Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4619) nemkufar válasza Gila2626 (#4616) üzenetére


nemkufar
tag

...smartshop...
Amint kosárba tettem - holnap lesz 2 hete! - azonnal levették onnan, majd másnaptól új, magasabb ára volt, ami akár naponta is változott(!)...
Írtam nekik 'fenyegetőzőbb hangnemben is', hogy amennyiért megrendeltem és az első (automatikus) visszaigazolás alapján 47790 Ft az ára, annyiért kérem, vagy "netes botrányt generálok különben"... ;-)
Ugyan írtak olyan választ is, hogy jogukban áll (és valóban) a szabályok szerint a beszállítójuk árváltoztatásait követve emelni és többet kérni, ám nem léptek meg olyat velem. Mert megkaptam pénteken végre és annyiért! :D
Amikor "kosárba tettem", az még a 10 magos ázsiai változat volt - kiírva legalább is - de "globál változat" jelöléssel. (Kiderült talán, hogy kifogytak a rendelésem pillanatában mégis, mert "készleten" jelzés mellől "vettem le" én még és nekik pedig mégis rendelniük kellett már...)
Amit hoztak utána - ugyan azzal a termékszámmal(!) - már a 8 magos, snapi procisat és garantált "vidéki LTE" változatút kaptam és írtak ki oda, megváltoztatva. ;-) De a termékszám ugyan az! :)

Szerintem, jobban is jártam ezzel, mint a gyors kínai változattal (az hogyan volt "globál"?) ami melegszik - állítólag.
Elnézést, ha "offoltam"! Ja és ha 'plusz-mínusz pontozva' céget jellemeztem netán.
Csupán személyes tapasztalatok, az igazat közöltem.

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.