Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43951) HKorn


HKorn
addikt

Mitől van az hogy a használt kinect ára megy fel? Fél éve még 14 körül voltak eladóak, mostmeg 18- 20 alatt nemigen találni.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#43952) Csapoati válasza HKorn (#43951) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem akkor sokan váltottak 360-ról One-ra és ezáltal felszabadultak a Kinectek is. Most meg pangás van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43953) Ispy válasza HKorn (#43951) üzenetére


Ispy
veterán

Viszonylag egyszerű: magas dollár árfolyam, most 50k egy új kinect magában.

Sőt már nem is lehet kapni, szóval kifutó termék, pár hónap és már használt sem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43954) l.skywalker válasza HKorn (#43951) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én most 21-ért vettem +2 játékkal. Ismerős másfél éve 16k-ért vette.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43955) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
Tegnap éjfélkor járt le a goldom. Akartam vásárolni lejárat előtt pár órával játék kiegészítést ami golddal bónuszba lett volna. A következő üzenetet kaptam: "Bocsánat, vásárlás most nem vehető igénybe. Próbálkozzon később."
Lemaradtam róla.
Ma a telefonos ügyfélszolgálaton "széttárt kezekkel" mondták, nem tehetnek semmit!
Járt e valaki hasónlóan.

(#43956) dilipok válasza r.levente75 (#43955) üzenetére


dilipok
veterán

nem

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43957) Ispy válasza r.levente75 (#43955) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, úgy már jártam, hogy kiírta, hogy nem megy, jöjjek vissza később. Ilyenkor visszamentem később és megvettem.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43958) r.levente75 válasza Ispy (#43957) üzenetére


r.levente75
addikt

Két órán keresztül próbálkoztam, de már kifutottam sajnos az időből.

(#43959) l.skywalker válasza r.levente75 (#43958) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Simán megoldható. Lehet kapni ilyen 1-2 napos GOLD trial kódokat is a neten. Vegyél egyet és tiéd a pálya.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43960) sugarforce válasza l.skywalker (#43959) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem vagyok biztos benne, de azokkal szerintem nem lehet akciót érvényesíteni, csak multizni tudsz vele.

(#43961) r.levente75 válasza l.skywalker (#43959) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi az ötletet, ez a Dirt3 vip pass csomagja. Szerintem menni fog.

(#43962) JHONNY 79


JHONNY 79
aktív tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Xbox 360 vezeték nélküli kontrollert szeretnék venni. Két tipust találtam, JR9-00010 és NSF-00002 tipus számmal. Nem tudom mi lehet a kettő között a különbség vagy melyiket érdemesebb megvenni?

(#43963) JHONNY 79 válasza Ispy (#43915) üzenetére


JHONNY 79
aktív tag

Szia !

Ha esetleg nem kell a Crysis 1 én szivesen megvenném. Keresem már egy ideje Xbox 360-ra.

(#43964) dilipok válasza JHONNY 79 (#43962) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem a masodik az ujabb (nem mintha tul nagy kulonbseg lenne koztuk)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43965) r.levente75 válasza JHONNY 79 (#43962) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem most cserélt egyet az ms, én is a második kódszámot kaptam. Feltételezem ez az újabb.

(#43966) zsola32 válasza r.levente75 (#43965) üzenetére


zsola32
őstag

igen

(#43967) JozsBiker válasza HKorn (#43951) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Karácsonykor nagyon sokan vettek/tünk kinect nélkülit, mert vagy csak az volt, vagy az ár miatt csak azt lehetett bevállalni. Azután persze a zember rájön hogy mégiscsak jó az, és megpróbál venni. Csak úgy látszik a kinect is úgy járt mint egyes játékok, hogy hiába szuper és van rá kereslet, valami rejtélyes okból "kifuttatták". Így aztán a kereslet és kínálat felborulása miatt az árak kezdenek elrugaszkodni a valóságtól.

(#43968) zsola32 válasza JozsBiker (#43967) üzenetére


zsola32
őstag

karácsony magasságában még több hirdetést láttam, jellemzően 17-20 ezer forint magasságában.

közben körbenéztem, kettőt árulnak még, 19-20 környékén.
ha emlékezetem nem csal, én az enyémet 30ezerért vettem, igaz új állapotban

[ Szerkesztve ]

(#43969) HKorn válasza JozsBiker (#43967) üzenetére


HKorn
addikt

Jah, nem is értem, hogy nem lett sikeres projekt a kinect, szerintem rengetegen megvették box mellé, főleg akinek gyerekei vannak.

Na mindegy, még várok kicsit hátha lemegy 15-re.

