold Old Games volt egyébként és már nem használják, mert mai játékokat is árulnak), hanem ezekkel a mérhetetlenül kreatív, formabontó, és úttörő zakcióikkal, amik rendkívül extravagánsak, csak a fene fogja egész nap az oldalukat bambulni hátha valami nekem tetszőt is leáraznak. :(((

Régen azért nem vettem ott semmit, mert nem volt értékelhető leárazásuk(éveken át -33% és -50% volt a maximum, az is csínján), most már van, de igyekeznek úgy időzíteni, hogy ne érhessem el. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59277) Vertigo18 válasza cskamacska (#59276) üzenetére


Vertigo18
addikt

Pedig sztem van benne egy kis izgalom, aztán, ha valaki lemarad, akkor meg lehet idegeskedni... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#59278) arty válasza Mate (#59275) üzenetére


arty
veterán

mint a nem-steamessel :)
TDU szerverek vagy mennek vagy nem, ha mennek is bugzanak... szuper!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#59279) cskamacska válasza Vertigo18 (#59277) üzenetére


cskamacska
addikt

Idegeskedjen akit ezért fizetnek, ha nincs megfelelő áron amikor odanézek, akkor így jártak. Tényleg oda leszek, ha kvázi abandonware, és tucat indie címeket nem tudok felszedni 1000 forintokért. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59280) tjb007


tjb007
nagyúr

1000db AMD Never Settle Forever Silver kulcs várja gazdáját február hónapban: [link]

(#59281) Cheesus válasza tjb007 (#59280) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha jól értelmezem ez úgy van, hogy a lájkolom az AMD oldalát meg követem őket Twitteren, akkor rakják ki, hogy az oldalon épp mikor lehet kulcsot igényelni?

https://www.twitch.tv/csehla

(#59282) tjb007 válasza Cheesus (#59281) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, ott teszik közzé, de nem kötelező sem lájkolni, sem követni.

(#59283) cskamacska válasza tjb007 (#59280) üzenetére


cskamacska
addikt

Magyarul ingyen Thief a szerencséseknek, csak épp folyamatosan gépközelben kell lenni, és lesni a twitter feed-et, mert 1 percen belül(és akkor még sokat mondtam) elfogy mind. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59284) tjb007 válasza cskamacska (#59283) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ja.
Amúgy szerintem előbb fog ledögleni az oldal minthogy elfogynának a kulcsok. Mindenki egyszerre rohamozza majd meg.

(#59285) Cheesus válasza cskamacska (#59283) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát nekem a Silverből a Thief meg a Dirt 3 nincs meg, igazság szerint én mindkettőnek örülnék :))
De amúgy valszeg innen a fórumból fogjuk megtudni hogy épp akció van, és mire felmegyünk már el id fogytak...

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#59286) tipuka válasza Cheesus (#59281) üzenetére


tipuka
addikt

ezek az fb-t nem ismerik? ezért nem fogok twitterre regisztrálni. :(((

(#59287) dejaris válasza tipuka (#59286) üzenetére


dejaris
addikt

Write-only?

(#59288) tipuka válasza tipuka (#59286) üzenetére


tipuka
addikt

nem szóltam, látom van fb is, csak nem töltött be a link, így nem láttam... szuper a net ma is.

(#59289) szami777 válasza tipuka (#59286) üzenetére


szami777
addikt

én is csak az ilyenek miatt csináltam, nem egy nagy katasztrófa.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59290) Assimilator válasza tipuka (#59286) üzenetére


Assimilator
őstag

Egy kis poénnal élve: Megéltük azt az időt is amikor a FB nagyon menő de így is csak másodrangú. :D

(#59291) tipuka válasza Assimilator (#59290) üzenetére


tipuka
addikt

sajnos muszájból vagyok regisztrálva én is ezen a "répán" :D

[ Szerkesztve ]

(#59292) echterion válasza szami777 (#59289) üzenetére


echterion
nagyúr

Jaja, nekem csak az ilyenek miatt van egy fb meg twitter acc-om. Persze, nem teljesen valós adatokkal. ;)

**********

(#59293) maross


maross
veterán

Origin kulcsot meg lehet nezni hogy mukodik-e? (ha igen, akkor ha mar megvan a jatek, vagy ha nincs meg a jatek, vagy mindegy?)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59294) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

OTP:

EUR 316,32 HUF
USD 231,28 HUF

Haladunk, haladunk... drágulnak a jóárasított best buy játékaink is. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59295) FollowTheORI válasza maross (#59293) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudok 100% választ adni sajnos, de nekem úgy rémlik az első kérdésig még elmegy úgy hogy nem köti az acchoz. Csak ha utána is leokézod.

De majd valaki aki esetleg jobban tudja talán segít. Illetve kérdezd meg supportot online. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59296) maross válasza FollowTheORI (#59295) üzenetére


maross
veterán

hm..ok, kiprobalom egy populous koddal :D. koszi.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59297) szami777 válasza maross (#59293) üzenetére


szami777
addikt

Ha beírod a kulcsot az originbe, és kidobja, a nyelv választást, meg a játék nevét képpel, az nem jelenti azt hogy a kulcs aktiválatlan sajnos, továbbra kattintva dobja be a hiba üzenetet. Azt tudod csak leellenőrizni,hogy a kulcs az adott játékhoz tartozik-e és tényleg létező kulcs, azt nem, hogy aktivált e már sajnos.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59298) maross válasza szami777 (#59297) üzenetére


maross
veterán

Igen, en is igy latom, sot tovabb megyek :)

Szoval, origin account, populous nelkul.

1. proba: hasznalt populous kulcs: kiirja hogy populous, next gomb, kiirja hogy mar hasznalt kulcs
2. proba: uj populous kulcs: kiirja hogy populous, next gomb, es mar be is van aktivalva (szoval nem lehet megnezni, ha kideritetted hogy uj a kulcs, akkor mar be is aktivalni)
3. proba: uj populous kulcs, most mar populous-al rendelkezo accountra: kiirja hogy populous, next gomb, beaktivalta ezt is, kossz :DDD
4. proba: az elozo populous kulcs tesztelese, mert nem hittem el hogy kepes duplan beaktivalni jatekot: mar ervenytelen :)
5. ujabb proba kis varakozas utan, ismet populous, ezt is beaktivalta. Szoval eredmeny: 1accountron 1 populous, 1 ikonnal, es harom "already been used" kulcs.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59299) reelc válasza maross (#59298) üzenetére


reelc
veterán

Ez aztán az user védelem. :) Biztos úgy vannak vele, hogy egy embernek max. egyszer lehet meg a játék. Ráadásul senki sem ajándékozik, meg kereskedik velük. :)

[ Szerkesztve ]

(#59300) FollowTheORI válasza maross (#59298) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Belehet tenni akárhányszor egy játékot. És utána nem is adják vissza. :K

Nekem volt hogy az order nem jött át, aztán adott a support egy kulcsot azzal aktiváltam be... majd az order pár nap után mégis átment valahogy a rendszeren és az is beaktiválódott automatikusan. :)
Így most pl 2x van meg a MoH Airborne.

De akkor igen, a kulcs használhatóságát (hogy aktív e még vagy felhasznált) nem lehet így megnézni "előre".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.