Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44451) Mezga Aladár válasza devil-k (#44450) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Mint a 410 pro.
Semmi nem lesz belőle.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#44452) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nekem már egy ideje úgy tűnik, hogy csak kerülgetik a fontos dolgokat mint macska a forró kását. Erőltetik az analóg forrásokat egy média jatékosban, miközben teljes BD menü, gyors tekerés, gyors menü, hibátlan kadencia, napra kész formátum támogatás kellene. Azt már csak halkan említem, hogy már egy 125 pontos 3D LUT beírásnak is sokkal több értelme lenne az Ilyen-olyan "képjavítás" helyett. Egy BD licenc árát is inkább kifizetném a felesleges funkciók helyett. Persze fogalmam sincs mennyi lenne az egy egységre jutó royalty, lehet néznék egyet :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#44453) #75912448 válasza M@trixfan (#44452) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ha ez a kívánalom, 3D LUT, kadencia, audio bitstream és minden amit felsorolsz gyorsaságtól kezelhetőségig elérhető már Kodi/Linux (inkább Intel) alapú mini PC-vel is, HTPC-vel. Még MPC, madvr és egyéb varázsszavakra sincs szükség.

(#44454) xtremetuning válasza #75912448 (#44453) üzenetére


xtremetuning
addikt

De a 3d még mindig felezett, ha jól tudom..... :W :U

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44455) #75912448 válasza xtremetuning (#44454) üzenetére


#75912448
törölt tag

Vannak különböző trükkök, de olyan mint Winen, hogy megnyitod az ISO-t PDVD-vel és play BD3D, no olyan nincs.

(#44456) Patice válasza xtremetuning (#44454) üzenetére


Patice
Topikgazda

Mostanában miért lett olyan fontos megint a 3D támogatás? Engem egyáltalán nem zavar a hiánya. :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44457) BBéci válasza Patice (#44456) üzenetére


BBéci
titán

Későn érő típus, csak most kapott rá az ízére. ;]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44458) xtremetuning válasza Patice (#44456) üzenetére


xtremetuning
addikt

Talán mert olyan vetítőm lett, amivel végre vétek kihagyni ??? :U

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44459) Patice válasza xtremetuning (#44458) üzenetére


Patice
Topikgazda

Hja, én is a saját cuccokhoz választok forrást, hogy meglegyen a szinergia. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44460) bajnokpityu válasza Patice (#44456) üzenetére


bajnokpityu
félisten

láttam már vetitett 3d-t ott engem nagyon zavar, hogy siklapokból állnak a szinészek. 47es TVmen még elmegy, de 250átlón minden hiba nagy.

avatarnál ezt pl jól megcsinálták, de olyan sok hulladék film van, ahol nem, hogy még abba se invesztáltam, h megvegyem a szemüvegeket a projihoz.pedig proci,pc,vetitő,kábel mind tudná.kiszámoltam, hogy a kb elérhető 150db filmből jó indulattal 20 filmnél van jó 3d, amiből 15 mese, tehát 5 filmért vennék szemcsit.

háát, akkor inkább másra költöm.. pl kalibrálásra.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#44461) xtremetuning válasza Patice (#44459) üzenetére


xtremetuning
addikt

Választanék én is, de egyik f@s, a másik hugy. Nincs most semmi jó a piacon.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44462) Patice válasza bajnokpityu (#44460) üzenetére


Patice
Topikgazda

No igen. Ezért ignorálom a 3D-t és máris jobb a helyzetem + 1: lehet másra költeni a "3D felárat". :K

(#44461) xtremetuning:

Ezt nem gondoltam volna, hogy azon a szinten, ahol Te játszol, ott ilyen szar a helyzet 3D terén.

Amúgy én is csak azért szórakozom ennyit szoftverezéssel, mert várok még mindig a költözéssel, de szerencsére már biztos és már csak ki kell várnom. Október végére remélem már az új kecóban rendzhetem be a hifit. :)) Aztán jöhet a hardveres fejlesztés, ha minden ki lesz fizetve. Most próbálom minél jobban visszafogni az ilyen irányú befektetéseket.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44463) xtremetuning válasza Patice (#44462) üzenetére


xtremetuning
addikt

Nem csak 3d terén. A 2d is csak közepes. Kodi+Madvr egész jó képet hozna, de instabil. High-end lejátszók meg....pfffff. Jelen pillanatban nem tudok olyan mozi front-endről, ami kiszolgálná a rendszert. :(((

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44464) Patice válasza xtremetuning (#44463) üzenetére


Patice
Topikgazda

Kíváncsiságból egyszer átmennék hozzád a gépemmel. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44465) #75912448 válasza xtremetuning (#44463) üzenetére


#75912448
törölt tag

Elméletben: ;)

Kodi+DSPlayer/MadVR valóban instabil még, de kényelmességet tekintve abszolút high end jövő. Ha az ember tudja mit miért állít, mi miért nem működik még, már most is OK lehet.

