Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) Piziii válasza csenor (#43449) üzenetére


Piziii
tag

A másik kitolás pedig, hogy nekem a gyűjtői van meg és abban 1db autó letöltőkódja volt benne az előrendelőiből... tehát én megvettem 1290,-ért az egész csomagot amikor egy autó már megvolt belőle... :((( de mindegy, mert még mindig sok-sok óra játék van benne :D 400 aranynál tartok

UI.: már nem megy a forza horizon topikja, de valahogyan be kellene indítani vagy itt össze kéne gyűjteni azokat akik játszanak még vele mert multiban még a coop résznél vannak befejezetlen dolgok pl.: szabadbarangolásnál 8-an egyszerre kellene feladatot megoldani meg ilyenek... jah ész 1.200.000fe jár érte tehát nem lenne szar megcsinálni :DDD

(#43452) csenor válasza Piziii (#43451) üzenetére


csenor
senior tag

Most a Pr mutatványoknál szívok a Stunt- szarságokkal. :D

(#43453) Piziii válasza csenor (#43452) üzenetére


Piziii
tag

azzal én is szívtam egy jó hosszú időt, szerintem kéziváltóval könnyebb amúgy ;)

(#43454) NoMagix válasza Piziii (#43451) üzenetére


NoMagix
addikt

A múlthéten vettem meg letöltve (kemény 1800 pénz volt), még csak egy alkalommal játszottunk rajta a fiammal, de nagyon tetszik!

(#43455) Piziii válasza NoMagix (#43454) üzenetére


Piziii
tag

Nekem is meg kellett volna vennem, de gondoltam megvan úgy is, aztán másnap (kedden mikor új leárazások lettek) vettem észre hogy kezd a forza cd-m is tönkre menni mint amit feljebb említettem MEGOLVADT A PEREME A CD-NEK.... :O mondjuk műkködik még mindig úgyhogy nyúzom kb 180 óránál tartok ;] :DDD

(#43456) NoMagix válasza Piziii (#43455) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem az áruházi leárazásban vettem, Ebay-on vásároltam a letöltőkódot!

(#43457) Casoli válasza Piziii (#43455) üzenetére


Casoli
őstag

Szerintem az olyan volt gyárilag, csak most vetted észre.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#43458) Piziii válasza Casoli (#43457) üzenetére


Piziii
tag

Nem hinném... :N mert minden CD-m olyan sajnos

Ez a GTA IV-em az első játékom boxra 2011-ben vettem és ez futotta a legtöbbet és ez a legsérültebb is... és körbe az egész perem olyan majdnem mint a képen

[ Szerkesztve ]

(#43459) EczkE válasza Piziii (#43458) üzenetére


EczkE
addikt

En a dvd olvasora tippelnek, az "gyurte" meg egy kicsit.

Asszem mindenféleképpen!

(#43460) dilipok válasza Piziii (#43458) üzenetére


dilipok
veterán

miert csak gyari hibas lemezeket veszel? ;] :P

Eleg erdekes amugy. Ha az olvaso "gyuri" meg, azert kivancsi lennek a hogyanra :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43461) MasterMark válasza dilipok (#43460) üzenetére


MasterMark
titán

Ilyet szerintem nem tud az olvasó csinálni.

Mivel forog benne a lemez, nem nagyon tudom elképzelni, hogy csak egy bizonyos helyen rongálja meg a lemezt. Általában koncentrikus kör lesz az eredménye. Hacsak nem került bele valami, de akkor is esélyes hogy körben legyen nyoma, ne csak egy helyen.

Switch Tax

(#43462) Piziii válasza EczkE (#43459) üzenetére


Piziii
tag

Gyűrni biztos nem gyűrte, én inkább hőre gondolnék, de ezt már megbeszéltük múltkor MasterMarkkal. :(

dilipok: hihi ;]

(#43463) Ispy válasza jilian (#43445) üzenetére


Ispy
veterán

Én falra szerelhető tartót vettem, ebayen van vagy 1500 forint. [link]

Tegnap gyerekek kipróbálták a kinect partyt, ami ugye ingyen van, arról persze nem volt szó, hogy csak pár játék ingyenes benne, szóval még este meg kellett vennem az unlockot 2k-ért hozzá, de azt mondom megérte, ilyenkor télen túlmozgásos gyerekeknek pont jó kis program estére.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43464) StLui válasza Piziii (#43458) üzenetére


StLui
veterán

Ez nekem olyan mintha telepítve lennének a DVD-ről a játékok, persze be kell rakni azért játékkor a dvd-t is de csak ellenőriz, utána már nem pörgeti, és ahol megáll a dvd egyik oldalán túl sok hőt kap és megolvad kicsit, mondjuk hihetetlennek tűnik, de amúgy meg mi fene lenne más.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43465) Piziii válasza StLui (#43464) üzenetére


Piziii
tag

Így van én is erre gondoltam... :U viszont tényleg hihetettlen, hogy nálam jelentkezik előszőr, senki másnál ezelőtt... :(

(#43466) MasterMark válasza StLui (#43464) üzenetére


MasterMark
titán

A polikarbonát olvadáspontja 300 celsius fok. :U

Switch Tax

(#43467) Piziii válasza MasterMark (#43466) üzenetére


Piziii
tag

Érdekes... :F noh mindegy hagyjuk inkább ;)

(#43468) Piziii válasza MasterMark (#43466) üzenetére


Piziii
tag

Amúgy nem maga a lemez ami megolvadt hanem olyan mintha a lemez peremén valami más anyag lenne (talán ragasztás, de nem akarok hülyeséget mondani...)

