Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) Piziii válasza Szakiii (#44332) üzenetére


Piziii
tag

A Forza Horizon (1) is rendelkezik egy elég erős atmoszférával ami brutálisan bebtudja szippantani az autó őrűlteket, illetve a Forza Motorsport is elég csini ;)

(#44352) zsola32 válasza Medocsabi (#44348) üzenetére


zsola32
őstag

szia
neked az első rész is feliratos?
ha igen hol szerezted be?
az enyém a Live-ról való, magyarra állítva, és nem hoz feliratot.

(#44353) Casoli válasza zsola32 (#44352) üzenetére


Casoli
őstag

Ez kezd érdekes lenni. Most akkor mégsem magyar?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#44354) csabamigo válasza Casoli (#44353) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Szia
Szerintem úgy van,hogy az első rész nem magyar ,csak a pc-s változatra csinálták meg talán!Nekem a Judgementet kivéve megvan mind lemezesen is de az első sehogyan sem magyar feliratos!Üdv

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#44355) zsola32 válasza Casoli (#44353) üzenetére


zsola32
őstag

persze hogy nem

(#44356) Casoli válasza zsola32 (#44355) üzenetére


Casoli
őstag

Tényleg csak annyi kellene, hogy valaki vegye a fáradtságot, és elindítsa. Én is PC-n játszottam a magyar verzióval, de tudomásom szerint boxon nincsen magyar felirat az első részben.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#44357) mazza


mazza
tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm a laptopjára - Lenovo g50-30 - csatlakoztatta a kinectet, viszont nem működik megfelelően, folyamatosan csatlakozás/leválasztás hangot ad, vagy ha nehezen el is jut a szenzorral végzett szkenneléshez, a folyamat megszakad amikor mozgatni kezdi a kinectet. A laptop driverezése se volt egyszerű egyébként.

Az én laptopomra csatlakoztatva hibátlanul működik, szkennelési folyamat sem szakad meg - Dell n5110

Windows 7 Professional 64bit
nálam minden windows frissítés fent, nála viszont nem
az eszközkezelőkben nincs sárga felkiáltó jel
Kinect for Windows SDK v1.8
ReconstructMe 2.5.1034

(#44358) Djsaba


Djsaba
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy Xbox 360-asat, sajnos nem sokat tudok az xboxokról. (piacon)

Fehér színű, ahogy olvastam, ez az Arcade típus. 2005-12. havi kiadás.

Van hozzá tápom(203W) és non-HDMI kábel( non-hdmi a gép is, 3 dugaszos)

Rácsatlakoztattam TV-re, eljutok a menüig, de sajnos kar hiányában nem jutok tovább, német nyelvű a menü (de gondolom az változtatható).

A cd/dvd lejátszója kicsit akad, segítséggel nyílik csak ki (kissé meg kell kézzel görgetni). Jelenleg ennyit tudok róla. Gondolom hdd meg ilyenek nincsenek benne, mert minden slot üres. (teteje is).

Szeretnék érdeklődni, hogy mennyiért lehetne ilyen állapotban eladni?
Esetleg mit tudnék még tenni annak érdekében, hogy értékesebb legyen?

Köszi. :R

(#44359) szabacsik válasza Casoli (#44356) üzenetére


szabacsik
őstag

Megnéztem. Nincs benne magyar.

/\____/\

(#44360) MasterMark válasza Djsaba (#44358) üzenetére


MasterMark
titán

Ingyen se.

Switch Tax

(#44361) Djsaba válasza MasterMark (#44360) üzenetére


Djsaba
senior tag

Köszi, de az ilyen jellegű válaszért, nem kellett volna strapálnod magad. :W

(#44362) lorcsi válasza Djsaba (#44358) üzenetére


lorcsi
veterán

több mint 10 éves agyon buherált boxért..ami több sebből is vérzik...
ugyan már..
nézz szét az aprók közt milyen boxokat árulnak..

(#44363) Djsaba válasza lorcsi (#44362) üzenetére


Djsaba
senior tag

Nem volt még szétszedve (én nyitottam most meg először, lecsekkolni, és megpróbálni megjavítani a cd/dvd lejátszót( de lehet sikerül is majd). Azért tudom, mert keresztben rajta volt a microsoftos matrica, ami még nem volt leszedve.

