Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) masterful87 válasza Janusz001 (#43050) üzenetére


masterful87
senior tag

Írd át a címsorban az en-US részt hu-hu szövegre, és máris a magyar marketet hozza be, forintos árakkal. Hogy mi szerint számítják át a dollárt, azt ne kérdezd, örülj ha kevesebb forintban! :D (én úgy néztem minden olcsóbb, legrosszabb esetben ugyanannyi forintban is, mint dollár*300)
Amúgy ha a dolláros oldalon rámész a megvételre, akkor nekem már forintban írja ki az összeget, ugyanazokat, amit fentebb mutattam.
Vagy irány a magyar market, aztán ott keress rá a kiszemelt játékokra, akkor rögtön forintban írja ki.

A Fable III-t most vettem meg Golddal 745Ft-ért a marketen!

(#43052) Janusz001 válasza masterful87 (#43051) üzenetére


Janusz001
őstag

Huh, köszi a gyors választ, így már mindjárt kedvezőbb a leányzó fekvése, így már nekem is stimmel a Fable ára, igaz nekem nem goldos árat ír, mondjuk jó lenne most 1 havit venni, mert ünnepek alatt lenne időm játszani.
Hol lehet most legolcsóbban hozzájutni?

[ Szerkesztve ]

(#43053) szabacsik válasza Janusz001 (#43052) üzenetére


szabacsik
őstag

G2a, cdkeys

/\____/\

(#43054) Janusz001


Janusz001
őstag

Live -ról mindig ilyen lassan jönnek le a játékok? Eddig csak lemezes játékaim voltak, de most megvettem a Fable 3 -at (durván 6gb), lassan 3 órája tölti, de még mindig 70% -on van. 120/10 -es net, a box wifi n csatlakozik a gigabites routerhez, az adott helyiségben wifin olyan 30-35mbit megvan. Vagy ne is várjak többet?

(#43055) szabacsik válasza Janusz001 (#43054) üzenetére


szabacsik
őstag

Ez sajnos ilyen. Nálam is lassan jön

/\____/\

(#43056) Janusz001


Janusz001
őstag

Csak sajnos még játszani sem tudok közben, mert mindig leállítja a letöltést, azt hiszem akkor marad az éjszakai letöltés ilyenkor.
Amúgy mindig vannak ilyen jó akciók vagy ez most csak a karácsony miatt van így?

(#43057) nebulo


nebulo
tag

Sziasztok,

lehet, hogy atom rossz helyen kérdezek, de nem tudja valaki, hogy a Magyarországon kapható lemezes Dishonored GOTY kiadásában lehet angol választani vagy csak magyar nyelven jászható? Elég jó vagyok angolból és nekem kicsit rontja az összképet a magyar felirat. Mertem remélni, hogy a GOTY kiadásban választhatok angol nyelvet is, de nem találom sehol - lehet rossz helyen nézem -, azon töröm a fejem, hogy megveszem Marketplace-n angolul és a lemezest meg eladom.

Van tippetek? Köszi? :)

(#43058) lorcsi


lorcsi
veterán

a játék vásárlást hol a legegyszerűbb beállítani ?

ha lehet pc-n csinálnék mindent (kártya beállítás, fizetést)
és a boxon már csak a letöltést lenne jó beállítani

szabonagyur:
ok, de hol adom hozzá a bankkrátyám ?

[ Szerkesztve ]

(#43059) szabonagyur válasza lorcsi (#43058) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egyértelműen PC-n. MS fiókba belépsz, xbox oldalon market és veszed ami kell :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#43060) lorcsi válasza lorcsi (#43058) üzenetére


lorcsi
veterán

hibába ütköztem:
beváltottam egy 1 hónapos gold kupont, de akciós árat sehol nem látok :F

(#43061) szabacsik


szabacsik
őstag

Itt vannak az akciók meg hogy mi meddig tart

lorcsi: lehet kell egy ki/be jelentkezés. Utána a goldos árakat kell lásd annál ami akciós

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#43062) Zeki válasza lorcsi (#43060) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lépj ki. Majd kicsit később be.

