Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok!

Mivel hűség idő hosszabbítás előtt állok a T-nél gondoltam kihasználnám a kínált akciót, csak nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e és egyáltalán megéri-e a kínált tábla gépek közül valamelyik azt az árat.

Az egyik a Lenovo 2109A a másik pedig a Lenovo S6000L ami szóba jönne. Az a gáz hogy ezeket a tipusokat szinte sehol máshol nem lehet kapni, és információt se találtam szinte semmit, tesztről nem is beszélve.
Szerintetek? Vagy inkább másfelé kacsintgassak? A lényeg, hogy 16:10-es 7"-os gépet nem nagyon szeretnék, inkább valami nagyobbat, (minimum 8") és ha lehet 4:3-es felbontásút.
GPS nem szempont, HDMI kimenet viszont igen. 3G szintén nem annyira lényeges, bár ha OTG-n opció, akkor az még később jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#44402) Zeki


Zeki
nagyúr

Aki gyerektabletet keres, a dx-en az 1 core 512ram/8GB rom 65USD
A bikább dual core, 1/8GB a geeken 82USD

(#44403) tjb007 válasza csinturi (#44397) üzenetére


tjb007
nagyúr

Windows 8-as vagy Androidos modell érdekelne jobban ?

(#44401) Clemi

WayteQ xTAB-79qci ?
De ha tudnál írni egy tól-ig árat könnyebben tudnánk ajánlani valamit neked.

[ Szerkesztve ]

(#44404) csinturi válasza tjb007 (#44403) üzenetére


csinturi
tag

Kizárólag android, és a 120-as keretet nem muszáj kihasználni.

(#44405) zoltan6 válasza csinturi (#44404) üzenetére


zoltan6
őstag

azért egy laptop nem egy kategória egy tablettel,én semmi pénzért nem cserélnék le egy fasza laptopot,egy korlátozott képességű tabletre,még ha most az is a trendi.

(#44406) motoflug


motoflug
őstag

A Galaxy Tab 3.0 7" wifi, a specifikációja alapján melyik kisebb márkás gép szintjét hozza? Gondolok itt arra, hogy mennyire van túlárazva esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#44407) csinturi válasza zoltan6 (#44405) üzenetére


csinturi
tag

Az a helyzet, hogy van egy kis htpc-ém, nem játszom, így a laptop képességei nincsenek kihasználva.

(#44408) Clemi válasza tjb007 (#44403) üzenetére


Clemi
veterán

Az a helyzet, hogy most is egy Wayteq tabletem van, (xTAB-70i) de olyan szinten laggol és fagy netezés közben, hogy párszor már az asztal sarkához akartam csapkodni a kijelzőnél. Alig használtam eddig, pár hete csináltam rajta egy HR-t (a gyári ICS-t tettem rá) de hiába. Ezek miatt húzom a szám a Wayteq név miatt.
Árkategória? Az kb a 40-60e közötti ami még nem annyira fájna érte, vagyis kb az a kategória, amibe a két linkelt tábla esik.

(#44409) tjb007 válasza csinturi (#44404) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ebbe a 120e forintba beleférne az ASUS MeMO Pad FHD 10, de ebben „csak” egy kétmagos Intel SoC van. Ha mégis ragaszkodsz a négy maghoz, akkor a következő alany az ASUS MeMO Pad 10 (ME102A) lenne, de ennek már csak sima HD felbontású kijelzője van.

(#44406) motoflug

Az elmúlt napokban-hetekben egy tízessel esett az ára (60 ezerről 50 ezer forintra, talán valahol még ennél is olcsóbb), így már annyira nem vészes az ára, de úgy vélem még ennyiért sem éri meg megvenni (hacsak nem Samsung fan az illető). Ennyi pénzért lehet már kapni ASUS MeMO Pad HD 7-et is jobb kijelzővel.

(#44408) Clemi

Értem.
Akkor szerintem válassz aközül a kettő közül, amit kinéztél (igaz ezek egyike sem 4:3-as oldalarányú kijelzővel rendelkezik).

(#44410) Clemi válasza tjb007 (#44409) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi, választanék, csak az eredeti kérdés maradt nyitott, hogy ár-érték arányban megéri-e ezek közül valamelyik, vagy melyik jobban, meg egyáltalán, mert szinte semmi konkrét infót nem találok egyikről sem. Ha meg nem ezek, akkor mit esetleg, abban a kategóriában (a Wayteq-től fázom).

De győzzön meg valaki, hogy ez a Wayteq már nem az a Wayteq, és ár-érték arányban odaver a mostani kütyümnek.