Nézegettem aprón, és hibás (ugyanilyen) dobozokat adnak, OEM-be 10-ért. mondjuk fogalmam sincs, hogy az elmegy-e egyáltalán, de alatta nem láttam olyat, ami jó lett volna, fogalmam sincs, hogy mennyit ér, ezért is kérdezem. De nem kell letámadni első kézből. Csak pár darab ezresét gondoltam, semmi durvára..

szabacsik Köszi, nem tudtam, hogy konzoloknak is van beárazós topicja, lehet, hogy ezért támadtatok le, bocsánat, de akkor sem volt szép. ;)

[ Szerkesztve ]

(#44364) szabacsik válasza Djsaba (#44363) üzenetére


szabacsik
őstag

Próbáld itt

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#44365) zsola32 válasza Casoli (#44356) üzenetére


zsola32
őstag

én vettem a fáradtságot és elindítottam - angol.
közben ki lettem okosítva, hogy pc-s verzióban van csak magyar feliratos.

ezért nem értettem itt a többi "szakértőt" aki azt írta hogy létezik magyar verzió belőle

Más: ami érdekes, a Gears 2. illetve a 3. részét is megvettem a Marftból.
a 2. rész magyar feliratosan jött, a 3. viszont sajnos nem.
Megvette vakai még mostanában a 3. részt? ha igen agyar vonatkozással jött le?

Ha máshogy nem jön össze, veszek egy lemezt... ami magyar feliratos.

[ Szerkesztve ]

(#44366) V-I-D-A válasza zsola32 (#44365) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Én angliából rendeltem lemezes Gears of war 3.-at aprópénzért, de nekem sincs Magyar felirat. :( Mondjuk én számítottam rá hogy nem lesz rajta. :U

(#44367) csabamigo válasza zsola32 (#44365) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Nekem megvan lemezesen és leszedtem amikor ingyen volt goldal!Ha nincs bent a lemez akkor nincs magyar felirat sem!A 3.rész!
A 2. rész most magyar feliratos!
Üdv

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#44368) zsola32 válasza csabamigo (#44367) üzenetére


zsola32
őstag

ettől féltem
már kukázom a magyar feliratos 3. részt
köszi a választ

(#44369) Casoli válasza csabamigo (#44367) üzenetére


Casoli
őstag

Nekem a 3. rész is magyar feliratos. LIVE-ról letöltött.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#44370) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a vicces, hogy született vagy harminc hozzászólás arról, hogy egy tízéves játékhoz van-e magyar felirat, ami eleve olyan silány minőségű, hogy jobb lett volna, ha jelen formájában el sem készül, mert inkább a magyar nyelv meggyalázásának tekinthető, mint magyarosításnak. Cserébe egy lövöldözős játékról beszélünk, aminek egy kb 100 szavas angol szókincse van, amit már mindenki ismer, aki kettőnél több hasonló műfajú játékkal találkozott életében. Jó, értem én, hogy az átvezető videók művészi értékét, és a forgatókönyv komplexitásának minden apró rejtett utalását is élvezni kell (nem mintha ez a fordítás ebben segítségre lenne, lásd első pont), de ha a wikipedián, vagy valami rajongói oldalon gyorsolvasással átfutod a sztorit, már érted is, miről beszélgetnek benne, akkor is, ha egy betűt nem beszélsz angolul.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44371) defymoto válasza parandroid (#44370) üzenetére


defymoto
senior tag

Kár hogy nem lehet hszt-t lájkolni. :DDD

(#44372) zsola32 válasza parandroid (#44370) üzenetére


zsola32
őstag

szerintem nem vicces
beszélgetünk valamiről...
mondjuk nekem csak 2 éve van xboxom, innen hogy hány éves a játék, és 2016ból visszatekintve mekkora a játékélmény, az mindenkinek mást jelent.

(#44373) r.levente75


r.levente75
addikt

Azt gondolom, a fórum erre való! Hogy mire? Beszelgessünk! Hogy miről? A fórummal kapcsolatos témákról, hogy ebbe mi tartozik bele azt mindenki saját maga eldöntheti, azzal, hogy beleszól e vagy sem!

(#44374) Zeki válasza r.levente75 (#44373) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, legális játékról beszélgetnek? Arról. Akkor ontopik.

Én is bedobok egy témát, a Forza Motorsport 4-et.
Ugyebár verseny előtt mindegyik autót lehet tuningolni. Az első ilyen opció a keréknyomás. Hány bar nyomas legyen elöl meg hátul. Utána lehet továbblépni a többire (pl sebességváltó), de én a továbbiakban egyik gombbal sem tudok állítani semmit.
Erre van valami trükk?