(#43063) lorcsi


lorcsi
veterán

na fasza..maestro kártyával még mindig nem lehet fizetni ?
:W

így még ingyenes játékhoz sem tudok hozzájutni.. :Y

[ Szerkesztve ]

(#43064) Zeki válasza lorcsi (#43063) üzenetére


Zeki
nagyúr

A maestro alig jó valamire ( itthon csak rendesen boltban fogadják el). Netes vásárlásra meg pláne nem (talán sehol sem). Mastercard /Visa már okés.

[ Szerkesztve ]

(#43065) szilchi válasza Zeki (#43064) üzenetére


szilchi
őstag

Paypal már megy Maestroval is.Én pl. a PS Vita konzolra így veszem meg a játékokat.Maestro kártyával,Paypal-on keresztül.De amúgy van Visa is,mert az az elfogadottabb,az tény.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#43066) BaLee_ válasza szabacsik (#43061) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Érdemes figyelni az oldalt, mert dec. 29-én kezdődik az újabb heti akció, és a napi akciókat is érdemes követni.

A múltkor kipróbáltuk lányommal az A World of Keflings játék demóját. Kicsit ügyetlenkedtünk vele eleinte, de megtetszett Neki, most már egyedül nyomja. Ez is benne van a heti akcióban, goddal féláron adják, gyorsan meg is vettem. :)

(#43067) lorcsi válasza lorcsi (#43063) üzenetére


lorcsi
veterán

Kedvezmenyes vasarlason kivul lehet még valamennyien ertelmes dologra hasznalni a goldot?

A maestro miatt ebből teljesen kigolyozva érzem magam:'(

(#43068) Ispy válasza lorcsi (#43067) üzenetére


Ispy
veterán

Ha neten akarsz vásárolni érdemes beszerezni egy Visat, később is szükséged lehet rá és nem kerül semmibe se.

A golddal tudsz online játszani más pajtásokkal is.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43069) f4lcon


f4lcon
őstag

sziasztok,

ellenőrizhető valahogy a beütött Xbox Live kód (prepaid kártya esetén)?
próbáltam kutakodni az xbox menüjében, de nem találtam meg....
anno vettem kettő éveset (ezek nem járnak le, igaz?) és csak az egyiket használtam fel. a probléma az, hogy nem tudom melyik volt az az egy... :(

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#43070) zsolti72837 válasza f4lcon (#43069) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Pontosan mit vettél? GOLD?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#43071) f4lcon válasza zsolti72837 (#43070) üzenetére


f4lcon
őstag

igen, 12 havi GOLD-ot, kettőt
most a másikat ajándékba adnám valakinek, csak nem tudom a kettő közül melyiket használtam fel

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#43072) zsolti72837 válasza f4lcon (#43071) üzenetére


zsolti72837
őstag

xbox.com-on ( Ne gépen) beíród a kódot és ott kiírja, hogy felhasználták-e már a kódot vagy azt, hogy előre fizetett 12 hó GOLD (NE MENJ RÁ A MEGERŐSÍTÉSRE!)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#43073) f4lcon válasza zsolti72837 (#43072) üzenetére


f4lcon
őstag

ha nem megyek rá a megerősítésre, akkor semmit nem ír ki.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#43074) oriic válasza f4lcon (#43071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért nem adod oda mindkét kódot, ha az egyik úgyis fel van használva? :D

Amúgy nem lehet kideríteni, melyik kód érvényes, nincs ilyen lehetőség.

