Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) sugarforce válasza Crowent (#43749) üzenetére


sugarforce
őstag

ha csak a games with gold-ot nézzük, én is megbántam volna (bár 6+1 hónaposat vettem még tavaly), de azért vannak elég jó akciók most is, far cry-ok pl, meg azért ott a multi is.

(#43752) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!Akinek még nincs meg,és igényt tart rá,elajándékoznám eredeti GOW3 játékomat!
Már ONE-on játszom,és annó online is bezsákoltam golddal,így erre nincs szükségem,hátha másnak még nincs meg! :)

(#43753) KBear válasza Medocsabi (#43752) üzenetére


KBear
tag

Szép felajánlás, köszönjük! :R

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43754) Crowent válasza KBear (#43753) üzenetére


Crowent
tag

Csak en erzem ugy hogy az xbox 360 tulajok fejere tojik az MS? Mert kb 3 honapja nagyon ratyi free game volt kiveve a dirt... de a onera normalisak vannak viszonylag.... gondolkodok hogy atterek a konkurenciahoz mert csak a multiert fizetni.... hat.... :/ mindenesetre 1 dbig nem lessz goldom az tuti.....

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43755) KBear válasza Crowent (#43754) üzenetére


KBear
tag

Nem ismerem a "konkurencia" ajánlatait, de panaszkodni hallottam már onnan is user-eket, hogy bezzeg az MS. Azért havi négy ingyenes játék nem olyan rossz szerintem. Az akciósan pár száz forintos címekről nem is beszélve... :)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43756) Crowent válasza Crowent (#43754) üzenetére


Crowent
tag

arrol nem is beszelve hogy altalaba csak xbox 1 kompatibilis jatekokat kapunk igy ok 4et mi meg ugye csak 2ot kapunk... vicc... oks a nemelyik heti akcio nem rossz csak a baj az hogy lemezes hasznaltak neha olcsobban hozzajuthat az ember.. :( kicsit csalodott vagyok.... :/

xbox one tulajoknak van 4 igen... ;) csak azt nem ertem mivel vagyunk rosszabbak mint a one tulajok :)

[ Szerkesztve ]

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43757) dilipok válasza Crowent (#43756) üzenetére


dilipok
veterán

semmi gond, at kell terni az uj generaciora :U Amig nem adott semmit a microsoft az volt a baj, most ad, most mas a baj :U

Pontosan annyival vagy kevesebb egy uj generacios tulajnal, mint barmilyen mas termeknel az elozo generacioval :P

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43758) MasterMark


MasterMark
titán

Komolyan ez a sírás... Vicc... :DDD

Switch Tax

(#43759) oriic válasza Crowent (#43756) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"kicsit csalodott vagyok.... :/"

Mármint miért? Hány éves konzolról beszélünk? Örülj nekik, hogy nem lett elvágva a támogatás a One érkezésével. Anno Xbox Classicnál sírtunk elege, hogy meglépték. 10 éve kint van az X360, több száz játék jelent meg rá. MS tovább lépett. Néhány usernek is ideje lenne már. Ha meg nincs rá lehetőség, akkor ott vannak a régebbi játékok.

Live-Die-Respawn

(#43760) section9


section9
őstag

Ki hogy áll hozzá. Részemről örülök, hogy az Xbox One játékokat is megkapom, mert amikor váltok majd, akkor legalább lesz hozzá játék bőven. :)

(#43761) parandroid válasza Crowent (#43756) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"csak azt nem ertem mivel vagyunk rosszabbak mint a one tulajok"

Konkrétan annyival, hogy gyengébb hardver, és más platform van alattatok. Nem nayafogni kell, néhány évente sajnos aktuális a váltás, és egyértelmű, hogy az új címek egyre inkább hanyagolni fogják a régebbi boxot, ami meg megjelenik, az nem úgy fog kinézni.

Azt meg gondolom nem várod el, hogy a visszafelé kompatibilitás mellett előre kompatibilitás is legyen, hogy ne kelljen megvenni az új konzolt, hanem a régin is játszhatóak legyenek az új címek is.

Amúgy is minden jelentősen olcsóbb 360-ra, ami mind a két konzolon elérhető, szóval ha eltekintesz attól, hogy ezek a mindkét platformos címek újra megveendőek lesznek majd One-ra is, ha váltasz, akkor egyelőre gazdaságossági szempontból még mindig jobban megéri a 360.

Ja, és 360-on legalább van elfogadható Kinectes felhozatal, One-ra kb nulla a kínálat.

És mielőtt le leszek emesbérencezve, meg sznobozva, hogy csak az új jó, itt ül a tévé alatt mind a két verzió, de amióta megvan a One, hiába a hozzá tartozó 50+ játék, a 360 be sem volt kapcsolva... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43762) Roland_001 válasza Crowent (#43749) üzenetére


Roland_001
csendes újonc

Pedig én tudnám mit kezdhetnének.

