Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#774) numera007


numera007
tag

Tegnap beüzemeltem, egy 3TB-os Toshiba HDD-vel. Minden ok, bár azt nem tudom, hogy aktív vagy passzív-e a torrent rész. Ugyanis a TP-LINK WR1043ND V2 routeremet nem ismeri fel UPnP-nek így csak kinyitogattam a portokat. Arra nem jöttem rá, hogy hol kell nyitva lenniük a NAS-on vagy a routeren? A WD MyCloud ugyanakkor felismeri a routert és ki is nyitja magának portokat, a 326 nem. Így most megy a torrent de a peer az kevés, szerintem passzívban megyek. (amennyire értek hozzá - semennyire még).
A távoli elérés működik, 4G hálózaton mobilról sikerült belépnem. Sőt a torrentet is sikerül a mobilról irányítani. Ezzel legalább a GoogleDrive is megy, az elődjénél a NSA320s-nél nem tudott teljesen szinkronizálni, 70%-nál megállt.Média lejátszás még nem próbáltam, mert arra más tárat használok (WD MyColud 6TB és HYUNDAI HMB R 3150-S 4TB-al).
Úgyhogy még ismerkedem, lehet egy router csere még lesz, bár nem tudom mit vegyek, mert a mostani se olyan rossz, de a UPnP probléma az zavar (ja meg azért pár éves van már a router és jó lenne egy AC-sre váltani, mert jelenleg egy Xiaomi nyomja az 5GHz-t AP-ba).
Ha valakinek van tapasztalata a TP beállításában (firmware csere esetleg) az jelezze. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.