Live-Die-Respawn

(#43075) f4lcon válasza f4lcon (#43073) üzenetére


f4lcon
őstag

konzolon meg tudtam csinálni, amit már felhasználtam arra kiírja, hogy ez már használt, a másiknál engedne továbblépni

(#43074) orichalcos én is gondoltam rá, de az milyen már, hogy úgy adod ajándékba, hogy itt van kettő, de csak az egyik jó? :DDD

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#43076) g@bo


g@bo
nagyúr

üdv

urak, men már tönkre valakinek kinect? mire kell figyelni a használatánál? :R

(#43077) Janusz001


Janusz001
őstag

Tudtok ajánlani valami mario vagy sonic szerű játékot? Asszony akarna bohóckodni vele, bár nem tudom, jó dolog e oda engedni a gép elé :)

(#43078) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ma akcióban a Terraria van, főoldalon kirakva 696 Ft, fizetésnél azonban 497 Ft volt csak :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#43079) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Sziasztok!
Kérdezném, hogy UFC3 demót hogy tudok letölteni? Keresem a demók között, de sehol nem találom. :F

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#43080) Piziii


Piziii
tag

Boldog karácsonyt fórumtársak! :)

(#43081) RZozo válasza szabonagyur (#43078) üzenetére


RZozo
aktív tag

Persze, mert Gold előfizetéssel olcsóbb picivel. :)

(#43082) Kvelstadt válasza szabonagyur (#43078) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Régebben meg free volt gold-al. Nekem csak azért van meg, mert amúgy nem is tudtam mi az.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#43083) zsolti72837 válasza szabonagyur (#43078) üzenetére


zsolti72837
őstag

GOLD-al ingyenes volt. ;)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#43084) EczkE válasza szabonagyur (#43078) üzenetére


EczkE
addikt

Volt ingyen golddal, kiprobaltam, de nekem nagyon nehezkes volt kontrollerrel jatszani, hamar abba is hagytam.

Asszem mindenféleképpen!

(#43085) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

1 éve vásároltam a gyerekeknek éves Gold-ot. Nem volt sikere, valahogy az xbox is érdektelenségbe fulladt PC-zés miatt.
Most kaptam egy levelet, hogy a lejárat után mindig autómatikusan levonják rá a 2e Ft-ot, hogy ne maradjak Gold nélkül.
Akárhogy is kutatom az MS fiókomat, nem tudom lemondani. Még az élő Gold előfuzetésem se látszik benne.
Járt már így valaki? Tudnátok segíteni ebben?
Előre is köszi!

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#43086) oriic válasza Palika71 (#43085) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt kiírja az előfizetést?
Meg ugyanitt a meghosszabbítást le is tudod mondani.

Live-Die-Respawn

(#43087) MasterMark válasza Palika71 (#43085) üzenetére


MasterMark
titán

Annyira azért nem bonyolult. Ha már lejárt és megterhelték a kártyád akkor már nem tudsz mit csinálni. Előtte pedig ki kell kapcsolni az automatikus megújítást.

Ha nem találod, akkor hívd fel a supportot...

Switch Tax

(#43088) szabonagyur válasza Palika71 (#43085) üzenetére


szabonagyur
félisten

Belépsz az xbox.com-on a fiókkal, jobb felső részen rákatt a nevedre majd ott előfizetések menüpont. Innentől szerintem egyértelmű.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#43089) masterful87 válasza Palika71 (#43085) üzenetére


masterful87
senior tag

[link]

Itt Xbox Live, érvényesség, ott egy dátum, és ha alatta a megújítás szerepel, akkor nem fog automatikusan meghosszabbodni, ha meg a lemondás, akkor automatán levon, az adott dátumkor.

(#43090) masterful87 válasza FerNandor (#43033) üzenetére


masterful87
senior tag

Megoldódott azóta a dolog?
Csak mert külső winyóról több játék is szaggat nekem, elsősorrban split screen-nél, és gondoltam 50Hz-en is kipróbálnám hátha, de ugyanúgy jártam, mint Te.
Mondjuk a menün alapból nem látok szaggatást, semmi ilyesmi, és különbséget se látok azalatt az idő alatt, amikor 50Hz-re átkapcsol, de utána hiába nyomom, hogy hagyja meg a beállításokat, visszaáll 60Hz-re. :(

De a gondommal kapcsolatban kérdem, hogy a külső winyó lehet a baj? Ez egy ezer éves, 300GB-os USB2-es, SATA2-es, külön tápos 3,5-ös winyó.
A MotoGP13 osztott képernyőnél az egyenesben is láthatóan szaggat, meg ha nyomok egy hátra nézetet, akkor még a hang is elnyúlik.
Talán még a GTA4-nél láttam, hogy mintha szaggatna, a legelején, semmi akció nem volt, aztán kikapcsoltam, nem is játszottam vele azóta.
Most meg a Dirt Showdown osztott képernyőnél vettem észre, hogy nem túl sima a mozgás.

