Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46092) forestwow


forestwow
csendes tag

Üdv!

lehet nem ide kellene írnom, de ha tud valaki segíteni akkor kérem ne fogja vissza magát!

A következő gondom van:
Van egy Acer Iconia A100 típusú tabletem amihez kaptam egy tablettokot ami micro usb-s billentyűs.
Csatlakoztatom a tablethez de semmi nem történik, a tablet sem jelez semmit és a bill. en sem villan fel egyik led sem. Az útmutatón annyit írnak, hogy kapcsoljam ki az eszközt, majd csatlakoztassam az usb-s bill-t ezután bekapcsolhatom és működik, ámde mint mondtam semmi nem történik. Felhívtam az üzletet ahonnan vásárolva lett és egy enyhén tudás hiányban szenvedő dolgozó ilyen tanáccsal látott el, hogy: (és most szó szerint idézem) "A Google-ba keressek rá a Külföldi billentyűs tabletok softver kifejezésre, mert az kizárt, hogy a tok nak van baja" Megfogadtam bölcs tanácsát és keresgéltem az interneten a "Google" segítségével, nem mintha ezt már előtte nem tettem volna meg, de nem találtam semmi használhatót. Itt fórumon is olvasgattam de semmi érdemlegeset nem találtam számomra. A tok típusa valami noname "tracer keytab 7" "

Szóval aki tud segíteni, esetleg milyen program segítségével tudnám életre kelteni a bill-t azt nagyon megköszönném! :K

További szép napot!

Ami elromolhat, az el is romlik.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.