(#44375) Casoli válasza parandroid (#44370) üzenetére


Casoli
őstag

Pont a Te kamu beszólásod miatt duzzadt fel az eredeti kérdésem arra a 30-ra amivel most meg problémád van? :Y Inkább húzd be füled, farkad szerintem. Én írtam, hogy a boxon az első rész magyar feliratos? Tudtommal Te. Gondolom jól ki is próbáltad, mikor kijelentetted, hogy magyar az első rész? Az, meg hogy ócska? Kit érdekel? Hiányzik a gyűjteményemből, ezért vettem volna meg az elsőt. Így marad a magyarítás a másik gépemre :DDD

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#44376) parandroid válasza Casoli (#44375) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jelentem, fül-farok kérésnek megfelelően behúzva. Mondjuk azt írtam, hogy az első részt nem néztem, mert az pont nincs meg. Nem mintha az azóta született hozzászólásokból kiderült volna, aminek valószínűleg az az oka, hogy nem mindegy, hogy ki vette meg még anno eredeti játékként digitálisan, ki dobozosan, ki Games with Gold akcióban szerezte, és ki Games on Demandként vette, mert nagyon úgy néz ki, hogy vannak különbségek a kiadások között is. MS oldala például egyiknél sem ír magyar feliratot, pedig legalább két részről személyesen is meg tudom erősíteni, hogy van benne (GoW2 GwG-ben jött, Judgementet pedig a most karácsonyi akcióban vettem, szerintem GoG-ként, de ennél sem szerepel, hogy tudna magyarul).

A játékra egyébként egy rossz szót sem írtam, nagyon ritkán játszom lövöldözős játékkal, tehát megítélni sem tudnám, amiről határozottan negatív véleményem volt, az pont a magyarítás. Tele van elírásokkal, magyartalanságokkal, nyelvtani és nyelvhelyességi hibákkal, nagyon valószínűnek tartom egyébként, hogy ennek is szerepe lehet abban, hogy némelyik verzióhoz nem is adják - gondolom ezekre ránézett valami magyar anyanyelvű lektor, és szólt, hogy ezt így kiadni nagyobb gáz, mint ha nem is lenne benne magyar nyelv. Szóval azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy bizonyos kiadásban volt magyar felirat, aztán a minőségére tekintettel kikerült belőle, esetleg később némi toldozás-foltozás után visszakerült.

Mindezek tekintetében sok sikert a további megbeszéléshez, bár attól tartok, sokkal közelebb nem kerülsz majd a válaszhoz, amíg meg nem veszed. Bár ha csak azért kell, hogy meglegyen, akkor meg elvileg úgyis mindegy, lehet akár lengyelül is, nem?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44377) nortol


nortol
senior tag

Én ezt az egész vitát nem értem...

A Gears of war sorozat, az első részétől kezdve egy nagyon jó "lövöldözős" játék, akárki, akármit is mondjon.
Aki negatívan áll hozzá, az menjen kenyába sárgolyókkal dobálózni és ne játszon ezzel a játékkal, de méginkább maradjon meg a saját kis világában, ahol "osztályozza" a maga kis játékait...
De ne szólja le ezt a játékot, főleg, mert nem az ilyen kis csinyovnyikok miatt lesz "rossz" ez a játék, ha azt mondják...

Az egész Gears of war sorozat nagyon jó, apa és fiugyerek egymás melletti játéka a szinte tökéletes lövöldözős játék családi élményét adja.

Nem érted, hogy az átvezető videkban mit írnak, vagy mit mondanak?

"Szarni" bele, a Gears of war sorozat nem is erről szól. Aki az összes szöveget magyarul szeretné olvasni, az, ahogy más is említette, nézzen videókat az átvezető sztorikról...

De bárki is szólja le az egész sorozatot, az a sorozat még zseniális marad mindentől és mindenkitől függetlenül, akármilyen hülyeséget is próbáljanak ellene felhozni :-)

Az egész sorozat, az első résztől kezdve, egy nagyon jól élvezhető és játszható játék, amit vagy egyedül, vagy cooperációs módban lehet játszani :-)

(#44378) r.levente75 válasza nortol (#44377) üzenetére


r.levente75
addikt

", apa és fiugyerek egymás melletti játéka a szinte tökéletes lövöldözős játék családi élményét adja." ezzel a résszel személy szerint nem értek egyet. Függetlenül, hogy a játék jó e vagy rossz, nem gondolnám, hogy egy tipikus családi játék, melyben halomra írtjuk a népet.