[ Szerkesztve ]

(#44411) justo00


justo00
tag

Sziasztok!

Hány hüvelykes legyen a kijelző ?
7"
Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni ?
Új
Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció ?
Itthon
Mire szeretnéd majd leginkább használni ? (játék, internet, filmnézés stb.)
Internet, "könyvolvasás", talán néha film és zene
Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum ?
25eft

Ahogy olvasgattam a fórumot ez a [TAB] legjobb vétel erre a célra ennyi pénzért?
Vagy esetleg tudtok vmi mást ajánlani?

(#44412) motoflug válasza tjb007 (#44409) üzenetére


motoflug
őstag

Tehát akkor nem érdemes egy lapon említeni egy 79gci-vel például? Szerinted mennyit érne, ha a márkát nem vesszük figyelembe? :R

(#44413) kelzsoca válasza Clemi (#44410) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fogj egy pendrive-ot, vagy micro SD kártyát, pakold meg olyan tartalommal, amit meg szeretnél nézni a készüléken (játék, film, zene, pdf, akármi) menj el a Gubacsi útra, ott adnak a kezedbe gépet, és azt tesztelsz rajta, amit csak szeretnél.

Illetve a fórumban is felteheted a kérdéseidet a már készülékkel rendelkező usereknek.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#44414) janihunk


janihunk
senior tag

Sziasztok van egy element-7-v3 tabletünk, sajnos valami oknál fogva Dc töltő része beesett a tablet belsejébe, megcsinálták (nem szervizben) de azt mondták hogy csak usb ről lehet már tölteni. Ez eddig ok még meg is lehetne barátkozni vele. De sajnos azt vettem észre hogy a rendszer instabil, akad a Pou :) képernyő feloldásnál felold de kiírja hogy az indító leállt. És sajnos újra is indulgat. Megpróbáltam a rendszer visszaállítást de egy fekvő droid hasán 3szög. Azt írja a home gomb-al válasszak mit akarok, de nincs sehol a home gomb:S. Mit tudok csinálni? Sorry lehet nem ide kelett volna, csak nem találtam a megfelelő topikot

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#44415) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!
Vásárlás előtt állok, a réginek vissza adták az árát, el kellene költenem kicsit hozzá téve.

Hány hüvelykes legyen a kijelző ?
7
Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni ?
új
Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció ?
magyar nyelvű legyen
Mire szeretnéd majd leginkább használni ? (játék, internet, filmnézés stb.)
VIBER,Skype,internet,SD kártyáról film nézés,pdf olvasás,telefon pótlás ha az szervizben van
Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum ?
50-100 ezer között

köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#44416) aerosmith válasza tjb007 (#44396) üzenetére


aerosmith
őstag

Erre tudnál vmit javasolni?

(#44417) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Üdvözlöm az urakat, karira tabletvásárlásra adnám a fejemet.

Először is, 60k körül, magyar garanciával, Mo-n beszerezhető tabletet szeretnék, újat.

Mire kéne:
- filmet nézni, mind magán a cuccon, mind HDMI-vel TV-n. FullHD-t ha tudja HDMI-n, az nagy előny
- PDF-eket, doksikat nézegetni
- netezés, skype, FB, stb., hasonló marhaságok
- belső tárhelyből örülnék, ha meg lennék áldva + SD kártya
- értelmes WiFi modul, ne legyen harmatgyenge
- akkus üzemidő számít persze, de van 10 Ah-s külső akkum, egyedül annyi, hogy legyen USB-ről tölthető (nem tudom mik a trendek, nem akarok koppanni)
- rootolni lehessen
- a kijelzője legyen jóóóóóó, szeretnék legalább egy 1024x768-at, vagy nagyobbat, isten óvj az 1024x600-tól, meg betekintési szöget
- lehet 7-8 colos, de ne legyen nagy a kávája

A Wayteq 7,9"-es tabletet néztem instant get lenne, de nem tölt USB-ről, és nekem egy USB-s külső akkum van, 10 Ah-m, és használni szeretném!

(Ez egy UPolás volt, viszont elveszett a hsz-em menetközben.)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44418) spiritex válasza Cucuska2 (#44417) üzenetére


spiritex
veterán

"...nekem egy USB-s külső akkum van, 10 Ah-m, és használni szeretném!"

