Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

És ha már kiegészítők a téma: vennék második wireless kontrollert. Hol milyet érdemes venni?
Jelige: elsőre nem 14ezerért vennék, csak ha más megoldás nem marad.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44102) r.levente75 válasza l.skywalker (#44101) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha jól tudom a konzolok szervizében most akciós. Kb 10000.-

(#44103) HKorn válasza zsola32 (#44093) üzenetére


HKorn
addikt

Eneloop akksi mit tud hogy ezt nyomja mindenki? Mivel tobb mint egy sima ujratoltheto ceruza akksi?

Run&Ride

(#44104) NoMagix válasza l.skywalker (#44101) üzenetére


NoMagix
addikt

Itt a HA-n is van időnként vezetékmentes használt 6-8 ezer körül, érdemes megnézni!

(#44105) masterful87 válasza HKorn (#44103) üzenetére


masterful87
senior tag

Az Eneloop volt talán a legelső ready-to-use, alacsony önkisülésű, "hibrid" Ni-Mh akkumulátor.
1 év után a töltésének akár a 70-80%-a is megmarad, de nem is ez a fontos, mivel nagy energiaigényű használat előtt így is ajánlott feltölteni. Az igazi erőssége az, hogy szinte "gondozás-mentes". Nem kell pár havonta elővenni, és feltölteni, karbantartani, frissíteni az akksikat. Akár évekig is magára lehet hagyni, és nem fog kisülni úgy, hogy többet már nem lehet bele életet lehelni.
Na meg az alacsony energiaigényű fogyasztóknál is eredményes, gondolj egy távirányítóra. Akár éveket is kihúzhat, és nem fogja leszívni magát 0-ra.

De ha már bekapcsolódtam a témába, akkor elmondom, hogy én is akartam egyedi akksikat venni a két joyba, meg töltőkábelt, meg dokkolót, vagy akkor több akksit, hogy rögtön cserélni tudjam, ne kelljen a töltésre se várni. Mindez simán 10-20 ezer lett volna ebayes árakkal számolva is!

Aztán fogtam magam és kezdésnek beleraktam a Lidl-s ready-to-use akksikat, és azóta áldom az eszem, hogy nem vettem bele xbox akksit! Nem játszok túl sokat, de meglepően sokat bír. Tavaly novemberben raktam bele, és nem értettem mi a fenéért körözget a fény a középső gomb körül. Aztán utána olvastam, hogy akksit kéne cserélni. :))

Szóval jó dolog az Eneloop, meg az ám a minőség, de igazából megteszi egy Lidl-s akksi is, ha meg sokat játszol, akkor az se baj ha nem alacsony önkisüléses az akksi.
A lényeg a lényeg, remekül elmegy akármilyen újratölthető akksival, a fentebb írtak alapján pedig eldöntheted neked mi a fontos, és aszerint választasz.

(#44106) NoMagix


NoMagix
addikt

Nálunk legalább 4-5 éves újratölthető Uniross 2100mAh akkuk vannak az irányítókban, novemberben töltöttem fel és csak a napokban kellett megint rákapcsolnom őket áramra, pedig majd' minden nap játszottunk velük!

[ Szerkesztve ]

(#44107) l.skywalker válasza NoMagix (#44104) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Néztem én is, de vajon mennyire megbízható a használt?
És egyáltalán, ha használtat veszek mire figyeljek az átvételkor?

Az utángyártottak nagyon rosszak? És a One kontroller?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44108) MasterMark válasza HKorn (#44103) üzenetére


MasterMark
titán

Jutalékot kapunk bazzeg. :DDD
Nyilván azért mondjuk mert jó. Komoly fotózásban is ez a "divat".

Switch Tax

(#44109) l.skywalker válasza MasterMark (#44108) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:C :C :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44110) sugarforce válasza HKorn (#44103) üzenetére


sugarforce
őstag

ÉN is eneloopot használok mind a két joyba és azt kell mondjam, hogy nagyon megbízható.Ha tönkre menne, ugyanilyet vennék, elégedett vagyok vele, elég sokáig bírja.

(#44111) r.levente75 válasza l.skywalker (#44107) üzenetére


r.levente75
addikt

Én használtat nem vennék csak ha garanciális. Nekem most cserélték az eredetit három hetes volt. Egyet vettem másodiknak a konzolok szervizében, de az egyik joy gomb azon is nyekereg. Remélem bekopik. A használtnál nem ismered a történetét és nincs gari. Ebben a dologban Megéri egy kicsit több pénzt fizetni érte és újat venni.

[ Szerkesztve ]

(#44112) HKorn válasza masterful87 (#44105) üzenetére


HKorn
addikt

Köszi a felhomályosítást :)

Igazság szerint én még "sima" újratölthető akksikat se használok, hanem Ikea-s ceruzaelemekkel használom a kontrollert (máshova meg nem használok ceruzaelemet, minden akksis) de ahhoz képest hogy viszonylag olcsó, (10 db 600Ft) egész jól bírják.

