Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4597) nemkufar


nemkufar
tag

Megjött az ilyen új készülékem (sikerült 47790 Ft + futár díja áron még!) pénteken és tanulgatom...
(Mert eddig Nokia Lumia 520 WP mobilom volt, az halt meg.) Abból nem is tudok névjegyeket, tel. számokat áthozni, hozzá sem férek. A "Microsoft fiókomban" megtaláltam a "névjegyek" sort, ám az ott régen nem frissült. (Kb. az utóbbi két évben beírt új számokat nem tudom most pl!) Nagyjából ugyan azok vannak meg ott, mint az ősrégi hagyományos Nokia mobilomon, ám azokat sem bírtam blutoth-szal átfejteni a Note 4-re. :-/
Szóval a micr. oldalamról lementettem a névjegyeket és bemappázva áthúztam a pc.-re csatlakoztatott új mobil, a Note 4-nek a "Contact" mappájába.
Először azt hittem, végre sikerült, mert akkor látszottak is a névjegyek. Ám később, most már hiába vannak ott. Ja, mert először másik sim kártyával kezdtem beüzemelni, "belakni" és tanulgatni ezt a droidos készüléket. Amikor végre sikerült a névjegyek bevitele, a sim-et kicseréltem (nem mellé tettem a dupla helyre, mert az öreg Nokia buta-telóba vissza tettem, mert ott kellene egyenlőre) szóval most már nem látom a névjegyek sorát, csak azt a négy-öt névjegyet, amit a beüzemeléssel a másik kártya esetében már hívtam, avagy azokat a Google "névjegy" alapján behozta. (De a mobil mappájában ott vannak ám!)

Hogyan tudnám azt a régi névjegysort bevarázsolni mégis, hogy "lássa" is a készülék és használja!??
Laikus, 58 éves "felhasználó" vagyok, a komputert is "autodidakta módon" sajátítottam el fokozatosan 2005 után. Elnézést, de ami itt a fórumban íródik, egy része nekem "magas". :-/
Azért megköszönném, ha valaki SEGÍTENE.
Lehet olyan "szájbarágós" utasításokkal is, azt tudom talán követni. ;)

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.