Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) laszlohu válasza DonThomasino (#23799) üzenetére


laszlohu
addikt

Maxellek nem ajánlottak.

(#23802) hevizms válasza Loituma69 (#23797) üzenetére


hevizms
addikt

Ezt már akkor sem értettem amikor először felvetette valaki és azóta sem értem miért olyan nagy probléma ez nektek hogy töltés közben bekapcsolva van.
Mi a gond ezzel igazából?

(#23803) DonThomasino válasza laszlohu (#23801) üzenetére


DonThomasino
veterán

És a blackberry?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#23804) Tenager18 válasza DonThomasino (#23803) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nekem a BB tabik nem jönnek be a zárt rendszer miatt:(

(#23805) laszlohu


laszlohu
addikt

Egy másik fórumon kérdezte valaki :

Támogatott mobil stick - ek
Atab7G:

3G:Support External 3G Dongle,support WCDMA,CDMA2000/EVDOformat

WCDMA:Suoport:Huawei E230/Huawei E176G/Huawei E160E/Huawei E182G
Huawei E1782/Huawei E1750/ZTE MF633BP-1/ZTE MF633
ZTE MF637U/Huawei E1756/Huawei UMG1691 etc.

EVDO Suoport:Huawei E150/Huawei EC1261/Huawei EC122
Huawei EC156/Huawei EC1270/ZTE AC580
ZTE AC2736/ZTE AC2746 etc.

(#23806) keszo válasza kelzsoca (#23769) üzenetére


keszo
őstag

w100is ezt csinálta rendszeresen, a szerviz ezt a tájékoztatást adta anno
kikapcsolt állapotban töltőre dugva mindig vissza kapcsolt

[ Szerkesztve ]

Attila

(#23807) mipityu válasza Loituma69 (#23797) üzenetére


mipityu
tag

Bocs, akkor sztornó, amit írtam, félreértettem :-)
Nekem csak a kijelző kapcsol be.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#23808) wjoe válasza tjb007 (#23784) üzenetére


wjoe
tag

(#23784) tjb007
Köszönöm. Én is csak ezt találtam amit a Huawei MediaPad 10-be raknak. De ez 2x annyiba kerül mint a Freescale i.MX6Quad-ot tartalmazó Sanei N10.
Biztos sokat dob a Huawei tab árán a full HD "Retina Display"+"Gorilla Glass" és a LED villanós 8MP-s kamera, meg a többi minden, ami a 3G-n kívül benne van (GPS, Bluetooth 3.0/2.1+EDR, 64GB SD bővíthetőség)

(#23809) Sanzaa válasza Graphics (#23791) üzenetére


Sanzaa
senior tag

[Vannak még Mastercard akciók] De elég fika mind :( De ha már fizetetünk vele... :-)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#23810) Tenager18


Tenager18
senior tag

Erről pozitív/negatív vélemény?

(#23811) Vanka


Vanka
tag

Én most kikapcsoltam az N70-et rádugtam a töltőre ,és nem kapcsolt be.

(#23812) buek1967 válasza Tenager18 (#23804) üzenetére


buek1967
tag

Én is ezt gondoltam, de 129fontért azt gondoltam nem hagyom ott a Currys-ben a 64GB-os Playbookot. Nagyon sok előnye van az androidhoz képest. Biztonságos, minőségi anyagok (hardver is), kiváló hang, fullhd, hdmi és futtat androidos appokat is. A böngészője a silverlight-on kívül eddig mindent (flash, java, maps...) megjelenített, mindenféle accountokat szinkronizál, igen a google birodalmat is. Nekem így ez elég nyitott. Két hátránya érint engem: nincs Skype (de az E71-n megy, ez nem zavar), és az egyik cloud storage natív kliense nem fut. Sokak szerint az N7-nél még mindig jobb, különösen a friss 2.1-s szofttal. Ja és nagyon szmúsz. :)

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#23813) afgk2012


afgk2012
tag

Szeretném megtudni, hogy ilyet vett-e már közületek valaki? Mi a vélemény róla a használat alapján?

