Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43901) sugarforce válasza masterful87 (#43899) üzenetére


sugarforce
őstag

Köszi szépen, a le/ feltöltés nálam 100/100-as nettel is ilyen 15/30 szokott lenni KÁBELEN!! :D Mindeközben a szerver, amivel töltök meg lát olyan 90/90-et
Ez a része nem meglepő, de akkor a latency nem csak nálam magas. Na mindegy köszi.

(#43902) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Elég vicces "akciós" árak futnak most az EMAG-on.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43903) Ispy válasza l.skywalker (#43902) üzenetére


Ispy
veterán

A lemezes verziók mindig is drágábbak voltak (persze azért ms-nek sikerült egy-két játékot a storeban drágábban adnia).

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43904) r.levente75 válasza l.skywalker (#43902) üzenetére


r.levente75
addikt

Az emag tényleg "vicc".

(#43905) Crowent válasza l.skywalker (#43900) üzenetére


Crowent
tag

1500 ft nem 2000... es igen most az osszes dlc ingyenes a season passal egyetembe! ennyi penzert ez FULLLLL ingyen! Aki teheti mozduljon ra nagyon jo akcio...

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43906) NoMagix


NoMagix
addikt

1,5 - 2 óra Forza 4 kétszemélyes játék közben 2 alkalommal is lekapcsolt és újraindult a box! :F
Kezdjek aggódni? :U
Ilyen még nem volt!

(#43907) masterful87


masterful87
senior tag

Nos, a legenda IGAZ!
Miszerint vannak játékok, amik megkövetelik a belső HDD-t!

Szóval amúgy is tervbe volt egy belső HDD (mert a 300-as külső megtelt), de a Titanfall végleg eldöntötte a dolgot!

Vicces, hogy az MS-nél kitalálták, hogy vegyük ki a HDD-t, nem kell az oda, elég lesz 4GB flash tároló a mentéseknek. Erre a játékfejlesztők máshogy gondolták, mert ők nem hagyják, hogy mindenféle külső meghajtó lerontsa az általuk megálmodott játékélményt.

Legalább korrektek, mert ahol a marketes leírásban szerepel a "Hard drive required", akkor az úgy is van. Ilyen játék pl. a Destiny, a METAL GEAR SOLID V és a COD: Advanced Warfare is.

(#43908) l.skywalker válasza masterful87 (#43907) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És neked is ez történt?

A leírásban csak ez szerepel:
MEGJEGYZÉS: Javasoljuk a játék telepítését az Xbox 360 merevlemezre a jobb grafikai- és hangminőség érdekében.

Ez nekem opcionálisan hangzik. Na, de ki is próbálom, habár a kölkök épp rúgkapálnak a Kinect Partyval.

@EA HELP:

https://help.ea.com/en/article/titanfall-xbox-installation-information/

Kezdek szomorú lenni... ebben a hónapban Kinectet vettem, egy MS HDD már nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43909) MasterMark válasza masterful87 (#43907) üzenetére


MasterMark
titán

Ez még újdonság bárkinek is? :F

Mindig elmondjuk, hogy HDD-vel javasolt gépet venni, ha valaki komolyan játszani akar.

Switch Tax

(#43910) l.skywalker válasza MasterMark (#43909) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Annak, aki mondjuk másfél hete vette a gépet és eddig minden játék elfutott külső vinyón igen, ez újdonság!
Sőt, egyszer valamikor nektek is újdonság volt :)

De ezért jó a fórum, mert így hamarabb kiderülnek a dolgok, mint hogy pénzt költenénk rá, még ha az ember rosszul is érzi magát azért, mert van amit nem tud.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43911) masterful87 válasza MasterMark (#43909) üzenetére


masterful87
senior tag

Amikor a fórumon kábé 2 hónapja szóba került a Destiny, akkor nem láttam, hogy többen is egyértelműen kijelentették volna, hogy igenis van olyan, hogy kell a belső HDD. (tudom, pont te írtál utána, de ez nekem kevés volt)
Tisztán rémlik, hogy ahányszor szóba került, hogy kell-e a belső HDD, akkor csak talán volt a válasz, hogy vannak játékok, amik talán megkövetelik, pl. a Destiny, de ez nem 100%.

