Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Spuri997 válasza Mr Dini (#1700) üzenetére


Spuri997
csendes tag

Nyitott vagyok minden megoldásra :D

(#1702) Mr Dini válasza Spuri997 (#1701) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Úgy értettem, hogy bár technikailag lehetséges, a gyakorlatban nem igazán éri meg vele vesződni. Anno elkezdtem írni egy leírást a menetéről, de soha nem sikerült befejezni...

FFp-t tégy fel, ha belevágsz, majd a mutt frissebb verzióját a repómból.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1703) Prego


Prego
senior tag

Az mitől lehet, hogy ha innen vidékről próbálok lehúzni valamit a pesti NAS-ról, akkor leesik a sebesség 250kbps-re, néha meg tudja az itteni hálózat 1.5 megáját? Mindkét esetben megnéztem speedtesttel és a vidéki hálózat jó. Letöltés előtt a Transmissiont is le szoktam pause módba tenni.
Tudok valami hálózati sebességmérést futtatni a NAS-ról?

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#1704) Spuri997 válasza Mr Dini (#1702) üzenetére


Spuri997
csendes tag

És esetleg más smtp-vel menne? Vagy így semmivel nem jó?

(#1705) Mr Dini válasza Spuri997 (#1704) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Alap porton futó nem titkosított (tehát nem TLS/SSL etc) SMTP-vel mennie kell.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1706) Spuri997 válasza Mr Dini (#1705) üzenetére


Spuri997
csendes tag

Amit készítettél róla leírás, a letöltendő csomagnál 404et kapok, az megvan esetleg máshol?

(#1707) Mr Dini válasza Spuri997 (#1706) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Biztosan frissítettem azóta. Itt megtalálod az aktuális verziót: [link].

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1708) Spuri997 válasza Mr Dini (#1707) üzenetére


Spuri997
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :) ez a nail with torrent send lessz az?

(#1709) Mr Dini válasza Spuri997 (#1708) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Igen.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1710) kalapacsolok válasza kalapacsolok (#1699) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Sajnos leteszteltem testvéreméknél, úgy néz ki, totál tönkrement a NAS, mert hiába csináltam hard resetet, dugtam be másik routerbe, más hálózatba, még csak meg sem jelent, nem is érzékelte... Vagy kell hard reset után valamit valahogy telepíteni esetleg külön? Látszólag bekapcsol, de teljesen kakukk, nem érzékeli semmi, findme zyxel se.

Érdemes, lehet szerintetek ezeket javítani számtech boltban valahol?

(#1711) lcsaszar


lcsaszar
csendes tag

Sziasztok! Hogyan lehet kicserélni a HDD-ket nagyobbra adatvesztés nélkül? Megoldható, hogy először a 2. diszket cserélem pl a jelenlegi 1TB-ról 2 TB-ra, megvárom, hogy szinkronba kerüljön az új, majd az 1. diszket is kicserélem 2TB-ra? Fog ez így szinkronizálni? Tudom, a korrekt megoldás az adatok kimentése lenne külső diszkre, de van egyszerűbb módszer?

(#1712) nebulo0128


nebulo0128
csendes tag

Sziasztok,
plexel kapcsolatban lenne kérdésem.
pár hete használom LG TV-ken plex kliensel a nas-t, fullHD videókat is simán futtat probléma nélkül.
a probléma akkor van, amikor egy feliratos sorozatot próbálok betölteni. alapértelmezetten felirat nélkül elindul, de amint kiválasztom a feliratot azonnal kiírja, hogy a szerver nem elég erős a konvertáláshoz.

kipróbáltam számítógépen böngészőből, és telefonos alkalmazásból is, és ott bármi kérdés nélkül feliratosan játssza le és lehet nézni, nem akarja konvertálgatni csak ráteszi a feliratot.

az LG TV kliensnek nincs sok beállítási lehetősége ami van azt meg már ki-be kapcsolgattam

esetleg valakinek sikerült már megoldania ezt a hibát, vagy fogadjam el, hogy ami feliratos azt laptopról tudom nézni ? :)

https://www.flickr.com/gp/128093251@N07/6q2B04

(#1713) Thome válasza nebulo0128 (#1712) üzenetére


Thome
addikt

Ezt tapasztaltam én is sajnos, onnantól kezdve hogy feliratot is rá kell tennie, valamiféle átkódolás bekapcsol és a nas ezt nem bírja.

