Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43651) Suineg válasza NoMagix (#43643) üzenetére


Suineg
senior tag

Ausztráliában egyébként is a PAL rendszer használatos.
De az USA-ban NTSC van, ezért kérdezem, hogy van-e valamilyen köze ehhez, hogy a kapott kóddal itthon töltöm le magyar LIVE-ról akkor müködik-e?

Egyébként az amazonon nem volt jelezve, hogy PAL-os vagy NTSC-s a játék..

Esetleg még valaki?

(#43652) NoMagix válasza Suineg (#43651) üzenetére


NoMagix
addikt

Tudom, hogy NTSC az USA, de amit itthon letöltesz az szerintem a megfelelő régió szerint fog lejönni!

(#43653) Tompo92 válasza Ispy (#43648) üzenetére


Tompo92
senior tag

Köszönöm :R

(#43654) HKorn válasza BaLee_ (#43613) üzenetére


HKorn
addikt

Zsír, majdnem megvettem használtan 5k-ért múltkor :)

Honnan jönnek amúgy ezek a hirtelen ingyen játékok?

Run&Ride

(#43655) hefike


hefike
tag

Letöltenék játékot live-ról,viszont kiírja nincs elég hely,mivel kb 5,5gb a játék gép meg ugye 4😐 lehet állítani a letöltés helyét?van 16gb pendrive benne,nem találtam lehetőséget átállítani a letöltés helyét😐 van ilyen lehetőség?illetve van megoldás erre?köszönöm😁

(#43656) zsolti72837 válasza hefike (#43655) üzenetére


zsolti72837
őstag

3.0-ás?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#43657) MasterMark válasza zsolti72837 (#43656) üzenetére


MasterMark
titán

Az mindegy.

A lényeg, hogy a box-al kell tárhelynek formáztatni, akkor majd lehet választani.

Switch Tax

(#43658) hefike válasza MasterMark (#43657) üzenetére


hefike
tag

Köszönöm!megoldódott,nem volt a pendrivon sem elég hely ezért nem lehetett oda menteni :R elég sovány a 16gb is :O viszont olyan kérdésem van,hogy ondriveot lehet használni ilyen célra korlátlanul?tehát mondjuk befizetem a 100gb-ot akkor xbox tudja ugyanúgy használni teljes terjedelemben?Illetve minden mentés játék stb mehet oda?olvasgattam fórumokat külső hdd stb,de mókolni kell és ha jól olvastam akkor is csak max 32 gb-ot lát az xbox!Ha azt mondjátok műkszik a felhős dolog akkor előfizetek s megoldódott a problémám mókolás nélkül! :)) Köszönöm!

(#43659) hefike


hefike
tag

őőőő lejárt sajna a szerkesztés.... :U most néztem ondriv fiókom 15gb jelenleg azonban xbox csak kettő gigát lát :F nem kezeli?vagy ez a max? :F köszönöm!

(#43660) Zeki válasza hefike (#43659) üzenetére


Zeki
nagyúr

Veszel egy fél-1 terrás külső usb-s vinyót, és arra meneted a játékokat, meg oda mennek a mentések. Ennyi.

(#43661) hefike válasza Zeki (#43660) üzenetére


hefike
tag

Köszi😁 van egy fölös pc hddm,veszek neki egy házat és műkszik sima usb kábel és go?😁 köszi😁

(#43662) Zeki válasza hefike (#43661) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mükszik.

(#43663) mdani01


mdani01
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy jelenleg nekem a Forza 4 1 lemezes promo disc van meg és megszeretném venni rendesen 2 lemezesbe a mentésem pedig a hdd-n van (a játék is). Megoldható hogy a mentésem megmaradjon ne kelljen az egészet elölről kezdjem?

Köszönöm :)

iPhone 6S SpaceGray

(#43664) pubos


pubos
tag

Helló.segítséget szeretnék kérni.Van egy 360 gép.tegnap még semmi baja ma meg nem csatlakozik fel a live-ra.Két profil volt vagyis van a gépen de egyikkel sem.se vezetékkel se vezeték nélkül nem akar már probáltam mindent.a végén mindig kidom egy hibaüzenetet a végén egy számmal 80151909

(#43665) haris válasza pubos (#43664) üzenetére


haris
őstag

(#43666) pubos válasza haris (#43665) üzenetére


pubos
tag

igen.status nincs hiba
Profilt meg nem engedi letölteni mert a vége mindig az a hibakód.