Szóval magam is kételkedtem, tavaly november vége óta folyamatosan követem a fórumot, de nekem nem jött át, hogy márpedig van, hogy kell a belső HDD. (és hogy mik is pontosan azok a játékok)
Most viszont, hogy a saját bőrömön tapasztaltam, na most már ha kérdezik, én leszek az első, aki ezt biztosra elmondja, megosztja a leendő vásárlóval! :DDD

(#43912) l.skywalker válasza masterful87 (#43911) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mekkora a Titanfall HDD igénye, ami miatt belsőt kell venni? Mert ha elég egy 20-30 gigás, akkor lehet, hogy veszek "csak" egy ekkorát...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43913) masterful87 válasza l.skywalker (#43912) üzenetére


masterful87
senior tag

A Te linkeden az szerepel, hogy 1,2GB kell neki.
One alatt meg 20GB.

(#43914) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ach so, hogy csak annyi... Na, meg is vettem, majd amikor lesz benne HDD akkor ki is próbáljuk.

Game gyűjtögető mód: ON
Pénztárca ürítés: FOLYAMATBAN

:S

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43915) Ispy válasza l.skywalker (#43914) üzenetére


Ispy
veterán

Én is most behúztam a Crysis 1-2-t, fogalmam sincs róla milyen játék, de 8xx forintért mindegy is, egyszer csak jó lesz valamire 😁

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43916) festő123


festő123
újonc

Sziasztok! Érdeklődnék hogy xbox 360 játékokat lehet e OneDrive-ra menteni? :) köszi

(#43917) Zeki válasza festő123 (#43916) üzenetére


Zeki
nagyúr

nem. Csak a mentéseket.

(#43918) sugarforce válasza festő123 (#43916) üzenetére


sugarforce
őstag

nem lehet

(#43919) MasterMark válasza festő123 (#43916) üzenetére


MasterMark
titán

???

Switch Tax

(#43920) Blyan


Blyan
félisten

Srácok, lehet volt róla szó, de ma hidegzuhanyként ért, a livekodok.com oldal elhagyatottá vált...

Mi történt iceakossal? :F

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43921) Debilon válasza Blyan (#43920) üzenetére


Debilon
addikt

én is most látom, lassan lejár a goldom kéne újítani

cvan most valami olcsó/megbízható hely? (nem pont ebben a sorrendben?)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#43922) Crowent válasza Blyan (#43920) üzenetére


Crowent
tag

en kerdeztem azt mondta at alakitas miatt kicsit bezar a bazar! amugy a titanfall kicsit tobb mint 1.2 gb... majdnem 10 gb...

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43923) Casoli válasza Crowent (#43922) üzenetére


Casoli
őstag

Iceakos drága volt. Ezért zárt be. Nem sokan vásároltak már tőle szerintem.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#43924) Zeki válasza Debilon (#43921) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#43925) Blyan válasza Casoli (#43923) üzenetére


Blyan
félisten

Hogy hogy drága volt, hol olcsó(bb)?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43926) raziel01 válasza Blyan (#43925) üzenetére


raziel01
veterán

Cdkeys-en fel éve 8600 volt a 12 honapos.
Szal ja, draga volt Iceakos.

(#43927) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
Tud e valaki segíteni, hogy a fifa 13 angol nyelvű változatára, lehet e letölteni magyar kommentárt?

(#43928) Blyan válasza raziel01 (#43926) üzenetére


Blyan
félisten

Fél éve... azzal kitörölhetem, ha most annyiba kerül, mint amennyiért iceakos is adta... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43929) Casoli válasza Blyan (#43928) üzenetére


Casoli
őstag

Kicsit gondolkozz. Ha iceakos még foglalkozna kódokkal, akkor nála is több lenne, mint amennyiért fél éve adta. Ő is úgy dolgozott, mint a legtöbb ebayről rendelő fusizó. Ő is megvette az olcsóbb helyekről, majd rárakta a hasznát. Csak manapság már bárki tud külföldről bármit rendelni. Régebben kellett speciális bankkártya is hozzá. Manapság meg már mindenkinek alkalmas bankkártyája van. Úgyhogy redőny le nála.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#43930) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én G2A-n találtam ezeket:

Xbox Live Gold 12 hónap - 12.000 HUF

Xbox Love Gold 13 hónap - 12.000+valamennyi

Xbox Live Gold 14 hónap - 15.000

Elméletben ezek jók itthonra, ugye? Lévén EU...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43931) Casoli válasza l.skywalker (#43930) üzenetére


Casoli
őstag

Ugyanott 10.300ért is kapható.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#43932) KBear válasza r.levente75 (#43927) üzenetére


KBear
tag

Szia,
ha nincs rajta a lemezen, akkor sajnos nem lehet.
Én magam sosem próbálkoztam hosszasan a magyar kommentárral, mert egy darabig mókás ugyan, de hamar repetitívvé válik, az angol sokkal változatosabb és jobban is illeszkedik a "pályán" történtekhez.