Kodi+MPC/MadVR+PDVD viszont beton stabil ha nem nem piszkáljuk naponta, pöccre belőve az adott rendszerhez mérten. Nyilván a csicsás lejátszás közbeni felület bukta, menüben viszont marad. Tápot kell a rendereléshez, VGA és igényekhez mérten kiválasztani (legyártatni), ami nem egyszerű feladat. Ezen kívül kompromisszum nélkül, hang, tekerés ;) és egyéb problémák ismeretlenek.

Mindkét megoldás alkalmas color managementre, szín(helyesség), bőrszín fetisisztáknak, ha arra a projektor is alkalmas, jobban mondva képes megmutatni a különbséget és arra a szemünk, ingereink is vevők.

Ha a Cinemaster és tsi után ránézel, meghallgatsz egy ebben a formában összehangolt láncot ... nem mondok semmi bántót. Nyilván a táp és megfelelő ház lehet egy Oppo ára is, vagyis egész biztos, DIY emberkék ezen a ponton spórolnak, valószínűleg itt marad a legkisebb luk, ami hoz-visz a teljes mozit tekintve.

Vagy használod a CV-t, mellé Primare és vagy egy Popi arra az 1 hétre amíg kipróbálod és elfelejted a 3D-t örökre. De azt sem tartanám tragédiának ha néha-néha a Popcornnal kéne megnéznem egy 3D filmet. Vagy upgradelsz a jelenlegi rendszeredben szoftveresen és hardveresen is.

(#44466) bajnokpityu válasza #75912448 (#44465) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Csak éppen elkezdtem a projektet. Itthon viszont arra a néhány tekerésre elviselem, hogy tökig leterhelt gpu nem képes további extra teljesítményre.

Viszont egyértelműen a dsplsyer madvr szerintem is a közeljövő. Aztán, ha több éves lemaradást behozták, majd újra az asztali médialejátszok lesznek jobbak. De ahogy most áll, ez még sok év. Sztem hamarabb lesz 3d stabil madvr dsplayer ;)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#44467) xtremetuning válasza #75912448 (#44465) üzenetére


xtremetuning
addikt

Hát, nálam a kodi+mpc+madvr tekerés fagyott rendesen. A vga úgy szólt, hogy nocomment. (r9 390).
Lpcm hangot pedig Pityu nem tudott előcsalni másfél órányi izzadás után sem. (lehet fáradt volt!).
Pedig a Halcromnak arra van szüksége.

Én tragédiaként élném meg, ha a popit ráengedném a vetítőre. Sorry. Ez nem pálya.

Ezt a minőségi 3d-t pedig nem biztos, hogy el szeretném felejteni.

Tehát srácok, jöhettek, megmutathatjátok a működőképes rendszereket, mert eddig nem nagyon láttam olyat.

Kívánalmak : borítókezelés, full 3d, világbajnok kép és hang. (Relatíve) csendes működés. Lpcm hang pattogás és kompromisszum mentesen. Távirányítóról fel-le-jobbra-balra nyíl + egy enter ami vigye. Nincs billentyűzet hang és felirat váltásra ! Aki megoldja ezeket, fizetem.

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44468) #75912448 válasza bajnokpityu (#44466) üzenetére


#75912448
törölt tag

Te mindent kisajtolsz szerencsétlen APU-ból, :)) én mindig hagyok benne némi szuflát. Ha lejátszás közben hiányzik a Kodi felület, már simán kened vágod annyira a témát, hogy a DS verziót használd. Egyéb előnye nem lenne a jelenlegivel szemben.

(#44469) bajnokpityu válasza xtremetuning (#44467) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Mpchcböl megvolt az lpcm, amit halcro is kezelt. Dsplayer bunkózott, de félig álomban már nem találtam meg, mivel lehet tovább butítani.

