Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90101) Somatom válasza hubber1 (#90100) üzenetére


Somatom
veterán

A legjobbat kérdezted.... :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#90102) this is life válasza hubber1 (#90100) üzenetére


this is life
Ármester

A mi pad 5 rendelkezik L1 tanúsítvánnyal, itthon global rommal forgalmazzák. Hazai forrásból, az árkategória ajánlott tablete.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90103) Rigormortiis válasza hubber1 (#90100) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem ilyenem volt, pár hozzászólással ezelőtt írtam erről. Ne vegyél mérget rá, hogy a Pad 5-öd tudni fogja az L1-et, bár ez csak a Netflixet érinti.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90104) hubber1 válasza Rigormortiis (#90103) üzenetére


hubber1
kezdő

Épp a Netflix miatt érdekel, mert van itt a kézben olyan tablet ami DRM Info szerint is L1 - de Netflix továbbra is L3-nak érzékeli. Honnan lehetek biztos benne, hogy vinni fogja az L1-et ha itthon venném?
Más is mást ír : "A mi pad 5 rendelkezik L1 tanúsítvánnyal, itthon global rommal forgalmazzák. Hazai forrásból, az árkategória ajánlott tablete."

Épp a Netflix miatt lenne nagyon fontos. [link] Kérdés náluk mi, melyik van?

(#90105) hubber1 válasza this is life (#90102) üzenetére


hubber1
kezdő

Én is így gondoltam, de látod Rigormortiis meg azt írja , hogy ne vegyek rá mérget menni fog a Netflix L1 tanúsítvánnyal HD-ben. (1080p) :W
Na most akkor hogyan tovább? :)
Ezt néztem ki, kérdés itt mit árulnak [link]
Átvételkor nem kezdhetek el ott telepítgetni meg "Netflixezni".... :( :F

(#90106) Rigormortiis válasza hubber1 (#90104) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem is global romos volt. Nem mindenkinél jön elő ez a jelenség , de ha igen, akkor nem fog megszűnni, mindig ürítheted az alkalmazásadatokat és jelentkezhetsz be újra, ha előjön. És nekem elég gyakran előjött.

Ha ennyire fontos a Netflix, én nem kockáztatnék (nekem nem volt az), nem sokkal többért van egy Snapi 870es/oledes Lenovo, azon állítólag tényleg frankó.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90107) hubber1 válasza Rigormortiis (#90106) üzenetére


hubber1
kezdő

Értem, közben láttam a korábbi bejegyzésedet. Hát elég "Twin Peaks" ez az L3-ra visszaugrás... Hmm.
Melyik ez a "nem sokkal többért" Snapi 870 Lenovo? Adsz egy linket hozzá, kérlek?
Köszönöm :R

(#90108) this is life válasza hubber1 (#90105) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg nincs gond a L1 szinttel, és mégis hibára tud futni a netflix , gondolom nem a tanusítvánnyal van a gond, hanem valami szoftver bug vagy hasonló. Hivatalosan rendelkezik a tanusítvánnyal [link] .
Az okosbolt jó kérdés, inkább kicsit drágábban venném a helyedben, hivatalos értékesítő partnertől.
A másik megoldás, elengeded a xiaomit és gyengébb vasat veszel lenovo m10 plus gen3 , vagy kivársz a jó ajánlatra lenovo p11 pro gen2 .
Lenovo xiaoxin pad/ aka p11 pro gen2 sd870/mt 1300t [link] aliexpress 135 k .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90109) hubber1 válasza this is life (#90108) üzenetére


hubber1
kezdő

Nagyon a Xiaomi Pad 5 felé hajlok, ár-értékben úgy nézem elég bajnok.
Van itt a kezemben Widevine L1-es kínai tablet, még a DRM Info szerint is az, de a Netflix csak L3-ban hajlandó kezelni. (SD)
Ez az Aliexpresses cucc lutri lenne, árban tényleg jó, de mi van ha megjön (plusz nem törik össze útközben) és mégsem L1?
Lásd az eladó leírását :
"Xiaoxin Pad Pro 2022 11.2-inch Main Features
Please note.
*Xiaoxin Pad Pro 2022 6G+128G is the Global version. The system name is Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen).cpu is MediaTek Kompanio 1300T,the system does not support Netflix software. The system version is already up to date and system updates are not supported"

"Kicsit" nehezebb lenne érvényesíteni az igényt, mint pld SmartShop vásárláskor.

Használ más is Xiaomi Pad 5-öt? Mik a tapasztalatok Netflix L1 terén?