Run&Ride

(#43970) JHONNY 79 válasza JHONNY 79 (#43962) üzenetére


JHONNY 79
aktív tag

Pedig pont a második az olcsóbb. Lehet, hogy az újabbnak gyengébb a belseje?

(#43971) zadir1


zadir1
tag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy lg43lf5100-as tv-men nincsen fülhallgató kimenet. Vettem rá egy scart - jack audio átalakítót, de ez csak kábeltévénél működik. Amint átváltok hdmi-re, nem megy sem hangszórón, sem fülesben a hang. Hogyan tudnék mégis Xboxon fülhallgatóval játszani este, hogy ne verjem fel a családot? :)

(#43972) r.levente75 válasza JHONNY 79 (#43970) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha jól tudom az első PC usb adapteres, amit tudsz használni windowsos számítóhoz. A második az az xboxhoz való kifejezetten, valószínű ezért olcsóbb, ezért külhették le nekem is ezt, mármint nem az ára miatt. Szerintem mindkettő egyforma és az ms gyátja, persze made in china.

(#43973) Suineg válasza r.levente75 (#43955) üzenetére


Suineg
senior tag

Nekem ugyan ez volt, egy hete hétfőn írtam itt róla. Xbox-on kell megvenni

[ Szerkesztve ]

(#43974) r.levente75 válasza Suineg (#43973) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem nekem is az Xboxon kellett volna még megpróbálnom, én pc-n akartam bezsákolni.

(#43975) festő123


festő123
újonc

Tudja valaki mi lehet annak az oka hogy játék közben ki kapcsol a kontrollerem?(új elemek vannak benne)

(#43976) r.levente75 válasza festő123 (#43975) üzenetére


r.levente75
addikt

5-10 perc között ha nem nyúlsz hozzá kikapcsol. Ha játék közben csinálja elemcsere.

(#43977) MasterMark válasza festő123 (#43975) üzenetére


MasterMark
titán

Vagy csak simán kimozdul.

Switch Tax

(#43978) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok !
Ha a Microsoft stor -ról veszek játékot xbox360 -ra, akkor egy kódot kapok, amit beválthatok, ha belépek a boxba ?

Egy kódot kapok, ugye ? És nem kiküldik a címemre dobozos formában?
Buta kérdés, de nem írják, hogy digitális tartalom.
Másik kérdés: Nem tudjátok véletlenül, hol vehetném meg xbox360- ra Magyar felirattal a Dragon Age Origins-t (1-et), úgy értem valami oldalt,ahol megvehetném a kódot hozzá. G2A-n és Kinguinen nem találom, sem az xbox store-ban, sőt azt sem tudom hogy a store-ban lévőben ha (lenne) van-e Magyar felirat.

Köszi !

(#43979) HKorn válasza aftercooler (#43978) üzenetére


HKorn
addikt

Semmilyen kodot nem kapsz se nem postaznak semmit siman letoltod oszt kesz

Run&Ride

(#43980) oriic válasza aftercooler (#43978) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha találsz Microsoft Store-on játékot, elvileg oda van írva mellé hogy lemezes. Legalábbis én digitális verziókat nem láttam még ott.

(#43979) HKorn

Microsoft Store-ról van szó, nem Xbox Live-ról.

Live-Die-Respawn

(#43981) aftercooler válasza oriic (#43980) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Igen, Orichalcos erről a steore- ról van szó.
És ha már itt tartunk, honnan szerezhetném meg ezt a két játékot digitálisan letölthető Magyar feliratot tartalmazó formában ?

Köszi ! :R

[ Szerkesztve ]

(#43982) HKorn válasza oriic (#43980) üzenetére


HKorn
addikt

Elnezest kivanok, eszembe nem jutott volna hogy valaki ott keres xbox jatekot :)

Run&Ride

(#43983) oriic válasza aftercooler (#43981) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtommal magyar felirattal csak lemezen lehet megvenni, nincs fent live-on.

Live-Die-Respawn

(#43984) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
Van egy xbox 360 4GB gépem. Külső vinyót használok, van rajta kb 20 játék, aminek az állásait ide is mentem.
Ennek ellenére a 4gb a gépben egyre csökken (1,7gb). A 20 játékból nyolc valamiféle mentése ott is szerepel. Mi lehet ez, ki lehet e törölni?
Mi van ha elfogy ez a 4gb, annak ellenére, hogy oda semmit nem telepítettem és mentettem?
Most jelenleg ez a nyolc játék valamiféle mentése összesen 1,2gb-ot foglal el.