Itthon azzal a setuppal volt lpcm emon.

Regger, az volt a cél, hogy mi a jelenlegi max képminőség adott vgaval. Ha tekerés közben primitívebb kódolásra váltok, mint pl az asztali médialejátszók szintjére, az pl megoldás lenne. De engem egyelőre nem zörget a tekerés, azt meg,h külön automatikusan állítja felbontás, fps alapján a kódolási minőséget, meg tudtam csinálni, az nekem fontosabb.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#44470) hm15 válasza xtremetuning (#44467) üzenetére


hm15
senior tag

Nálam még sosem, még csak egy reccenés sincs tekerésnél.

[ Szerkesztve ]

(#44471) xtremetuning válasza hm15 (#44470) üzenetére


xtremetuning
addikt

Azért itt Pityu eléggé kihajtotta a VGA-t.....izzadt a kártya rendesen. És azzal a kapott, kimaxolt képminőséggel nem volt normális tekerés. Sőt ! Még chapter váltás után is kellett egy kis idő, hogy összekapja magát.

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44472) Patice válasza xtremetuning (#44467) üzenetére


Patice
Topikgazda

Egyeztethetünk időpontot. ;)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44473) #75912448 válasza bajnokpityu (#44469) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ezt a tekerést nem értem, nálam sosem. Ok, persze ha ennyire ki van maxolva akkor mégis értem.

(#44470) hm15

LPCM nálad is bugzott ha jól rémlik :)

[ Szerkesztve ]

(#44474) hm15 válasza #75912448 (#44473) üzenetére


hm15
senior tag

XBMC-vel jó volt PCM is, MPCH-HC audióval nem.

(#44475) bajnokpityu válasza hm15 (#44474) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Emoval mindkettő jó volt, halcroval mpchc jó volt, kodi nem. Reclockkal is lehetett volna tenni próbát. Meg kodit is rá tudtam volna venni, azzal együtt, hogy az a része egy bug halmaz.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#44476) #75912448 válasza bajnokpityu (#44475) üzenetére


#75912448
törölt tag

Igen, de itt 2 külön probléma van. Te mindent dekódolnál, másik esetben pedig eredeti hangsávként szimplán LPCM-et érintetlenül kijuttatni MPC-vel, ami önmagában Windows mixerrel nem volt lehetséges. Arra emlékszem, hogy Kodival dekódolva tényleg volt recsegés, de hardverfüggő. Előbbire ki kell térni, de brutál off itt.

(#44477) bajnokpityu válasza #75912448 (#44476) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Igen, és igen. De a htpc topicvan hasonlóan off, ott a minőség helyett a kis fogyasztású gépekről megy a téma. Htpc mélyvíz meg talán kettőnket érdekel ;)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#44478) hm15 válasza #75912448 (#44476) üzenetére


hm15
senior tag

Ahogy beállítottuk a Reclock-ot, azóta megy és nem nyúltam hozzá, LPCM is perfect, hang váltás tekerés is. IGP nekem 60-70%-on megy, CPU 30%.

(#44479) #75912448 válasza bajnokpityu (#44477) üzenetére


#75912448
törölt tag

No, azért Patice is nyomja keményem, 2-3 gép egyszerre, 5-6 oprendszer hetente új alkatrészekkel. :D De alapjában véve ja.

(#44480) Patice válasza bajnokpityu (#44477) üzenetére


Patice
Topikgazda

Szerintem a HTPC-ben egyáltalán nem lenne off, sőt. Lehet többen ilyen infókat is szívesen olvasnának ott.

Folytassátok ott, please. Engem pl. érdekel. :K

(#44479) regger:

Olyan sok gépem azért nincs. Na jó, de. Ha belegondolok: 2 épített HTPC, ARM-os Cubox (Openelec 5.95.4 beta egész jó :K) és még ott van a NAS-nak épített gépem is Haswell Pentiummal. :))

A hetente új alkatrészeket kikérem magamnak. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44481) #75912448 válasza xtremetuning (#44467) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nos, nagyjából ontopic eszközöket tekintve ezt a KodiDSplayer tudná legegyszerűbben, plusz video renderer és kalibrálás/color management. 3D-re külső lejátszóként PDVD. Viszont napjainkban milyen minőségben lehet dekódolni az összes audio formátumot... háccő ezt ki kell majd nekem is próbálni, erről lemaradtam. Egyelőre AVR megoldja, majd a JBL-nél változhat a felállás vagy a véleményem. :U

(#44482) #75912448 válasza Patice (#44480) üzenetére


#75912448
törölt tag

Skylake kapcsán akarom majd kipróbálni a múltkor linkelt Linux csodát, meglátjuk mire megy az előbb említettekkel szemben, bizakodó vagyok. Multimédiás képességei friss infókkal itten vagyon, meglássuk mit tud a valóságban. :U 3 nappal ezelőtti elképzeléseimhez mérten van benne csalódás és poz meglepetés is.

