Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) nemkufar


nemkufar
tag

Rég jártam itt, elnézést.
Kérdeznék: A "Mi Pay" létrehozott egy parancsikont a kezdőképernyőre, talán valami frissülés után, csak mostanában vettem észre.
Szeretném kidobni, na de nem lehet simán kukázni. A program fájl és adatokba meg nem mertem belenyúlni.
De korábban dobtam már ki "Google Movie" és "Google Music" (ilyesmi nevű) kényszerített appokat, az "Activity Launcher"(?) vagy mi a neve programmal. Most meg nem is emlékszem, hogy volt az két éve, meg az a progi is, mintha már nem funcionálna úgy azóta!? (Meghagytam a mobilon, bár nem kellett használnom 2 évig.)
A Mi Pay-t a kezdetekben a víruskeresőm is feketelistázta, emlékszem! "Nem kívánatos, adat tolvaj lehet"...
Valaki tud segíteni?
Előre is kösz!
(Egy 60 éves "amatőr user" vagyok, nem profi.)

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#31502) csongi válasza nemkufar (#31501) üzenetére


csongi
veterán

Valtsal regiot, es aktivityvel le tudod szedni.

(#31503) nemkufar válasza csongi (#31502) üzenetére


nemkufar
tag

Ideiglenesen váltsak régiót, csak amíg ezt megcsinálom, gondolom így értetted.
Akkor köszi! ;)

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#31504) crok válasza csongi (#31502) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze, hogy nincs, írtam a #31479-ben hogy mostmár a stable is (és a developer is) End Of Life státuszú lett a Xiaomi.EU-nál (nem a Xiaomi hivatalos) mindenre ami Android 6.x (Marshmallow) vagy 7.0 (Nougat).

A 9.1.3 volt az utolsó Xiaomi.EU ROM ami developer alapú volt és V10.2.2.0 volt az utolsó stable ([Jan 17-n jött ki], akkor [leszedték egy hiba miatt] egy kis időre de utána [Jan. 18-n vissza is tették] és elég jól teszi a dolgát amúgy [1] [2] [3]).

DE! A MIUIHU nem állt le a ROM kiadással - ennyi.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31505) csongi válasza crok (#31504) üzenetére


csongi
veterán

Koszi! :R
Akkor marad a miuihu.

(#31506) vornia válasza Tidzsi1953 (#31495) üzenetére


vornia
senior tag

Jaj ne fáradj,köszönöm szépen!!! :R
Nincs semmi ami érdekelne, én is nyűstöltem azt a romot, és végigzongoráztam a reklám kikapcsoló leírás alapján mindent,de volt ahol azután is tolt nekem reklámot. Szóval visszatértem miglobe-ra...
Most meg vacilálok, maradjon a miuihu,vagy vissza globe utolsó stabilra...(naptár miatt.Bár arra meg pontjó a google is.)

[ Szerkesztve ]

(#31507) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#31489) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Erre valaki? A telefon nem tud kommunikálni PCvel.

(#31508) crok válasza crok (#31403) üzenetére


crok
Topikgazda

crDroid Pie update!

crDroid Version: 5.2
Android version - 9.0 (Pie)
Build Type: Stable
Build Date: 03/18/2019
Maintainer: @MrYacha

Changelog:
* New crDroid bootanimation
* Added user icon to Settings UI
* Redesigned BatteryMeterView (small tweak)
* Added Advanced Control button in crDroid settings
* Updated translations
* Kernel: Fixed wifi bug
* Upstremed tree from zeelog's git
* Upstream merge from LineageOS

Download:
https://sourceforge.net/projects/crdroid/files/mido/pie/

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31509) crok válasza ProEvoFan (#31507) üzenetére


crok
Topikgazda

Ment valaha?
Xiaomi Driver fel van téve?
"Újonnan" van nálad?
Másik kábel?
Másik USB aljzat?
Sok gyári kábelben nincs bekötve vagy szakadt a középső két ér (DATA+ és DATA-). Gépre kötve legalább töltést vesz fel a telefon?
Értesítési sávban ha jól megy minden akkor feldobja hogy gépre lett dugva - ott ki tudot választani hogy MTP fileátvitel. USB hibakeresést bekapcsolva azt legalább felismeri a gép?
Nyitott a bootloader, van esetleg fent egy custom recovery, mondjuk TWRP vagy OrangeFox vagy bármi? Custom recovery-ben se adja fel a telefont mint MTP eszközt a gép?