Tudtommal egy külső akkut is lehet használni töltő bemeneten keresztül a megfelelő kábel (pl. egy USB A x 2,5 mm) használatával.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#44419) Jakuu


Jakuu
őstag

Valami olcso es kicsi GPS-el ellatot olcso Tabletet tud valaki mondani ?
A kicsire itt ertem a 5" max 7" kategoriat. Lenyeg a turazasnal lenne hasznalva, es napenergias toltorol lenne mukodtetve., tehat nem artana valami hosszabb mukodesi ido, a helymeghatarozas celjabol.
Jatek nem fontos, ellenben hogy strapabiro es hosszan hasznalhato legyen annal inkabb.

[ Szerkesztve ]

(#44420) Ace owner válasza Jakuu (#44419) üzenetére


Ace owner
addikt

Azthiszem a napelemes töltő nem tesz Jót neki az ingadozó aramerosseg vagy mi miatt.

Galaxy Fold 4

(#44421) Jakuu válasza Ace owner (#44420) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem ez erdekel. Amugy is a tolto aksit tolt eloszor es nem direct tolti az eszkozt,es ezert nincs feszultseg ingadozas.

(#44422) Zeki válasza Jakuu (#44421) üzenetére


Zeki
nagyúr

5"-ban nem ismerek csak nagyon-nagyon gagyi tabletet, abban meg nincs gps.
Miért nem gps-t veszel?
7"-ban van, de nem olcsó, ami gps-es.

[ Szerkesztve ]

(#44423) albinolynx válasza Jakuu (#44419) üzenetére


albinolynx
őstag

Lehet egy dual sim-es telefonnal jobban járnál. Kérdés mennyit szánsz rá.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#44424) tvamos


tvamos
nagyúr

Azon gondolkodom, veszek egy Galaxy Tab3 7" tabletet, szigoruan jatekra, es filmezesre. (Csak mert le van arazva...) De azt olvasom, nem tul eros benne a proci. Azt latom a tesztben, hogy Smartbench 2012 Games eleg gyenge a Tegra 3-hoz kepest. Ez akkor most azt jelenti, hogy nagyon gyengusz?
Gondolkodtam meg az ASUS Memopad HD-n, de nem tudom, er-e ez 12ezerrel tobbet... raadasul a nagyobb felbontas miatt, nem biztos, hogy jobb lesz a jatekelmeny.
(Akkor meg ugyan ott vagyok, mint most, hogy elveszi a csavo a Nexusom, es reklamal, hogy nincs rajta mese...)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#44425) Jakuu válasza albinolynx (#44423) üzenetére


Jakuu
őstag

A dual SIM-et nem ertem. GPShez nem kell SIM kartya tudtommal.

(#44426) Ace owner válasza Jakuu (#44425) üzenetére


Ace owner
addikt

Ezek ilyen Kínai olcsó telefonok.

Galaxy Fold 4

(#44427) Zeki válasza Jakuu (#44425) üzenetére


Zeki
nagyúr

Arra gondolt, hogy vesz egy 4.5-5"-os telót, amiben van gps. Lenovo, ZTE megvan 80-90 usd-ből.
tablet helyett.És akkor az kicsi.

(#44428) Jakuu válasza Zeki (#44427) üzenetére


Jakuu
őstag

Ha arra gondolt minek irta a dual simet ? Semmi koze a GPShez.
Es leirtam tablet, nem mobil, amire ajanlat kellene.

[ Szerkesztve ]

(#44429) hbala


hbala
aktív tag

Az angol Aldi-ba jön az új Medion tab: [link]
Ránézésre csak a külső, a proci, meg az oprendszer változott.

(#44430) fateless válasza hbala (#44429) üzenetére


fateless
veterán

"Ránézésre csak a külső, a proci, meg az oprendszer változott."

Egyébként minden változatlan, meg sem tudnád különböztetni az előzőtől :DDD

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#44431) hbala válasza fateless (#44430) üzenetére


hbala
aktív tag

Olyanokra gondoltam, hogy kijelző, bluetooth, kamerák, wifi maradt a régi.

(#44432) this is life válasza tvamos (#44424) üzenetére


this is life
Ármester

A proci még elmenne de a vivante gpu nem egy tul tamogatott grafikus mag, teljesitmenyben sem eromu tamogatottsagban szinten rosszul muzsikal. Amugy a samu gt3 alig erosebb mint az elodje, semmi esetre se ajanlott vetel. Biztos egyben van, sw teren de ma mar gyengenek szamit a vas....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#44433) tvamos válasza this is life (#44432) üzenetére


tvamos
nagyúr

Olcsobb, mint a Tab 2...
De tenyleg a játék a "feladat". Akkor nezelodom meg, annyira nem fontos.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#44434) Bferibörs válasza Jakuu (#44425) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nokia egyes tipusaihoz nem kell symbian ,androidhoz vagy sim (mobilnet)vagy wifi kell szerintem,hogy müködjön is rendesen.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#44435) tankal


tankal
tag

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani hogy az Asus MeMo Pad 7 HD ME 173X nél mit jelent hogy csak támogatva van a navigáció?
A másik tud valaki olyan oldalt ahol tableteket lehet összehasonlítani?
Előre is kösz!

