Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43351) JozsBiker válasza AtHoS (#43350) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Eddig csak az XBOX -on próbáltam, és ott kéri, pedig be vagyok lépve a Live -ba.
Visszaolvasok.

(#43352) AtHoS válasza JozsBiker (#43351) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor lehet rosszul emlékszem :B és gépen lett beütve a GOLD kód. Viszont biztos nem kérte hozzá a kártyaadatokat :K

read-only mode on the forum

(#43353) consono válasza Tomi0703 (#43348) üzenetére


consono
nagyúr

8 óra? Én szerintem már legalább egy éve játszom vele, biztosan van benne több hetem :) Mondjuk én minden utamba akadó versenyen versenyzem, meg néha csak úgy autózom is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#43354) Zeki válasza csenor (#43336) üzenetére


Zeki
nagyúr

A PR mutatványok nekem sem jöttek össze a Forza Horizonnál.

consono

Szintén hetek alatt mentünk rajta végig.
Igaz max óra volt a legtöbb egyben játék.
A legjobb belépős verda a Mitsubishi Lancer volt fullra tuningolva, utána meg a Lamborghini , mindenből 10-es értékre tuningolva. :)
Jó volt hogy ahogy gyűltek a karszalagok, úgy lett egyre több pálya. Azt hiszem talán 1-2 pálya maradt, ahol sehogy sem tudtunk elsők lenni.

[ Szerkesztve ]

(#43355) StLui válasza JozsBiker (#43351) üzenetére


StLui
veterán

Pedig ha egy live profilba belépve akarod megadni a kódot ahhoz nem kér már semmilyen adatokat, valamit félrenyomsz szerintem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43356) Piziii válasza Zeki (#43354) üzenetére


Piziii
tag

Én 180 óránál tartok kb és mindent próbálok kimaxolni... már csak a multis résznél hiányzik egy pár kihívás pl 4-en/8-an együtt csináljunk meg valamit küldik mert sosem volt egy rendes csapat de egy ilyesmit megbeszélhetnénk majd :D jah és a szponzorkihívásnál is már csak a csúzli, király és 9000 stunt pont-os kihívások hiányoznak :)

És ami mindig könnyeket tud csalni az ember szemébe 3év fanatizmus után [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43357) Zeki válasza Piziii (#43356) üzenetére


Zeki
nagyúr

:)
Én már csak a fiammal vezetek.

(#43358) masterful87 válasza JozsBiker (#43351) üzenetére


masterful87
senior tag

Szerintem az automatikus GOLD meghosszabbítás miatt követeli meg a bankkártya megadását.
Engem nem lepne meg, ha nem lehetne ezt megkerülni.

(#43359) JozsBiker válasza masterful87 (#43358) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Márminthogy ha lejár az 1 hónap "jutalom" tagság akkor se szó se beszéd meghosszabbítják úgy hogy a most megadott számlámról kérdezés nélkül leemelik az árát ? :Y

(#43360) masterful87 válasza JozsBiker (#43359) üzenetére


masterful87
senior tag

Hát valahogy úgy, de azért ők az apróbetűs részben leírják, hogy erre számíts! :))
Alapból beállítja a meghosszabbítást, a Te érdekedben, hogy ne essen ki hónap GOLD nélkül, de bármikor szabadon lemondhatod, akkor nem fog kérdezés nélkül hosszabítani.

(#43361) Janusz001


Janusz001
őstag

A napi akciók eddig tartottak?

(#43362) Crowent válasza Janusz001 (#43361) üzenetére


Crowent
tag

hali... megvettem a lego batman 2öt 500 ftért.... ha letörlöm akkor vissza tudom majd tenni rá valamikor vagy újra ki kell pengetnem az árát?

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43363) MasterMark válasza Crowent (#43362) üzenetére


MasterMark
titán

Bármikor le lehet újra tölteni amit megvettél.

