Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43601) balintka válasza Medocsabi (#43600) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a segítséget!

(#43602) szabacsik válasza balintka (#43599) üzenetére


szabacsik
őstag

Szerintem ezek tekintetében nem lehet megállapítani. Ugyan az a gép van mindkettőben szerintem csak más játékot csaptak mellé.

/\____/\

(#43603) Janusz001 válasza oriic (#43589) üzenetére


Janusz001
őstag

Ez van, pedig jó lett volna, viszont magyar oldalon nem látom digitálisan mennyi forint.

(#43604) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok !

Vettem egy xbox360 slim-et használtan, nincs rgh nincs chipelve, csak alap.
Van benne 4 GB memória alapból más semmi.
Most egy Toshiba külső 500 GB-os, usb-s HDD -ről használom, úgy értem arra vannak a megvásárolt játékaim telepítve.
Az lenne a kérdésem, hogy ha vennék bele egy pl. 250 GB-os belső HDD-t, akkor lenne külömbség sebességben, úgy értem játékon belüli töltési idő, stb.....
Mert azt hallottam, hogy a belső HDD is csak 50MB/s körüli adatátviteli sebességre képes és egy usb 2.0-ás eszköz, esetünkben a külső HDD aminek névleges átviteli sebessége 480 Mbit/s=60 MB/s körül van.
Tehát van külömbség, megéri venni egy belső HDD-t? Ha igen, akkor pontosan mit ajánlanátok ?

Köszi !

(#43605) Medocsabi válasza aftercooler (#43604) üzenetére


Medocsabi
addikt

Különbség nem lesz.Számadatban talán,de ebből te smmit nem fogsz észrevenni.Viszont van játék amihez belső HDD kell.

(#43606) Piziii válasza balintka (#43599) üzenetére


Piziii
tag

Ki lehet menteni pendriveodra ;)

(#43607) lajbi101


lajbi101
tag

Sziasztok!
Tegnap egyik barátom vett egy xbox 360E 500 gigás gépet.
Aktiváltam neki az egy hónapos Livot illetve kapott egy letőltőkódot a forza 2-höz.
Nah elinditottam neki a letőltést...
Előbb hivott hogy melo után folytatni akarta a letőltést de ezt irja ki neki ha rámegy az active downloadra:

you active and pending downloads here xbox recently completed downloads will appear in my games and in the system music player and system video player apps. The download new content check the xbox stores and media apps available in the xbox download

Van 4 éve xboxom ,de nem találkoztam még ezzel a problémával.
Demot se tudott letőlteni mert 80 nál megál neki.
Tudtok valami tnácsot adni?

Lali

(#43608) dilipok válasza lajbi101 (#43607) üzenetére


dilipok
veterán

az nem egy error msg, hanem ha ures a download queue, akkor azt irja :U (jeeeezusom, mi van itt mostanaban? :( )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43609) szabacsik válasza lajbi101 (#43607) üzenetére


szabacsik
őstag

80nál nem megáll hanem kész lesz.

/\____/\

(#43610) lajbi101 válasza szabacsik (#43609) üzenetére


lajbi101
tag

Sziasztok!

Igen.. kész lejött neki csak nem vette észre :D

(#43611) Skatorius válasza balintka (#43601) üzenetére


Skatorius
tag

A legújabb modell az xbox 360 forza horizon 2-es bundle :)

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

,,A világ madzag nélkül csak káosz"

(#43612) balintka válasza Skatorius (#43611) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a segítséget :).

(#43613) BaLee_ válasza oriic (#43589) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Mintha a magyar store-ban is ingyenes lenne : The Witcher 2. Nem tudtam kipróbálni a vásárlást, mert már meg volt. :)

(#43614) oriic válasza BaLee_ (#43613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most már igen, ott is elérhető elvileg.

Live-Die-Respawn

(#43615) Ispy válasza BaLee_ (#43613) üzenetére


Ispy
veterán

Kipróbáltam és az :C

Ingyen jöhet minden játék :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43616) Zeki válasza lajbi101 (#43607) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mert már le van neki töltve a játék.

(#43617) JozsBiker válasza dilipok (#43608) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

(jeeeezusom, mi van itt mostanaban? :( )