(#44436) Clemi


Clemi
veterán

Az Alcor Zest Q813 család mennyire bejövős? Az 1 és a 2 GB-os modell között mennyire érezhető a memória mennyiség különbsége?

(#44437) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Segítenétek gépválasztásban?
10”, 60K körüli áron keresek jó gépet. Ezeket találtam:

WayteQ xTAB-100qcr
Alcor Zest Q933R
Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7

Az elsővel jóval többet foglalkoznak a PH-n, pedig pont erről jelent meg a cikkben, hogy akad. Mintha jobb támogatása lenne és a frissítéstől várnának megoldásokat. Gondolom az akadások és wifi gondok egyformán kell, hogy jelentkezzen mindegyik gépen.
A Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 csak 1280 x 800-as. A kisebb felbontást talán jobban kezeli a szintén erős hardver.
Egyébként általános célra kellene. Van a márkák megbízhatósága, szervizelése közt különbség. Vagy esetleg ezeken kívül jobb választás?

(#44438) Mr K válasza tankal (#44435) üzenetére


Mr K
senior tag

#44399 :F (Azt jelenti, hogy van.)

(#44419) Jakuu Nekem van ilyesmi: Samsung Galaxy S Wifi 5.0. 2500mAh akksi, 7-9 órát elmegy egy töltéssel (mondjuk GPS-sel nem próbáltam). Persze nem terepre van szánva (masszív darab, de csupa műanyag, és nem is vízálló), de kimondottan terepre készült tablettel még nem találkoztam, és ha lesz is, gyanítom, hogy méregdrága lesz. Csak az a gond, hogy kb. két éve már nem forgalmazzák. Esetleg használtan még lehet kapni, ill. lehet, hogy a médialejátszók között kellene körülnézni.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#44439) tankal válasza Mr K (#44438) üzenetére


tankal
tag

Kösz és bocs de dolgoztam az este és mikor hazaértem átsiklottam felette! :R

(#44440) albinolynx válasza Jakuu (#44428) üzenetére


albinolynx
őstag

Gondoltam van annyi sütnivalód, hogy kikövetkezteted a dual-sim lényegét. Rendelhetsz egy sim-es készüléket is, csak ne csodálkozz, ha nem lesz benne GPS funkció.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#44441) Zeki válasza albinolynx (#44440) üzenetére


Zeki
nagyúr

A dual simesben sincs mindegyikben gps-ha olcsó.
Az egy simes haier w910 meg jó gps ügyileg is.

(#44442) albinolynx válasza Zeki (#44441) üzenetére


albinolynx
őstag

Annyira most nem követem, de az MTK6577-essel szereltekben mintha mindegyikben lenne. Nem gondoltam, hogy még lehet kapni olyat, amelyikben nincsen.
A másik, hogy gondolatébresztőnek szántam az egészet. Keresővel a "dual sim"-re (is) egyből kiadja a topikot, ahol hamar megtalálja a neki "bestbuy" telefont.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#44443) fer


fer
őstag

Sziasztok! Erről mik a vélemények: [link] pontos felhasználása még homályos, de internet, és néha filmnézés az biztos, meg ha esetleg néhány kisebb játékot elbírna az sem lenne hátrány!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#44444) Mr K válasza peels (#44182) üzenetére


Mr K
senior tag

Én végül is döntöttem: Acer Iconia A1 810 lett (az Asus Memo Pad 7 HD volt a másik jelölt, ill. szóba jött még a Galaxy Tab 3 7.0 (T210)) Vásárlás előtt megtapogattam még őket, de már eleve az Acer-t mentem megvenni. Három fő érv szólt mellette.

7.9-es 4:3-as kijelző. Kellemesebb képarány, és területre majdnem harmadával nagyobb, mint az Acer. (Ha valaki már nem lát olyan jól, ill. nem nagyon netezett korábban, annál ez sokat számíthat. Valójában még a 10"-on is elgondolkodtam, de aztán mégse.)

