Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) tompyka


tompyka
csendes tag

Szerintetek megoldható, hogy Homebridge-t telepítsek valahogy erre a NAS-ra?

(#5002) lcsaszar


lcsaszar
csendes tag

Sziasztok!

Csináltam egy teljes mentést a Backup Planner-rel külső USB HDD-re. Létrehozott egy csomó .dar kiterjesztésű fájlt. Mennyire bízhatok meg abban, hogy vissza is tudom állítani szükség esetén? Próbálta már valaki?
Egy korábbi hozzászólásban azt olvastam, hogy visszaállításkor jelszót kért, pedig mentéskor nem is lett megadva jelszó. Nem akarok úgy járni, hogy bízok a mentésben, de amikor kellene, akkor nem működik. Nyilván kipróbálni sem akarom csak úgy.

(#5003) kisger13


kisger13
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kénék, sajnos a hdsentinel nem tudja megírni a riport fájlt. Lásd csatolt kép.

E szerint a leírás szerint tettem fel: https://logout.hu/bejegyzes/odrif/nas_326_telepitese.html
A megosztott mappa létezik 777 az attributuma. Mi lehet a probléma? :F
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#5004) kisger13 válasza kisger13 (#5003) üzenetére


kisger13
csendes tag

Megoldódott, bocs, figyelemetlen voltam l=1...sorry :DD

(#5005) Mészike


Mészike
aktív tag

Kicseréltem az eddigi 2x2 terrás hdd-ket 2x4 terrásra. A lemezeket egyesével cseréltem, fél-fél nap volt, mire javította a raid-et, eddig rendben lement ez a rész. Most a kötet kiterjesztés megy, hogy a 4 terrát lássam. Ez megy már 1 napja. Állapotjelző nincs, csak annyi, hogy Kiterjesztés. Ez meddig tart, és honnan tudni, hogy csinál-e valamit a nas :)

(#5006) krealon válasza Mészike (#5005) üzenetére


krealon
veterán

"honnan tudni, hogy csinál-e valamit a nas"

A legegyszerubb SSH-n belepni es a top parancs i/o parameteret, illetve a CPU-t terhelo processzek nevet megfigyelve lehet kovetkeztetni arra, hogy mivel van elfoglalva az eszkoz.

(#5007) Mészike válasza krealon (#5006) üzenetére


Mészike
aktív tag

Mem: 489048K used, 21672K free, 0K shrd, 4684K buff, 321608K cached
CPU: 1.5% usr 0.7% sys 0.0% nic 97.6% idle 0.0% io 0.0% irq 0.0% sirq
Load average: 0.21 0.21 0.23 1/155 15587
PID PPID USER STAT VSZ %VSZ CPU %CPU COMMAND
9835 2 root DW 0 0.0 0 1.1 [kworker/u2:1]
1628 1 root S 133m 26.7 0 1.0 python /usr/local/apache/web_framework/main_wsgi.pyc
2969 1 root S 49312 9.6 0 0.1 /i-data/d34412f9/.PKG/Transmission/bin/transmission-daemon -g /i-data/d34412f9/.PKG/Transmission/config/Transmission/
1959 1956 root S N 24476 4.7 0 0.1 /usr/local/dmsf/binary/twonkyserver -appdata /i-data/.media/twonkymedia
3273 3256 nobody S 281m 56.3 0 0.0 /i-data/.system/zy-pkgs/pkg_httpd -f /etc/pkg_service_conf/httpd2.conf
3274 3256 nobody S 281m 56.3 0 0.0 /i-data/.system/zy-pkgs/pkg_httpd -f /etc/pkg_service_conf/httpd2.conf
3256 1 root S 279m 55.9 0 0.0 /i-data/.system/zy-pkgs/pkg_httpd -f /etc/pkg_service_conf/httpd2.conf
4268 1 root S N 42404 8.2 0 0.0 python /usr/local/fileye/fileye.pyc
3864 1 root S 26872 5.2 0 0.0 python /usr/local/apache/web_framework/job_queue_daemon.pyc

Nem úgy tűnik, mintha történne valami. Viszont a vinyókat nem állítja le. Reggel ránéztem a nas-ra, nem használta senki sem a hálózaton, és a hdd ledek világítottak, a mellette lévő 325-ös pedig villogott, hogy alszanak a hdd-k.