Ha Win7 akkor legalább nem a híres-hírhedt MTP bug.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31510) egyedije


egyedije
csendes tag

Titanium backup.
Készítek a mentett alkalmazásaimból update.zip-et.
Recovery-ből telepíteném de amikor végzett azt írja hogy 5s és újraindul. Ez nem történik meg.

Használt recovery:
Orangefox 9.0
Orangefox 10.0 beta 4

Az utolsó TWRP 3.2.3 alatt működött.

Az Orangefox-nál állítani kell valamit hogy működjön,vagy felejtős?

(#31511) rsf válasza trebrona (#31466) üzenetére


rsf
senior tag

Nem hinném. A jóval régebbi Note 3 Se- re folyamatosan jönnek a heti frissítések.
Szerintem inkább belefutottak vmi bugba amin nem tud úrrá lenni a teló csapata.
Mert szerintem minden típusnak más a team-je (vagy pár telót visznek) akik implementálják a vezető team újításait. Ez egy ekkora cégnél biztosan így működik.
Lesz még global dev. rá az biztos.
De ekkora csúszás az tényleg érthetetlen.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#31512) trebrona válasza rsf (#31511) üzenetére


trebrona
nagyúr

Global dev. valószínűleg lesz, most itt a xiaomi.eu romokról volt szó.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#31513) crok válasza egyedije (#31510) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindkettőben kipróbáltam, mindkettőben működik.
(Titanium Backup 8.3.2)
Ha gondolod ossz meg velem egy általad készített backup-ot amiben nincs csak egy random app adat nélkül és megnézem a zip-ben az updater-script-et..

Az általam használt Titanium Backup olyan zip-et készít,
aminek az utolsó három sora a következő:
Ezt a feliratot még látod:
ui_print("Will reboot in 5 seconds...");
Aztán van 5 másodperc szünet:
run_program("/sbin/busybox", "sleep", "5");
Majd reboot:
run_program("/sbin/reboot");
Nekem megy kézzel kiadott parancsokkal is terminálból és a zip-el is.
Egyébként lényegtelen hogy tulajdonképp újraindul vagy nem:
a felirat után már nincs semmi érdemleges csak a reboot,
nyomd hosszan a power gombot és indítsd újra.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31514) egyedije válasza crok (#31513) üzenetére


egyedije
csendes tag

Próbáltam.De egy app se található.Mintha fel sem települt volna.

(#31515) crok válasza egyedije (#31514) üzenetére


crok
Topikgazda

Használtad már ezt a funkciót előtte? Tudod hogy hogy működik?

A Special features -> create update zip-et masszírozod vagy
a batch action -> recovery mode -> create update zip módot?

Az első csak a Titanium Backup-ból csinál flash-elhető zip-ett.
A másikkal ki tudod választani melyik appot akarod beletenni a zip-be (+TiBu-t automata melléteszi)

De gyanítom a másodikat mert abban (nálam) benne van ez az 5 másodperc dolog, az elsőben nincs. A zip mindent eltesz egy átmeneti helyre és utána a feltelepített TiBu fogja feltelepíteni (mint egy "segédprogram") ha elindítod (el kéne induljon automatikusan, de ha olyan ROM van fent ami korlátozza az automatikus indulást alapból minden app-ra akkor nem indul el.. kézzel indítsd el).