Nem akarnék vitát indítani, de tök érthető, hogy van aki nem tudja mire vélni ezt az üzenetet. Az XBOX kezelő felülete és a XBOX LIVE webes felület is tele van teljesen logikátlan, érthetetlen megoldásokkal. Mint fentebb említettem én csak Karácsony óta nézegetem, de elszomorító amiken eddig át kellett esnem. Pedig nem birkapásztor vagyok, még a ZX81 korszakban kezdtem ámítástechnikával foglalkozni, láttam már ezt-azt.
Szerintem teljesen jogos Lajbi problémája ( mondjuk azt én sem értem hogy 4 év alatt miért nem jött még elő neki ), egy letöltés befejezését nem így kell a felhasználóval közölni. Pláne nem egy játékkonzolon. De nagyon sokmindent tudnék még említeni, pl. tegnap itt értetlenkedtem miért csak számlaszám megadásával lehet vásárolni. Írtátok, hogy haladnom kellene a korral. Jó lenne ha a Microsoft is haladna a korral, és lehetne itt is PayPal -lal fizetni. Vagy legalább annyira, hogy ha belemegyek a Fizetési módok -ba, ne azt írja már, hogy "Hitelkártyák és betéti kártyák, PayPal, bankszámla stb.". Ha ezután nem megy a PayPal megadása akkor azt hiszem jogosan kezd értetlenkedni a júzer. Persze a help valamelyik almenü almenüjében végülis megvan azoknak az országoknak a listája, amelyikben megy a PayPal.
De végülis haladtam a korral, és megadtam a számlaszámom. Szerintem ezután az lett volna az elvárható, hogy feldob egy olyan biztonsági beállítást, ahol megadhatom, milyen esetekben emelhet le pénzt a számlámról. Elvégre mégiscsak egy játékról van szó, amin a gyerkőc egész biztosan minden gombot minden kombinációban megnyom. De semmi ilyen nem volt, sőt keresve sem találtam.
Ma a gyerkőc letöltött egy trial version játékot, és a nyomkorászás közben több alkalommal is olyan képernyőre került, ahol a Purchase és Cancel volt a választás, és az volt írva hogy ha az előbbit választjuk azonnal létrejön a biznisz és leszedi a számlámról a játék árát.
Belegondolni is rossz, ha egy angolul nem tudó szülő megveszi a gyerekének a XBOX -ot, milyen cifra dolgok keveredhetnek ki.

(#43618) oriic válasza JozsBiker (#43617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van PayPal fizetés csak magyar accountal nem érhető el.

Gyerkőcös témához:

Nem kiakadni kell, hanem beállítani Szülői felügyeletet, valamint ott van az adatvédelmi beállítások. Nem hibátlan MS sem, de nem kell mindenben őket hibáztatni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43619) dilipok válasza JozsBiker (#43617) üzenetére


dilipok
veterán

nem inditottal vitat, de azert hadd reagaljak. Elorebocsatom, h ne vedd sertesnek, de csak azert, mert zx81 korban kezdtel amitastechnikaval foglalkozni, nem egyenesen aranyos, azzal, h mennyire igazodsz el napjaink rendszereiben. Itt emlitenem meg, hogy szinten nem ma kezdtem, bar a zx81 eraban, meg csak totyogtam. Vegyuk sorban, amiket mondtal.
A live webes felulet eleg logikus (par taktikusan elrejtett, amugy hasznos opcion kivul. Gondolok itt a download history-ra es tarsaira). A payment option beallitasa (megneztem gyorsan, mert eleg regen csinaltam utoljara), pl nem tobb mint 2 perc, es nem kell megadni szamlaszamot (hova is adtad te meg? :F ). Mint mar mondtak korabban, a szamla kiallitasahoz, szukseg van az adataidra. Ez leginkabb a te vedelmedert van igy. Valoban nincs paypal lehetoseg (mint oly sok mas szolgaltonal sem, akik amugy szolgaltatnak kis hazankban, szamtalan peldat lehetne itt hozni), ennek en naivan abban latom gyokeret, hogy rettentoen nagy piac vagyunk am (lehet, h nem csak ez az ok, de hogy ez az egyik, abban biztos vagyok)
A download befejeztevel szol a konzol (csak FYI, ha lenne ilyen kerdes a jovoben). Nem is tudom, hogy nem merul fel valakiben, hogy ha a queue-bol eltunik egy eppen letoltes alatt allo valami, akkor nem nezi meg, hogy az miert tortent. Tan csak nem azert, mert befejezodott es eppen elmulasztotta a popupot? ;] Ha hiba lep fel a letoltes kozben, akkor meg marad error msg.
In app es egyeb purchase: valoban elvarhato (lenne), de melyik platform is nyujt ilyen opciot? :U Nekem nem jut egy sem eszembe, ahol koddal vedhetove tennek a trial jatek megvasarlasank opciojat, de lehet van ilyen, csak en maradtam le valamikor. Ha emiatt aggodsz, csinalj a gyerkocnek egy masik accountot, payment option nelkul (vagy egyeb opciokert lasd orichalcos elozo hsz-et)
Az meg, hogy akarki nem beszel angolul es nyomkod ossze-vissza (no offense, ne ertsd felre pls :R ), meg veletlenul sem a szolgaltato hibaja.

Bocs a wall of textert, de azert talan hasznos is lehet valakinek valami belole :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43620) aftercooler válasza pzstm (#2) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Sziasztok !