(#5008) Mészike


Mészike
aktív tag

Közben sikerült konzol alatt a kiterjesztés.

(#5009) Levi123


Levi123
senior tag

Csak nem jó a nas, néha-néha így is lefagy...
Van értelme újra telepíteni? Vagy egyáltalán ezt lehet így vagy csak a gyári beállításokra visszaállítani a gomb hosszú nyomásával?
Ha a beállításokat lementem akkor az visszaállítható? Nem kell mindent az elejéről kezdeni?
A könyvtár struktúra megmarad vagy mindent letöröl?
Köszönöm a választ!

Levi

(#5010) skl87 válasza Levi123 (#5009) üzenetére


skl87
csendes tag

Sziasztok,

milyen beállítást érdemes módosítanom, hogy élhető maradjon a net a ps számára is ? Transmission “blokkolas” eseten is valamiert nagyon zabalja a savszelesseget a nas.

(#5011) krealon válasza Levi123 (#5009) üzenetére


krealon
veterán

"Csak nem jó a nas, néha-néha így is lefagy...
Van értelme újra telepíteni?"

Nincs.

"Ha a beállításokat lementem akkor az visszaállítható?"

Ha a beallitasokban lenne a hiba, akkor azt is visszatoltened.

A legfontosabb lenne kideriteni, hogy miert nem valaszol.

Halozatfelderito programmal korul kell nezni, nem-e IP cimet valtott vagy hasonloan banalis oka van a "lefagyasnak".

Mennyi a szabad hely?
SMR-es vagy normal CMR-es vinyot hasznalsz? (Ez a winyo pontos tipusszamabol deritheto ki.)

(#5012) Levi123 válasza krealon (#5011) üzenetére


Levi123
senior tag

50% 1.81 TB / 3.58 TB a szabad hely.
WD Red HDD van benne Model név: ATA WDC WD40EFRX-68N 82.0
Most 11427 üzemóra van a HDD-ben, újonnan került bele.

"Halozatfelderito programmal korul kell nezni, nem-e IP cimet valtott vagy hasonloan banalis oka van a "lefagyasnak" " - ezt sajnos nem tudom hogyan kellene.

Az érdekes, hogy nem régen jött elő a hiba, eddig nem csinálta.
Szerintem összefügg a tárhely telítettségével. Sokat ment/megy t o rrentre.
Itt is van olyan mint a windows-nál, hogy fájltöredékek több helyen vannak (elnézést ha nem szakszerűen írom)?

Csak a HDD-t hogyan lehetne formázni?
Akkor lementek minden fontosat és megpróbálnám...

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Levi

(#5013) krealon válasza Levi123 (#5012) üzenetére


krealon
veterán

Halozat felderitest windows-on pl a Wireless Network Watcher (nirsoft) kepes elvegezni.

"Az érdekes, hogy nem régen jött elő a hiba, eddig nem csinálta.
Szerintem összefügg a tárhely telítettségével. Sokat ment/megy t o rrentre.
Itt is van olyan mint a windows-nál, hogy fájltöredékek több helyen vannak (elnézést ha nem szakszerűen írom)? "

Lehet koze hozza.
Sajnos barmilyen naplozott fajlrendszeren eros toredezest idez elo a torrent tipusu (tobb szalas parhuzamos) atvitel, ha a muvelet elejen nem kerul lefoglalassara a fajlok helye.

A HDD-vel kapcsolatos problemakat ugy lehet legkonnyebben felderiteni, hogy SSH-val belepve a NAS-ra, a top program io parameteret figyeljuk. Ez mutatja meg, hogy a CPU mennyi idot tolt azzal, hogy a HDD adatatvitelere var.
A transmission elinditasakor, nalam legalabb 15 masodperc eroteljes kerrego hang tudatja, hogy az en rendszerem is elegge toredezett.

Vegul is megkerultem a problemat.
2 HDD van a NAS-ban, az elsore letolt es ha vegzett atmasolja a masodikra, igy a masolat mar mentes a toredezestol.

(#5014) Levi123 válasza krealon (#5013) üzenetére


Levi123
senior tag

A HDD-t formázni hogyan tudom a NAS-ban?
Köszi a segítséget!

