Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67201) cidalain válasza Vladi (#67200) üzenetére


cidalain
veterán

A kinezett huaweit nem ajanlom, gyenge a soc.
Viszont a Lenovo jo valasztas, bestbuy a kategoriaban (hacsak a refurbished dolgok nem jatszanak: Asus Me176CX)

Appban sokfele van, boztos talasz megfelelot. Van appos android topic, erdemes majd odanezned, ha megvan a tabod.

Az android frissites ugy mukodik, hogy ha a gyarto keszot egy uj verziot a tabra, akkor az elerheto lesz automatikusan, par gombnyomassal lehet frissiteni. Nem feltetlenul csinaljak ezt meg a gyartok vegtelensegig. Caucsgepeknel varhato 1-2 fo frissites, alap gepeknel mondjuk max 1, es olyan is van, ahol meg a bugokat sem javitjak.

Sima egyszeru neopren tok elegendo vedelmet ad hurcolaszashoz (nekem legalabbis), apro karcok ellen a sima folia eleg (durva dolgok ellen tempered glass)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#67202) Vladi válasza cidalain (#67201) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszi a választ!

Akkor lenovo lesz, lecsapok rá.
Az appos topik már meglett, az alternativ.to oldalt nézem még, már van egy csomó app ötletem.
"refurbished" ez mit jelent? :F

De ha nem jön frissítés, akkor x év múlva dobhatom el? :Y Vagy hekkelek magamnak rá új droidot vagy hogy? :F

A kiegészítőket is megnézem, köszi. :R

"tempered glass" :Y

:R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#67203) tjb007 válasza EmberXY (#67195) üzenetére


tjb007
nagyúr

100%-ra megmondani nem lehet. Lehet ez is, lehet az is. A konnektorral nem hinném, hogy gond lenne, de próbáld ki esetleg telefonnal is.

(#67196) varmi2

Vagy rossz linket másoltál rossz, vagy csak átsiklottál felette, de ez egy notebook, nem tablet.

(#67202) Vlad

Attól, hogy nem jön rá frissítés még ugyanúgy használható lesz továbbra is, nem kell kidobni. Az én egyik tabletem sem frissült soha, 4.2.2 van rajta (jelen pillanatban a 6.0.1 az elérhető legfrissebb) amióta elhagyta a gyárat, mégis vígan tudom használni gyakorlatilag bármire.
Léteznek olyan modellek, amik annyira népszerűek, amik köré akkora közösség épül, hogy készülnek rájuk alternatív (custom) ROM-ok is, amik sok esetben új főverziót is jelentenek.

[ Szerkesztve ]

(#67204) szivacs1987 válasza cidalain (#67199) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Itt vagyok még, és folyamatosan olvasom az új hozzászólásokat, hogy képbe kerüljek e téren is.
Mivel többen írták, már, hogy szinte esélytelen az igényeimnek megfelelő tabletet találni, így lemondtam róla.

Amit (#67196) varmi2 ajánlott azt én is laptopnak nézem.

Nagyon kevés ekkora méretű kijelző készül hd felbontásban (1280x720) a legtöbb 1280x800 vagy hd ready néven van(1366x768), tehát ezek a felbontásúak már megfelelnének nekem. Ezen félreértés ténylegesen az én pontatlanságomból fakad.

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#67205) Sokimm


Sokimm
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy tabletet (android), és ehhez szeretném a segítségeteket kérni:
7", sok giga ram (ne ez legyen a szűk keresztmetszet), elég jó proci (4 mag?), és leginkább általános olvasgatós, netezgetős felhasználásra. (sd bővítési lehetőség előny)
Kínaiaktól sem rettenek vissza, ha elég stabil a rendszer. :)
Pénztárca meg 30k-50k között van nyitva.

Lehetséges a kritériumoknak megfelelőt ennyiért találni?

Előre is köszönöm a válaszokat, útbaigazítást. :R

(#67206) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!
A meglevő Op3ndott tabletta szeretném cserélni - amit egyébként nagyon szeret a család - mert többségében én használom sorozat fogyasztásra, felirattal de sajnos a fényerővel és a hangerővel nem vagyok kibékülve, főleg, hogy Nokia kiosztás miatt nem tudok rendes fülest használni a meglevők közül, a Nokia meg kipereg a fülemből.