(#44379) nortol válasza r.levente75 (#44378) üzenetére


nortol
senior tag

Kismillió dologba bele lehetne kötni az írásomban, de ez konkrétan nem az a dolog :-)
Éspedig azért nem, mert nem az a lényeg, hogy ez kinek mennyire "családi" játék...

Tehát lényeg a lényeg, hogy keress másik kapaszkodót, ha belém szeretnél kötni...

(#44380) zsola32 válasza nortol (#44379) üzenetére


zsola32
őstag

ezt a dumát...újra definiáltad a családi játék fogalmát

(#44381) Crowent válasza zsola32 (#44380) üzenetére


Crowent
tag

Diablo 3 RoS-ra esetleg valaki? CrowentHUN a nevem vegyetek fel! :)

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#44382) Zeki válasza zsola32 (#44380) üzenetére


Zeki
nagyúr

:C

Csókolom! Valami jó családi halálrakínzós játék van-e? :)

[ Szerkesztve ]

(#44383) r.levente75 válasza Zeki (#44382) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyival, papival.

(#44384) BaLee_ válasza Zeki (#44382) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Ó, azok a cafatolós játékok, amik úgy hozzák össze a családot a box elé, mint semmi más :DD .

(#44385) csabamigo válasza parandroid (#44376) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Szia
Teljesen 1et értek veled abban,hogy "silány" lett a magyarosítás de aki nem tud angolul még ez is sokat segít ,hogy mikor mit is kellene csinálni,hogy tovább lépj a játékban!
Üdv

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#44386) desolator


desolator
senior tag

Vagy az se lenne rossz, ha megtanulnának alapfokon angolul a magyarok, hogy ne banglades szintjén legyünk nyelvtudásban az EU-ban mint most :D

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#44387) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na szóval, bár nem posztolok annyit már ide, de azért figyelem a topikot. Offot kéretik befejezni, arra ott a másik topik. Köszi.

Live-Die-Respawn

(#44388) G@ß!


G@ß!
őstag

COD: MW2-t online játszik valaki? Vannak még játékosok?

(#44389) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
A Lego Piratest valaki végigjátszotta e rajtam kívül? Megerősítés kellene, hogy valóban csak 20 pálya van e? Ledöbbentöen kevésnek tartom, tekintettel a játék árához képest.

(#44390) nexus6 válasza r.levente75 (#44389) üzenetére


nexus6
aktív tag

a legosoknál mindig kevés 15-20 pálya van, csak igazán végig kell vinni, egyszer sztory módban és utána freeplayben. bele lehet ölni 20-30 órát a 100%-hoz. :)

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#44391) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Heti akciók

Live-Die-Respawn

(#44392) r.levente75 válasza nexus6 (#44390) üzenetére


r.levente75
addikt

Én még csak a sztory módot játszottam végig.

(#44393) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok !

Ez a játékcsomag szerintetek digitális verzió, ahol kapok egy beváltható kódot, vagy dobozos változat lehet és kiküldik a megadott címre ?
[link]
Köszi ! :R

(#44394) Csapoati válasza aftercooler (#44393) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dobozos és kétlem, hogy megérné Magyarországra hozatni USÁ-ból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44395) aftercooler válasza Csapoati (#44394) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Köszi !
Így tényleg nem éri meg.

(#44396) V-I-D-A válasza aftercooler (#44395) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg nem PAL rendszerű lenne, hanem NTSC! :K

(#44397) desolator


desolator
senior tag

Ebayen angliából lehet kifogni amúgy egész jó áron játékokat. Én most postával együtt, 4800-ért rendeltem meg a Castlevania 2-őt. Itthon posta nélkül, 5000-ért volt a legolcsóbb.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#44398) desolator


desolator
senior tag

Egyébként a Fable 2-re írtátok többen, hogy nagyon könnyű és még meghalni sem lehet benne. Ugyanez igaz a Fable 3-ra is? Mert ha az már nehezebb, akkor lehet inkább azt szerzem csak be. Szeretem, ha azért van egy játékban kihívás is.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#44399) haris válasza desolator (#44398) üzenetére


haris
őstag

A Fable 3 nagyon könnyű. A 4 éves fiammal toljuk. Meghalni egyáltalán nem lehet benne.
Ettől függetlenül nagyon jó játék.
A kettőt nem játszottam, de lesem a marketet, hátha lesz akciós, azonnal zsákolnám.

(#44400) desolator válasza haris (#44399) üzenetére


desolator
senior tag

Értem, köszi. Akkor nekem az felejtős.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.