Switch Tax

(#43364) g@bo válasza JozsBiker (#43349) üzenetére


g@bo
nagyúr

még a bankkártyaadatokat is követeli. :F

pedig ha csak éppen a havi goldot aktiválnám, tölteném le az aktuális ingyenséget aztán hali.

(#43365) StLui válasza g@bo (#43364) üzenetére


StLui
veterán

Azért azt lássátok be, hogy ingyenebéd sehol a világon nincs, mindenhol megfizeted az árát. Itt azért kapod az ingyen dolgokat, hogy hátha veszel is majd valamit, és akkor veszel valamit könnyebben ha rákényszerít, hogy ehhez minden szükséges adatodat adjad meg az ingyenesség kihasználásához.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43366) oriic válasza JozsBiker (#43359) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, de kb 20 másodperc alatt le is lehet mondani a meghosszabbítást, és ajánlott is.

(#43364) g@bo

Így működik a rendszer közel 10 éve, nincs ezen semmi kivetnivaló szerintem. Ha problémásak ezek a dolgok, nem kell megadni az adatokat, csak ugye akkor nincs semmi amit kapnánk.

(#43361) Janusz001

Nincs több napi akció már. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43367) g@bo válasza StLui (#43365) üzenetére


g@bo
nagyúr

np, majd megadom neki a 2 éve lejárt kártyám számát, majd arról vonogasson ha tud,

(#43368) oriic válasza g@bo (#43367) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De nem fog semmit levonni, ha a megújítást kikapcsoljátok.

Live-Die-Respawn

(#43369) MasterMark válasza g@bo (#43367) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, mekkora kötsög lopós cég ez az MS. Csak úgy mindenkinek a kártyájáról levonogatnak. Szerintem abból élnek meg. Fujj.

Switch Tax

(#43370) masterful87 válasza g@bo (#43367) üzenetére


masterful87
senior tag

Hiába adod meg, nem fog vele menni, mivel első alkalommal a valódiság ellenőrzésére csinál egy zárolást, kábé 200Ft értékben. Ha nem tud zárolni, akkor nem fogadja el a bankkártyát.

[ Szerkesztve ]

(#43371) #81556480


#81556480
törölt tag

A régi 360-am RF modulját rákötöttem USB-n keresztül win10-es laptopomra és nem működik. (diódákkal le lett ejtve a fesz 3 voltra)

Ha nincs össze szinkronizálva a modul a Joy-al akkor mit tudok tenni? Régen ezt a kontrollert használtam hozzá, de ugye az új xboxhoz is hozzá csatlakoztattam. Ilyenkor a régit elfelejti? Mert akkor ez a gond.. Egyáltalán ezt a home made receivert önmagába kéne hogy lássam, vagy csak kontrollerrel együtt ?

[ Szerkesztve ]

(#43372) MasterMark válasza #81556480 (#43371) üzenetére


MasterMark
titán

Ha jól tudom, azt még a boxxal kell előtte összeszinkronizálni, és akkor működik. De van itt róla egy Logout-os cikk.

Switch Tax

(#43373) #81556480 válasza MasterMark (#43372) üzenetére


#81556480
törölt tag

Erre gondolsz: [link] ? Hasonló módon csináltam, csak én nem így ejtettem le a feszt.

Lehet nem jól fogalmaztam, szóval a régi 360-hoz volt nekem kontroller, amit most az újhoz már hozzá párosítottam. Azt gondoltam emlékszik még a régire ( bár ez így leírva egyértelműen hülyeség) Mivel már a tápot eladtam, nem tudom összepárosítani a régi géppel, aminek az RF modulját most felhasználtam.

Akkor ez eddig oké, megoldásként a következőre gondoltam:

Play & charge Kitt-el azt írják tudom majd párosítani ( bár még nem értem hogyan ).

Itt jönnek a kérdések: Play & charge kit az kommunikál is, vagy csak tölt? Játszani lehet vele? Xboxon gondolom igen, mert töltés közben továbbra is wireless kommunikál.