(#23814) Attici


Attici
őstag

Az Onda V811-re lehet valami frissítést rakni amitől magyar lesz?
Sehol sincs Q8-as! Már nem gyártják? :(((

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#23815) faresz5


faresz5
senior tag

Projektoros Smartq tablet :
[link]

(#23816) Prof válasza Sanzaa (#23809) üzenetére


Prof
addikt

Semmit nem ér az alkalmazásuk lefagy a beállítások menüben, fizetni se lehet vele. Sose sikerül a fizetés az emberre meg az ügyfélszolgálat többszöri megkeresésre szarik magasról.

(#23817) kiskatz


kiskatz
tag

Sziasztok!

Ma rendeltem egy ilyen gépet:

http://www.dhgate.com/sanei-n10-10-1-quot-tablet-pc-quad-core-andriod/p-ff808081309784620130b64ba14f29ac.html

Esetleg tapasztalata van vele valakinek?

(#23818) Yany


Yany
addikt

Egy kis info a bizonytalankodóknak. Voltam az eDigitalban és a Fukarban MediaMarktban és megnyomkodtam a tabokat kicsit, szereztem benyomásokat. Concorde Tab One: a kijelző az árához mérten gyengébb típus, de 22e Ft-os árát teljesen korrektnek tartom. Akinek ennyie van és a készülék szolgáltatásai elegendőek, akkor szerintem bevállalhatja nyugodtan.
Galaxy Tab P3110: 70e Ft-os árához képest engem meglepett a lagos felülete. Azt gondoltam, hogy szárnyalni fog, de nem vett le a lábamról. 4.0.3-as rendszerrel futott. Viszont a Samsungok (a többié is) kijelzője fenomenális. Simán párban van az IPS-sel.
MyAudio DCC 808: se nem PLS, se nem IPS, de mégis kiemelkedik a képe a TN+Film-es ótvarok mezőnyéből. Legalább félúton van az IPS/PLS-ek felé. Nagyon szép a rajzolata az 1280-as panelnek és a teljesítménye is kellemes. Főleg 45e Ft-os létére szimpi.

Tudom, hogy nem valami tudományos, amiket leírtam, de szándékosan egy csak egy egyszerű élménybeszámolónak szántam a fentieket azok számára, akik nem tudnak feljönni pestre csak azért, hogy kedvükre nyomkodják a cuccokat. Volt ott egy Wayteq masina is, aminek meg az összeszerelési minősége volt magasan az átlag felett. Ez a súlyában is érződött. Sajnos nem tudom már, hogy melyik típus volt. Valami 8"-os példány volt.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#23819) Loituma69 válasza Yany (#23818) üzenetére


Loituma69
őstag

Használd őket 1 hétig utána merőben más lesz a véleményed! Azután a myaudiot meg sem fogod említeni mert annyira gáz!

(#23820) dugesz77 válasza Attici (#23814) üzenetére


dugesz77
őstag

A 20.-án megjelent 1.5 firmwarebe már van natív magyar nyelv. Érdemes frissíteni érezhetően gyorsult tőle a vi40 dc.

kiskatz:
Remélem most a négymagosakat nem 4,8GHz esnek hirdetik majd mindenhol. Vicces.

[ Szerkesztve ]

(#23821) TBoY406HDI válasza laszlohu (#23351) üzenetére


TBoY406HDI
csendes tag

Na megérkezett az MTech ATAB7G tabletem, hát ennyi pénzért (durván 29000 Ft) egy nagyon jó kis masinát kap a kezébe az, aki ezt a tabot választja. Mondom én ezt egy Acer Iconia A500 után ami ugyebár dual core 1GHz és Tegra2!