Azt meg kell jegyezzem, hogy ha nem akarja az ember szivatni magát akkor egy ilyen visszaállítást úgy csinál, hogy ROM clean install, ROM elindít legalább egyszer, Magisk vagy ez előtt vagy ez után, aztán a TiBu által készített ZIP, majd ROM restart, TiBu meg feltelepít mindent, majd megint restart és "kész".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31516) egyedije válasza crok (#31515) üzenetére


egyedije
csendes tag

Yes, a második metódust használtam.
Csak én úgy gondoltam ,hogy megcsinálom a TiBu-val az udate.zip-et a felhasználói programokról+adatokról.
Utána ha romot cserélek clean install majd rom elindít.
Restart recovery , flash update.zip. És megvan minden általam telepített app a beállításaival együtt.
Ez a TWRP alól így is volt.
Most hogy áttértem Orangefox-ra ez nem így történt.

Egyébként igen,most kezdtem el használni ezt a funkciót.
Eddig nem csináltam update.zip-et.
TiBu mappába benne a mentett appok és visszaállítás.
Azért próbáltam az update.zip-el , hogy esetleg gyorsabb lesz a folyamat.

(#31517) crok válasza egyedije (#31516) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem a gyorsaságra lett kitalálva a funkció, gyorsabb nem lesz egy ROM belakás (valahol az időd mindenképp elmegy: vagy az update ZIP készítésekor vagy a TiBu-ból visszaállításnál mikor egyenként választod ki melyik appot húzod vissza).

Ezt én spec. úgy oldom meg, hogy az appokat megcímkézem: amit biztosan minden ROM-ra felhúzok azt eleve megcímkézem és mikor új ROM megy fel akkor a filter-ben megadom a címkét és már megy is vissza minden. Mivel a TiBu saját magát menteni nem tudja (a licenszelés miatt nincs implementálva) így én elmentem a TiBu beállításait kézzel is meg használom a beépített autobackup funkcióját és ROM reinstall előtt a TiBu könyvtárába SD kártyára elmentem az autobackup file-jait (belső memória/data/com.keramidas.TitaniumBackup és ide is kell visszamásolni mielőtt a TiBu-t először indítod el az új ROM-on) és minden megy a régiben (azért van a TiBu mentési könyvtára az SD-n mert úgyis leformáztatja minden ROM a /data-t az encryption miatt, meg én így érzem magam jól).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31518) egyedije válasza crok (#31517) üzenetére


egyedije
csendes tag

Köszönöm! :R

(#31519) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Elég fura a crDroid új beállítások menüje... miért designolták át vajon? :(

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#31520) crok válasza aRm1n (#31519) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekik így tetszett - és a tesztereknek is tetszett.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31521) aRm1n válasza crok (#31520) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Mostantól nekem is fog, nincs mit tenni... de a user gomb azért működhetne, végtére is így csak egy kép. No mindegy, ez legyen a legnagyobb gond.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#31522) ProEvoFan válasza crok (#31509) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Xiaomi usb Driver xiaomigeek.comról PCn fent van.
W7 reinstall óta nem ok a rendszer.
Usb tölti a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#31523) crok válasza ProEvoFan (#31522) üzenetére


crok
Topikgazda

[Ezt] a drivert tedd fel mert ez biztosan működik.
Másik kábel?
Másik USB aljzat?
Megjelenik bármi az Eszközkezelőben mikor rádugod? Egy sárga hárömszöges USB eszköz? Akármi..
USB hibakeresés be van kapcsolva? Úgy se ismer fel semmit?
Beállítások / A telefonról (legutolsó) oldara lépsz és 7x gyors egymásutánban "MIUI verzióra" nyomsz. Ezután elérhető lesz a Beállítások / További beállítások / Fejlesztői beállítások melynél az OEM-feloldást és USB hibakeresést be kell kapcsolni. Ugyanitt a fejlesztői módban USB MTP-re van-e állítva?
Értesítési sávban ha jól megy minden akkor feldobja hogy gépre lett dugva - ott ki tudod választani hogy MTP fileátvitel. USB hibakeresést bekapcsolva azt legalább felismeri a gép?
Nyitott a bootloader, van esetleg fent egy custom recovery, mondjuk TWRP vagy OrangeFox vagy bármi? Custom recovery-ben se adja fel a telefont mint MTP eszközt a gép?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31524) crok válasza crok (#28928) üzenetére


crok
Topikgazda

Official TWRP frissítés:

twrp-3.2.3-2-mido.img

Changelog-ot keresek majd..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31525) crok


crok
Topikgazda

AOSP Extended (AEX) 5.8 Oreo update!

