Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59701) alratar válasza reelc (#59698) üzenetére


alratar
addikt

Én ezt úgy fogom fel, mint ahogy írtad is, egy újabb kihívás.
Ált. azt csinálom, hogy egyszer kipörgetem a történet miatt, aztán ha újrajátszom, akkor rámegyek achikra.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#59702) reelc válasza Csapoati (#59700) üzenetére


reelc
veterán

Persze, mindenki úgy érzi, ahogy akarja.

Mindenkinek: köszi a válaszokat

Nekem valahogy nem jön át a dolog.
Most pl. az Unreal Tournamenttel (1999) játszom, botokkal. Jó kis pörgős játék, és nem hiszem, hogy számomra sokat dobna rajta, ha egyszercsak kiírná, hogy nyertem valamit, mert már az 50-ik ügyfelet ismertettem meg a dupla pisztoly által nyújtott örömökkel. Egyszerűen jelent számomra annyi kihívást, hogy úgy játsszak, ahogy akarok, ne ahogy a program elvárja (jutalom fejében).
Persze, ha valaki plussz kihívásnak, nehezítésnek fogja fel ezeket a dolgokat, annak jó.

De hát ízlések és pofonok. Ha ma játszanék olyan intenzitással, mint mondjuk 12 éve, akkor biztos jobban tudnám értékelni a dolgot.
Örülök, ha egyszer eljutok egy játék végére.

(#59703) bul07 válasza reelc (#59702) üzenetére


bul07
nagyúr

Én se értem meg ezeket a dolgokat
Ott a Bf4 na abban igazán van mit gyűjtögetni, millió egy fegyver kiegészítő, kitüntetés meg ki tudja még mi
De engem az jobban érdekkel hogy játszak egy jót a bejáratott fegyverrel minthogy figyeljem hogy jajj kell még egy öllés ezzel meg azzal a fegyverrel hogy megadjon valami kis bizbazt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#59704) reelc válasza bul07 (#59703) üzenetére


reelc
veterán

Ha unlockolható cuccot ad az achievement, az megint más. Azért van értelme küzdeni.

Én arra gondoltam, hogy kiírja, hogy megszerezted, és lesz egy ábrád a Steamen... szóval a játék szempontjából nincs gyakorlati haszna - az ilyeneket nem igazán értettem, miért jó. De már kifejtették mások.
Értem, mit írtál.

(#59705) bul07 válasza reelc (#59704) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha így nézed nimcs külömbség a kettő között, mert azért csináljak valamit hogy kioldjak egy fegyvert amit soha nem fogok használni
Bf3-al játszottam vagy 800órát de van olyan fegyver hogy egyet nem lőttem vele

Ha így nézük akkor játékon belüll elérhető dolgokért te is csinálsz dolgokat, onnan már csak egy léppés a achi :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#59706) reelc válasza bul07 (#59705) üzenetére


reelc
veterán

Nem rémlik, hogy lenne olyan játékom, amiben unlockolható tartalom van.
De végülis mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#59707) alratar válasza reelc (#59704) üzenetére


alratar
addikt

Unlockolható dolog kell?
Próbáld ki a playfiret.

Totyikja

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#59708) Cheesus válasza zone (#59688) üzenetére


Cheesus
senior tag

Kinek mi a tapasztalata a Bullyval? Régóta szemezgetek vele, de még nem jutottam el a vásárlásig...
Olcsóbb úgyse lesz, bundliba meg nem fog kerülni szerintem. Tudom hogy szinte az a 2,5€ nem is pénz érte, de érdemes vele foglalkozni? Kicsit a véleményetektől is függ a vásárlás, de ha oda eljutok lehet a Manhunt első részét is beszerzem akkor mellé :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#59709) wesker24 válasza Cheesus (#59708) üzenetére


wesker24
senior tag

Nagyon nagy játék MUST Have ! :D

Föleg ennyiért még a hülyének is megéri !

Én játszottam vele és elég elborult egy játék ennyit simán megér !

A Manhunt meg nem kérdés hogy kell ! Az alapmű :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#59710) ayo válasza Cheesus (#59708) üzenetére


ayo
addikt

LA NOIRE-hoz hasonlítanám, mert az is nagyon fura volt elsőre pl. egy GTA-hoz képest. jó a története nagyon és van benne kontent rendesen

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#59711) reelc válasza alratar (#59707) üzenetére


reelc
veterán

Igazából nem kell, köszi.
Csak megértem, hogy az ad valamit a játékhoz.

(#59712) djculture válasza ayo (#59710) üzenetére


djculture
félisten

La noire nekem annyit nemér hogy a virágboltival játszak, gta-val eleve nem hasonlitanám össze. kb addig birtam mig az első küldetésben jegyzetelgetni kellett. Sherlock Holmes nyavajákat se birtam sose mert horkolni lehet rajtuk..Nagy baromság számomra. Nekem ez a véleményem róla persze valaki meg a gta-kat utálja:)

[ Szerkesztve ]

(#59713) maddionmax válasza wesker24 (#59709) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Téli akciózás alatt is elindult lefelé az ára, most is olcsóbb, gyanítom nyárig bekerül az $1 kategóriába,majd akkor megveszem :)

(#59714) djculture válasza maddionmax (#59713) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem lehetséges egy rockstar bundle is rengeteg régi játékuk van amit olcsóért sózzák kifele mostanában.