Levi

(#5015) krealon válasza Levi123 (#5014) üzenetére


krealon
veterán

"A HDD-t formázni hogyan tudom a NAS-ban?"

A Volume (kotet?) ujrageneralasaval. Ez esetben a telepitett kiegeszitok es azok adatai is mennek a levesbe. Nagyon nem ajanlom ezt a modszert.
A toredezettseg-mentesitshez eleg atmasolni a dolgokat kulso tarolora, majd a NAS-rol torolt adatot visszamasolni.

FONTOS: Mielott torolsz valamit, 2-szer ellenorizd, hogy van-e mentes az adatrol es nem a mentest torlod. Ne kapkodj, ha nincs idod a muveletre (orak), akkor halaszd akkorra, amikor tudod felugyelni a folyamatot. :R

(#5016) Levi123 válasza krealon (#5015) üzenetére


Levi123
senior tag

Köszönöm a segítséget! Körültekintően fogok eljárni.

Levi

(#5017) Nekton


Nekton
aktív tag

Sziasztok!

Egy éve működik a NAS-om két egyforma 4TB-os Seagate hdd-vel. Ma új router telepítése miatt kivettem a NAS-t helyéről, emiatt ki lett kapcsolva, áramtalanítva, áthelyezve, ilyenek. Elindítva sok sípolás és nem tudok belépni az admin felületre, majd leáll. Tanakodás, üresen indítás stb. A végén az jött ki, hogy az egyik hdd-n a RAID sérült, javítani kell. Most ez fut. A SMART alapján a hdd jó.

Mit jelent ez?

Kellene cserélnem hdd-t?

Üdv.

(#5018) Levi123 válasza Nekton (#5017) üzenetére


Levi123
senior tag

Szia,
szerintem csak behülyült, nálam is egyre több furcsaságot csinál :)

Levi

(#5019) Levi123


Levi123
senior tag

Sziasztok!
Szeretném FFP-n keresztül a legújabb Transmission-t feltelepíteni. Formáztam a HDD-t tehát nulláról indulna.

Az eredetileg kiválasztható alkalmazásközpontból "Transmission
2.84zypkg002" verziót nem telepítettem, most a telepített alkalmazásoknál a
- MetaRepository,
- FFP és
- myZyXELcloud-Agent van.

Ezt a leírást követve (nas_326_telepitese) eljutottam addig, hogy az FFP telepíthető lett a webes felületen a listából, ezt telepítettem. Most a 7.lépésre léphetek, mert nálam működött és nem jött ez az üzenet: "wget: invalid option -- 'N'"? Vagy még kell valamit csinálni? Gondolom igen, mert nem működik a "slacker -a br2:transmission" parancs. "Fatal Empty cache" üzenetet ír a terminálon. Próbáltam már root és adminként is belépni.
Egyébként azt honnan tudom, hogy ssh-n vagy telneten lépek be azon kívül, hogy kiválasztom a belépési ablaknál? Mert nálam ha a nas vezérlőpultnál letiltom a telnet-et és csak az ssh marad bepipálva, nem enged be a parancssornál. Valami félrement nálam az alábbi leírást néztem: https://logout.hu/cikk/nsa-310_es_az_ffp/telnet.html
Ezt a parancsot nem fogadta el:
chmod a+x /ffp/start/sshd.sh
/ffp/start/sshd.sh start
Viszont ha az SSH rádiógombot választva lépek be, már a parancssornál kiírja, hogy "NAS326 Login" ott beírom az admin vagy root felhasználót és a jelszót és belép. Pl. a top, vagy az uptime-ot probáltam működött. Ez azt jelenti, hogy ez jól beállított?
Köszönöm a segítséget!