[ Szerkesztve ]

(#90110) this is life válasza hubber1 (#90109) üzenetére


this is life
Ármester

A xiaomi.eu fórumot olvasva, van amikor cache/adat törlésre van szükség, vagy épp a drm tanusítványt frissíteni , utána megint megy a netflix . Itt a topikja , szerintem kérdezd meg az ottani tagokat a tapasztalataikról.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90111) Rigormortiis válasza hubber1 (#90109) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én elgondolkoznék a helyedben a Lenovo P11 Pro 2nd gen-en is. A proci kicsit gyengébb, cserébe oledes, és mivel nálad a Netflix a fő szempont, megfontolandó. Ég és föld a különbség még olyan jó minőségű IPS esetén is, ami a Tab 5-ben van.

Plusz ezt kapni itthon is, global romos.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90112) ebayer válasza hubber1 (#90109) üzenetére


ebayer
tag

Én pedig a Lenovo Tab P11-et ajánlanám.

(#90113) hubber1 válasza Rigormortiis (#90111) üzenetére


hubber1
kezdő

Megrendeltem már a Xiaomi Pad 5-öt, noha úgy gondolom még simán lemondható. (átutalásos, nem kártyás vásárlás)
Akkor a diffi a két gép között, tényleg? OLED vs 120hz IPS?
Úgy nézem itt van a legjobb deal rá. Ahogy látom ram is 8GB vs 6GB.
És akkor ez 100% Widevine L1, stabilan - nem ugrál vissza L3-ra?
Használ itt valaki ilyen Lenovo P11 Pro 2nd gen-t? (Netflix, HBO Max, Disney+)

Köszönöm :C

(#90114) borbar válasza hubber1 (#90113) üzenetére


borbar
tag

Én a "kínai verziót" (Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022) használom december óta. Stabil Widevine L1. Netflixen, HBO Maxon. Streamelve is.

(#90115) Optika01 válasza hubber1 (#90113) üzenetére


Optika01
tag

Én magyar vásárlású p11 pro gen2-t használok. Netflix, HBO, SkySho nálam tökéletes, kijelző, hangzás brutál jó.
Egy negatívum, hogy nincs benne ujjlenyomat érzékelő. De ez nálam nem annyira gáz.
Netflixben ez van:

[ Szerkesztve ]

Optika

(#90116) hubber1 válasza Optika01 (#90115) üzenetére


hubber1
kezdő

Köszönöm, nekem az egyáltalán nem fontos. (újjlenyomat)
Te hol vetted? Én most emag-on látom legjobb áron. : LENOVO Tab P11Pro 2nd Gen (TB132FU) Ez a TB132FU van Neked is?

borbar : köszi az infót. Hol, kitől vetted, tudsz adni egy linket? Melyik modell, típus van?
Úgy láttam abból is van pár fajta, féle....

(#90117) borbar válasza hubber1 (#90116) üzenetére


borbar
tag

Én ezt a modelt vásároltam, használom: TB138FC
Innen.
De most, ahogy kerestem, ez az shop olcsóbban kínálja. És ez is 96 %-os, szerintem megbízható.

(#90118) hubber1 válasza borbar (#90117) üzenetére


hubber1
kezdő

Köszi. Azt a másik eladót én is megtaláltam, de ez érdekes - láttad?

"Please note.
*Xiaoxin Pad Pro 2022 6G+128G is the Global version. The system name is Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen).cpu is MediaTek Kompanio 1300T,the system does not support Netflix software. The system version is already up to date and system updates are not supported"

(#90119) borbar válasza hubber1 (#90118) üzenetére


borbar
tag

Ne a 6Gb-os verziót keresd, hanem a 8 Gb-osat.
* Xiaoxin Pad Pro 2022 8+128G is the Chinese version. cpu is Qualcomm Snapdragon 870,Support OTA update.Only Chinese and English languages are supported

És erre sem/nem szabad engedni, hogy rátelepítsenek bármilyen "globális" ROM-ot. (Egyszerűen meg kell írni az eladónak, hogy Te a kínai verziót szeretnéd.)

(#90120) Dr.NX


Dr.NX
Topikgazda

Ezt a Lenovo Tab P11 Pro 2nd Gent én beteszem az összefoglalóba.
A teszteket olvasgatva jónak tűnik, legalább lesz egy kis OLED választék hazai kínálatból.

Elfogadom a sütiket.

(#90121) Optika01 válasza hubber1 (#90116) üzenetére


Optika01
tag

Igen, ez a típus van, emagon vettem én is

Optika

(#90122) hubber1 válasza Optika01 (#90121) üzenetére


hubber1
kezdő

Nagyon köszönöm. Rendelem is akkor.