(#43667) haris válasza Tompo92 (#43644) üzenetére


haris
őstag

Szerintem a legjobb coop lövöldözős játékok:

Army of two the devil cartel (de a többi army of two is)

HALO sorozat
Borderlands 2 (meg az 1 is)

De jók még a Call of Duty-k, a Gears of war-ok.
Szóval demo letölt, és próbáld ki. Ami nekem tetszik, még nem biztos, hogy neked is. Vagy fordítva... :)

pubos #43666:
WIFI vagy vezetékes? Én a vezetékest preferálnám.
Nem vagyok egy guru, így csak ilyen szerintem számodra is evidens dolgokat tanácsolhatok:
- minden csatlakozó megmozgat.
- router újraindít

[ Szerkesztve ]

(#43668) pubos válasza haris (#43667) üzenetére


pubos
tag

net jó mert a gépek is arrol mennek.
de azért megpróbáltam ezt is.
Nem is nagyon merek belegondolni de lehet hogy a box halt be :( három hete járt le a gari idő :W

(#43669) pubos


pubos
tag

Elvileg a box mégis csak jó.Telon megosztottam a mobilnetet,azzal simán fellépett.
Viszont a wifin keresztül nem akar menni se vezetékkel se anélkül.A routeren keresztül meggy két gép tv azoknak semmi baja.Telot rákapcsoltam azzal sincs baj.Próbáltam már a routeren nyomni egy resetet.
Sajna nem jártam eredménnyel. :(
Tegnap még semmi baja nem volt ma meg ez.Valaki tud valami okosságot erre?

(#43670) AtHoS válasza pubos (#43669) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bele kellene nézni annak a routernek a beállításaiba miért is fogja meg az Xbox-ot és nem engedi tovább

Amúgy box-on látod, hogy kap-e IP címet a routertől?

read-only mode on the forum

(#43671) Debilon válasza pubos (#43669) üzenetére


Debilon
addikt

vagy boxnak fix ip-t adni a dhcp részen a routerben

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#43672) pubos válasza AtHoS (#43670) üzenetére


pubos
tag

igen azt kap.ami fura hogy hónapok óta semmi gond nem volt ma reggelre bolondult meg.

Debilon azt hogy kell?

[ Szerkesztve ]

(#43673) Crowent válasza haris (#43667) üzenetére


Crowent
tag

Szia... Hozzateszem a Halo Reach jatekkal nem lehet multizni en probaltam! Es ezekkel hanyan jatszanak? Armyra lennek kivancsi!

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43674) Debilon válasza pubos (#43672) üzenetére


Debilon
addikt

router kezelőfelületén belépni (általában 192.168.1.1 vagy 1.100 a vége), és ott a dhcp részben az address reservation, itt meg egyértelmű (nekem tplinken így van)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#43675) pubos válasza Debilon (#43674) üzenetére


pubos
tag

Köszi.a helyzet a köv.
Nekem is tp-link van.Meg znet ha mond valamit.
műholdas net.van egy kis modem vagy mi a rák.abból megy a kanóc a routerbe.
Na most a modemből vezetéken keresztül bedugtam a számítógépe a kábelt.és mükszik.
ugyanezt megcsináltam a tv vel is az is mükszik.
vagyis kikötöttem a wifit és közvetlen a modemet csatlakoztattam.minden mükszik kivéve a box.
ha bedugom a boxba kiírja a cimeket de a live ra nem csatlakozik.

mobil neten viszont igen.

[ Szerkesztve ]

(#43676) Crowent válasza pubos (#43675) üzenetére


Crowent
tag

Nem lehet hogy ez az xbox bannolva van? :D

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43677) pubos válasza Crowent (#43676) üzenetére


pubos
tag

az mi?
letiltották volna?Gyári állapotu a gép sose volt piszkálva.de miért csak eredeti játék van!Lemezes meg amit vettünk a live-on.
a másik pedig hogy mobil neten keresztül mért tudok akkor fellépni?

[ Szerkesztve ]

(#43678) szabacsik válasza pubos (#43677) üzenetére


szabacsik
őstag

Akkor nem menne mobilnetről szóval lényegtelen. (Amúgy súlyos szabályszegésnél bannolhatnak a live-ról esetleg a konzolt is zárolhatják(?) )

/\____/\

(#43679) Zeki válasza pubos (#43675) üzenetére


Zeki
nagyúr

Próbáld meg elfelejtetni az xboxxal a hálózatot, és újra hozzáadni.