Hülyülést félretéve komolyan mondom ennyi pénzért (egy Acer Iconia akármilyen tab árának töredékéért) szerintem megérte! A 8GB tárhelyből valamivel több mint 5.5 GB áll rendelkezésre ami nekem elég (egyenlőre). Aki valamilyen navigációt akar majd rátelepíteni, nem árt tisztában lenni azzal, ne az SD kártyára másolja a navigáció térképmappáját, hanem a belső 8 gigás tárhelyre, különben nem fogja megtalálni a rendszer az apk telepítése után.

Youtube videók simán mennek (az 1080-as is simán megy)!

Én a 4.03-mas ICS-sel kaptam a készüléket. Játékot még nem nagyon tudtam tesztelni rajta az Angry Birds-en kívül.

Bekapcsolás is viszonylag gyors még fél percet sem kell várni az OS betöltéséhez!

Még csak a második töltést végzem az akkunak, de reggel 8-tól este hétig bírta úgy, hogy egyfolytában nyomkodtam és a GPS vevő be volt kapcsolva, állítólag 4. töltés után éri el a teljes kapacitást az akkuja.

Ami nagyon fontos, a GPS vevőjének fél perc sem kellett, hogy holdat találjon úgy, hogy egy helyben voltam (IGO, Navigon, Sygic).

Bár nincs benne a 3G-s rész mégis van a vezeték nélküli és egyéb hálózatok menüben egy mobilhálózat almenü, amiben hálózatválasztás, mobilhálózaton keresztüli adathozzáférés, hozzáférési pontok nevei (APN) stb. dolgokat lehet állítani!

Gondolom esetleg egy usb-s külső mobile sticket a készülékhez csatlakoztatva az felismeri és a szolgáltatóhoz mérten a megfelelő internet előfizetéssel és az APN cím beállításával lehetőség nyílik mobilinternet használatára, ami ha így van szerintem nagyon korrekt!

Autós töltő, mini usb-sima usb átalakító, autós tartó, hálózati töltő van a készülékhez.

Rootolással még nem próbálkoztam (egyenlőre) 12 hónap garancia van a készülékre.

Egyetlen negatívum ami nekem nem tetszik: csak előlapi kamera van ami borzasztó rossz minőségű képet ad rólunk, skype-olni elég mondjuk, tehát a hátlapi kameráról le kell hogy mondjunk.

Röviden ennyi amit a készülékről tudok írni egyenlőre, talán nem hagytam ki semmit! :)

(#23822) tvamos válasza afgk2012 (#23813) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mar ketten vettunk itt, az tuti. Nekem nem erkezett meg. :( Egyenlore... Genyusz gadgetgreats!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#23823) tvamos válasza afgk2012 (#23813) üzenetére


tvamos
nagyúr

Megint dupla.... bocs!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#23824) rokarudi válasza dugesz77 (#23820) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Te sem tudod véletlenül, hogy a dualcore-os Onda tabletek mikor kapják meg a 4.1-et? Az utolsó hír, amit találtam az augusztusi volt, ebben azt írták, hogy már tesztelik, és nemsokára megjelenik, de most "csak" az 1.5 firmware jelent meg. Az viszont igaz, hogy a fórumokon sokan írták, hogy ez a rendszer stabil és nagyon jól használható.

[ Szerkesztve ]

(#23825) Crytek


Crytek
veterán

Sanszos mivel nyomorék vagyok a gariból visszajövet fogják megvámoltatni a táblagépet :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#23826) Davebowman


Davebowman
senior tag

N70-harcostársak! Valaki már feltette a 4.1-et?

Vargalex 1.1.7

(#23827) Crytek


Crytek
veterán

SmartQ nem kicsibe nyomja.Most olvasom projektoros táblát csinált!