Legutóbb Far Cry 3-at toltam végig egy elemmel, 31 órát tettem bele a játékba, és pont a végén merültek le az elemek.

Run&Ride

(#44113) l.skywalker válasza r.levente75 (#44111) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor ez marad, innen legalább ingyen kihozzák.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44114) r.levente75 válasza l.skywalker (#44113) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem ez jó áron van. Ma ez jó vételnek számít.

(#44115) defymoto válasza majnz (#44087) üzenetére


defymoto
senior tag

Ha megveszem tuti jó lesz itthon is? Garantáltan letölti? :)

(#44116) david335


david335
tag

Nincs valakinek eladó belső HDD-je Slim géphez ?:)

(#44117) zsola32 válasza david335 (#44116) üzenetére


zsola32
őstag

játékaim.hu-n szokott lenni...próba szerencse

(#44118) david335 válasza zsola32 (#44117) üzenetére


david335
tag

köszönöm:) Nem rossz:)

(#44119) NoMagix válasza l.skywalker (#44107) üzenetére


NoMagix
addikt

1 hónapja vettem használtat, minden nap toljuk a fiammal a játékot semmi eltérés nincs az újhoz képest.
Jól kipucoltam és tökéletesen teszi a dolgát, ha nagyon bedöglik, akkor veszek egy ujjat!

(#44120) HF77


HF77
senior tag

üdv.
adva van egy használt cod mw2 game... ha már játszottak vele neten, akkor még más számára is alkalmas multizni? érdemes arra megvenni?
köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#44121) MasterMark válasza HF77 (#44120) üzenetére


MasterMark
titán

CoD-okhoz sose kellett online pass szerintem...

Switch Tax

(#44122) Nyugis


Nyugis
senior tag

szia!

pusztán érdeklödök, tudnátok nekem abba segiteni, hogy milyen winyot lehet hozzá/bele tenni az xbox 360-ba?
van neki belsö is meg külsö is igaz?
külsönek milyen tipusut lehet hozzá tenni? csak usb vagy mást is?

(#44123) HF77 válasza MasterMark (#44121) üzenetére


HF77
senior tag

tehát ha jól értem, akkor elméletileg lényegtelen hogy online használták e vagy sem..?! bármikor lehet vele multiplayerben játszani.
köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#44124) lorcsi válasza Nyugis (#44122) üzenetére


lorcsi
veterán

a külső lényegében bármilyen lehet..kb. mint egy pendrive úgy viselkedik
ház kábel..és mehet

a belsőt a hivatalos xbox boltban
vagy pedig: [link]

(#44125) Nyugis válasza lorcsi (#44124) üzenetére


Nyugis
senior tag

akkor külsönek olyan kell aminek a castlakozója USB vagy arra "forditható/átalakítható?

(#44126) lorcsi válasza Nyugis (#44125) üzenetére


lorcsi
veterán

itt egy cikk, jól szétkapták
az 'E' változat
ebből jól látszik

már ha neked is ez a változat van

(#44127) Nyugis válasza lorcsi (#44126) üzenetére


Nyugis
senior tag

nem tudok angolul.
szépen szét szedték, de ez nekem nem mond semmit. :B

(#44128) Zeki válasza Nyugis (#44125) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a lényeg, hogy USB-n keresztül rárdugható 1 terás vinyó is. De lehet nagyobb is.
Ám, van olyan játék, ami azért is csak a belső DD-re hajlandó települni.

[ Szerkesztve ]

(#44129) Nyugis válasza Zeki (#44128) üzenetére


Nyugis
senior tag

szuper! köszönöm szépen!!

[ Szerkesztve ]

(#44130) sugarforce


sugarforce
őstag

Sziasztok!

Valaki tapasztalt BlacOps2 -ben magas latencyt digis nettel? Nagyon bosszantó, bármikor játszom a BO2-vel, rohadt magas a pingem.

(#44131) Trak válasza HF77 (#44123) üzenetére


Trak
addikt

Igen, nyugodtan megveheted!

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#44132) Trak válasza sugarforce (#44130) üzenetére


Trak
addikt

Más játékban nem magas, csak a BO2-vel?

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#44133) sugarforce válasza Trak (#44132) üzenetére


sugarforce
őstag

Igazából mással nagyon nem játszom online, a titanfallnál pl nem jön elő észrevehetően.

(#44134) HKorn


HKorn
addikt

Milyen fps lövöldét tudnátok ajánlani, ami olyasmi mint a farcry 3-4, van benne lopakodás, sandbox jellegű pályák? Igazából nem kell
hogy fps legyen, szeretem a tps-eket is.

Gondolom Battlefield és Cod nem ez lesz, azok leginkább csak előremenős nem lopakodós lövölde.