(#59715) maddionmax válasza djculture (#59714) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hát igen és Bully bele is férne. LA Noire-t nem hiszem, még mindig nagy az érdeklődés utána és a DLC csomagok is szépen mennek egy-egy akció keretében.

(#59716) #79621120 válasza reelc (#59698) üzenetére


#79621120
törölt tag

" Az elmúlt években annyira tartalmatlanok lettek a játékok, hogy ennyire fontosak az achievementek?"

Manapság már a Big Fish Games-en kapható " hidden object " kategóriába tartozó játékokban is szerepelnek achievementek és trófeák .

(#59717) zone válasza Cheesus (#59708) üzenetére


zone
őstag

Szerintem jó kis játék. GTA a fiatalabb korosztálynak. Ebben persze nem kell senkit sem lelőni és a terület sem túl nagy, viszont vicces. Egyik küldetést pl. a ronda dagadt konyhásnéni adja, hogy a randijára szerezz parfümöt és nyugtatót, és az utóbbit nem magának szánja. :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#59718) Cheesus válasza zone (#59717) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszönöm mindenkinek a tanácsot, beszereztem a Bullyt a Manhunttal együtt :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#59719) cskamacska válasza #79621120 (#59716) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk az nem lep meg, mert a Flash játékok elfogadottsága és az achievement hajszolás is egyszerre öltött félelmetes méreteket. :))

cédékulcsbót rovat

OpiumPulses Steamcommunity fillérbaszó csoport állásfoglalása a Kinguin.net akciókról

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59720) wwenigma válasza cskamacska (#59719) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pontosabban arról, hogy a supportja steam passwordot kért, ezért a továbbiakban nem fogják promotálni... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#59721) eami válasza cskamacska (#59719) üzenetére


eami
addikt

pedig milyen rendesek, jelszóért megoldották volna a problémát :DDD

(#59722) Mate válasza cskamacska (#59719) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem tudom használ-e valaki dijnetet és azon belül elmüt, de ami ott ment ebben a hónapban.... Az is hasonló volt, csak röhögtem rajtuk :D

(#59723) bullseye válasza Mate (#59722) üzenetére


bullseye
addikt

Én kevésbé. Végül most nem tudom mi lesz, de gondolom ha lekötnek a hálózatról, kiderül, hogy nem kaptam meg a számlákat :)

Amúgy engem inkább a Steam-Origin esetre emlékeztet. Volt egy jó, kényelmes, összefogó szolgáltatás. Most kiváltak, mert ugye spórolni kell. AZ oldaluk meg egy nagy darab...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#59724) Csapoati válasza Mate (#59722) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat en nem, mert a havi 5 szamlamat 4 helyen fizethetem... :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59725) arty


arty
veterán

elmu, origin :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#59726) cskamacska


cskamacska
addikt

Gamersgate: Sid Meier's Civilization V: Brave New World 5 font

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#59727) maddionmax


maddionmax
aktív tag

GreenManGaming Ubisoft akciókkal

Sajnos kupon kód még mindig nincs :(

(#59728) Cheesus válasza maddionmax (#59727) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ezt énis néztem, azt tegyük hozzá, hogy ezekhez a Capsule kliens kell :(((

https://www.twitch.tv/csehla

(#59729) djculture


djculture
félisten

Jól alakul a helyzet ma csak 313-al számolják a forintot, de volt már 318 is reggel.

[ Szerkesztve ]

(#59730) maross válasza djculture (#59729) üzenetére


maross
veterán

sokallom

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59731) Mate válasza bullseye (#59723) üzenetére


Mate
nagyúr

A kiválás és az utána jövő dijnetes bohóckodásra gondoltam :D

1. Elmü kiszáll
2. Dijnet bejelenti, hogy elmü kiszáll
3. Dijnet büszkén kiáll, hogy megoldották. Kitalálták, hogy elmü oldalán e-mailben kell kérni a számlát és ott megadni a dijnetes emailcímet. Aki nem tudja hol kell beállítani az küldje el elmü-s felhasználónevét és jelszavát amit a dijnetesek átállítanak :D
4. Elmü üzen, hogy megszüntették ezt a lehetőséget is és amúgy is adatvédelmi oldalról igen csak aggályos amit csinálnak.
5. Dijnet rázza a fejét és nem érti, mi volt a gond :(

Amúgy engem pont az elmü nem izgat annyira, hogy elkerült onnan. Amúgy is csoportossal megy, illetve miután le kell jelentenem a mérőállást az oldalukon, így tök mindegy.

(#59732) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, sok lesz már az offból!