(#43985) dilipok válasza r.levente75 (#43984) üzenetére


dilipok
veterán

valamifele mentese? :F Nezd meg pontosan mi az.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43986) r.levente75 válasza dilipok (#43985) üzenetére


r.levente75
addikt

Igen, ehhez a nyolc játékhoz letöltöttem valamilyen kiegészítést és ezt rakta ide. Ha jól visszaemlékszem nem kérdezte meg egyszer sem, hogy hová mentse. Át lehet gondolom másolni ezeket a külső vinyóra?

(#43987) Crowent válasza r.levente75 (#43986) üzenetére


Crowent
tag

szerintem ne szarakodj.... vegyel bele egy rendes ms winyot es le van tudva a dolog... nem is ertem az mst miert adott ki 4gb verziot holott tudtak az a 4gb szinte semmi.... :/

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43988) r.levente75 válasza Crowent (#43987) üzenetére


r.levente75
addikt

Ezeket a játék kiegészítéseket csak a belső vinyóra lehet letölteni? Mert, ha igen, akkor hamar megtelik.

(#43989) masterful87 válasza r.levente75 (#43988) üzenetére


masterful87
senior tag

Rá lehet másolni a külsőre is, sőt azt hiszem van copy/delete és move. Értelemszerűen nekünk a move kell, és akkor is menni fog, csak nem a 4GB-ot eszi.
Ha a marketen nyomsz rá egy letöltésre, akkor alapból a belső tárhelyre szeretné tenni, kivéve ha nem fér rá. De ami ráfér, azt alapértelmezetten oda teszi.
Külső winyóra azért nem teszi, mert az vagy be van kapcsolva, vagy nincs. Belső winyóval nem tudom mi a helyzet, hogy arra tudja-e alapértelmezetten tölteni, vagy legalább ki lehet választani a 4GB ellenében, ezt nem tudom.

(#43990) HKorn válasza r.levente75 (#43988) üzenetére


HKorn
addikt

Egy 64- es pendrive is szvsz bőven elég tud lenni, azt nem kell kapcsolgatni ki-be, szinte olyan mintha belső tárhely lenne és azért jóval olcsóbb, mint egy ms vinyó

Run&Ride

(#43991) P8lite


P8lite
újonc

Sziasztok !
Lenne pár kèrdèsem ,mert eddig PC-n játszottam nagyon sokat.
De napokban veszek egy xbox360 4gb/go változatott 34ezerben (ennyit meg èr ?,mèg nem felpiszkált edition ) :)

20collos monitorra kötnèm fel hdmi-dvi kábelel a max felbontása 1650-1050 ezzel mit tudna kezdeni ?
Simán lenne valami kèp a monitoron?

(#43992) szabacsik


szabacsik
őstag

Ugye nem ugrik a garancia, ha szétszedtem a boxot takarítás miatt ?
(Miután letéptem a matricát a hátuljáról esett le, hogy az ilyen jelző matrica, hogy nem-e nyúltak bele)

/\____/\

(#43993) r.levente75 válasza HKorn (#43990) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon köszönöm, akkor az lesz, átrakom a külső vinyóra a move-val, hiszen ezek csak adatok és nem install programok.

(#43994) Tigi válasza szabacsik (#43992) üzenetére


Tigi
őstag

Gari időn belül biztos, hogy nem szedtem volna szét.
Nekem 4,5 éves a Slim, de még nem volt szétszedve, mostanában gondolkodok, hogy szét kéne szedni és kitakarítani és újrapasztázni, csak félek szétszedni. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#43995) sugarforce válasza szabacsik (#43992) üzenetére


sugarforce
őstag

De. Ha szétszeded, ugrik a garancia. Persze ez a szerviztől is függ, ahova bekerül egy esetleges hiba miatt, de általában azt mondják, hogy ez már nem garis így

(#43996) HKorn válasza r.levente75 (#43993) üzenetére


HKorn
addikt

Nincs mit, én is 4gb-s gépet hajtok egy 32-es pendrive-val nekem a játék install is azon van, 4 jàték felmegy rá, nekem ennyi bőven elég és kb 3000 ft-ért vettem :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#43997) david335


david335
tag

Üdvözlet fórumtársak:) Slim konzollal én is gazdagodtam:)

(#43998) r.levente75 válasza HKorn (#43996) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem is egy 4gb gépem van, fél terrás vinyó van rádugva,azon vannak a játékok. Van még 2db 16gb pen rajta arra telepítem a kölcsön játékokat. Tökéletesen működik.

(#43999) HKorn válasza Tigi (#43994) üzenetére


HKorn
addikt

Kitakaritast meg ertem, de ujrapasztazas mire jo? Tulsagosan melegedik vagy miert?

Run&Ride

(#44000) r.levente75 válasza Tigi (#43994) üzenetére


r.levente75
addikt

Az tényleg, mire jó?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.