Next PC Upgrade: 2022

(#23828) Prof válasza Crytek (#23827) üzenetére


Prof
addikt

Pár hónap és lenyomja az Apple-t :)

(#23829) frisco


frisco
aktív tag

A Gadget Greats oldalon vásároltam egy Ainol Novo Crystal 7" tabletet, idestova 17 napja. (fekete színben)
A weboldal először egy minimális várakozást írt majd a "shipped" státuszt adta meg.
Ezt most ki, hogyan érti: elküldött vagy hiányhelyzet?
Chat-en beszéltem egy kínai nővel, aki azt írta, hogy most nincs fekete de majd küldik.
China Post lekövetés nem működik, a jelzett áru nem létezik választ kapom.
Pár nap múlva írtam egy levelet semmi válasz.
Kinek milyen tapasztalat van ezen oldallal kapcsolatban mostanában (a régieket visszaolvastam) és aki hasonló cipőben jár ők vajon milyen státuszt látnak?
Erősen gondolkodom, hogy visszahívom PayPal-en keresztül a pénzem amit még sosem tettem, igaz kínaitól sem vásároltam. :U
Köszi minden tanácsot.

(#23830) dugesz77 válasza rokarudi (#23824) üzenetére


dugesz77
őstag

Mostanában érkezik,mindenki ezt mondja. Két-három hetente szokott jönni frissítés az utolsó 20.-án volt. Bár tényleg stabil és jó a mostani rendszer,tudom mennyit dob a JB. Nexus S telefonomat mintha kicserélték volna update után, sokkal jobb lett tőle. Remélem itt sem lesz ez másként.
Így is tökéletesen használható csak ha lehetne jobb miért ne.

(#23831) Tenager18


Tenager18
senior tag

A LED és az IPS panel között nagy az eltérés??

(#23832) ronson válasza Tenager18 (#23831) üzenetére


ronson
őstag

Milyen az LED panel?

Szerintem nem kicsit fogalom zavarba vagy.

A LED az egy megvilágítás fajta.

OLED panel van, ami meg tabletekben nem gyakori.

[ Szerkesztve ]

(#23833) Tenager18 válasza ronson (#23832) üzenetére


Tenager18
senior tag

Igen,ugy néz ki :DDD Sorry :C

(#23834) laszlohu válasza TBoY406HDI (#23821) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi a beszámolót,
én addig nem veszem meg, amíg valaki nem talál megoldást a root - olásra.

(#23835) buek1967 válasza frisco (#23829) üzenetére


buek1967
tag

Én a 32. napnál tartok. Pár napja hagyta el Kínát az N70-m. Az egy hónap szvsz teljesen normális. a 44. napon érdemes a paypalnál visszahívni.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#23836) frisco válasza buek1967 (#23835) üzenetére


frisco
aktív tag

Köszi, én is ebben gondolkodom.

(#23837) Buster17


Buster17
addikt

Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy Samsung galaxy tab2 7.0-át fogom megvenni.

Nem túl nagy és nem túl kics. Netezésre megfelelő méret és ha telefonálni akarok akkor azt is tudok. Tökéletes.

Tesztek csak jókat írtak róla. Remélem nem fogok csalódni benne.
:)

(#23838) Ultraviolet válasza hevizms (#23763) üzenetére


Ultraviolet
tag

Bocsánat rosszul tudtam az adó és vámot(ez nem neked).
50$ volt írva a csomagra(és ajándék/gift) és mégis fizetnem kellett, és nem volt kicsomagolva a cucc!
Amikor a posta vám kérdezte mi van benne irodai kelléket mondtam, de holnap felhívom őket miért kellett fizetnem.(50$ miatt)
Eddig jo a gép, jó a wifi, gyors, csak azt nem értem a Quadrant 1000mhzt ír, amikor ennek 1,5mhz nek kéne lenni.. 3órája megy és 64% nál jár.
4.0.3 android van rajta
alapsáv verzió 4.0.11
Kernel 3.0.8+
nem recseg- ropog, jó a fogása(10.1")
a töltő 2000mA-es, és amikor tölt akkor is lehet használni a készüléket,
adtak hozzá EU átalakítót is.
2db kamera van benne, de sokat ne várjunk tőle,
GPS nincs benne, de Bluetooth az van
Fülhallgató/OTG/usb kábelt adtak hozzá(mindegyik fehér-a készülék fekete)
hangszórója középen van a hátsó kamera alatt, és nagyon jól szól, még fejhallgatóval is.
Lehet , hogy mégse bántam meg a + költséget..
(ezt hogy lehet rootolni?)
Eddig ennyi

(#23839) mipityu válasza frisco (#23829) üzenetére


mipityu
tag

Én vásároltam már Tőlük, semmi gond nem volt.
Ne a ChinaPost-on nyomkövesd, az egy sz.r, hanem a Magyar Posta nyomkövetésében nézd meg a kapott Tracking Number-rel.