(#43469) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!Úgy néz ki este gazdára talál a boxom!Az a kérdésem hogy ha megcsinálom a licence transzfert a boxomon egy másik accounra,akor az enyémet törölhetem?megmaradnak a játékok?
Ill.tudnátok segíteni pontosan hogyan kell megcsinálni a transzfert(vkinek személyes tapasztalat)?most melóban vagyok,sajnos minden videómegosztó le van tiltva,így nem tudok ráguglizni,leírást pedig nem találtam olyat,ami segítene!
Köszönöm!

(#43470) MasterMark válasza Medocsabi (#43469) üzenetére


MasterMark
titán

Valamit félre értesz a licensz transferral kapcsolatban.

Switch Tax

(#43471) Medocsabi válasza MasterMark (#43470) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az meglehet. :)
a saját boxomon van 4 profil. gold csak az enyémhez van.az összes játék az én accountommal lett letöltve,én viszont megtartanám a sajátomat(xbox one-ra vinném tovább).ha letörlöm a saját profilomat akkor a játékokkal attól még el lehet érni a boxon lévő tobbi profillal?
mert ha igen lesz@rom,és nem szenvedek csak delete oszt csókolom! :)
Arra tippeltem nem lehet,ezért gondoltam a transzfert.rossz úton járok?:)

(#43472) MasterMark válasza Medocsabi (#43471) üzenetére


MasterMark
titán

Hát mivel gondolom másik géped nem volt, ezért alapból azon a gépben vannak a licencek.

Ha letörlöd a profilod akkor nem tudom mi van.

Switch Tax

(#43473) vodi


vodi
csendes tag

Sziasztok !

Van nekünk egy teljesen gyári mahináció mentes xbox 360 masinánk. Már többször is vettem használt jogtiszta játékokat itt-ott, nem volt velük semmi gond.
Most olyan problémám van hogy nem tudom eldönteni hogy megvehetem-e a Diablo 3-at xbox360-ra használtan, vagy ahhoz tartozik valamilyen online acc ami miatt mi már nem tudjuk használni? Nincs tapasztalatom ebben a témában, eddig nem volt Blizzardos konzolos játékunk.

köszi és szép napot

vodi

(#43474) StLui válasza MasterMark (#43466) üzenetére


StLui
veterán

Akkor ötletem sincs, gondolom ennyire meleg a gépen belül kizárt (90-100-on mennek processzorok ha muszáj talán) De ez nem ütközéses, súrlódásos sérülés, hanem olvadásnak néz ki.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43475) StLui válasza Medocsabi (#43471) üzenetére


StLui
veterán

Csak a te profilodat töröld, én is így adtam el a gépet, sőt végül a másik profilt, a fiamét is, töröltük. Az új tulaj pedig csinált magának újat, de a játékokkal tud játszani. Ha letörölné őket akkor viszont nem tudná újra letölteni. Amit lehetett az online megvett 360-as játékokból azokat azóta telepítettem One-ra is, és így sincs gond

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43476) szabacsik válasza vodi (#43473) üzenetére


szabacsik
őstag

Megveheted használtan. Max a hozzá tartozó DLC kódok nem fognak élni. Szerintem már nincs semmihez külön online kód. Amikhez volt azok ingyenesek lettek. Ha nem így van javítsatok ki.

/\____/\

(#43477) Medocsabi válasza StLui (#43475) üzenetére


Medocsabi
addikt

ÚÚÚ királyság köszönöm! :R
Tehát a saját profilomat törölhetem,a játékok a hdd-n maradnak,mert alapból arra lettek letöltve jól értem?Akkor semmi licence transzferre nincs szükség a másik 3 profillal lehet játszani.Ennek örülök.(azokat amúgy is azér hoztam létre hogy a gears of war-ban lehessen tesómékkal hentelni,meg némi fifát toltunk velük.)