(#43680) pubos válasza Zeki (#43679) üzenetére


pubos
tag

az megvolt reggel ota ezzel szórakozok de semmi eredmény.
a fiam játszik vele de nem online módban azt sem tudja hogy kell.
még a játékot is én szoktam neki elindítani.
ma reggel bekapcsoltuk és nem csatlakozott.gondoltam majd rendbe jön. de nem.
ami bosszant hogy van rajt egy csomo játék és eddig látszottak a képek színesen.most meg csak szürke mindegyik.a másik meg minden játék előröl indul nem az utolsó mentéstől.
Teljesen kétségbe esett,de már én is. :(

(#43681) Zeki válasza pubos (#43680) üzenetére


Zeki
nagyúr

Másik lehetőség, reset router, és új nevet (SSID) meg jelszót adsz neki. Hátha úgy már megy.

(#43682) pubos válasza Zeki (#43681) üzenetére


pubos
tag

a baj az hogy már kikötöttem a wifit (routert).és közvetlen a modem-röl próbáltam vezetékkel.de ott is csak eddig jutott el.

(#43683) Debilon válasza pubos (#43680) üzenetére


Debilon
addikt

régebben volt erről szó, hogy kábellel sokkal stabilabb mint a wifi..én erőltetném a kábelt ha ilyen helyzet van+ amit a kollega írt

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#43684) dilipok válasza pubos (#43682) üzenetére


dilipok
veterán

en a szolgaltatonal erdeklodnek

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43685) pubos válasza Debilon (#43683) üzenetére


pubos
tag

figyusz hidd el erőltetem én a kábelt is de azzal sem megy.és mint irtam közvetlen a modem-böl probáltam már a box jelzi hogy észlelte és itt a vége.
és a tudomány itt nálam megáll mert lövésem sincs már mit tegyek.
Mobilnetről meg megy a live.
csak az nem kifizetődő. :(

(#43686) parandroid válasza dilipok (#43684) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Épp akartam írni. Kis szolgáltatónál előfordul időnként, hogy félrekonfigolnak valamit, vagy lezárnak portokat, vagy mittudomén. Régebben kábeles, és mikrós helyi szolgáltatók voltak az online multis játékosok mumusai, úgy, hogy közben minden más simán ment.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43687) pubos


pubos
tag

ok köszi nektek mára feladom.holnap ha lesz időm elugrok vele egy haverhoz megnézzük nála megy e.

(#43688) haris válasza Crowent (#43673) üzenetére


haris
őstag

Szia, szerintem valamit félreolvastál.
Én nem beszéltem multiról. Akinek válaszoltam, az egy gépen osztott képernyőn akar coop vagy egymás ellen játszani.
Erre írtam az említett játékokat, azzal kiegészítve, hogy nekem ezek amik legjobban tetszettek.

Még egyszer 1 gép-2 kontroller felállás.

De köszi kiegészítést, hátha más is csak átfutja a fórumot, és nem nézi mi volt az eredeti kérdés.

(#43689) Crowent válasza haris (#43688) üzenetére


Crowent
tag

Nem baj a coop is multi :D megnéztem ezt az armyt gondolkodok a vásárlásán, de coop csak 2 személyes gondolom nincsen benne sok küldetés így 1 idő után unalmas lehet vagy nem? nekem lövöldözös coop vagy multis kellene de nem sokat találtam a cod meg drága jelenleg...

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43690) haris válasza Crowent (#43689) üzenetére


haris
őstag

Hát erre most mit mondjak. Nekünk bejön.
Mondjuk 600Ft-ért volt valamikor akciós. Annyiért ingyen volt.
Ha most van mivel játszani, akkor várj, hátha lesz még akciós.

(#43691) sugarforce válasza dilipok (#43684) üzenetére


sugarforce
őstag

pont ezt akartam én is írni, hogy valószínű szolgáltató lesz a ludas, haver már járt így, egyik napról a másikra elhalt a live, aztán a szolgáltatót hívta, de ők se tudtak semmiről, úgy a 3. telefonhívás után kiderült, hogy mégis az volt a gond, hogy blokkolták a portot.