Ezt én a twonky-val oldottam meg, úgy bírta a tv futtatni a dolgot, de a felhasználói felület elég puritán.

(#1714) Istv@n válasza nebulo0128 (#1712) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Samsung tv-n használom a beépített plex klienssel. Felirat gondom gyakorlatilag nincs, simán ráteszi, ha bekapcsolom.
Nálam a dts-hd MA és dolby atmos hangú filmek nem nem indulnak el, de lehet, hogy ott az erősítő is belekever a dologba.

(#1715) kissbp válasza Fagyi (#15) üzenetére


kissbp
tag

Sziasztok!

Zcloud és Zyxel drive alkalmazással van problémám ios-en, remélem tudtok segíteni.

A beállítás a leírás szerint részben sikerült, látom a szervert helyi hálón és kívülről is. A képek, videók megjelennek stb. A probléma az instant photo upload résszel van. Zyxle drive simán csak kifagy(bár a mappákat létrehozza, illetve van olyan, hogy 3 képet feltölt, de mindig csak ugyanazokat.), a zcloud pedig hosszú preparing után warningot ír ki, hogy "You should login NAS to use instant upload" mindezt úgy, hogy be vagyok jelentkezve, fileokat látom, meg tudom nyitni. Semmilyen feltöltés nem működik egyébként, pedig adminnal jelentkezek be, mappákhoz jogok megadva...

Van ötletek? Előre is köszi.

(#1716) hali13


hali13
tag

Üdvözletem mindenkinek.

Segitséget szeretnék kérni. Most vettem egy ilyen NAS készüléket. UPC router van otthon. Mindent megcsináltam, beraktam a winchestert, adtam a nasnak áramot, internetet.

A modem látja a nast, szépen ott szerepel a rácsatlakozott eszközök között. Viszont hiába inditom el bármilyen böngészőből a findme oldalt, akármit csinálok, nem találja meg a nast. Nem tudok belépni a felületre.

Megpróbáltam közvetlenül a routerre csatlakozni vele, akkor is látja a nast, de ugyanúgy nem tudok semmilyen böngészőből rácsatlakozni.

Esetleg valakinek ötlet???

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1717) hali13 válasza hali13 (#1716) üzenetére


hali13
tag

Olvastam valamit az angol fórumon, kipróbáltam.

Simán beirtam a nas ip-jét a böngészőbe és be tudtam lépni. A zyxel oldal azóta sem találja a nast.

Egyelőre ez a megoldás müködik.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1718) zsolesz6 válasza hali13 (#1717) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Szia,

Én ezt a findme-s baromságot sosem használtam. Sztem IP cím a legtisztább megoldás...

(#1719) MaCS_70 válasza hali13 (#1717) üzenetére


MaCS_70
félisten

A lényeg, hogy működik.

A Zyxel telepíthető applikációja egyébként meg szokta találni, mert érdekes módon az IP-cím alapján manuálisan sem mindig megy.

Egyébként mit értesz modem meg router alatt? A UPC tudtommal csak egyetlen HGW-t ad az előfizetőnek, meg aztán modembe dugni a NAS-t nem éppen célravezető.

Fontos, hogy valamelyik oldalról adj a NAS-nak fix IP-t.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1720) hali13 válasza MaCS_70 (#1719) üzenetére


hali13
tag

Nincs külön modem meg router, csak rosszul fogalmaztam. Egy UPC router van és a gépnél egy switch.

Elvileg most a routeren keresztül megadtam neki a fix ip-t, majd meglátjuk, ezek az újfajta UPC routerek jellegzetesen instabilak és megbizhatatlanok.....

