Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59851) Csapoati válasza maross (#59850) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mire gondolsz pontosan?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59852) maross válasza Csapoati (#59851) üzenetére


maross
veterán

Arra hogy bundlebe bedobtak az elso es masodik reszt, utana meg kijott a "complete season", es vedd meg ujra. Azert nagyon merges voltam..Nem igaz hogy nem volt eleg nekik ha 3-4 eurot perkalok reszenkent.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59853) alratar válasza maross (#59852) üzenetére


alratar
addikt

3-4??? :Y
Én 1 eurot adtam részenként.

S a harmadik részt nem lehet megvenni külön???

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#59854) maross válasza alratar (#59853) üzenetére


maross
veterán

elso resz volt valami 1$-1euro kornyeken, masodik 3-4euro kornyeken (indieroyale), tobbit is szivesen megvettem volna ennyiert, de max a kiado honlapjan lehetett volna, lenyegesen tobbert.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59855) csaba951 válasza alratar (#59853) üzenetére


csaba951
veterán

Tavaly ősszel, amikor váltottak Season Passra -25% kedvezményes vásárlást biztosítottak a már meglévő ügyfeleiknek. Tehát az 1 €-s meglévő csomagomra csak 20,99 € kellett volna ráfizetnem, hogy meglegyen a teljes Season One. Ennyiért nyilván nem érdekelt. Majd megveszem -75% akcióban. Rubelben. ;]

(#59856) eami válasza maross (#59854) üzenetére


eami
addikt

tévedés :) több bundleben is volt (így még ajánlottam is fel BGre) az első két rész. A második két részt steames megjelenést követően úgy lehetett megszerezni jó két hónapon keresztül, hogy ha már megvolt valamelyik rész akkor az részenként -25% off volt a teljes árból. Sőt megjelenés után (szeptember 19) 1 vagy 2 két hétig még volt egy extra 25% off is a pakliban :)

steam fórumban amúgy kiemelt thread. Tehát akinek megvolt bundleből az első két rész az startnál -75%ba vehette meg a játékot, ha a harmadik is (amit lövésem sincs honnan lehetett beszerezni, kerestem de sehol nem találtam) az -91%.

Ennek ellenére nem vettem meg a teljes pakkot mert még az elsővel sem végeztem az alatt két hónap alatt.

Voltak még annyira extra korrektek hogy mindezt még levélben is elküldték azoknak akik megvették valamelyik bundlet:
"We just wanted to be sure that you were aware that the Steam loyalty discount for Cognition will be ending soon. As of November 19th, the Steam loyalty discount for Cognition, which allows you to purchase the full season at a discount if you own some of the other episodes, will no longer be available. If you own individual episodes of Cognition and are interested in making full use of the Steam loyalty discount, you’ll need to purchase the full season there before November 19th!"

Szóval ha bárcsak ennyire megszívatnának a reperfectionnel is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59857) maross válasza eami (#59856) üzenetére


maross
veterán

"tévedés :) több bundleben is volt (így még ajánlottam is fel BGre) az első két rész. "

En is ezt mondtam nem? Elso ket reszt megszerezheto volt, a maradek kettot pedig vedd meg 8-10euroert, vagy 20-ert az egesz season passt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59858) djculture válasza maross (#59857) üzenetére


djculture
félisten

A beetetés az ilyen.. Igazság szerint még pancserek is voltak, az összeset ingyen adatm volna ahelyükben az utolsó kivételével. Azt beáraztam volna 100 eurora.. Nesze paraszt vegyed ha érdekel a vége..