***

(#59733) bullseye válasza Mate (#59731) üzenetére


bullseye
addikt

Igen, rettegtem is, hogy ha megadom az adataimat, esetleg valaki befizeti helyettem a számlám, vagy ilyesmi...

Azért a Steam acc más, annak értéke van! (és így már majdnem ontopik)

Amúgy ez a 100. bundle oldal megvolt? Bundlebandits Nem egy nagy durranás...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#59734) maddionmax válasza Cheesus (#59728) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem éppen, többség megy Uplay klienssel...még a Capsule klienshez valók is.

Csak voucher lenne végre,mert azt nagyon elfelejtették mióta Playfire beindult :D

[ Szerkesztve ]

(#59735) szami777 válasza maddionmax (#59734) üzenetére


szami777
addikt

sajna a nagy nevek közül ( far cry, splinter cell, PoP, Heores 5) egyik se uplayes :(
(#59736) mate3553: nagy név, de az én szemembe nem ér fel hozzájuk :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59736) Mate válasza szami777 (#59735) üzenetére


Mate
nagyúr

Tom Clancy's H.A.W.X. Uplay-es és elég nagy név :)

(#59737) Csapoati válasza Mate (#59736) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem nagy nev, csak hosszu. :D Amugy nem vett vki olcson CoH2 Stalingrad dlc-t cserere/eladasra? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#59738) maddionmax válasza Mate (#59736) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Pont ez érdekelne, ha lenne egy rohadt kupon végre :(
De csak Thief/ESO kuponok mennek most :(

(#59739) arty válasza Mate (#59736) üzenetére


arty
veterán

hawx TUTI uplayes? mert én anno nem uplayest vettem és lejárt az ubisoftos link, soha az életben nem tudom letölteni, noha fizettem érte........ :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#59740) maddionmax válasza arty (#59739) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Customer notes
This game requires a free UPLAY account to play.

Illetve oldalt is olvasható:
UPLAY client required to play.

[ Szerkesztve ]

(#59741) KubanitoS válasza arty (#59739) üzenetére


KubanitoS
veterán

Sajnos ez a legnagyobb baja az uplay-nek. Próbáld meg beszerezni máshonnan a játékfájlokat, majd használd azzal a kapott kódot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#59742) BomiBoogie válasza reelc (#59698) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez lehet egyfajta motiváció is, hogy jobban elmélyüljön az ember, sokszor az acsik miatt fedezel fel új stratégiát, trükköket stb.

Nekem is prioritás egy játéknál.

(#59743) ayo


ayo
addikt

Sok játékban simán hanyagolható, pl Max Payne 3-ban eléggé ötlettelenek és nem is érdekesek, de Hotline Miami játékban pl. nagyon jók. Ott ha valaki rámegy akkor komoly bónusz kontentet kap, vagy Hitman Abs-nál, ahol meg teljesen megváltoztatta egy két pályát, hogy különböző szabályokat fektetett le. Az ilyen vidd végig a chapter 1-et vagy ölj meg 5 millió zombikat én se szeretem és én is csak addig tolom azokat, amíg élvezem.

http://jateknaplo.blog.hu

(#59744) fuwiradis


fuwiradis
tag

Ez megragadta a figyelmem, véleményetek van róla? Our Darker Purpose

(#59745) arty válasza maddionmax (#59740) üzenetére


arty
veterán

thx - megvettem, playfireből megért 2.5$-t :)

és tényleg megjelent +1 sor az uplay kliensemben.
kapja be az ubi, hogy az egykori kódomat nem voltak képesek uplayesre konvertálni, inkább dögöljek meg az expired letöltőlinkemmel :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#59746) maross válasza fuwiradis (#59744) üzenetére


maross
veterán

en nem probaltam, de nepszeru, allitolag jol sikerult. isaac fanoknak kotelezo darab.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#59747) DeFranco válasza bullseye (#59616) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem célként ki van tűzve a minden tojás és minden felnevelés plusz a minden pálya perfekt... elleszek vele egy darabig :D

de azt hiszem már 5-nél kevesebb tojás hiányzik

(#59748) bullseye válasza DeFranco (#59747) üzenetére


bullseye
addikt

Eeeegen, én kb. másfél végigjátszással vagy kevesebbel eljutottam addig, hogy csak 6 hiányzott. Az utolsó 20-25 órában már csak kettő :)

A minden pálya perfekt meg még ennél is durvább...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#59749) DeFranco válasza bullseye (#59748) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt mondjuk lehet nem csinálom meg, egyszer végigjátszottam, és aztán a "skirmish" részen kész lettem kb. az első oldallal, meg még 1-2-vel. Az kb. 8 tier. Ennyi idő alatt majdnem kijött az összes tojás, de majd otthon megnézem, hogy hogy állok, most már érdekel.

(#59750) warcat


warcat
veterán

Ahogy nézem,voucher helyett most creditet ajánlgatnak GMG-n.
De nem is baj, Alien Rage behúzva playfire jutalmakból 3.99-ért :)

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.