Egyelőre müködik a dolog, épp a filmeket másolom a nas-ra. Remélem a megosztás is rendben össze fog jönni és onnantól kezdve arról fogok filmet nézni a tv-n keresztül....

[ Szerkesztve ]

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1721) MaCS_70 válasza hali13 (#1720) üzenetére


MaCS_70
félisten

A szolgáltatói eszközök közös jellemzője az olcsóság és a lebutított szolgáltatáskészlet. A nálam működő Technicoloron konkrétan nem lehet IP-címet foglalni.

A UPC viszont általában engedi a bridge-üzemmódot, így azán nagyon ajánlott saját routert használni mögötte -- és akkor tényleg modem lesz belőle... :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1722) Spuri997


Spuri997
csendes tag

Hali :)

Próbálgattam maszekolni, a transmission download complete scriptemen, de úgy voltam vele, hogy nem feltétlen szeretném azt a bizonyos kereket újra feltalálni.

A célom az lenne, hogy a letöltött torrentekről, akár név alapján, vagy tartalom alapján eldöntse, hogy az film / sorozat / zene vagy valami más-e, ha ez megvan akkor a megfelelő mappába másolja, illetve én így hirtelen arra gondoltam hogy egy symlinkel meg lehetne oldani, hogy a letöltések mappába is maradjon, ezáltal seedelni is tudná, viszont a mappájában is ottlenne ezáltal a Plex is felismerné. Majd egy cronnal megoldanám, hogy ami régebbi mint x idő annak a symlinkjét törölje és helyezze át a fájlt.

Ha valaki tudna segíteni benne megköszönném! :C :C

Zyxel NAS326

(#1723) Geresics


Geresics
addikt

Ismét szükségem volna egy kis segítségre :B

Épp most üzemelném be a ZyXEL NAS326-ot, de valahogy nem akaródzik...
Talán a legegyszerűbb, ha a teljes rendszert vázolom:
Van egy valamilyen Huawei router, ami SIM kártyáról osztja a netet, 6/6 Mbps sebességgel.
A gyárilag csomagolt UTP kábelt bedugtam a NAS-ba, és a routerbe is. (A kábelt ellenőríztem, ha a routert és a laptopom dugom össze (wifi letiltás mellett) akkor van net.)
Szóval, beraktam a 2x1TB WD RED winyókat, bekapcsoltam. Nos, itt kezdődtek az eltérések! Azt írja, tartsam benyomva a power gombot, amíg nem hallok egy "beep" hangot. Nos, én 30mp-ig nyomtam, de semmi "beep" nem volt, hát gondoltam akkor gyerünk tovább! Következő lépés, hogy menjek fel a findme.zyxel.com-ra. Ott azt írja:
01. Helyezze be a HDD-t(merevlemez meghajtót)
02. Csatlakoztassa a hálózati kábelt
03. Csatlakoztassa a tápkábelt. Nyomja meg a főkapcsolót
No lám, itt már nem ír beep-et, hát gondoltam akkor rendben vagyunk! Nyomok egy Start gombot, és elkezd visszaszámolni. (A laptop WIFI-n csatlakozik amúgy a hálózathoz, nincs nálam +1 UTP kábel.)
Viszont azt a fránya gombot, amit mutat a kis ábra, hiába nyomom! Próbáltam röviden, semmi. Próbáltam hosszan, jön egy "beep", de a weblapon akkor sem semmi.
Hogyan tovább szerintetek? :F

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1724) MaCS_70 válasza Geresics (#1723) üzenetére


MaCS_70
félisten

Valami nem stimmel már ott, hogy nem csipog a gomb nyomva tartásánál. Ugyanis kellene neki, és ha nincs csipogás, akkor a csipogással együtt járó üzemi paraméterváltozások sem történnek meg. Ezzel pedig szinte mindegy, hogy mi történik a továbbiakban, hiszen nem kezdted el a folyamatot.