Levi

(#5020) Ferrari fan válasza Levi123 (#5019) üzenetére


Ferrari fan
tag

Hello, a legújabb Transmission nem jelenik meg FFP listába (legalábbis nálam nem). Én is először azt telepítettem fel, ami elérhető és utána manuálisan telepítettem az újabb verziót, nekem is itt segítettek mit csináljak, használd a keresőt bátran :K ;)

SSH vagy Telnet belépés:
Putty nevű programot használd a linkelt leírásnak megfelelően (ha beírod a jelszót és nem Acces denied-t ír ki bent vagy) és amelyik protokolt választod azzal lépsz be, ajánlott szerintem az SSh és root user-rel lépj be mindenképp, aminek a jelszava ugyanaz, mint az admin-nak!
Így lesz root jogosultságod, admin userrel nem lesz (ez ugye linux alapú rendszer).
Innentől tudod parancssorból folyattni amit szeretnél (Midnight Commander legyen fent midnenképp, kelleni fog :K )

(#5021) Levi123 válasza Ferrari fan (#5020) üzenetére


Levi123
senior tag

Azt tudom, hogy nem jelenik meg a listában a transmission, de hogy lehet feltelepíteni? A frissítés már le van írva, de mit kell csinálni amíg nincs mit frissíteni?
Ha feltelepítem az alkalmazásközpontból webes felületen nem parancssorokkal, mert azt fogalmam sincs hogyan kellene, akkor abba kell bemásolni amit a frissítésre a fájlokat?
pl. ezt: link
FFP-vel hogyan lehet feltelepíteni a transmission-t, nem frissíteni, telepíteni?
Köszi!

Levi

(#5022) Tonyk válasza Levi123 (#5021) üzenetére


Tonyk
veterán

Letöltesz egy 2.9x csomagot, majd funpkg -i csomagnévvel telepíted. Majd ezt frissíted a linkelt verzióra. 310/325-ös topicban minden le van írva csak keresni kell.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5023) Levi123 válasza Tonyk (#5022) üzenetére


Levi123
senior tag

Ok köszi, letöltöttem a tm_2.94+ változatot, most a kitömörítés után hová másoljam be?
Hidd el keresem én a több 100 hozzászólást, de nem annyira látom belőle a választ, persze bennem van a hiba mert nem értek ehhez, de annyira nem is akarok, csak ezt szeretném működésre bírni. :)

Levi

(#5024) Tonyk válasza Levi123 (#5023) üzenetére


Tonyk
veterán

Bárhová a nasra. Majd SSH-n belépsz, elballagsz az adott könyvtárba és telepíted. De ha ennyire nem vágod, akkor lesz még gond, mert jó pár függőséget fog hiányolni, amit szintén le kell ölteni és telepíteni , vagy skackerrel repoból telepíteni vagy slapt-get. Ez utóbbi lenne a leggyorsabb és legkényelmesebb, de kérdés, hogy telepítetted-e.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5025) Scale válasza Levi123 (#5019) üzenetére


Scale
őstag

Mit tud a legújabb transmission a hagyományos csomaglistában szereplő verzióhoz képest?

(#5026) aujjobba válasza Scale (#5025) üzenetére


aujjobba
addikt

Nalam a 3.0 elotti verzioban a webes feluleten iOS-en Safari-ban nem jelent meg a Tallozas gomb, amivel torrent fajlt tudtam volna hozzaadni hogy toltse le.
Mindazonaltal a 3.0 nalam megkergult, egy ido utan barmit csinaltam csak par masodpercig volt elerheto a UI, aztan leallt.
(Tobbek kozott ez vezetett ahhoz, hogy megszabadultam a NAS-tol es epitettem egy sajatot Ubuntu-val, amire azt telepitek amit akarok.)

(#5027) Tonyk válasza Scale (#5025) üzenetére


Tonyk
veterán

2.84-es verzió legalább 7-8 éves, számtalan, azóta foltozott biztonsági hibával.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5028) Scale válasza aujjobba (#5026) üzenetére


Scale
őstag

Az mondjuk nekem nem érdekes, androidon transmission-höz van egy jó kis app amivel lehet kezelni, ezerszer jobb mint a rendes UI a nas felületén. :)

De a biztonsági firssítések miatt mondjuk célszerű lenne igen, bár jó kérdés hogy Zyxel bácsi miért nem eszközöl frissített verziót a sima Nasos csomagba?

[ Szerkesztve ]

(#5029) szabics_28


szabics_28
csendes tag

Sziasztok,

úgy alakult, hogy újra kellett raknom a nast.
Viszont van egy kis hiba.. Nem tudom elindítani a resiliot.