(#43091) FerNandor válasza masterful87 (#43090) üzenetére


FerNandor
őstag

Nem oldódott még meg :( várom a segítséget még. Nekem csak néha vágódik a kép, nem tudom mi arra a szakszó, de engem igazából csak a vibrálás zavar, ami a 60Hz-től van. Jó lenne átrakni 50Hz-re.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#43092) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A Rock Band-es dobhoz az igazi dobverő is megfelelő?

(#43093) Palika71


Palika71
őstag

Köszönöm a segítőkészségeteket!
Az a baj, hogy sehol nem látszik az, hogy lenne nekem előfizetésem. Megnéztem az általatok mutatott linkeket, de nem látom sehol a lehetőséget.
A kimentett képeken látszania kellene?

A pénzt még nem emelte le, csak figyelmeztetett, hogy egy hónap múlva lejár az egy év, és akkor le fogja.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#43094) MasterMark válasza Palika71 (#43093) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor nem azzal léptél be, amivel boxon vagy.

Switch Tax

(#43095) Palika71 válasza MasterMark (#43094) üzenetére


Palika71
őstag

Ugyan az az e-mail cím tartozhat több fiókhoz?
Valami nekem is gyanús, mert idén 1x-2x vásároltunk Fifa pontokat, de a számlázásnál azt írja, hogy idén nem volt vásárlásom. :F

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#43096) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

A karácsonyi ajándék konzolt megkapták az inasok, de ugye még be sem ért a fa alá, máris ki lett bontva.
Kreáltunk szgépen egy MS fiókot és aktiváltuk az xbox részt.

A konzolhoz volt pár ajándék játék, melynek a kódjait gépen aktiváltuk a kód beváltása részen.

Nos mindössze annyi a probléma, hogy nem mutatja az Xbox profil Játékaim részen egyik beváltott kódhoz tartozó játékot sem és magán a box-on sem (létrehoztam ott egy új profilt, ahol megadtam a szgépen kreált mail és jelszó párost)

Na meg aktiváltuk az ajándék 1 hónapos gold tagságot is, de ajándék játéknak se híre se hamva :(

Mit rontunk el? A boxot közben újra is indítottuk, de a játékokat nem mutatja így sem

read-only mode on the forum

(#43097) MasterMark válasza AtHoS (#43096) üzenetére


MasterMark
titán

Ha PC-n csináltál profilt, akkor box-on a Download Profile-ra kell menni.

Gold-hoz tartozó játékot kézzel neked kell letölteni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#43098) Palika71 válasza MasterMark (#43094) üzenetére


Palika71
őstag

És tényleg rossz fiókban voltam! :B
Köszönöm a segítséget, így már megoldódott!
:R

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#43099) AtHoS válasza MasterMark (#43097) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Asszem én nem értek xbox-hoz :DDD

Bementem Settings Account részre és a Download History-nál tudtam odarakni letöltésre a beütött kódokhoz tartozó játékokat. Nekem valahogy egyértelműnek tűnt, hogy meg kellene jelenniük a MyGames részen, de ugye nem így van.

A Gold-os játékokat ki kell vadászni browse games részen és úgy leszedni?

read-only mode on the forum

(#43100) szabonagyur válasza AtHoS (#43099) üzenetére


szabonagyur
félisten

A játékokat legegyszerűbben gépen tudod, belépsz xbox oldalra, majd a játékok, játékok gold-dal részt nézd meg.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.