Már kihívásként is érdekel a dolog, elvégre ha veszek egy P&C kittet, az jó lesz majd az xboxhoz is, szóval nem fölöslegesen kidobott pénz.

( kerestem már információt a Play & Charge kitről, de kifejezetten PC-re vonatkozó leírást nem találtam )

(#43374) dilipok válasza #81556480 (#43373) üzenetére


dilipok
veterán

az csak tolt

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43375) MasterMark válasza #81556480 (#43373) üzenetére


MasterMark
titán

Na pasztmek, írtam telóról egy hosszú hsz.-t aztán ki 503-azott elküldésnél...

A lényeg az volt hogy ebay-ről ezeröccá azt kész. :D

Switch Tax

(#43376) NGA


NGA
addikt

Számítógépről is tudok vásárolni?

(#43377) MasterMark válasza NGA (#43376) üzenetére


MasterMark
titán

Xbox.com

Switch Tax

(#43378) szabacsik


szabacsik
őstag

Eneloop elemeket jobb saját töltővel tölteni vagy használhatom ezzel is?

/\____/\

(#43379) crissprivat válasza szabacsik (#43378) üzenetére


crissprivat
senior tag

Inkább Voltcraft IPC-1L.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#43380) StLui


StLui
veterán

Én kb 10 éve vettem néhány energizer ceruza akkut (hozzá adott töltővel egy csomagban), még most is elmegy a One kontrollere vele kb 8-10 órát. Így nem tudom érdemes e ebbe a témába túl sok energiát belefektetni. pedig pár éve én is belemerültem az eneloop témába itt a fórumon, de végül nem vettem, gondoltam majd ha ezek kifutnak.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43381) raziel01 válasza crissprivat (#43379) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem felesleges annyiért töltőt venni.

Én ilyet vettem 3 éve és a mai napig tökéletes.
Ráadásul járt hozzá 4 darab aksi is.

(#43382) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy a GOLD előfizetésemmel kedvezméynesen vásárolt, vagy az aktuálissan ingyenessen letöltöthető játékot ha leszedem, ugyan azon az xboxon beállított másik profillal is lehet játszani ? - remélem érthető voltam - :)) vagy a vásárlás profilhoz kötött ?

(#43383) dobozs


dobozs
csendes tag

Sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy játékot ugyanúgy vehetek az http://www.xbox.com/en-us/-ről arról lehet-e tudni hogy egy dollárt mennyiért vált át vagy, hogy mitől függ?

(#43384) zsolti72837 válasza coolicool_hu (#43382) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Nem.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#43385) coolicool_hu válasza zsolti72837 (#43384) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

:C köszönöm, akkor ha több profillal is akarunk játszani ha jól gondolom a lemezes megoldást kell választanom.

(#43386) consono válasza coolicool_hu (#43385) üzenetére


consono
nagyúr

Már miért ne lehetne velük játszani??? Nálunk csak az én profilom online, a többi helyi, de lazán játszanak a gyerekek az általam letöltött játékokkal.

"In God we trust. All others must bring data"

(#43387) zsola32 válasza consono (#43386) üzenetére


zsola32
őstag

nálunk is így van

(#43388) Zeki válasza dobozs (#43383) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szerintem átdob magyar oldalra, mert US régiókódos játékkal mit érsz?

(#43389) coolicool_hu válasza consono (#43386) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Na ez viszont jó hír, köszönöm szépen ! :) :R

(#43390) dobozs válasza Zeki (#43388) üzenetére


dobozs
csendes tag

Azért lenne fontos, mivel csak ott van eladóba egy játék amit keresek.

(#43391) zadir1


zadir1
tag

Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írok, de leginkább xbox360 miatt lenne szükségem a fülesre. Szóval vettem egy LG 43LF5400 , a problémám az vele, hogy nincs rajta jack bemenet, ahová bedughatom a fülhallgatót..
Vezetéknélküli gondolom kilőve, mert a tvn nincs bluetooth. Milyen megoldást javasoltok?