[ Szerkesztve ]

(#59859) eami válasza maross (#59857) üzenetére


eami
addikt

az inkább €7 vagy €2.5 volt, de ja :DDD

(#59860) Csapoati válasza maross (#59852) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja hát igen, ez fail. Majd megvesszük, ha bundle-ben lesz a többi epizód is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59861) djculture válasza Csapoati (#59860) üzenetére


djculture
félisten

Hát akkor nemárt devizaszámlát nyitnod ha szeretnél majd vásárolni, 400forint felé várják az euro-t az elemzők mikor már a hír tv-n is ezt pofázza az államtitkár hogy nem a kormányon mulik de lehetséges ilyen forgatókönyv akkor gondolhatod:) Jó hogy nincs devizahitelem azokat nem irigylem, még ha beis léptek az árfolyamgátba a gyüjtőszámlára annyi kamatot fognak felirni hogy még az unokáik is azt fogják nyögni

[ Szerkesztve ]

(#59862) Agyzuzo válasza eami (#59856) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Akkor sem korrekt az, hogy a részek külön nem megvásárolhatók, hanem csak egyben. Nekem is megvan az első kettő, de még -50%-al se érte meg kibővíteni a season pass-t. Mire meg jött a sale és megkapta a -75%-ot, addigra mindegy volt, mert csak a teljes SP-t vehettem meg -75%-ban. A Telltale ezt jóval korrektebben kezeli...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#59863) Csapoati válasza djculture (#59861) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1-2-5-10 eurónál mondjuk teszek arra a +-30/40/50 forintra is, mást meg nemigen szoktam devizában vásárolni. :) Ennyire fillérb..ó nem vagyok, pedig azt azért nem mondanám, hogy szeretem szórni a pénzt. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59864) eami válasza Agyzuzo (#59862) üzenetére


eami
addikt

szóval az a probléma hogy egy €28 játék felét mindössze $1-5ért kaptad meg és elvárnád hogy a másik felét is fillérekét megkapd? ok...

(#59865) Agyzuzo válasza eami (#59864) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem, főleg azt várnám, hogy az epizódokat megvehessem egyesével, viszonylag normális áron (3-4 EUR).
Főleg az bosszant, hogy megveszem a pakkot és megy a kukába 2 rész. Így nem vagyok hajlandó vásárolni a Steam-en, ELVBŐL, nem az ár miatt, hanem mert ez pocséklás.

Amúgy ha filléreskedőnek tartasz, javaslom nézz rá a profilomra Steam-en... :U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#59866) warcat válasza djculture (#59861) üzenetére


warcat
veterán

Ez színtiszta hülyeség,az már bőven államcsőd szintje.Rohadtul nem azon aggódnál,hogy drága a digitális vásárlás külföldön.

EA: It's in the crate!

(#59867) wwenigma válasza warcat (#59866) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ideje lenne mar...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#59868) djculture válasza warcat (#59866) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom arról egy szó se volt előadták hogy ez sajnos normális mert minden más deviza is romlik europában. De ezt a témát ne is vigyük tovább tudja mindenki hogy mekkora kamu. Lényeg annyi hogy leszrják és nem kívánnak elene tenni úgy adták elő magukat
Gamersgate:
Command & Conquer Red Alert 3 UK £5.08
Command & Conquer 4 Tiberian Twilight UK £5.08

Football Manager 2014 £17.50 (£4.00-ot visszaadnak belőle bc egyenlegben)

[ Szerkesztve ]

(#59869) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na megint előbújtak a közgazdasági agytrösztök... Arkennys volnál kedves rendet tenni?

(#59870) alratar válasza DeFranco (#59869) üzenetére


alratar
addikt

:))

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#59871) eami válasza Agyzuzo (#59865) üzenetére


eami
addikt

én pusztán azt mondtam hogy ebben az esetben 2 hónapon keresztül meg lehetett venni €7 (€3,5/db) áron, ami ezek szerint mégiscsak normális ár volt :)

Amúgy tiszta sor, hogy ez egy jó kis beetetéses módszer akar lenni hogy fillérekért megkapod a felét aztán ha ízlik akkor fizessél :D

Amúgy vágom hogy egy picivel több játékod van mint nekem, de lassan beérlek ;]