https://downloads.aospextended.com/download/mido/oreo/AospExtended-v5.8-mido-20190319-2059-OFFICIAL.zip

[Changelog]:

> Merged March security patch
> Merged upstream changes

Nem túl bőbeszédű, de az AEX Oreo szerintem elég stabil hogy egy security update plusz az AOSP upstream merge elég legyen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31526) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Van itt olyan esetleg, aki ismeri és használja is az airwatchot magisk mellett? AEX-en valamiért folyamatosan blokkolásra kerül az egész program és levelezés, legalábbis 2-3 napig megy, aztán vége. Xiaomi.EU-n nem volt ilyen probléma. Appok elől rejtve van a magisk és maga a magisk is rejtve van.

(#31527) Benőke


Benőke
őstag

Sziasztok.

Egy sima nem "mókolt" note4 globalt 3/32 használok.
Az egy dolog hogy az aksi döglődik, de az android system a legnagyobb fogyasztóm torony magasan.
10.2.3.0 rom om van.

Letöröltem a programokat. Nem segített.
Ilyen akku újra kalibrációval is próbálkoztam ami persze nem segített semmit.
Nyomtam egy Factory resetet vagy ha úgy tetszik meg wipe -oltam.
Most üres a rendszer és jobb a helyzet de továbbra is az android system a legnagyobb fogyasztó.
Letöröltem a google alkalmazások frissítéseit és kikapcsoltam az automata frissítést.
Határozottan jobban bírja, de az android systemet nem lehet kiírtani. olyan 6-10% os CPU terhelésen ugrál folyamatosan a proc.

Akku, droid, miui baja van? Kicsit tanácstalan vagyok...

Van -e valakinek valami ötlete vagy érdemes -e visszatérni egy korábbi rom ra?
Mondjuk 9.5.3.0? Kutya baja nem volt a cuccnak. Egy hónapja birkózom vele de, nyomkodás nélkül estére alig marad benne szufla. Máskor simán 2 napig húzta. Vagy egy napig de akkor sokat nyomkodtam. Waze 1 óra Duolingo, youtube ilyesmi.

(#31528) crok válasza Benőke (#31527) üzenetére


crok
Topikgazda

Jó sok időt beleöltél..

Összefoglaló -> crok logout blogja -> F3 keresés -> "nem alszik a telefon" -> leírás követése, wakelock-ok és sokat/állandóan aktív appok felderítése -> ha ezek után is merül mint nyeletlen balta a Balatonban akkor akkucsere (BN43 ha Snapdragon SoC-al szerelt a készülék)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31529) Benőke válasza crok (#31528) üzenetére


Benőke
őstag

THX.

Ez elkerülte a figyelmemet.
Elég vadul néz ki ez a Battery History :D
Lesz mit elemezni...

(#31530) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Üdv, érdemes a CAF-os romokat előnyben részesíteni a nem CAF-os romokkal szemben? Konkrétan PixelExperience 9.0

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#31531) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok.

Mit kell kitöröljek a GLOBAL rom-ból hogy ne cserélje le a TWRP-t a gyárira ???

Köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#31532) z0d1@Ku$ válasza jimmy5 (#31531) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

A recovery-t kéne lecserélni pl Orange Foxra, abban van védelem ez ellen (Crok blogja).

(#31533) jimmy5 válasza z0d1@Ku$ (#31532) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Redmi note 3 snapdragon lenne a teló.
Globál stabilt akarok rátenni csak nem akarom hogy a twrp elvesszen. Nem akarok rá Orange Foxot.
Tudja valaki pontosan melyik fájlt kell kitörölni a romból ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#31534) crok válasza jimmy5 (#31533) üzenetére


crok
Topikgazda

Ne torolj semmit, masold a ROM melle a twrp img-t es ROM install utan ne restartolj hanem flasheld ra a twrp img file-t az install menu image opciojaval.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31535) jimmy5 válasza crok (#31534) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Köszi crok az infót !