Kérdés : az extremenel kapható refurbished 10 colos Asus jobb fényerővel rendelkezik, illetve rendes, nem Nokia labkiosztasu fülesek is használhatók vele?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#67207) thomeef


thomeef
őstag

Sziasztok, 9 éves kölöknek játékra Lenovo A7-10, vagy Lenovo A3500-FL? köszi előre is

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#67208) Soybex


Soybex
őstag

Hali!

Telefon , és tablet között vaciálok, ezért szeretnék tőletek tanácsot kérni.

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? : 7'-9' közöttit szeretnék
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? : Legfőbbképpen újonnan , de hogyha van 1-2 hónapos garanciás , az is megteszi.
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? : Természetesen itthon. Áfa + Vámmal nem szeretek bablálni
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? : Játék, Böngészés, Zenehallgatás, Este egy-egy film, Pdf és egyéb dokumentumok olvasására.
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? Kerek perec 80000Ft :)

Egyenlőre egy Nvida Shield-et néztem ki magamnak , bár nem találtam magyarországi lelőhelyet .
Amit szeretnék : Android , és lehetőleg kapja a frissítéseket.

Várom az ötleteiteket! :R

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#67209) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

Segítsetek dönteni. Azonos áron melyiket választanátok, mindkettő garis, de használt:

Samsung Galaxy Tab S2 SM-T815 9.7 LTE 32 GB

Sony Xperia Z4 tablet SGP712

Ahogy már sokszor említettem, a kamerájának részletgazdagnak kéne lennie, de ezen kívül szerintem csak filmezésre használnám, meg néha böngészésre (játékra kevésbé).

www.adatfalodesign.hu

(#67210) Sir Gunar válasza zsolti1985 (#49962) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

ilyen app kellene androidra, ami ki-be kapcsolható és nem lenne gond a HUD-os navikkal mert este csak kitenné az ember navigálás közben a szélvédő alá és látná a teljes navit benne helyesen.

(#67211) xmaas válasza adatfalo (#67209) üzenetére


xmaas
őstag

Hat az a baj nagyon kiemelkedo kamerat nem raknak egyik tabletbe se szoval csodakra ne varjal meg egyelore

Ha azonos arban van a 2 akkor en biztos a Z4 et valasztanam mar csak azert is mert van IP58 vedelem , kicsit nyugodtabb lennek ha raomlene valami folyadek veletlenul :)

Ezt ugy mondom hogy Tab S2 van itthon de csak azert valasztottam ezt mert joval olcsobb volt amikor en vettem Z4 hez kepest

[ Szerkesztve ]

(#67212) EmberXY válasza tjb007 (#67203) üzenetére


EmberXY
addikt

A másik konnektornál is eljátszotta, szóval nem a konnektorral van gond.
Újraindítás után már megint semmi gond...

Utánaolvastam, mások tapasztalatai szerint a töltőfejjel is lehet gond, de ez azért érdekes, mert ha valami elszállt benne, akkor szerintem folyamatosan rossznak kéne lennie.

Jelenleg olyan az egész, mintha egy bekapcsolás mellett csak egyszer lehetne tölteni. Az akksi egyébként jól bírja, legutóbb 4 nap alatt merült le 50 %-ra ( de nem is volt nyúzva túlzottan). :F

Jelenleg tehát arra tudok gondolni, hogy

- vagy a közel 1 hétnyi bekapcsolt állapot alatt annyira "meghülyül" az agya, hogy már hibázik a szoftver,

- vagy a töltő, esetleg a kábel okozhatja, de ez azért fura, mert jelzi a töltést, tehát áramot kapnia kell.

Legközelebb kipróbálom másik töltővel/kábellel is, hátha jutok valamire, ha az se, akkor factory reset, aztán hátha. Addig nem akarom szervízbe vinni, amíg nem tisztázódik, hogy a készülékkel van gond vagy csak a töltővel... De ez az egész már paranormális. :D

Up the Irons!