23838 Ultraviolet:
Model Ampe A10 Tablet PC
CPU All Winner A10, 1.0GHz, Cortex A8; GPU: Mali 400
Ha Te más adatot kaptál, akkor átvertek.

"Amikor a posta vám kérdezte mi van benne irodai kelléket mondtam, de holnap felhívom őket miért kellett fizetnem.(50$ miatt)"
Ez nekem nem stimmel.
A NAV bekéri a számlát (PayPalról és eBayről is kinyomtatható) és annak alapján állapítja meg az ÁFÁ-t és NEM bemondás alapján. Az általad írt 10934 Ft ÁFA sem az 50$ ÁFÁ-ja, hanem a kb. reális 180$ körüli áré.
Na fuss neki mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#23840) hun_gery válasza Davebowman (#23826) üzenetére


hun_gery
aktív tag

nekem 4.1 van a tabon pár napja. (cxlinga 0826)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#23841) spiritex válasza mipityu (#23839) üzenetére


spiritex
veterán

Mit jelent az,hogy fusson neki még egyszer? Mit tud csinálni?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#23842) hevizms válasza spiritex (#23841) üzenetére


hevizms
addikt

Gondolom arra értette a "fuss neki mégegyszer"-t,hogy igy ebben a formában sántit egy kicsit a sztori,mert nem igy működik a vámolás.
Ha nem bontották ki és a kisérő számlán 50$ szerepelt,akkor nem kérhetnek és nem is kérnek áfát.
Ez az egész úgy működik,hogy ha kételkednek,akkor bekérik a fizetési igazolást a vevőtől.
Az lehet paypal számla,ebay számla stb.
Ha ezt nem kérték be és nem bontották fel a csomagot és a kisérő papiron 50$ szerepelt,akkor nincs joguk pénzt kérni.
Olyan is van hogy ha nem tud a vevő igazolást adni,mittudomén milyen indokkal,akkor a nav kéri hogy linkelje be azt a helyet és azt az árucikket amit vett és alapján számolják ki az áfát.
Ilyen történt velem nem oly rég.
Szóval ha fennakad az ember nehéz már trükközni,legjobb ha fizet,legalább akkor nem telik el sok idő mig megkapja.
Én mindig úgy veszek valamit hogy hozzáadom az áfát és ha még akkor is jó vételnek találom,akkor megrendelem,legfeljebb örülök ha átcsusszan.

[ Szerkesztve ]

(#23843) Davebowman válasza hun_gery (#23840) üzenetére


Davebowman
senior tag

Amit linkeltél 4.1 az az .img lesz az ugye(rarban)?Mennyiben más a 4.0.4-hez képest? Ezt akkor úgy tetted fel, mint stock Romot? Leírnád a pontos menetét? Sztem Bagira1-et is érdekli majd :) Nekem most kezdett sd kártyát dobálni és feléled a képernyője, idegesítő.

Vargalex 1.1.7

(#23844) Ultraviolet válasza spiritex (#23841) üzenetére


Ultraviolet
tag

mipityu: 16481.html[link]
1.5ghz jol látom?!

a sántitás az lehet , hogy kérték a paypalt, de attól hogy én 180$ fizettem nem azt jelenti , hogy csak azt vettem , hanem más is fizethettem egy összegbe nem?! azaz több mindent vettem, de ez csak 50$ volt... Ezért kérdezek rá ma!