[ Szerkesztve ]

(#44483) bajnokpityu válasza Patice (#44480) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ahol a htpc topicnak vége van,engem onnan értekel. ott lámpához való paneltáp, meg alap kodinál vége van.
esetleg ha lehetne 3asban privizni, akkor nyomhatnánk :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#44484) Patice válasza bajnokpityu (#44483) üzenetére


Patice
Topikgazda

Tessék:

HTPC mélyvíz topik. :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44485) #75912448 válasza bajnokpityu (#44483) üzenetére


#75912448
törölt tag

Lámpához való paneltáp. :DDD

nyilván a közönség döntő többsége nem 2,5m vagy szélesebb vásznon mozizik, nincs vagy kevésbé gondosan összeállított hangrendszer van a láncban stb stb. mielőtt valaki félreérti ezzel semmi baj nincs, a közeg eltérő. szvsz böngészős, letöltős és filmnézős csilivili gépekre van igény, nem kihegyezett mozigépre. Tévé mellé ma már bőven elég egy Kodis médialejátszó, jobb esetben mini PC vagy HTPC. Annyira gyorsak és könnyen kezelhetőek, nincs ellenfél.

(#44484) Patice

fentebbit írhatnám... mikor kérték néhányan a ventilátor istentudja milyen topicból helyezzék értelmesebb részlegre a HTPC közösséget, hosszas modi tanácskozás után betették a szerverek és építkezős topicok közé. pedig kértük, hogy házimozi alá tegyék, de azért se. mindent elárul... felesleges volt nyitni, nincs rá szélesebb igény. ha fontos dolog történik, úgyis megosztjuk egymással a jelenlegi helyén vagy itt-ott szétoffolva, :) és priviben.

(#44486) h.p.baxxter


h.p.baxxter
csendes tag

Sziasztok
nem igazán ismerem a média lejátszók birodalmát...
Média lejátszót keresek elsődlegesen zenei fájlok lejátszására 24bit/96Khz -en FLAC fájlokból főként.
Nyilván szeretném innen a letöltött filmeket is lejátszani, de elsődleges a jó zenei minőség.
Lehetőség szerint coax, optikai/spdif, hdmi kimenetek legyenek rajta.
Van egy külső vinyóm, aminek nincs külső tápellátása (toshiba v63700 1TB, 1A) létezik olyan média lejátszó, aminek usb..-ről meg tudom őt hajtani?
A hálózati kihasználást nem tartom túl valószínűnek, tehát ez nem szempont.
Nem tudom még milyen fontos szempontok vannak amit egy ilyen lejátszónál figyelembe kell venni
-fájlformátumok: AVI, FLAC, OGG, ISO, stb..
-"valós" mappa nézet
???

Esetleg aki otthon van ezekben, tud ajánlani 1-2 tipust ill. egyéb fontos szempontok vannak?
A készülékre olyan 30E ft körül költenék, akár használt is szóba jöhet...

Előre is köszönöm, aki hozzászól...

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

(#44487) koncsik válasza h.p.baxxter (#44486) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Majd figyelj, mi jön tanácsként... :DDD Milyen rendszeren szólna, csak az igények belövése végett?
Igényes zenehallgatás nagyon sok pénzt követel, sajnos. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#44488) h.p.baxxter válasza koncsik (#44487) üzenetére


h.p.baxxter
csendes tag

Yamaha rxv 861 - Jamo S 606

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

(#44489) Patice válasza h.p.baxxter (#44486) üzenetére


Patice
Topikgazda

Solidrun Cubox-i2ex vagy i4 pro + egy SD kártyán volumio a zenéhez, másik SD kártyán OpenELEC a filmekhez.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44490) h.p.baxxter válasza Patice (#44489) üzenetére


h.p.baxxter
csendes tag

Köszönöm
nézem...