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet összekötni a PC-t az xbox-al, olyan célból, hogyha a gépen lépek be a market-be és ott szeretném megvásárolni a játékokat, akkor azt írja, hogy nincs a géphet az xbox csatlakoztatva.
Másik kérdés : ha pl. a munkahelyemen vagyok (oda ugye nem viszem az xboxot) egy notebookon dolgozom és belépek a normál amerikai shopba és látom hogy ott egy játék pont ingyenes, akkor mi a teendő?
Nem lehet rányomni hogy free download, ekkor a profilomba kerül a game és ha hazaértem akkor majd letöltöm az xbox-al?
Tegnap is azthiszem Orichalcos írta hogy free a The witcher 2 a US shopban, de mire hazaértem kapott egy régiózárat.
Ezért kérdem, hogy nem lehet számítógépről lefoglalni a free gameket és miután hazaér az ember, akkor majd boxal letölti ?

Utolsó kérdésem : Van valami oldal, ami mindig figyeli az aktuális Xbox akciókat aktuális free gameket ?

Bocs, hogy ilyen buta vagyok a konzolos témákban, de tényleg csak 1 hónapja van konzolom, mindik is PC-s voltam.

Köszi !

(#43621) KBear válasza aftercooler (#43620) üzenetére


KBear
tag

Itt látod az aktuális akciókat: http://xbldb.com/current-deals
Játékot webes felületen is megveheted, a letöltés akkor indul, amikor hazaértél és bekapcsoltad a box-ot..., ez lehet hetekkel később is a vásárláshoz viszonyítva, lehet, az akció már nem él, ennek ellenére lejön a weben megvett játék. Más régióból csak ügyeskedve tudsz játékot venni, általában régiózár van rajtuk.

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43622) Zeki válasza aftercooler (#43620) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kötöd össze a pc-t az xboxxal. Ellenben ugyanazzal az emaillel és jelszóval lépsz be pc-ről a marketre, amivel xboxon is bejelentkeztél a LIVE-ba.
Ekkor amit megveszel, az elkezd eltöltődni, ha bekapcsolod az xboxod.

(#43623) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Sziasztok. Van 50k MediaMartk utalványom és 2 kisgyerekem, akiknek vettünk valami olcsó szoará táncszőnyeget, ami betojt 3 hét után - ezen felmérgelve magam arra jutottam, hogy itt az idő meggyőzni az asszonyt egy konzolrol, amihez van ugrabugrálós kamera.

Most, hogy a PS4 és az XboxOne uralja a világot, gondoltam nem költenék rájuk százezret, hanem inkább megnézem mi van a régiekkel.

A Media-ban találtam ezt:

Xbox 360 4 GB + Peggle 2 (kódkártyán)

55ezerért jónak találtam.

Úgy gondoltam, hogy ha nem is moddoltatom, de szerzek hozzá használtan Kinectet és esetleg keresek hozzá olcsón Kinect játékokat a gyerekeknek - nekem pedig befér 1-2 olyan amit szívesen játszanék, de kifejezetten nem vagy az a multiplayer-ben játszó egyén, szóval nem ez az elsődleges cél.

Inkább régebbi PC-s játékokat játszanék újra konzolon - végre jó minőségben. (GTA sorozat stb.)

Mit gondoltok, megéri?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43624) Zeki válasza l.skywalker (#43623) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Kinect Party játékot és az unlockot hozzá vedd meg. Ezzel sokáig jól el lehet mozogni a tv előtt, semmi felnőtt irányítást nem igényel.

(#43625) l.skywalker válasza Zeki (#43624) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

KK!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43626) Ispy válasza l.skywalker (#43623) üzenetére


Ispy
veterán

Nem tudom, én inkább egy 500 gigás változatot vennék, az csak 9k-val drágább.

Sőt, csak 8.

(#43624) CineDOG1

Ja a gyerekek meg csak kiabálnak: Hey televison, whats up next!

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43627) Zeki válasza Ispy (#43626) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam inkább a joystickon nyomnak egy gombot, és vagy előre ugrik a játék, vagy újra az előző indul.

(#43628) haris válasza l.skywalker (#43623) üzenetére


haris
őstag

Csak azért éri meg, mert a MM utalványt más boltban nem tudod levásárolni.
A 4GB hamar kevés lehet, mindazonáltal eleinte pendrice-al, majd később gyári HDD-vel otthon is könnyen bővítheted.
Az "olcsó kinect" játék szerintem nem létezik. Persze nem drágák a kinect játékok, de kevés van belőle így az árak vmivel magasabbak. De minden megoldható türelemmel.

És igen: Kinect party kötelező darab kicsi gyerekes családba.