(#67213) Oldman2


Oldman2
veterán

Az alábbi két hasonló tablet közül melyik lehet a combosabb?
Sok minden hasonló, de a chipset különbözik!

ASUS Nexus 7 2012 (NVIDIA® Tegra3™ Quad-Core, 1.2 GHz)
ASUS MEMO Pad 7 ME176CX (Intel® Atom™ Z3745 Quad-Core 1,86 GHz)

(#67214) milkabrams válasza Oldman2 (#67213) üzenetére


milkabrams
őstag

asus

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#67215) Soybex válasza milkabrams (#67214) üzenetére


Soybex
őstag

Mind a kettő asus :DD

Egyébként :
ASUS MEMO Pad 7 ME176CX (Intel® Atom™ Z3745 Quad-Core 1,86 GHz)

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#67216) Oldman2 válasza Soybex (#67215) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi.

A Nexus 7 2012-ben jött ki. Ehhez képest a 176CX milyen évjárat lehet?

(#67217) tjb007 válasza Oldman2 (#67216) üzenetére


tjb007
nagyúr

2014-ben került piacra.

(#67212) EmberXY

Igen, a töltőfej. Érdemes arra is rákukkantani, mert elég nagy minőségbéli szórás van köztük, sok köztük a hibás.

[ Szerkesztve ]

(#67218) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Sziasztok!
Op3nDot tablet Android 4.4.2-vel, facebook játék nem indul, Adobe Flashplayer kell neki. Mit telepítsek, hogy menjen?
Köszi :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#67219) ModliH


ModliH
tag

Sziasztok!

Szeretnék tabletet venni, és az órási választék láttán marhára nem tudom hogy milyet vegyek, úgyhogy úgy döntöttem kérdezek.
Amit szeretnék:
- egyetemen pdf-eket, diákat böngészni tanulás közben
- itthon tartalmat fogyasztani (youtube, hírek olvasása)
kb ennyi :)) Semmi egyéb extra nem kell bele (pl gps), játékra nem lesz használva.
Viszont néztem ezt a sok dualbootos kínai csodát, és elgondolkodtam, hogy ha lenne win is a tabletemen, akkor lenne csomó nap amikor nem is kéne bevinnem suliba, de nem hanlék bele hogy nincs benn gépem mondjuk amikor kicsit programozni is kell (persze semmi komoly, a meló nagy részét nyilván itthon csinálom 23"-os monitoron, de tűzoltásra az is jó talán). Viszont hallottam sok rosszat is, hogy kevés a tárhely a windows mellé, kevés a memória, etc... Ez mennyira van így szerintetek?
A költségvetés meg 200$, nagyon max 250, viszont jövő héten leszek kinn amerikában, úgyhogy van valami csoda amit itthon nem lehet megkapni de kinn van, és tudtok róla az is jöhet. :)
Méret, hogyha android olny, és tartalomfogyaszás akkor maradnék a 8"-ban, de hogyha valami komolyabb cucc, akkor lehet 10"-is.

Válaszokat, és tippeket előre is köszi :))

(#67220) DVlad válasza taip (#67191) üzenetére


DVlad
őstag

(#67221) cidalain válasza ModliH (#67219) üzenetére


cidalain
veterán

Amerikaban csak ipad minit erdemes venni. (Ebbol a keretbol)
Minden mast inkabb itthon vennek meg, vagy kinabol (akar EU raktarbol)

Dual boot 8-as a Teclast X80 Plus, eleg igeretes HW es cak 100 dollar.
8" ban nincs is nagyon dragabban kinai dualbootos, szoval kesz fonyeremeny.

(#67220) DVlad
Na ennek mi ertelme van? Nem hordozhato, kozelrol nezni nem jo mert nagy. Tavolrol meg nem erem el tapizni. Ennel sokkal ertelmesebb valasztas egy akarmekkora fullHD TV egy eros android HDMI box-szal.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#67222) lac14548


lac14548
aktív tag

Hello,

Segítséget kérnék a választásban:

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?

Ártól függ, minimum 7", de lehet nagyobb is

■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?

Kizárólag új, minimum 1 év garanciával

■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?