(#90123) erahurka válasza Optika01 (#90121) üzenetére


erahurka
félisten

Nem vibrál a kijelző vagy ilyesmi? Nem fárasztja a szemed?

(#90124) Optika01 válasza erahurka (#90123) üzenetére


Optika01
tag

Nekem nem volt ilyen tapasztalatom, bár nem is tudom pontosan mit kéne látni :F
Az biztos, hogy van több szemvédő funkció (éjszakai mód, kék fény szűrés, olvasási mód)

Optika

(#90125) this is life válasza Optika01 (#90124) üzenetére


this is life
Ármester

Az eszközök kijelzőinek egy része, a világítás ki-be kapcsolással szabályozza a fényerőt, van amelyiknél ez viszonylag alacsony frekvencián történik, és aki érzékeny rá, annak gondot okoz.
Ennél jobb megoldás a dc dimming, de eszközgyártó váltogatja, hogy melyik használja. dc dimming vs pwm

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90126) Optika01 válasza this is life (#90125) üzenetére


Optika01
tag

A jelenségről / hibáról olvastam, de az én szemem nem érzékelt ilyet :-)

Optika

(#90127) Lala6


Lala6
őstag

Lenovo Tab P11 Pro 2nd Gen

Látom, hogy sokan érdeklődnek a tab iránt, ezért megosztom én is a tapasztalataim.
eMAG-on vettem, román régiós, de természetesen magyar nyelv van benne. 2év garit adtak rá.

A Netflix teljes felbontásban megy (L1), Disney+, HBO Max és a SkyShowtime is rendben működik. A kijelző nagyon szép (OLED, 120Hz), és a mások által írt villogást én nem tapasztaltam.
A készülék meglepően vékony, kecses, minőségi hatású a fogása. Ujjlenyomat olvasó nincs benne (nekem kicsit hiányzik).
Android 12 fut rajta, biztonsági frissítés: 2023. január 5. Sajnos az UI eléggé puritán, szerintem ez lehet az eredeti Android felület. Samsunghoz vagyok szokva, de ez sokkal-sokkal gyengébb. A főbeállítások megvannak, de az apróságok nekem kicsit hiányoznak. Az értesítés sáv és a lehúzható gombok pedig borzasztóan néznek ki, engem ez zavar benne a legjobban. Nagy és ormótlan gombok, bármiféle ikon, vagy dizájn nélkül. Az értesítéseket csak egyenként lehet törölni.
Sebességre, használhatóságra viszont nem tudok panaszkodni. Villámgyors minden, 8GB RAM és 256G tárhely van benne.
Aki ceruzával is szeretné használni, az számítson rá, hogy kicsit mélyebben a zsebbe kell nyúlni és alig szerezhető be (csak Kínából találtam).

[ Szerkesztve ]

(#90128) Optika01 válasza Lala6 (#90127) üzenetére


Optika01
tag

Sok mindenben egyetértek, "lehúzósáv" tényleg szörnyű :-).
Viszont azért leglényegesebb gesztus vezérlések vannak, amik jól is működnek: pl dupla koppos lezárás/ébresztés, balról húzva a vissza funkció. Nekem S22 mellet sem tűnik zavarónak/puritánnak a rendszer (kivéve a "lehuzósáv" ).
Ami inkább zavar, hogy ha be van állítva az arc feloldás, azt viszonylag nehezen érzékeli, és ekkor erős a vibra visszajelzés. Sőt a vékony káva miatt szerintem, ha lerakom, hozzá érek a kijelzőhöz is, és ilyenkor mire asztalra kerül, már "zizeg" is, hogy nem érzékelt arcot :-/.
Valszeg ha kikapcsolom az arcfeloldást, akkor ez továbbiakban nem lesz zavaró, csak eddig lusta voltam :B
Amire figyelek, és az elején 2x is észrevettem, hogy készenléti állapotban gyorsan merült, egy éjszaka cc 20%-ot is :Y . Vélhetően beragadt valami, de elsőre ijesztő volt.
Viszont az elmúlt pár napban már nem érzékeltem, cc 1%-ot merült éjszaka. :C

Optika

(#90129) this is life válasza Optika01 (#90126) üzenetére


this is life
Ármester

Nem mindenki veszi észre, érzékeny rá, de aki igen annak szenvedés egy olyan eszköz ami pwm-et használ fényerő szabályzásra alacsony frekin. Lekopogom engem nem érint a dolog, a komfort zónámon kívüli lét 55hz alatt kezdődik (régi crt monitorok, ótvar led világítás).