Kisebb felbontás (nem röhög!) Sajnos a Google-nek máig nem sikerült megoldania, hogy globálisan fel lehessen nagyítani a dolgokat, mondván, hogy ezt az alkalmazások megoldják. Sajnos nem oldják meg, vagy legalábbis nem mind. (Amúgy volt ilyen alkalmazás (Big Font), de ezt a Google az Android 4.2-től kinyírta, mondván, ha már milliókat fizettek azért, hogy igazán szürke és unalmas kinézete legyen az Androidnak, nem hagyják, hogy jöttment felhasználók tönkrevágják azzal a mondvacsinált ürüggyel, hogy használni szeretnék a drága pénzen vett eszközeiket...)

OTG. Egyszerűbbé teszi a mentést, ill. az adatcserét (pen drive).

Ami a hátrányokat illeti: a pocsék kamerák jelen esetben nem érdekesek (mert soha nem lesznek használva), a GPS sem (legyen bármilyen), a szolid fényerő beltérben remélhetőleg elég lesz, az üzemidő pedig az Acer-nél sem annyira rossz (ez lehet a nagyobb képernyő ára, a világítás elég sokat eszik).

(Amúgy a tapogatás némileg meglepő eredménnyel járt, mert nekem az Asus-szal szemben a korábban elvetett Samsung sokkal jobban bejött: fizikailag masszívabbnak tűnik, kisebb, a kereten vannak vezérlőgombok, van fényérzékelő, infraport, stb. A kijelzője lehet, hogy nem IPS, de egyáltalán nem tűnik rosszabbnak (az Acer-nél pláne), a processzora ugyan csak két magos, de ez nem igazán érződik normál használatnál (mondjuk egyes játékoknál lehet). Ami pedig a szoftvert illeti, a kiállítási példány sokkal szebben és izgalmasabban nézett ki (főképernyő, virtuális billentyűzet, stb.), mint a több gépen futó csupasz Android 4.x ... L. még ezt, bár a kommentek itt (is) határozottan az ASUS felé hajlanak.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#44445) aerosmith


aerosmith
őstag

Erre valalkinek valami javaslat?

(#44446) nahalem


nahalem
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek segítsetek!
Egy Tablet-et szeretnék venni.
Egyet kinéztem, de nem tudom eldönteni, hogy megéri-e vagy sem.
Elsősorban internetezésre, képnézegetésre, szövegszerkesztésre használnám.

Róla van szó: http://www.laptop.hu/termek/asus-tfb-t100ta-dk002h-2in1-w81

Köszi a segítséget!

(#44447) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Három márka közt vacilálok. Prestigio, Alcor, Wayteq, illetve vaciláltam, amíg megláttam, hogy a Prestigio szervize konkrétan egy köpésre van tőlünk. A kérdés, hogy a sok prestigio-ból mi az ajánlott? Első tábla lenne nejemnek, aki elektromos cuccokban nem finom úri hölgy. (a telefonjában több a homok, mint a pixel; a fényképező objektív nem mozog a níveától, a laptop olyan szinten van darabokba, hogy gondolkodtam rajta, hogy a billentyűzetet ráragasztom a kijelző hátoldalára és meg van oldva a tablet kérdés)
Szóval az első tablet próba üzemes lesz.
Ami számít: üzemidő, 8", erős/stabil wifi, gmail, face, YT....
Ami nem számít: játék, GPS, Bluetooth
30-40k
:R

(#44448) tjb007 válasza aerosmith (#44445) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ami az elképzeléseidhez a legközelebb az a Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G-s verziója, de ennek az ára 55 ezer forint körül mozog.

(#44446) nahalem

Igen, megéri, amire használnád tökéléletesen megfelel (még többre is).

(#44447) _stick_

Prestigio MultiPad 2 Prime Duo 8.0, ha mindenképpen ragaszkodsz a Prestigiohoz.

(#44449) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

Cimborám Samsung tabletet szeretne vásárolni ragaszkodik a márkához.10,1"-es felbontásút a gyerkőcöknek internetezésre, tapizásra meg persze a szülők is használnák majd.
Noti helyett mondtam, hogy inkább tabot vegyenek csak kisebb azért az esélye a meghibásodásnak szerintem.

Ti mit gondoltok erről, nagyon nem követem mostanában ezt a vonalat Samu-ból most mi éri meg? (80-90k-t szánnának rá)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#44450) _stick_ válasza tjb007 (#44448) üzenetére


_stick_
őstag

Köszönöm!
Nem feltétlen ragaszkodok hozzá, a wayteq az 1 év garival kevés, a prestigio-hoz képest az alcor-t kezemben tartva egy kicsit kevésbé összerakottnak találtam. Nem tudom más márka ezekkel a kritériumokkal szóba jöhet e?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.