Ha a garanciát figyelembe veszem, akkor nyilván csak itthoni jöhet szóba, de, ha jóval olcsóbban kijönne egy külföldi rendelés (valami nagyon megbízható tipussal, hogy ne kelljen garanciát igénybe venni) akkor úgyis

■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)

internet, ebook, egyszerübb játékok

■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?

Maximum 30-35e (áfával, vámmal együtt)

Egyebek:

- 2gb ram
-sd bővíthetőség (32 v. 64gb)
- sim foglalat nem kell
- bluetoot kell
- wifi kell
- hdmi előny
- otg kell
- g szenzor kell
- nem kell fém ház

Kösz a javaslatokat,

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#67223) tjb007 válasza lac14548 (#67222) üzenetére


tjb007
nagyúr

A legolcsóbb (ajánlott) 2GB RAM-os itthonról a refurbished (tehát nem vadonatúj) ASUS MeMO Pad ME572C lenne, de ez 40 ezer forintba kerül, szóval kiesik.
Külföldről olcsóbban kijönne egy 2GB RAM-os, de olyan, hogy megbízható típus nem létezik. Lehet akármennyire megbízható bármi, ha pont te leszel olyan peches, hogy kifogsz belőle egy hibás példányt. Volt már rá nem egyszer példa. Természetesen itthon is bármikor előfordulhat ugyanez, csak egy kicsit könnyebb intézni a garanciát.

(#67224) phanfantom


phanfantom
senior tag

Sziasztok,

Win 10 alatt mennyire használhatóak irodai célokra (monitorra kitéve a képet) ezek a dual OS-el szerelt 100 dollár körüli tabok? pl: teclast x80 plus
Használ valaki ilyet? Elég lehet ez a 2gb ram a win10-nek?

Ha gyenge lenne, akkor az X98 plus és pro között mennyi a különbség használhatóság szempontjából?

(#67225) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok!

Pár hete jártam Budapesten és feltűnt milyen sokan használnak táblagépet. InterCity-vel utaztam másfél órát oda-vissza plusz hazafele is elég sokat. A telefonom nem tudtam sokat használni, mert halott volt a mobilnet. Ettől függetlenül a kiszemeltem egy Samsung Galaxy Note Pro 12.2 lenne, de sajnos újonnan nem lehet kapni. Használtam találtam rá, garancia már nincs rá. 105.900.-Ft-ot megér egy ilyen tablet?

Üdv. bwin.party

(#67226) cidalain válasza phanfantom (#67224) üzenetére


cidalain
veterán

Egy régebbi netbookot tökéletesen kivált nálunk.
Tartalomfogyasztás plusz office.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#67227) bobo4913


bobo4913
csendes tag

Sziasztok!

[link]

[link]

A 2 tábla közül melyiket ajánljátok?
Esetleg van jobb vétel ezeken kívül?
Fontos a Sim foglalat és a 2 Gb ram.
A képernyő méret lehet bármekkora.
A keret max 115,000 forint.

(#67228) cidalain válasza bobo4913 (#67227) üzenetére


cidalain
veterán

A samu galaxy a kapásból kisebb mint 2 gb ram, mert csak másfél. Ez amúgy sem javasolt cucc.

Csak a 10" jöhet szóba, 8 kevés? Sokkal jobb vételek vannak 8asban ennyiért.

Update. Mégis 2 van benne... De azt ne vedd meg

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#67229) Linh Cinder


Linh Cinder
csendes tag

Sziasztok,

Egy a nap jelentős részében ágyban fekvő, erősen mozgáskorlátozott (csak járókerettel ill. elektromos rokkantkocsival közlekedni képes) rokonomnak keresek tabletet, hogy ne kelljen minden alkalommal asztali PC elé ülnie, ha levelezni vagy böngészni akar.

Elvárások:

legalább 7 collos IPS kijelző
legalább 1GB RAM
Amire használná: böngészés, email, egyszerűbb játékok, youtube, e-könyvek olvasása, zenehallgatás (jó lenne, ha tudna FLAC-ot lejátszani), filmek: x264 mkv
Wi-Fi (mobilnet nem fontos)
GPS sem fontos
Lehetőleg új készülék kellene, magyarországi garanciával.
Max. 30 ezer legyen az ár (tudom, ez erősen leszűkíti a választékot).