(#43692) pubos válasza sugarforce (#43691) üzenetére


pubos
tag

Hello.Igen most már 100% hogy szolgáltató gond csak nem tudom hogy győzzem meg őket róla.
Az első telefonhívás megvolt de annyira értetlen volt az ügyfélszolgálat hogy az hihetetlen.Csak azt hajtogatta hogy ha a számitógépen van net a boxon nincs akkor csak is a box a rossz.
Mondtam neki tegnap egész nap ezzel küzdöttem.Ma elvittem két ismerőshöz is az egyiknél ugyanaz a szolgáltató és láss csodát egyből felugrott a netre.
Ezt is elmondtam a hölgynek meg azt is hogy mobilnetről nálam is megy de csak azt hajtogatta hogy szerinte akkor is a box a rossz.
Na és akkor most hogyan tovább? :W

(#43693) Casoli válasza pubos (#43692) üzenetére


Casoli
őstag

Ügyfélszolgálaton nem hiszem, hogy hálózati szakemberek dolgoznak. Ha telefonról van live, akkor nem a box a hibás.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#43694) pubos válasza Casoli (#43693) üzenetére


pubos
tag

Ezt én is levettem hogy nem egy zseni.A baj az hogy nem tudom hogy hogyan tovább!Második hivás is megvolt,meg két email is ment már.De nagyon értetlenkedtek.

(#43695) pubos


pubos
tag

A kis történetem lassan befejeződik :(
De végét is megosztom veletek.De először is szeretném megköszönni aki próbált segíteni.
A történet ott kezdődött a fiamnak akartam venni egy xbox 360.
Nem sok fogalmam volt róla mi fán terem ez milyent kellene vennem.Itt is megkérdeztem ti is többen azt mondtátok hogy ne vegyek RGH meg itt tiltva is van a téma.mivel azt sem tudtam mit jelent utánanéztem kérdezgettem.Hát hamar el is döntöttem hogy olyan nem lesz.Vettem egy gyári gépet amihez még nem nyúltak hozzá.Bár a Játékok marha drágák voltak hozzá azért igy karácsony előtt gold tagsággal sikerült párat nagyon jó áron vennem.Volt is nagy öröm pláne karácsonykor. :)
majd eljött az a bizonyos tegnapi nap.Minden előzetes felszólítás figyelmeztetés nélkül,a live elszállt!!!!
ment a nagy fejtörés mi lehet a gond.Amit lehet mindent kipróbáltam.ma még el is vittem a gépet máshova hogy ott próbáljuk ki.Semmi gond nem volt vele.Microsoft ügyfélszolgálat felhívás majd kb 25 perc beszélgetés után megállapították náluk nincs gond tuti a szolgáltatónál lesz.
szolgáltató két email két telefon.
Majd a harmadik telefonál már ők hívtak.
"Nagyon sajnáljuk de átnéztünk mindent.Hibát nem találtunk viszont azt gondoljuk hogy a Live szolgáltatás tiltotta le az ip címet mert vagy valami buherálás van vagy nem eredeti a játék amivel játszunk."
Na most a gép nem buherált!!!!!!!Gyári állapotú ez tuti.
A másik.Csak eredeti játékokat vettünk a legtöbbet a Xbox live hivatalos oldaláról.És had tegyem hozzá nem is kevés pénzért.Ezt bárki bármikor megnézheti,állok elébe.
Mégis állítólag letiltották!!!!!!
Hát akkor most mondja meg valaki nekem érdemes itt becsületesen élni?
Még egyszer köszönöm annak aki próbált segíteni.Mostanában azt hiszem nem zaklatok a kérdéseimmel senkit. :(

(#43696) oriic válasza pubos (#43695) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mondjuk a szolgáltató baromsága. Új IP-t nem tudsz kérni?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43697) Zeki válasza pubos (#43695) üzenetére


Zeki
nagyúr

Felhívod őket, és elküldöd őket a búsba. Bizonyítsák!

Amúgy nem tudsz új IP-t kérni a szolgáltatódtól?

[ Szerkesztve ]

(#43698) pubos


pubos
tag

Ezt mondtam én is hogy semmiféle előzetes felszólítás vagy mit tudom én.Azt is mondtam bármikor bárki kijöhet és megnézheti a gépet a játékokat vagy amit akar.
Megkérdeztem mit lehetne csinálni?
A válasz.Hát sajnáljuk

(#43699) negyven2 válasza pubos (#43675) üzenetére


negyven2
veterán

Ez a kép az Xbox-on készült?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#43700) pubos válasza negyven2 (#43699) üzenetére


pubos
tag

nem azt fényképeztem de ugyanaz a kép igen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.