Nem mellesleg: pontosan mit akarsz csinálni vele, amihez ezt a procedúrát indítanád?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1725) Geresics válasza MaCS_70 (#1724) üzenetére


Geresics
addikt

Időközben visszaolvastam, és az IP címét a böngészőbe beírva már tudtam mindent konfigolni! :K
2x1TB WD RED winyó került bele, ezek RAID1-ben dolgoznak.
Céges adatok hálózaton történő megosztása a lényeg, és a biztonságos adattárolás (ha egyik winyó kihal, a másikon ott van). Tudom-tudom, a fontos adatok máshol is időnként le lesznek mentve, de most még csak itt tartok, most álltam neki az egész kitalálásának, innen kell építkeznem! :K

Már a hálózaton a gépek látják a NAS-t, és már a 4 felhasználóból 3-at létre is hoztam (1 nincs itt). Mindenki írhat, olvashat jelenleg mindent.

Még ismerkedek a rendszerrel, idővel olyat szeretnék, hogy lesz egy olyan könyvtár, ahova biztonsági mentést csinál a NAS autómatikusan (pl. az "admin\Keszü" mappát másolja be oda, és azt csak az admin érje el, a felhasználók ne - vagy valami ilyesmi...)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1726) krealon válasza Geresics (#1723) üzenetére


krealon
veterán

Uzembehelyezes:
- csomagolasgol kiszedes
- az elso ajtot oldalra csusztatva levenni
- HDD fiok ki (alul bajonettzarat kell megnyomni)
- HDD(k) becsavarozasa a fiokba
- HDD fiok visszacsusztatasa a helyere, hogy a zar visszakattanjon
- ajto visszahelyezese es oldalra csusztatva zarasa
- UTP kabel az ethernet portba, majd a masik vege a router-be, switchbe
- AC adapter csatlakoztatsa a nashoz, majd a 230V-hoz
- Bekapcsolo gomb rovid megnyomasa

Korulbelul 1-2 percig tart, mig a rendszerinditas megtortenik, ennek a veget jelz a NAS egy csippanassal.

Ha ez megvan, akkor a
http://nas326/ cimen elerheto a NAS kezelofelulete. (Lehet, hogy az IP cimet kell hasznalni a nas326 helyett, ez a halozati kornyezettol fugg.)
Belepes gyari allapotban:
felhasznalonev: admin
jelszo: 1234

A fenti hitelesito adatokat (marmint a jelszot), az elso bejelentkezeskor meg kell valtoztatni.

A kovetkezo lepesek a kotetek, felhasznalok, megosztasok definialasa es a szukseges kiegeszito csomagok (pl transmission) telepitese, beallitasa.

[ Szerkesztve ]

(#1727) hali13


hali13
tag

Sziasztok.

Plex kérdés. Végignéztem a topikot ezügyben, de nem találtam rá választ. Szóval sikerült a Plexet feltenni, müködik is normálisan....

Kivéve ha mkv fájlt kellene lejátszania, akkor kiirja hogy a szerver gyenge a konvertáláshoz. Tudok én ezzel valamit kezdeni? Esetleg valami kodeket feltenni a nasra ami a plexnek besegit???

Ha már tudom használni a progit, jó lenne teljes értéküen. Főleg hogy a filmjeim legalább fele mkv-ban van.

Köszönöm a segitséget előre is.

Ja, LG tv, beépitett plex klienssel, azon már minden beállitást végigzongoráztam...

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1728) Geresics válasza krealon (#1726) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi, időközben megcsináltam (lásd 1725-ös komment)! :R

"Korulbelul 1-2 percig tart, mig a rendszerinditas megtortenik, ennek a veget jelz a NAS egy csippanassal."
Na ez viszont nem volt tiszta! Köszi! :R
Viszont a leírásban a findme azóta sem találja! :DDD

szukseges kiegeszito csomagok (pl transmission) telepitese, beallitasa
Itt meg még nem tartok, és sajna nem is tudom, hogy mi a példaként említett csomag, de idővel biztos képbe kerülök, vagy újra kérdezek! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1729) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ma próbáltam életre kelteni a fenti NAS-t egy TP-LINK Archer C7 router társaságában, elég fél sikerrel.