Az alábbi módon telepítettem:
slacker -U
slacker -uiA resilio-sync
itt kiválasztottam a mr.dini féle 2.4.2-es verziót és feltelepítettem
eddig látszólag minden ok
ezután adtam futtatási jogot a start szkriptre
végül elindítottam

Hibaüzenetet nem kaptam a telíptés közben, viszont nem tudom elindítani a nasip:8890-es címen.

Linkelek egy képet a folyamatról. Valakinek van valami ötlete?

(#5030) Tonyk válasza szabics_28 (#5029) üzenetére


Tonyk
veterán

Log? Esetleg dmesg?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5031) szabics_28 válasza Tonyk (#5030) üzenetére


szabics_28
csendes tag

Pontosan mire gondolsz? Nem tudom a logot, hogy tudom megnézni.
A dmesg parancsot beírtam ezt dobta ki:

(#5032) Tonyk válasza szabics_28 (#5031) üzenetére


Tonyk
veterán

Nem ismerem a resiliot, de nyilván van neki valami konfig fájlja. Abban esetlegesen benne lehet a log fájl helye. Vagy a start-ban lévő resilio-sync.sh-ban.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5033) szabics_28 válasza Tonyk (#5032) üzenetére


szabics_28
csendes tag

Megnéztem mindkét fájlt, de sajna nem írja a log file elérési útját egyik sem.
Egy másik fórumon elcsíptem egy félmondatot az utolsó hosszászólásban.
Elképzelhető, hogy nincs működő resilio csomag 326-ra? Vagy rosszul értelmezem?
A 325v2 csomagjai nem kompatibilisek ezzel a nassal?

[link]

A nas webes felületén, az alkalmazésok között a btsync-et megtaláltam, fel is raktam,
működni is működik. Ez kb. 7 éves verzió, kérdés az, idő közben kapott-e komolyabb
javítást. A neve változott az biztos.. :)

Nem ismersz hasonló progit mint a resilio? Második meghajtóról szeretnék automatikus
mentést csinálni nasra.

[ Szerkesztve ]

(#5034) Tonyk válasza szabics_28 (#5033) üzenetére


Tonyk
veterán

Nemhogy a 325v2 kompatibilis, hanem 310,310s,320,320s,325,325v2, meg minden ami FFP alatt van oda-vissza.

"Második meghajtóról szeretnék automatikus mentést csinálni nasra."

Őőőőő.... Nasban lévő második meghajtóról a nas első meghajtójára?
Lényegtelen....

Túlgondolod. cron-ba egy rsync -es shellcript, de akár egy cp is jó lehet. Olvasgass kicsit a gúgliban az rsync-ről (pl.: [link] [link] [link] ), vagy a cp-ről.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5035) Nightmare666


Nightmare666
tag

Jött új firmware a NAS-hoz. Release V5.21 ( AAZF.10)C0
Főbb változások:
Modification in V5.21(AAZF.10)C0 | April 15 2021
[Enhancement]
 Upgrade Twonky Server to 8.5.2 .
[Bug fix]
 CVE-2020-13848 Portable UPnP SDK (aka libupnp) 1.12.1 and earlier allows remote attackers to cause a denial of service (crash) via a crafted SSDP message.
 Fix CVE-2020-9054. RCE of FTP login.

(#5036) Scale válasza Nightmare666 (#5035) üzenetére


Scale
őstag

Érdekes nekem még automatikusan nem találja meg.

(#5037) galaxys80 válasza Scale (#5036) üzenetére


galaxys80
veterán

Nálam sincsen.

(#5038) Nightmare666 válasza galaxys80 (#5037) üzenetére


Nightmare666
tag

Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy a Support küldte róla Az értesítő mailt és az oldalukról letölthető.

(#5039) Scale válasza Nightmare666 (#5038) üzenetére


Scale
őstag

Ilyenkor nem is kerül be a firmware frissítős részbe, csak maunális lehet telepíteni? :F

(#5040) galaxys80


galaxys80
veterán

Biztos, hogy előbb-utóbb bekerül.

(#5041) RoyBatty válasza galaxys80 (#5040) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Kint van már, automatikusan tölti az új BIOS-t.