Run&Ride

(#44135) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
Ha valaki összefutna egy karcmantes Dirt3-mal, írjon rám privátban. Köszönöm

(#44136) Piziii válasza HKorn (#44134) üzenetére


Piziii
tag

Splinter cell széria pl :D

(#44137) HKorn válasza Piziii (#44136) üzenetére


HKorn
addikt

Köszi, blacklistet ki is néztem, sztem ez kell nekem. :)

Run&Ride

(#44138) HKorn válasza HKorn (#44137) üzenetére


HKorn
addikt

Fura, hogy Live-on rákeresve, nincs mellette ár, vajon ezt sem lehet már megvenni? 2013-as játék, ilyen hamar kivonták?

Run&Ride

(#44139) Kvelstadt válasza HKorn (#44137) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akartam írni de sztem nem annyira sandox. Bár jó lopakodós meg tps az tuti.
Meg lehet benne split screen coop-ozni is amivel mi nagyon jól elvoltunk tesómmal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#44140) HKorn válasza Kvelstadt (#44139) üzenetére


HKorn
addikt

Néztem róla gameplayt, meggyőzött, kipróbálom, nem baj ha nem sandbox.

Run&Ride

(#44142) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

segítsetek kérlek. elkezdtem a gyerekeknek saját profilt létrehozni. microsoft oldalán szépen megcsináltam a családot, minden gyerek kapott saját account-ot, ami alapján aztán regisztráltam nekik xbox live-ot is. De. Amikor az Xboxon létrehoztam nekik a profilokat és a profilon belül belépnék a saját Live account-jukba - Sign In opció után kilép a profil választó oldalra. Ha visszamegyek, akkor csak mutatja, hogy Sign Up, Sign in, vagy folytatom Live nélkül. És ha a gyerekek profiljában rámegyek a beállításokra, a Profile, Account, Privacy menüpontok nem választhatóak. Mit állítottam vajon el? Az nem lehet még, hogy a fiókokat gyereknek ismeri fel, mert még nem kapcsoltam hozzá a Live-ot, így azok csak blankos fiókok... Előre is köszi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44143) Kvelstadt válasza l.skywalker (#44142) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha pc-n csinálsz egy acc-ot akkor a boxon már csak letölteni kell. Én anno így csináltam merg nekem is hamarabb volt acc-om mint box-om.
Acc -piracy-t persze higy nem engedi használni ha egy profil sincs bejelentkezve.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#44144) l.skywalker válasza Kvelstadt (#44143) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi, közben sikerült épp úgy, ahogy elmondtad. Most még az érdekelne, hogy vajon le lehet-e tiltani, hogy a gyerekek tudjanak játékot letörölni? Ill. ugye minden olyan játék megjelenik náluk is, ami nálam fent van - csak a korhatár besorolás miatt - nem tudják csak kóddal megnyitni ill. annak hiányában nem tudják elindítani. Na, de a minap a korhatáros beállítás ellenére sikerült letörölniük az Assassins Creed III-at: lehet olyan jogot nyirbálni, hogy nem tudjanak letölteni és meglévő játékokat letörölni?

Update: a vásárlás és letöltés engedélyezését oder tiltását megtaláltam. Na de mi van a már meglévő tartalom törlésével?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44145) Suineg


Suineg
senior tag

Tudnátok segíteni?
Adott egy saját profil - Live hozzáféréssel. A lányomnak van egy másik profilja, neki nincs live accountja.

Ha azonos játékkal játszom én, és lesz egy mentésem, akkor azzal a mentéssel tud ő is játszani ha szeretne?

Illetve lehet-e mindkettőnknek saját kimentett állása?

(#44146) r.levente75 válasza Suineg (#44145) üzenetére


r.levente75
addikt

Lehet mindkettőtöknek saját elmentett állása a saját profiljában. Ha te a saját profilodba belépve játszol és azt elmented, azzal ha másik néven bejelenkezik valaki nem tudja folytatni a te elmentett játékodat.

(#44147) szabacsik válasza Suineg (#44145) üzenetére


szabacsik
őstag

A mentés a profilhoz társul, nem lehet más profilnak használnia.

/\____/\

(#44148) r.levente75 válasza Suineg (#44145) üzenetére


r.levente75
addikt

Sajnos a profolin belüli mentést nem lehet átnevezni, ha át is másolod a másik profilba sajnos nem azon a néven van, így használhatatlan lesz ott.

(#44149) defymoto


defymoto
senior tag

Üdv!
Eléggé nyikorog az egyik joy része a controllernek és az A gomb is néha beragad.. Gondoltam felhívom őket. Elkérték az adatom, mondták hogy jön a futár majd a kontrollerért...stb Elkérték az összes adatom és mondták hogy ezekre lesz regisztrálva az Xbox. Ez mit jelent pontosan?
Köszi :R

(#44150) MasterMark válasza defymoto (#44149) üzenetére


MasterMark
titán

Azt hogy te tudod érvényesíteni a garanciát a myservice.xbox.com-on.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.