(#59872) cskamacska válasza Agyzuzo (#59862) üzenetére


cskamacska
addikt

"A Telltale ezt jóval korrektebben kezeli..."
Például úgy, hogy az epizodikus kiadású játékait nem adogatja el szeletekben, hanem "évadokat" csinál belőle, ami egy komplett történetet foglal magába. Ha bundliba kerülnek, megy az egész évad egyszerre.
A Cognition első részeinek bundlizásával egyértelműen az volt a céljuk, hogy drágábban vegyék meg a maradékot. :U

eami: "egy €28 játék"
Csak azért, mert minden második indie fejlesztő AAA-nak hiszi a produktumát ahhoz való árcédulával, nem jelenti hogy az ár reális. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59873) djculture válasza cskamacska (#59872) üzenetére


djculture
félisten

Ja a haunted memories valahogy legalább normális árazásnak tünik, nem első ingyen van a második meg már tizenx euro ahogy szokás.

[ Szerkesztve ]

(#59874) Arkennys válasza DeFranco (#59869) üzenetére


Arkennys
addikt

Csinálják, én most fáradt vagyok tenni ellene :DDD

Egyébként igen, mindenki nagyon ért a témához megint, de ennyit nem kéne róla írni. Fórum oldal fele megint ilyen hülyeségről szól.

Jók legyetek! Vagy legalább kevésbé okosak ;]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#59875) Mate válasza Arkennys (#59874) üzenetére


Mate
nagyúr

Biztos ami biztos és felvásárlom az összes keletnémet márkát :D

(#59876) DeFranco válasza Mate (#59875) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tőzsdézel is? Okos... :DDD Szalmaegér?

[ Szerkesztve ]

(#59877) dante0425


dante0425
tag

Bővült a CD Galaxis játékvásár.

-Aliens Colonial Marines Collector's Edition - 2990 Ft
-Binary Domain - 450Ft
-Gothic Complete Collection - 990 Ft
-Assassin's Creed Revelations Collector's Edition - 1990 Ft
-Trónok Harca - 990 Ft
-Dead Island Riptide Collector's Edition - 3990 Ft
-Assassin's Creed Revelations Ottoman Editin - 1990 Ft
-Arcania: Fall of Setarrif - 450 Ft
-Dungeon Lords 2012 - 450 Ft

(#59878) Cheesus válasza dante0425 (#59877) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi az infót, rendeltem is egy Aliens Collectors Edition-t :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#59879) Arkennys válasza Cheesus (#59878) üzenetére


Arkennys
addikt

kapsz hozzá kb figurát ahogy nézem :D

"Az ajándék póló illetve kendő elfogyott. Az ajándék DLC és poszter elfogyott."

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#59880) dante0425 válasza Cheesus (#59878) üzenetére


dante0425
tag

Én az első 4-et kapásból megrendeltem :D A tegnapi Limited-et meg majd elbizniszelem vagy elajándékozom.

(#59881) Cheesus válasza Arkennys (#59879) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én csak a szobor miatt rendeltem meg :)) Korábban is tervben volt a szobor, miután meglett Steamre a játék, mivel sztem elég jól sikerült. Jól mutat majd a könyvek mellett :D
(Nem is gondolkodtam hogy nem szerzem be, mert egy időben még a cserélgetős oldalakon is 15-ért ment a bontatlan kiadás...)

https://www.twitch.tv/csehla

(#59882) Arkennys válasza Cheesus (#59881) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát kinek mi a fontos végülis jaja :)

Én a figuráért nem adnék ki ennyit, máshogy nézem. A játék meg ehhez képest töredék áron van, az is belejátszik. Könyveket mindenesetre énis csípem belőle :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#59883) Wolverine


Wolverine
félisten

Ha valaki közlekedéssel játszana: holnap reggel lejár a Cities in Motion 1 + összes DLC bundle, ami ~4,5 dollárért behúzható :)
Persze szokás szerint esélyem sincs megvenni, és senki sem akarja a pakkot feldobni Steamgiftsen /sigh

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59884) Cheesus válasza dante0425 (#59877) üzenetére


Cheesus
senior tag

Amúgy ahogy nézem visszahozták a Splinter Cell gyűjtőiket is, asszem tegnap albert8 maradt le róla, szóljatok neki :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#59885) Zolás válasza Wolverine (#59883) üzenetére


Zolás
addikt

Elfogyott a pénz kártyáról?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#59886) Wolverine válasza Zolás (#59885) üzenetére


Wolverine
félisten

Elfogyott a pénz. Perpill. nem tervezek a jövő hónapra sem... :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59887) Zolás válasza Wolverine (#59886) üzenetére


Zolás
addikt

Az nem jó érzés...