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#31536) crok válasza Aethelstone (#31530) üzenetére


crok
Topikgazda

Alapvetően igen, mégiscsak a gyártó tudja legjobban hogy mit és hogy tud az általa megálmodott SoC ( : A Pixel Experience CAF ROM XDA thread utolsó pár oldalán van pár negatív dolog de ahogy látom azért vastagon van benne pebkac is. Én most várnék vele egy új build-et amúgy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#31537) Aethelstone válasza crok (#31536) üzenetére


Aethelstone
addikt

Köszi. Erre jutottam magam is, de azért felpattintottam a legutolsót. Ha a holnapot túléli, kap egy esélyt :)

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#31538) fudi2002 válasza Benőke (#31527) üzenetére


fudi2002
veterán

Ha belefáradtál már a Miui megmagyarázhatatlan dolgaiba, akkor logout blogon van leírásom, ha nem idegenkedsz a "mókolástól". Amúgy igaz, tök uncsi lett a telefon... Csak simán jól működik azóta. :K

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#31539) Benőke válasza fudi2002 (#31538) üzenetére


Benőke
őstag

Samu Galaxy S1-2-3-4 et szétfaragtam mert nem működtek a samu programok, meg a rom sem, némelyiktől nem lehetett telefonálni. Némelyiken a a korai MIUI -t is kipróbáltam.
Belefáradtam. Csak használni akarom, és eleddig jó is volt a MIUI. Megpróbálok visszatérni egy gyári MIUI 9 re. 9.5.2.0 -ra. Jól le vannak dugva a romok, mindig csak az aktuálisat akarják az ember arcába tolni. :)

(#31540) Whist


Whist
aktív tag

Üdv!

9.1.3 GlobeROM, ROOT, Magisk van fent.
Letöltöttem egy Cpu Monitor nevű appot,mert érzem, hogy melegszik a proci, YT közben viszonylag hamar felmászik 42-43 fokra. Böngészés közben 39-40.
2 éves a telefon lassan, normális ez a jelenség és ne törődjek vele?
Esetleg Factory reset?
(Visszaolvastam, azért írok)

[ Szerkesztve ]

(#31541) fudi2002 válasza Whist (#31540) üzenetére


fudi2002
veterán

Soc frekvenciahasználat stat kéne. Kernel Adiutor, Exdm pl.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#31542) Whist válasza fudi2002 (#31541) üzenetére


Whist
aktív tag

És Kernel Adiutorból mit screenshotoljak?
Mag frekvencia? Hőfok? Egyéb?

(#31543) fudi2002 válasza Whist (#31542) üzenetére


fudi2002
veterán

(#31544) Whist válasza fudi2002 (#31543) üzenetére


Whist
aktív tag

[link]

Telefonomat javarészt YT,Twitch, böngészésre, olvasásra használom. Egyáltalán nem játszok.

[ Szerkesztve ]

(#31545) fudi2002 válasza Whist (#31544) üzenetére


fudi2002
veterán

Csak nekem nem dobja be a képet? Tudsz beszúrni képet az itteni fórummotorral is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#31546) Whist válasza fudi2002 (#31545) üzenetére


Whist
aktív tag

[kép]

Szorri,így már jó.

(#31547) fudi2002 válasza Whist (#31546) üzenetére


fudi2002
veterán

Ez teljesen rendben van. Szinkronban a használatoddal. Amúgy mi a gond, már azon túl hogy szted melegszik? Amúgy sztem nem... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#31548) Whist válasza fudi2002 (#31547) üzenetére


Whist
aktív tag

Csak a 40c aggasztott, de akkor ez úgylátszik normális. Nem futhat folyton 25 fokon.
Köszi a választ! :)

(#31549) fudi2002 válasza Whist (#31548) üzenetére


fudi2002
veterán

Abnormális merülés sincs, ugye?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#31550) Whist válasza fudi2002 (#31549) üzenetére


Whist
aktív tag

Nem,nincs. Új akkut konkrétan tegnap szereltem be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.