A készülék alvó állapotba volt és az akku szint nem csökkent 1% se... ennyi infót tudok, a többit később..

[ Szerkesztve ]

(#23845) Ultraviolet


Ultraviolet
tag

már nem szerkeszthetek :S
A készülék(Ampe a10) hátulja matricázott, nem gagyi , nem üres, És a doboza is erős, minőségi, nem oem... a külsején: cortex a-A8 1,5ghz/1Gb ddr3/2160p 3D/Wifi
a képernyő nem színeződik el megnyomáskor..
antutu szerint is 16-1008.0Mhz CPU frequency

[ Szerkesztve ]

(#23846) Tussky


Tussky
tag

Slatedroidon kicsit olvasgattam,illetve PM-ezgettem pár emberkével. Sikeresen lebeszéltek az Onda-ról vagyis inkább a V711-ben lakozó SoC-ról,mindenki az RK3066-os tabokat preferálja.

Viszont N70 helyett Cube Minit ajánlottak,mert jobb a supportja valamivel és a kettő egyébként ugyan az. Említettem nekik,hogy a Cube-ról sok jót nem hallottam,főleg az U30GT-ről nem,de megnyugtattak,hogy a Mini nem szenved semmilyen betegségtől és teljesen korrekt cucc. Pandaról rendeltem is egy 16GB-osat,ha megérkezik,majd megírom,hogy milyen a tablet.

(#23847) spiritex válasza hevizms (#23842) üzenetére


spiritex
veterán

Értem, de nem mondhatja az ember a postán, hogy mivel ajándék, fogalma sincs mit kapott? Hiszen ajándék! Az 50$ meg az értéke, nem ő fizette, ő nem fizetett semmit... Nem így megy?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#23848) spiritex válasza frisco (#23829) üzenetére


spiritex
veterán

A Crystal-ban van mikrofon? Mert nem írja, mint a többinél, hogy Built In Microphone... Viszont nem hiszem, hogy manapság gyártanak mikrofon nélküli tabletet. Hogy lehetne Skype-olni?! :F

Szerk: Az viszont érdekes, hogy ha elmész az Ainol saját oldalára, akkor ott a jobbnak számító IPS panelt írják, és alul a kétkedők MVA kontra IPS kérdésére is csak azt tudják mondani, hogy LG IPS Panel van benne!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#23849) stigma


stigma
addikt

Hali, segítséget szeretnék kérni ki mi milyen 7"-10"-es tabletet venne 80k-ig bezárólag.
Javaslatokat várok, illetve én is nézegettem/olvasom a topic-ot egy ideje szóval valamennyire képben vagyok, de a legfontosabb , hogy itthon beszerezhető legyen(számla miatt)!
Elvárások:
-IPS,IPS+ kijelző
-1GB-os memória
-MicroSd-s bővíthetőség(Ez általában megvan mindegyiknél)
-N-es wifi
-Bluetooth,HDMI
-Lehetőleg Tegra3-as legyen
-CPU Dual vagy Quad
-7" tól 10"ig
-Itthon beszerezhető!!!(1 hónapon belül is itthon elérhető az nekem megfelel mert akkor lenne legkésőbb esedékes )

Amiket néztem
-Nexus 7 16GB ~80k
-Myaudio 808dcc,1016DCC
-Concorde 9,7 IPS plus
-WayteQ xTAB-100is

Ezek körül van amiben nincs meg a fent említett 1-2 kitétel,de szívesen várok építő jellegű és újabb típusú tabokat mi a bestbuy napjainkban.
Amire lenen használva többségében netezés, filmezés,átlagos felhasználás, illetve fontos a csatlakozók mert projektorral össze kell majd kötni.
Köszönöm a segítségeteket előre is. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#23850) M3oH válasza stigma (#23849) üzenetére


M3oH
addikt

HDMI es SD kartya bovites nincs a nexus7nel.Viszont csak az Tegra3as :) Kicsit gondold at, hogy mi fontos.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.