Létezik egyáltalán ilyen?

(#67230) bobo4913 válasza cidalain (#67228) üzenetére


bobo4913
csendes tag

Csak jól emlékeztem hogy 2 giga :D
Lehet 7"tól felfele bármekkora.
Telefont váltanék ki vele, munkahelyen illetve otthon.

[ Szerkesztve ]

(#67231) cidalain válasza bobo4913 (#67230) üzenetére


cidalain
veterán

Most ugyan egy iciket a kereted folott van, de multkor belefert meg
Huawei mediapad M2 8 premium (mashol nem neztem az arakat)
8 mag 3 giga ram 32 giga hatter 4g fullhd. Kenterbe veri mind a samut mind a linkelt asust.

(Azt nem tudom telefonalni lehet e vele)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#67232) tjb007 válasza cidalain (#67231) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehet vele telefonálni.

(#67233) Von Alfred


Von Alfred
csendes tag

Sziasztok!

50-70 között mi a legjobb választás?

Bármekkora méretben :)

(#67234) tjb007 válasza Von Alfred (#67233) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#67235) lood55


lood55
tag

Sziasztok!

10"os tablethez kellene olyan tablettartó konzol, ami megbízhatóan fogja a gépet és a túloldalon lehetőséget biztosít valamilyen csavaros rögzítésre. A lényeg a minél megbízhatóbb fogás. Rezgésekkel teli helyre kerülne beépítésre egy projekt során. Amennyiben van olyan tartó aminél lehet állítani, hogy a tablet merre nézzen, esetleg valamilyen flexibilis kar is tartozik hozzá az lenne a legjobb. Ami még fontos az az ár. Legyen minél olcsóbb de 5-6k-nál csak akkor adnék többet, ha az ez alatti kategóriában tényleg nem képesek megfogni egy ekkora tabletet. Tapadókorongos megoldások nem jöhetnek szóba.

[ Szerkesztve ]

(#67236) Von Alfred válasza tjb007 (#67234) üzenetére


Von Alfred
csendes tag

Ohh , figyelemkívül felejtettem .

(#67237) DVlad válasza cidalain (#67221) üzenetére


DVlad
őstag

Számodra. Elfogadom.

(#67238) phanfantom válasza cidalain (#67226) üzenetére


phanfantom
senior tag

Köszi az infót, ez jó hírnek tűnik.
Win10 alatt használod? Én is egy notit(core2 T7200 cpu) akarok kiváltani. A négymagos procitól nem félek, inkább a 2Gb ram lehet a szűk keresztmetszet, de ezek szerint ha pörgős marad a cucc, akkor értelmes megoldásnak tűnik:)
Itthonról be lehet valahogy szerezni?

(#67239) cidalain válasza phanfantom (#67238) üzenetére


cidalain
veterán

Uolyan hardver van a mienkbe is, de ez nem dualos (chuwi vi8 plus). Szoval mi csak win 10 alatt hasznaljuk :)
Eddig nem volt szuk keresztmetszet a ram. A netbookban regi atom volt szinten 2 giga rammal, es halal volt. Ez itt porog kerem. Jo, 12 ablakot nem hasznalunk egyszerre (igaz netbookon sem hasznaltunk)
Itthonrol beszerezni? Marmint boltbol nem valoszinu. Gearbest EU raktarat nezegetnem, ott eselyes. Egyebkent kina (afaval egyutt is kezedben lehet kb 35-40-ert)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#67240) phanfantom válasza cidalain (#67239) üzenetére


phanfantom
senior tag

Az eu raktár azt jelenti, hogy nincs vám,de van áfa?
Garanciális ügyben is oda kell visszaküldeni?

(#67241) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Sziasztok!

7-8" között keresnék egy tabot, kizárólag dokumentumok nézegetése, szerkesztése és minimális net lenne a cél, örülnék OTG támogatásnak és egy acélosabb üzemidőnek, meg egy vállalható kijelzőnek. Ezen igények között az árat a lehető legalacsonyabban szeretném kihozni, ha bárki tud segítene néhány jó tanáccsal az hasznos lenne.