Ha rámegyek az oldalra nekem 4.41 eurt ír, dollárba jobban örültem volna :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#59888) Wolverine válasza Zolás (#59887) üzenetére


Wolverine
félisten

Tényleg, elnéztem a pénznemet :B Mondjuk még így se rossz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59889) Crytek válasza dante0425 (#59877) üzenetére


Crytek
veterán

Lenne olyan kedves user aki helybeli (tehát no szállítási költség) megveszi nekem a Binary-t kifizetem paypalon majd elküldi nekem a serialt?

Next PC Upgrade: 2022

(#59890) #57919488 válasza DeFranco (#59869) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tehat azt mondod, hogy ertenek hozza de megsem gazdagodnak meg belole? (akkor csak trollgazdászok :DDD )
Ha de amugyis a Joker megmondta a Batman, The Dark Knight-ban, hogy: -amiben jo vagy azt ne csinald ingyen
;]

[ Szerkesztve ]

(#59891) #79621120


#79621120
törölt tag

(#59892) Agyzuzo válasza dante0425 (#59877) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez se rossz ennyiért. :K

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#59893) djculture válasza Agyzuzo (#59892) üzenetére


djculture
félisten

Riptide-t néztem az se rossz a plusz cuccokal de maga a játék nagyon unalmas:)

(#59894) Crus válasza Wolverine (#59883) üzenetére


Crus
őstag

Ezt nekem miért Euroban írja ki? :-(

Szerk: Oké tovább olvastam... elnézted.

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#59895) tipuka válasza Agyzuzo (#59892) üzenetére


tipuka
addikt

fémdobozos meg minden, amit írnak, úgy adják? :)

más: a CIV5-s csomagon folyik a nyálam :D ^^

(#59896) Cheesus válasza tipuka (#59895) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nemhiába árulják Collectors editionként ;] Amúgy semmi közöm hozzá, de ha esetleg meg aakrnád venni, nézz elötte unboxing videót róla... Én is néztem, és a figura mérete/kinézete stb nem fogott meg teljesen, így nem is gondolkodtam a megvételén, hiába a jó ár (meg persze uPlay-es :DDD )

https://www.twitch.tv/csehla

(#59897) djculture


djculture
félisten

Érdemes ezt a titanfall-t is megvenni 3 nyavaja robot féle lesz benne a többi dlc.. :)

Az Ea-hoz képest a hiénák üdvhadsereg tagok..

[ Szerkesztve ]

(#59898) tipuka válasza Cheesus (#59896) üzenetére


tipuka
addikt

Aki nagyon szereti, annak nem rossz ár, de nem én vagyok a célközönségük. :D
Azért néztem 1 német unboxingot ott kapott a fazon felsőt, bögrét és pendrivet, ami olyan karom-kés alakú volt :D Az a fajta már megérte volna nekem is. :D

(#59899) reelc


reelc
veterán

A Gothic Complete-t nézegetem, meg a CSI Complete Editiont. Nem vagyok a sorozat rajongója, de 6 játék egyben van... nem lehet annyira rossz 990Ft-ért. A Metacritics értékelései elég rosszak (53-67).
Pick Pack Pontos átvétel: 590Ft. Jó kis bundlek. :)
Csak egy játékot nem rendelnék, ahhoz aránytalanul sok lenne a kézbesítés díja.

(#59900) Sdi: Igen, a Gothic igen. A CSI-ket próbálta valaki? Tényleg annyira rosszak?

[ Szerkesztve ]

(#59900) Sdi válasza reelc (#59899) üzenetére


Sdi
addikt

A Gothic ennyiért ajándék :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.