[ Szerkesztve ]

(#43629) aftercooler válasza KBear (#43621) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Köszönöm nektek ! :R

(#43630) Zeki


Zeki
nagyúr

(#43631) NoMagix válasza Zeki (#43630) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi! :R
Nálam nem nyerő, még ennyiért sem!

(#43632) Suineg


Suineg
senior tag

Azt szeretném kérdezni, hogy vettem egy download kódot us felületen (amazon.com).
Használhatom ezt angol vagy magyar live felületen a játék letöltésére?

(#43633) Zeki válasza NoMagix (#43631) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálunk igen, mert lehet osztott képernyőn ketten is játszani vele. Van 2 joystickunk.

(#43634) NoMagix válasza Zeki (#43633) üzenetére


NoMagix
addikt

Nálunk is van 2 kontroller, biztos nem játszana a fiam ezzel az F1-el, mert Forza 4-et toltuk ma! ;]

(#43635) Arolotifar válasza NoMagix (#43634) üzenetére


Arolotifar
őstag

Kipróbáltam az F1-et, de nem érte meg az árát... FORZA jobb :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#43636) soldier01


soldier01
újonc

Üdv!

Van egy Xbox 360-am, és azt mondták, hogy itt érdeklődjem meg, hogy mennyit is ér.

-Xbox 360 4 GB + Kinect
- Forza 4
- CoD: WaW
- Forza Horizon 1-2
- Far Cry 4
- Kinect Adventures
- Kinect Sports 1-2
- GTA 5

Van aki meg tudná mondani, hogy ez így kb. mennyit érhet?

(#43637) Zeki válasza NoMagix (#43634) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Forza 4 komoly, ez meg poénos. Mi is szoktuk játszani. Elég sok split screenes autóversenyes játékunk van. :) Kezdve a Cars 2-vel. :)

(#43638) l.skywalker válasza Ispy (#43626) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mivel MM utalványom van rá, így (hacsak ott nem lesz) másik ajánlat felejtős. De lehet, hogy kivárom vele a februárt, hátha akad még valamilyen akció.

#43628 haris: pendrive-al minden gond nélkül lehet bővíteni? Nem kell hozzá semmi mókolás, ugye?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43639) BaLee_ válasza Zeki (#43633) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Nekem is a Forza 4 a kedvencem, a kislányom viszont egyelőre jobban élvezi az F1 Race stars-t osztott képernyőn. :)

(#43640) NoMagix válasza l.skywalker (#43638) üzenetére


NoMagix
addikt

Tudod bővíteni pendrive-al.
Nálam volt egy 500gb HDD usb-n rákötve, csak mindig elfelejtettem bekapcsolni, ezért inkább beleraktam!

CineDOG1 ez igaz, de nem tetszik

[ Szerkesztve ]

(#43641) Ispy válasza soldier01 (#43636) üzenetére


Ispy
veterán

Rosszul mondták. Konzol beárazás topik

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43642) Suineg


Suineg
senior tag

Ebben a kérdésben valaki tudna segíteni? Fontos lenne...

[link]

(#43643) NoMagix válasza Suineg (#43642) üzenetére


NoMagix
addikt

Én is vettem már kódot az ebay-on egy Ausztráltól, bár azon volt jelölve, hogy PAL.
Nálad volt valami jelölés?
Viszont azt eltudom képzelni, hogy olyat kapsz, ami a Te régiódnak megfelel!

[ Szerkesztve ]

(#43644) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok..
Egy olyan kérdésem lenne , hogy tudnátok sorolni olyan játékokat amikkel lehet
egy konzolon 2 kontrollerrel osztott képernyőn valamilyen lövöldözős játékot játszani vagy egymás ellen vagy Co-op módban.
Válaszokat előre is köszönöm :R

(#43645) NoMagix válasza Tompo92 (#43644) üzenetére


NoMagix
addikt

Vettem egy Apache helikopteres játékot, abban egy pilóta és egy lövész lehet egyszerre.
Engem is érdekelne ki mit tud ajánlani még!

(#43646) Arolotifar válasza NoMagix (#43645) üzenetére


Arolotifar
őstag

Kérhetek linket? Köszi :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#43647) NoMagix válasza Arolotifar (#43646) üzenetére


NoMagix
addikt

[link]
Kb. 1 hét alatt megérkezett, bontatlan hibátlan állapotban, még egy 10%-os kupon is van hozzájuk a következő vásárlásra.
Arra készülj fel, hogy baromira nehéz, még training módban is! ;]

(#43648) Ispy válasza Tompo92 (#43644) üzenetére


Ispy
veterán

Szia,

itt mindent megtalálsz.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43649) NoMagix válasza Ispy (#43648) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez hasznos volt, köszönöm!

(#43650) Arolotifar válasza NoMagix (#43647) üzenetére


Arolotifar
őstag

Oké :D Köszönöm :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.