- vezetéken csatlakoztatva a router a géphez, itt elég sokáig eljutottam. Bár a hálózatnál a win10 nem látja a NAS326-ot, tallózásba beírva a \\nas326 útvonalat már behozza. Lehet is csatolni a meghajtót. Merre keressem az okot, hogy nem látja a hálózati eszközök között a nast?

- wifin csatlakoztatva látszik a számítógépek között a NAS326, de mikor rákattintok, hibát ír ki, nem lehet megnyitni. A diagnosztika nem talál semmit. A Twonky szervert el lehet érni webes felületen, de lejátszás helyett le akarja tölteni a fájlokat.

- tévén el lehet érni a médiafájlokat, le is lehet játszani, ott nincs gond.

Mivel a többi beállítás hasonló a gépeken, a routerre gyanakodtam, hogy valahol máshogyan kezeli a wifit és a vezetékes netet, de annyira bolondbiztosra csinálták meg a felületét, hogy semmi érdemi beállítást nem találtam benne. Igazából azt se tudom, merre keressem...

Amit még hozzátennék: van egy másik nas is, szintén Zyxel, csak az előd, NSA325v2. Ezzel simán megy a meghajtó csatlakoztatása, wifin is. A megosztási központ is teljesen más, nem igazán esik kézre a 326-nál.

(#1730) Geresics


Geresics
addikt

Van arra lehetőség, hogy a NAS biztonsági másolatot csináljon egy mappáról (pl. \\nas326\admin\Keszü) egy másik mappába (pl. \\nas326\admin\Bizt.ment) "X" időközönként (pl. naponta)?
Elképzeléseim szerint úgy volna jó, hogy a mappán belül csinálna egy "dátum" mappát (pl. \\nas326\admin\Bizt.ment\20180510), és mondjuk "X" (pl. 7) naponta törölné a régieket.
Találtam is ilyet, de mivel RAID-ben vannak a winyók, ezért nem engedi. :(

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1731) Spuri997


Spuri997
csendes tag

Esetleg valakinek van arra ötlete, hogy ez miért lehet?
slacker -uiA br2:{gettext,libiconv,ncurses,openssl,uClibc-solibs,uClibc,zlib}
ezt próbálom lefuttatni, erre ez volt a válasza a NAS-nak:
FATAL: Empty cache

írták valahol, hogy próbáljam frissíteni, arra peddig ez:

slacker -U
FATAL: mz : no checksums.md5

találtam egy régebbi kommentet miszerint a repót hozzá kellene adni valahogy, de az uwsiteloaderes dolognál megakadtam
http://forum.nas-central.org/viewtopic.php?f=249&t=11827
eszerint haladtam. az uwsiteloader meg azt írja hogy nincs netem ellenőrizzem a kapcsolatot.
szerintem a wgettel lehet valami de nemtudom :(

(#1732) krealon válasza Spuri997 (#1731) üzenetére


krealon
veterán

"slacker -U
FATAL: mz : no checksums.md5
"

A 325v2-es topikban volt mar hasonlo problema.

(#1733) Spuri997 válasza krealon (#1732) üzenetére


Spuri997
csendes tag

uwsiteloadert nem tudom lefuttatni mert elszáll hibával

[ Szerkesztve ]

(#1734) odrif válasza Spuri997 (#1733) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

egy képernyő fotót betehetnél.

20 éve a Prohardveren

(#1735) Spuri997


Spuri997
csendes tag

Link srry, akartam de lemaradt

[ Szerkesztve ]

(#1736) Geresics


Geresics
addikt

Hogy tudom a NAS-t elérni távolról (pl. otthoni PC-ről)?
Telefonos eléréshez ott a ZyXEL Drive, és a zCloud, de PC-ről még nem jöttem rá a titok nyitjára...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1737) Joe215 válasza Geresics (#1736) üzenetére


Joe215
aktív tag

Helyi hálózaton keresztül a nas ip címével.
Nem helyi hálózaton pc -ről mint a zCloud -ból

(#1738) Geresics válasza Joe215 (#1737) üzenetére


Geresics
addikt

Nem tudom, valamit tuti rosszul csinálok...
Távolról telefonnal elérem ZyXEL Drive segítségével, próbáltam most ebédkor is, és ment.
Most telefonomon kikapcsolom a wifit (mert ugyan abban a hálózatban vannak), és megpróbálom a napelempark.zyxel.me címet, de semmi...
WAN IP: 130.43.203.240 - de ezzel sem megyek semmire...