A lenovo p11pro gen2, dc dimming-et használ a notebookcheck szerint [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90130) erahurka válasza this is life (#90129) üzenetére


erahurka
félisten

Pont PWM-et írnak nem? :F

Közben megtaláltam:
"The Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 uses permanent DC dimming to control the display brightness. In all brightness levels we measured, it was a constant 120 Hz, which corresponds exactly to the refresh rate. Thanks to this uniformity and the very flat amplitude curve throughout, the DC dimming should not be annoying, even for sensitive users."

Szerintem elírás mert maga a szöveg inkább arról szól hogy elég laposak a görbék, úgyhogy bár PWM, kevésbé lehet zavaró a jelenléte.

[ Szerkesztve ]

(#90131) this is life válasza erahurka (#90130) üzenetére


this is life
Ármester

Én úgy értelmeztem, hogy egyenáram szabályozza a fényerőt fix 120hz-es képfrissítés mellett. Emiatt nem fog gondot okozni a pwm érzékenyeknek. De megeshet, hogy engem visz félre a leírás.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90132) erahurka válasza this is life (#90131) üzenetére


erahurka
félisten

Én úgy értelmezem hogy 120 Hz-et mértek PWM-re, ami megyegyezik a képfrissítéssel. Az egyezés és a lapos görbék miatt valszeg nem lesz zavaró érzékenyeknek sem.

Olyan nincs hogy valaki DC dimmingre érzékeny, az utolsó sor elég árulkodó hogy valami nem oké a bekezdéssel :D

(#90133) this is life válasza erahurka (#90132) üzenetére


this is life
Ármester

Nem lehet, hogy arról van szó, hogy a tablet dc dimming-et használ, de kijelző sajátossága miatt a pwm is jelen van lénygében fix értékkel, és emiatt nem zavaró az arra érzékenyeknek?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90134) erahurka válasza this is life (#90133) üzenetére


erahurka
félisten

Passz ennyire nem vágom. De az utolsó mondatban mindenképp rossz a DC dimming mert az nem zavaró senkinek.

(#90135) cypher97


cypher97
csendes tag

Sziasztok.
Általános sulis fiamnak keresek tabletet, pár napja "kinéztem" egy Lenovo Xiaoxin pad 2022-t esetleg valaki tudna közelebbi tapasztalatot megosztani ezzel a tab-al kapcsolatban. :R gondolok itt arra pl. mennyire bugos a rendszer? ...stb.
Előre is köszönöm. :R
Ferenc

[ Szerkesztve ]

Manchester forever!

(#90136) Dr.NX válasza cypher97 (#90135) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Kicsit olvass vissza, idáig erről a tabletről ment a diskurzus, illetve ennek a global változatáról.

Elfogadom a sütiket.

(#90137) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Milyen tabletet javasoltok az alábbi, viszonylag kevés kritériummal?

- 9-11"-os,
- minél jobb minőségű statikus fotót készítsen az előlapi kamerájával (10x15-ös fotópapírra lesznek nyomtatva a képek)
- árban nem baj, ha nem felsőkategória, de 100-150e Ft még belefér.

*a statikust úgy értsétek, hogy nem kell optikai képstabilizátor, mert egy helyen lesz a tablet.

(#90138) cidalain válasza Mittu88 (#90137) üzenetére


cidalain
veterán

Értem, hogy ki lesz nyomtatva, de mi a cél? Saccperkábé vállalható legyen? Mi a vállalható? Egy DSLR-hez képest, ha az 100%, akkor egy tablet előlapi kamera ideális fényben jó ha hozza a 10-et. A tabletek előlapi kamerája tényleg csak videochathez jó.
Neked egy átlag teló előlapi kamera minősége megfelelne? Na a tableteké rosszabb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#90139) this is life válasza Mittu88 (#90137) üzenetére


this is life
Ármester

Ha tényleg csak 10x15 cm-es kép nyomtatás a cél akkor a jól megvilágított témáról készülhet jó(elfogadható) fénykép.
Ha ennél magasabb minőség a cél, akkor esélyes, hogy a tabletek, de telefonok előlapi kamerájának jó része is elvérzik.
Ha a voip hívások kép minősége megfelel, akkor a fenti igényemet vsz bármelyik nem alsó polcos tablet képes megugrani.
Előlapi kamera ügyben érdemes utána olvasni a notebookcheck-en , gsmarena-n. Pl a xiaomi mi pad 5 kamerájáról nincsenek rossz véleménnyel, a redmi pad kamerája is el megy egynek...stb

Cidalain
Az előlapi kamerák amúgy is mostoha gyermekek, egy elfogadható szintet hoznak, nem művész fotó, vagy az extra képességek a cél, hanem, hogy a voip, közösségi csevegő alkalmazások számára megfelelő képet készítsenek.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90140) Mittu88 válasza this is life (#90139) üzenetére


Mittu88
senior tag

Egy esküvői photobooth-ban lenne kezelőpanel és fényképező egyben, jól megvilágított helyen, és fotópapírra nyomtatna.