(#43478) StLui válasza Medocsabi (#43477) üzenetére


StLui
veterán

Ahogy mondod, sőt ha az új tulaj felteszi a saját profilját azzal is fog tudni játszani, és törölheti a többit

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43479) Medocsabi válasza StLui (#43478) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ez nagy segítség thx! :)
csak tegnap tettem fel hirdetni,és már jönnének is érte a világ végéről,csak 8 ig dolgozom,és kb 10 percem lesz mielőtt a vevő jön.azon aggódtam hogyan lesz időm ezt megoldani,de így kb 15 másodperc lesz! :)

(#43480) parandroid válasza vodi (#43473) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugodtan veheted. Battle.net accountra lesz még szükséged mellette, de az függetlenül is létrehozható, vagy össze is kapcsolhatod a meglévő bnet accountoddal, ha van már.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43481) r.levente75


r.levente75
addikt

Tisztelt fórumozók!

Van egy xbox 360- as gépem. Két vinyó van rajta. Az egyik vinyón van X nevű profil egy játékkal és az ott elmentett pályákkal.
A másik vinyón van Y nevű profil feltelepítve ugyanaz a játék. Y névvel bejelentkezve tudok e játszani az X profilban elmentett pályákon?
Át lehet e másolni X-ből, Y-ba az elmentett pályákat, akkor, ha a két profilnak más a neve?

(#43482) szabacsik válasza r.levente75 (#43481) üzenetére


szabacsik
őstag

tudtommal nem.

/\____/\

(#43483) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Van rá megoldás, hogy box-ról a géppel játszó gyerekek ne tudjanak vásárolni? Tegnap az egyik inas használta a gépet és "véletlenül" érkezett egy vásárlás visszaigazolás. Szóval valamit lépni kell...fene a szájukat :DDD

read-only mode on the forum

(#43484) Janusz001 válasza AtHoS (#43483) üzenetére


Janusz001
őstag

Nekem a kártyához be van állítva 3d biztonsági kód netes vásárlásokhoz.

(#43485) AtHoS válasza Janusz001 (#43484) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt melyik bank tudja? MS fiókban nincs lehetőség biztonsági kód kérésre vásárlás véglegesítése előtt?

read-only mode on the forum

(#43486) szabacsik válasza AtHoS (#43485) üzenetére


szabacsik
őstag

k&h tudja.
Amúgy a gyerekzár nem alkalmas erre is?

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#43487) MasterMark válasza AtHoS (#43485) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem erre jó az a kontrolleren kombinációs akármi beállítása.

Switch Tax

(#43488) StLui válasza MasterMark (#43487) üzenetére


StLui
veterán

Én azt csak One-on találtam, meg de ott erre használom. 360-on nem tudtam, hogy van ilyen.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43489) AtHoS válasza StLui (#43488) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egyelőre le lett szedve a bankkártya, de majd, ha gépközelben leszek ránézek hátha van egyszerűbb megoldás. Amúgy Kinect Sport második lemezével nyomult az inas és megvett egy kosárlabda kiegészítőt [link], lényegében véletlenül

read-only mode on the forum

(#43490) Zeki válasza AtHoS (#43489) üzenetére


Zeki
nagyúr

Király a munkahely. Felvétel van? :)

(#43491) AtHoS válasza Zeki (#43490) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mármint az xbox gép közelében leszek :DDD

read-only mode on the forum

(#43492) Zeki válasza AtHoS (#43491) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én arra értettem, hogy az inasok jáccanak. :)

(#43493) AtHoS válasza Zeki (#43492) üzenetére


AtHoS
nagyúr

:DDD Azt hittem nem értem mire írtad és tényleg így volt :B

read-only mode on the forum

(#43494) majnz válasza AtHoS (#43489) üzenetére


majnz
tag

Hozz létre egy új profilt és azon vásárolj, a profil meg jelszóval védhető, azon a gépen minden profil tud majd játszani a megvásárolt játékkal

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#43495) AtHoS válasza majnz (#43494) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Áhá...ez ígéretesen hangzik :R köszi

read-only mode on the forum

(#43496) MasterMark válasza AtHoS (#43495) üzenetére


MasterMark
titán

Ennek semmi értelme miért nem jó a kód? :F

Switch Tax

(#43497) AtHoS válasza MasterMark (#43496) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem írtam, hogy nem jó a kód, de egyelőre jöhet minden megoldás, majd elválik mi lesz a befutó. :R

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#43498) StLui válasza majnz (#43494) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem a profilodnak ennél több jelentősége van, mint hogy mindegy csak vegyem meg eggyel és kész. De lehet rosszul gondolom.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43499) majnz válasza StLui (#43498) üzenetére


majnz
tag

A g pontokat így is úgyis gyűjthetik saját profil alatt, annyi hogy a felnőtté lesz a kontroll. nem gondolom hogy bárkinek is hátránya származik ebből, később egy másik gépre is átlehet majd vinni a licenst, és ott is működni fognak a játékok.

[ Szerkesztve ]

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#43500) parandroid válasza AtHoS (#43497) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én a saját profilomon vásárolok, azon van a gold is, a gyerekeknek meg szintén saját profilja van kártyaadatok nélkül. Átváltani át tudnának az enyémre, nincs lejelszavazva, de miért tennék?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.