Az összefoglalót is néztem, de a router nem UPnP kompatibilis.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1739) MaCS_70 válasza Geresics (#1736) üzenetére


MaCS_70
félisten

VPN nem jöhet szóba?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1740) Geresics válasza MaCS_70 (#1739) üzenetére


Geresics
addikt

nem tudom, ezen még nem gondolkodtam, de elméletileg meg lehet csinálni az nélkül is, csak tuti én néztem be valami tök alap dolgot...
Most a DyDNS-t nézegetem, de valahogy okosabb nálam. Lehet, hogy itt kellene beállítanom valahogy a napelemfarm.zyxel.me oldalt?

Ill. azt nézem, hogy pl. a megosztások menü alatt azt írja, hogy "Közzététel a weben: http://192.168.8.104:5000/admin", amiből ugye az ip a NAS ipje, de a weben elméletileg a korábban írt WAN IP-nek kellene látszania, nem?

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy valahol az elején fordítva ültem meg a lovat, és azóta szédelgek csak...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1741) odrif válasza Spuri997 (#1735) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Sikerült megoldani?

20 éve a Prohardveren

(#1742) MaCS_70 válasza Geresics (#1740) üzenetére


MaCS_70
félisten

Minden helyzet egy kicsit más, és a személyes preferenciák sem feltétlenül azonosak.

És is elég sok kört futottam a Zcloud/webes elérés kérdésében, de valahogy mindig oda jutok vissza, hogy VPN. Nálam tökéletesen működik a routerekben és a hordozható eszközökben, bevált.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1743) Spuri997 válasza odrif (#1741) üzenetére


Spuri997
csendes tag

nem :/ annyit sikerült hogy a wget már működik (path fix volt a gond), de az uwsiteloader még mindig hibát dob, ugyan azt, mondjuk több ideig fut.

(#1744) odrif válasza Spuri997 (#1743) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem ilyen gondom volt:
Előfordulhat hogy az Uwsiteloader rossz helyre települt.
valamiért az /ffp/sbin be került a uwsiteloader.sh nem pedig a /ffp/bin-ben. A jó helyről elindítva, működött.

20 éve a Prohardveren

(#1745) Spuri997 válasza odrif (#1744) üzenetére


Spuri997
csendes tag

/ffp/bin mappába van, direktbe onnan indítva sem megy sajnos :(

(#1746) odrif válasza Spuri997 (#1745) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Írtam privátot.

20 éve a Prohardveren

(#1747) kissbp válasza kissbp (#1715) üzenetére


kissbp
tag

Van javaslatotok, hogy egyáltalán hogy induljak el? Supportot is kérdeztem már, applikációban nem tudnak segíteni... Köszi előre is.

(#1748) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Miután sikerült működésre bírnom a PLEX-et, azal szembesültem, hogy nem igazán akar dolgozni.

Zenei DLNA-forrásként használnám, el is kezdett indexelni, de pár tucatnyi zeneszám feldolgozása után leállt az idexeléssel.

Menni megy, de csak a rövidke listával.

Mit lehetne tenni vele?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1749) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Tönkrement a NAS326-om, vettem egy synologyt. Belerakva ugye formázni kell a vinyót. Hogyan tudom a Zyxelben használt 1 db vinyón lévő adatokat kinyerni, azokhoz hozzáférni? Bedugtam a PC-re, de itt nem ismeri fel ugye...

(#1750) kalapacsolok válasza kalapacsolok (#1749) üzenetére


kalapacsolok
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.