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43933) r.levente75 válasza KBear (#43932) üzenetére


r.levente75
addikt

Szia, Köszi szerintem ia jobb az angol, a fiam kedvéért lett volna jó a magyar.

(#43934) Ispy válasza KBear (#43932) üzenetére


Ispy
veterán

Hát az angol konkrétan unalmas, az sem tűnne fel, ha nem lenne, nekem a magyar sokkal jobban tetszik.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43935) l.skywalker válasza Casoli (#43931) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, néztem lent az ajánlatokat, de csak kb. írtam át. Összességében (látva amit a hivatalos oldal, amit a magyar áruházak és a fórumos dílerek adnak) egész jónak tűnik pl. a 12+2 hónapos ajánlat, nem?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43936) KBear válasza Ispy (#43934) üzenetére


KBear
tag

Ízlések és pofonok, ezen nem veszünk össze! :)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43937) Ispy válasza KBear (#43936) üzenetére


Ispy
veterán

De, vesszünk össze ;]

Na jó, tényleg nem, nem is azért mondtam, én is jobban örülnék neki, ha az angol jobban tetszene, mert akkor nem kéne lemezen megtartanom ezt a játékot, hanem a store-ból le tudnám kapni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43938) KBear válasza Ispy (#43937) üzenetére


KBear
tag

Ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá :D

Én személy szerint kedvelem a két magyar kommentátort, ennek megfelelően a játékban is buli volt őket hallgatni egy ideig, de amikor ugyanaz a poén hangzott el századjára is, akkor úgy éreztem váltanom kell. Anno nagyon sokat játszottam még PC-n a 98-as fifával, ott belém ragadt az angol kommentár és mikor áttettem konzolon is az angolra, akkor olyan volt, mintha hazaértem volna. Mit tesz a nosztalgia :)
Az újabb fifákban pedig már nincs is magyar nyelv, ha jól tudom...

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43939) Osiris válasza l.skywalker (#43930) üzenetére


Osiris
őstag

Ezek nem jók magyarországi accounthoz. Amikor veszed ki is fogja írni, mivel szerintem már páran balhéztunk a g2a ügyfélszolgálattal emiatt. A magyar ms ügyfélszolgálat ha nagyon szépen kéred, talán még kicseréli ingyen a kódot egy hu verzióra, de ezt nem lehet előre tudni, mivel ez nem kötelességük.

[ Szerkesztve ]

(#43940) dilipok válasza Osiris (#43939) üzenetére


dilipok
veterán

de jok, az eves gold gond nelkul hasznalhato a magyar accounton.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43941) Csapoati válasza Osiris (#43939) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Decemberben vettem a Kinguinon 20 euróért 6+1 hónapos kódot, simán megette a Live.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43942) HKorn válasza NoMagix (#43906) üzenetére


HKorn
addikt

Nálam is tegnap, de aztán kiderült, hogy csak egy pillanatnyi áramszünet volt :D

Run&Ride

(#43943) negyven2 válasza Osiris (#43939) üzenetére


negyven2
veterán

Most vettem egy 13 hónapos Gold-ot. Ki volr írva, hogy nem lehet aktiválni itthonról, de gond nélkül ment.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#43944) section9 válasza negyven2 (#43943) üzenetére


section9
őstag

Ugyanez volt nálam is. Gond nélkül benyelte. :)

(#43945) l.skywalker válasza Osiris (#43939) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

4-et néztem. Egyiknél kiírta, másik háromnál (amiket linkeltem) nem.

Szóval szerintem jók, de majd márciusban kiderül. Ha meg nem jók, asztalt borítok, repülni fognak a kőkemény e-mailek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43946) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
A lemezes játékokat célszerű e vinyóra tenni, ezáltal meghosszabbítva a konzol élettartamát a kevesebb lemez pörgésszám által?

(#43947) dilipok válasza r.levente75 (#43946) üzenetére


dilipok
veterán

ha most jozan paraszti esszel vegiggondolod, szerinted mi lesz a valasz? ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43948) r.levente75 válasza dilipok (#43947) üzenetére


r.levente75
addikt

Azt gondolom célszerű átmásolni.

(#43949) dilipok válasza r.levente75 (#43948) üzenetére


dilipok
veterán

ugyes :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43950) r.levente75 válasza dilipok (#43949) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi 😁

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.