(#43392) JozsBiker válasza zadir1 (#43391) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

TV -be dugni ?

(#43393) zadir1 válasza JozsBiker (#43392) üzenetére


zadir1
tag

A tv-n nincs fülhallgató kimenet...

(#43394) zsolti72837 válasza coolicool_hu (#43385) üzenetére


zsolti72837
őstag

Akkor sry.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#43395) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Egy kis segítségre lenne szükségem!az én boxomon a saját profilom alatt van kb30 játék.ezekkel a párom simán tud játszani,a saját accountjàval,neki nincs goldja.Gondoltam tesòmnàl downloadingolom a saját profilomat,hogy azzal belépve a download historybòl letoltom a játékokat,és majd a saját accountjaval jatszhasson.elméletileg.Amikor ugyanis elinditanà vmelyiket,azt írja nem tudja elindítani.mit rontottam el?vagy az alap elgondolás már eleve nem lehetséges?de akkor párom hogyan tud játszani az én jatekaimmal?
Azt jól gondolom hogy 2 boxon egyszerre ugyanazzal a profillal nem lehet játszani ugye?
Köszönöm a segítséget!

(#43396) Medocsabi válasza Medocsabi (#43395) üzenetére


Medocsabi
addikt

A reggeli kv szürcsölgetèse közben megtaláltam a választ :) azt tudtam h van rendszer licence,dehogy helyi licence is azt már nem.ha a tesom boxan megcsinalom ugye a licence transzfert,akkor azért az én boxomon ugyanúgy a párom és én is tudok majd játszani?nem akarok kicseszni magammal csak mert jó fej akarok lenni tesommal.. :D ill.attól még az én boxom marad mint "elsődleges" box?

(#43397) MasterMark válasza Medocsabi (#43395) üzenetére


MasterMark
titán

A te profiloddal mindenhol tudsz játszani.

Viszont van egy olyan, hogy géphez tartozó licensz. Ez egyszerre csak egy gépen lehet, és azon a gépen minden rajta lévő profil fog tudni játszani a játékaiddal.

szerk.: Egyszerre csak egy gépen lehet a géphez tartozó licensz. Vagyis ha átrakod máséra a saját gépedről, akkor a saját gépeden már csak a te profiloddal fogsz tudni játszani.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#43398) szabacsik válasza Medocsabi (#43395) üzenetére


szabacsik
őstag

Jó az elgondolás, de van pár játék ami nem fog elindulni a 2. Boxon a másik profiljával. Nem tudom mitől van de ez van mi is így jártunk. A játékaim 80%-a játszható az ő profiljával is de a többi nem indul egyszerüen. (mondjuk ilyenkor úgy szoktuk hogy az ő gépen az én profilommal játszik én meg az én gépemen az ő profiljával) ((eredetileg mindkét profil az én gépemen volt aztán vett saját boxot és mindkettő profilt transfereltük hozzá))

/\____/\

(#43399) erh75


erh75
tag

Novemberben vásárolt Xbox-unk kontrollerének A gombja időnkét "beragad" majd 1-2 másodperc múlva visszaugrik az eredeti helyére, olyan mintha leragadna egy pillanatra, van erre valami házi megoldás vagy ez inkább garanciális probléma ? Nem tudok róla hogy a gombok közé be fojt volna valami. Köszönöm előre is.

(#43400) Kvelstadt válasza zadir1 (#43393) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ugyan így voltam-vagyok. Vettem egy audio kimenetet ami elfér a hdmi kábel mellett (de ha lekapod a gyári scart fedelét akkor az is elfér) ara még két átalakító. Annyi hogy így hangerőt nem tudsz állítani de nekem pl pont elég hangosan szól. Majd laptopról belinkelem az alkatrészeket ha érdekel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.