Előre is köszönöm! :R

(#67242) cidalain válasza phanfantom (#67240) üzenetére


cidalain
veterán

Eu raktar = nincs vam, nincs afa
Eu-n kivulrol = 22 euro folott van afa (+vamkezelesi koltseg 2-4000 ft)
Vam mint olyan csak Eu-n kivulrol nagyobb osszegu vasarlas eseten van (de az csak par szazalek)

Garis ugy erdekes kerdes cege valogatja. Gearbestnel tudomasom szerint az eu raktar angliaban van ,es oda kell visszakuldeni. (Igen egy garis ugyintezes idoben el tud nyulni)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#67243) phanfantom válasza cidalain (#67242) üzenetére


phanfantom
senior tag

Ok, még egyszer köszi az infókat.
Még egy utosó kérdésem lenne, mivel 1 micro usb port van, aktív usb hub-on keresztül tölthető lenne?

(#67244) bobo4913 válasza cidalain (#67231) üzenetére


bobo4913
csendes tag

Még éppenséggel belefér a keretbe. Kicsit ez az arany szín idegen nekem, de megszokható. telefon funkció nem lényeg, csak a net miatt kell a sim foglalat

(#67245) csendes válasza tjb007 (#67234) üzenetére


csendes
őstag

30-40 ezer Ft helyett, az 20-40 ezer Ft-os kategória.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#67246) csendes válasza bwin.party (#67225) üzenetére


csendes
őstag

Nem ér meg annyit erre a célra [link]. Annak érheti meg, akinek az S Pen-re feltétlenül szüksége van. Egyébként utazáshoz tabletnek túl nagy és nehéz (több mint 756g).

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#67247) tjb007 válasza csendes (#67245) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezért van az írva, hogy forintig és nem az, hogy X-Y között. :)

(#67248) debcamp


debcamp
aktív tag

Üdv!

Leányzónak kellene tablet, külföldi útra (2-4hét) és a laptopot nehéz lenne mindig cipelnie.. :U
Ami a legfontosabb, hogy:
Sim foglalatot tartalmazzon mobilnethez (videóhívás pl skype,fb,internet,stb).
A keret 50-60k. Lehet kicsit több ha részletre is lehet venni.. (de nem ragaszkodnánk hozzá, csak ha nagyon megéri a különbséget.
Egyéb kritériumban és igényekben nem vagyok jártas, nem használunk tabletet.
Ajánló szerint a Lenovo Tab 2 A8 és az ASUS ZenPad C 7.0 Z170CG (3G) jön be külsőre. Fontos lenne a tartósság, az anyag-/szerelési minőség, a megbízhatósság.. ne omoljon össze a rendszer, romoljon el stb... :))

Hirtelen ennyi elsőre.
Köszönöm! :R

Szerk:

- Ja igen, filmek nézése is szóba jöhet, mint igény, így a bővíthetőség sem mellékes (microsd)
- új termék, itthonról, garancia fő szempont lehet.
- méretileg 8-10.. inkább 8 szerintem a $ keret miatt..
- extra, hogy a kék a kedvenc színe.. lásd Lenovo Tab 2 A8

[ Szerkesztve ]

(#67249) cidalain válasza debcamp (#67248) üzenetére


cidalain
veterán

Sim foglalatot tartalmazzon mobilnethez
Emiatt az ajánlóból csak azokat nézegetheted amelyiknél oda van írva hogy (3G) vagy (4G) vagy (LTE).
Szóval a Lenovo ki is esik, mert nincs benne sim foglalat.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#67250) debcamp válasza cidalain (#67249) üzenetére


debcamp
aktív tag

Van belőle nem simes (wifi) és simes verzió is A8-50 néven [gsmarena].. Gondolom ha a sim nélküli ajánlott, akkor az is, mert ua. Nem?
Simes:
Hálózat:2G: 850 / 900 / 1800 / 1900
3G: 850 / 900 / 1900 / 2100
Bluetooth:v4.0
3G:Igen 4G:Igen

A nem simes 40e körüli, a simes van az 50-60 kategóriában..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.