3-4 méterre kell max élesen exponálva fotóznia.

Olyan minőségű kép kell, hogy 10x15ös fotópapíron ne tűnjön gagyinak.

(#90141) this is life válasza Mittu88 (#90140) üzenetére


this is life
Ármester

Hát lehet, hogy más megoldást kellene keresni, 3-4 méterről szelfi készítés szerintem necces lehet.
Hirtelen azt tudom tanácsolni, hogy ha van rá lehetőség próbáld ki a telefonod előlapi kamerájával a fénykép készítést, ha azt elfogadhatónak tartod, akkor talán egy tablet szelfi egysége is jó lehet. De mérget ne vegyél rá, az előlapi kamerák többnyire fix fókuszúak és emiatt korlátozottak a képességeik.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#90142) cidalain válasza Mittu88 (#90140) üzenetére


cidalain
veterán

A 3-4 méter esetén nem értem a lényeget. BT-szal szelfiznek majd, vagy hogyan? Azért kell a tablet hogy lássák, hogy mit fotóznak? Szerintem 3-4 méterről egy 10" kijelzőn pont az apró részletek nem látszanak, így egy szelfibeállásra alkalmatlannak érzem.

Ha meg nem látom, akkor minek tablet.
Milc videóval, aztán ebből utólag kivágni jó pillanatokat?

Ha nagyon tablet akkor almásnak nem jobbak a kamerái?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#90143) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Google keresés után (best sephie cameras on tablets) ezt dobta. Innen lehet válogatni. És a pad 5 valóban ott van az élmezőnyben.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90144) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#90143) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ja és azt is vedd figyelembe, hogy landacape módban (hosszában) vagy a rövid oldalon van-e a kamera. Nem is értem, miért teszik a rövid oldalra a legtöbben. Ha zoomozik/videocsetel az ember, azt nyilván fektetve, a tokkal kitámasztva teszi. Gyakorlatilag szerintem csak erre jó egy tablet szelfi kamerája. Számomra ez egy örök misztérium :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90145) Mittu88 válasza cidalain (#90142) üzenetére


Mittu88
senior tag

Visszaszámol indítás után a szoftver.

Köszi mindenkinek.

(#90146) qnadam válasza Mittu88 (#90140) üzenetére


qnadam
veterán

ez egy egészen rossz irány, eleve a szelfikamera nem 3-4 méterre van kitalálva, lehet éles sem lesz. és ha nem csinálsz nagyon durván jó fényviszonyokat, szinte biztos, hogy gagyi lesz a végeredmény, nem a felbontás, hanem a dinamikatartomány és a feldolgozás minősége miatt. az előlapi kamerákra sokkal kevesebb hely van, mint a hátlapiakra, így az optika is jóval kisebb, az érzékelő is.
50e forintból (de akár kevesebből is) kaphatsz egy régebbi dslr-t, az el tud lőni egy vakut is hozzá, sokkal jobb eredményt fogsz kapni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90147) Dr.NX válasza qnadam (#90146) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Egyetértek, ez a 3-4 méter az előlapi kamera látószögével totális mellélövésnek tűnik.

Elfogadom a sütiket.

(#90148) erahurka válasza Mittu88 (#90145) üzenetére


erahurka
félisten

Használt Zenphone 6. A hátlapi kamera fordul előre, azzal szerintem lehet már rendes képet lőni és kéznél lesz az érintőképernyő is.

(#90149) qnadam válasza erahurka (#90148) üzenetére


qnadam
veterán

fényképezőgép :) szépen be lehet állítani a látószöget a hely adottságaihoz, tud vakut vezérelni, sokkal rugalmasabb az egész, és a minősége is jobb. nem utolsósorban a tablettől függetlenül lehet állítani, hogy merre nézzen, 3 méter távolságból már nagyon lentre kell a tabletet tenni, hogy ne a plafon töltse ki a kép harmadát.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90150) erahurka válasza qnadam (#90149) üzenetére


erahurka
félisten

Jó de gondolom ki lenne állítva és nem lenne ott fotós, a vendégeknek lenne egy gomb amit megnyomnak, utána visszaszámol és fotóz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.