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

(#44491) azreon


azreon
tag

sziasztok

Médialejátszót keresek, elsősorban filmnézéshez. Egy 58"-as Samsung plazmát(fullHD) szeretnék vele meghajtani, ami egy Marantz erősítőn keresztül kapcsolódik, HDMI-n keresztül. Eddig WDTV-t használtam. 3D nem érdekel.

Amint látom a fórumban a klasszikus média lejátszók közül a Popcorn Hour 410-et ajánljátok, ami valamicskét is komoly. Android-os Matricom G Box Q-ról mi a véleményetek(Openelec-cel meghajtva)? Kb 3-ad annyi az ára mint a popcorn-nak. USB-ről és/vagy LAN-ról szeretném flimekkel ellátni(BD iso, MKV). Vagy nézelődjek HTPC irányba? Azt most kb a kettő között ki tudnám hozni J1900-as procival ellátott ASrock lappal.

Előre is köszi a hozzászólásokat.

"The best way to predict the future is to invent it." - Alan Key

(#44492) h.p.baxxter


h.p.baxxter
csendes tag

Megnéztem ezt a Popcorn Hour 410-et , te jó ég gondolni sem mertem volna, hogy ezekbe a média lejátszókba ilyen árfekvés is létezik, nagyon jól néz ki (egy kis kocka lejátszóhoz képest) és jó hogy ennyire el van eresztve kimenetekkel, de nem bírom elképzelni hogy minőségben egy 40-50 E ftos lejátszótól miben tér el (tán szebben "kerekíti a 0-kat" ami kijön jelként)
bár elismerem a hozzá nem értésem, lehet az oka.

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

(#44493) h.p.baxxter válasza Patice (#44489) üzenetére


h.p.baxxter
csendes tag

Megnéztem az ajánlott lejátszókat, abszolút megfelelne szerintem az igényeimnek, bár nem túl egyszerű hozzájutni egy ilyenhez, úgy látom eddig.
Köszönöm a segítséget.

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

(#44494) Patice válasza h.p.baxxter (#44493) üzenetére


Patice
Topikgazda

Nem olyan vészes szerintem. Én innen vettem. 12€ volt a szállítás DHL-lel, ha jól emlékszem. PayPal-lal lehet fizetni. 1 hét alatt itt volt.

Vagy a kártya formátumú tesót a Hummingboard-ot is ajánlhatom, ez ugyan az a hardver, csak más formátumban és kicsit olcsóbban is. Ezt pl. bedobozolhatod magad is, vagy TV hátuljára is felrakod egy falapra, ha van vesa furat a TV-n. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44495) h.p.baxxter válasza Patice (#44494) üzenetére


h.p.baxxter
csendes tag

Ok
Köszönöm!

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

(#44496) Patice válasza h.p.baxxter (#44495) üzenetére


Patice
Topikgazda

Hopp, lemaradt az első link.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44497) h.p.baxxter válasza Patice (#44496) üzenetére


h.p.baxxter
csendes tag

ok
kicsit tanácstalan is voltam :)
köszi

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

(#44498) h.p.baxxter válasza Patice (#44496) üzenetére


h.p.baxxter
csendes tag

2 kérdésem van az i4 pro val kapcsolatban, ahogy látom a leírásban elvinné az előzőekben említett 1A-es toshiba külső vinyómat?!

A másik hogy az összehasonlító specifikációban a többihez több fájl kódolása van beírva, ezt gondolom ne vegyem alapul...

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

(#44499) Patice válasza h.p.baxxter (#44498) üzenetére


Patice
Topikgazda

A külső vinyóra passz.

Az összes viszi az összes felsorolt fájlt. (Az ott egy nagy cella, ami mindre igaz.) :))

Én egy i2eX boldog tulaja vagyok már hónapok óta. Az is elég a filmnézéshez. Zenéléshez meg pláne :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44500) h.p.baxxter válasza Patice (#44499) üzenetére


h.p.baxxter
csendes tag

Rendben (vaksi voltam) köszi a segítséget...

Samsung UE46F6470 - Samsung Bd 6900 - Med600x3d - Yamaha rxv 861 - shure 440 - Jamo S 606 HCS 3 5.0 - Pc: QuadCore AMD Athlon II X4 631, 2600 MHz, Asus F1a75, 8Gb Ram 1333Mhz, Geforce Gt440 (1Gb), OCZ Agility4, LG M2280D

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.