[ Szerkesztve ]

(#5042) Levi123 válasza Tonyk (#5022) üzenetére


Levi123
senior tag

Segítenél, hogy hol találok 2.9x telepíthető csomagot?
A hozzászólásaidnál csak a frissítéseket találom. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Levi

(#5043) Levi123


Levi123
senior tag

SSH-n belépve ez nem működik (se az első se a másik megoldás):

7. Transmission telepítése Repo-ból:
SSH- követő belépés után:
slacker -a br2:transmission
Kijelölöd a találatot és ok -> Feltelepül.
Másik megoldás:
slacker -a slapt
Kijelölöd, feltelepíted, majd:
slapt-get -u
slapt-get -i transmission

slacker -a parancsra kiad egy baromi hosszú listát (ezt: [kép] [kép] de abban nincs br2:transmission ha meg a slacker -a br2:transmission parancsot írom be nem történik semmi.

Valakinek ötlet mit rontok el? Köszönöm!

Ja de a slacker -a parancs is csak akkor kezdett működni mielőtt beírtam ezt:
slacker -U
slacker -uiA resilio-sync
szabics_28 hozzászólása alapján. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Levi

(#5044) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Olvasok vissza, és keresek - pl.: ÍGY és ÍGY. Ahogy látom, nem igazán sikerült tartós megoldást találni a hang- és rezgéscsillapításra.

Én olyan helyen tervezem felhasználni, ahol fontos hogy ne zörögjön.

Amiket mások próbáltak:

- valamivel felülről lesúlyozni
- gumiborítást alátenni
- a ventilátort csendesebbre cserélni
- HDD helyett SSD-t beletenni
- olyan helyre tenni és ott üzemeltetni, ahol nem gond a zaj (nálam ez nem opció)

Próbálta esetleg valaki a fórumról EZT vagy EZT?

(#5045) Poitman


Poitman
újonc

Sziasztok,
1hete volt hogy nem tudtam elérni a NA 326 a hálózatomon a TV-kről.
Megoldódott Tvonly mediával.
De azóta nem enged törölni a Nas-on sehogy.
Valaki tudna segíteni.
1 4TB HDD van benne, 42 % foglalt.

(#5046) padisaxi


padisaxi
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem. Kb. egy hete vettem eny Zyxel Nas326-ot. Kezdem belakni, de van egy kis problémám amit nem tudok megoldani, hiába olvasgatom a fórumot. :)
Otthoni környezetben minden remekül működik. Sajnos azonban mobil hálozatról csak a Zyxel Drive alol érem el a Nas-t. (felhő alapon) Sajnos csak ezzel az egy progival. Nem tudom mit kell beállítani ahhoz, hogy távolról más géppel, programmal elérjem, akár FTP-én keresztül. Vodafonos (UPC) Connect Box-on keresztül csatlakozik a Nas.
Például van Androidra egy másik ZyXEL zCloud nevezetű progi, de csak otthoni hálozaton érem el a Nast.
Köszi előre is a segítséget!

(#5047) padisaxi


padisaxi
csendes tag

Sikerült megoldanom! :) :)) :)

(#5048) szabics_28 válasza szabics_28 (#5029) üzenetére


szabics_28
csendes tag

Sziasztok,

sajnos továbbra sem oldódott meg ez a resilio-s hiba.. Próbáltam utána olvasni, de érdemi segítséget nem találtam. Van esetleg valaki akinek jól működik ez a 2.4.2-es verzió? Telepítem ahogy a korábbi hozzászólásomban leírtam, de nem akar elindulni. Log fájlokat sem találom.

Elég fontos lenne, hogy működésre bírjam valakinek van valami ötlete?

(#5049) takatsa


takatsa
csendes tag

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Évek óta használom a NAS326-ot, probléma nélkül. Két napja telepítettem az új firmware-t, és azóta nem tudok seedelni ncore-on. A NAS letöltő opcióját használom, beállításokon nem változtattam. Letöltés változatlanul megy, utána a feltöltés ikon zöld, de nem seedel, felmenő forgalom egyáltalán nincsen, ncore status stopped. Újraindítottam a NAS-t, de nincsen semmi változás. Töröltem a futó torrenteket és mappákat, újra letöltöttem és indítottam a torrenteket, de semmi pozitív eredmény...

(#5050) Tonyk válasza szabics_28 (#5048) üzenetére


Tonyk
veterán

Nem elég egy rsync vagy egy cp ?

#5049 takatsa

Portforwardot megnézted?

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.