(#43763) r.levente75 válasza StLui (#43750) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem ha nem ugyanazt adnám meg mentési helynek, valahol akkor is meg kellene találnom. De lehet, hogy rosszul gondolom. (belső 4gb vagy külső vinyó)

(#43764) Csapoati válasza Crowent (#43754) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi a gond a Deus Ex-szel, a Sacred 3-mal, a Castlestormmal, a Dirt 3-mal stb.? Csupa jó címek ezek mind és a korábbiak is többségében azok voltak. A PS Plusban sokkal ratyibb játékok szoktak lenni általában.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43765) StLui válasza r.levente75 (#43763) üzenetére


StLui
veterán

Minden indításkor megadod mi a mentési hely, a játék olyankor csak ott keresi

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43766) fa4hu válasza section9 (#43760) üzenetére


fa4hu
őstag

A francba, ez nekem is előbb eszembe juthatott volna, egy évet elvesztegettem.

(#43767) KBear válasza section9 (#43760) üzenetére


KBear
tag

Pontosan, én is szorgalmasan gyűjtöttem a One címeket korábban, aztán mikor lett az is, az első bekapcsoláskor kapásból tölthettem egy csomó címet. Havi 4 játékot esélyem nincs kijátszani két gyerek és munka mellett, erre meg jönnek még a kihagyhatatlan párszázforintos heti akciók időnként. Komolyan, inkább gyűjtő vagyok már, mint játékos! :D De egy biztos, játékhiányra nem igen lehet panaszkodni One birtokában, de 360-asként sem szerintem...

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43768) KBear válasza parandroid (#43761) üzenetére


KBear
tag

A melyik az olcsóbbal kapcsolatban annyiban vitatkoznék, hogy a One home rendszerével néha pont hogy kevesebbe kerül egy cím beszerzése ott, mint 360-on. Aktuális példa, a far cry 4 360 as akcióban 3600 forint, míg a One-on detto, de a minden DLC-t tartalmazó csomag is csak 5900, ami feleződik, ha van egy home társad, tehát személy szerint olcsóbban jutottam hozzá jóval masszívabb tartalomhoz, mintha 360-ra vettem volna meg a címet heti akcióban.
Az új megjelenések valóban drágábbak One-on, de mivel én biztosan nem költenék 20+ ezer forintot egy játékra, így ez engem nem érint..., így is több tartalmam van már a két platformra, mint amit ebben az életben ki tudnék játszani.

És igen, a kinect miatt nem adom el a 360-at sem, két gyerekkel az egyik legjobb döntés volt annak a beruházása... :) One-on meg jelenleg lófütty sincs rá, de nem is látszik a fejlesztők túlzott igyekezete sem ebben a dologban.

[ Szerkesztve ]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43769) Vasy09 válasza Crowent (#43754) üzenetére


Vasy09
őstag

Menj át PS4-re, akkor ott majd foghatod igazán a fejed, hogy miket is kapsz! ;] ;]

Gamertag: Vasy09

(#43770) sugarforce


sugarforce
őstag

Egyre több helyen látom panaszkodni az embereket, hogy mennyire nem éri meg a gold, mert olyan gagyik az ingyenes játékok. Persze az ehavi felhozatal ebből a szempontból nekem sem bejövős, de ott a sok leértékelés, pl a far cry játékok elgondolkodtattak, lehet bezsákolom. Na meg a multi, már csak azért önmagában megérte megvenni. Persze mindig megy a sírás, hogy így szar úgy szar, amúgy szar, inkább örüljünk neki, hogy van ingyen játék, ráadásul egyáltalán nem gagyi szar arcade.

(#43771) oriic válasza sugarforce (#43770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egyre több helyen látom panaszkodni az embereket, hogy mennyire nem éri meg a gold, mert olyan gagyik az ingyenes játékok"

GOLD-ot nem az extra játékok miatt veszünk, az csak plusz. GOLD a multizáshoz kell, meg a kedvezményes vásárláshoz.

Live-Die-Respawn

(#43772) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A fanyalgásról csak annyit, hogy:

3 napja vagyok Xbox360 tulajdonos. A géphez kaptam 1 teljes játékot (Peggle2 - gyerekeknek pont jó, de még én is elpötyögök vele) és egy 1 hónapos Gold tagságit.

3 azaz 3 nap alatt már 8 teljes játékot tudtam kipróbálni, úgy, hogy a disc tray-t még nem nyitottam ki.

A gold-al jött 1, a többi ingyenes (köztük a The Witcher 2 - ami elsőre igencsak tetszik, habár az első részét nem játszottam soha)

Hétfőn minden jel szerint kedvezményesen meg fogom vásárolni a GTA San Andreas és IV részeit, ezzel már 10 komplett játék lesz elérhető a gépre.

Februárra jön még 2 játék a Gold-al, ez már 12

és ez már kapásból 10 játékkal több, mint amennyit fél év alatt ki tudok játszani az IRL elfoglaltságaim mellett.

Nem mellesleg február végére már lesz 8 játékom Xbox One-ra.

És akkor a heti akciókról még nem is beszéltem.

Eddig PC-s játékokat gyűjtöttem, havonta alig költöttem rá 7-8 USD-nél többet, de szinte már minden megvan ami kellett (Steamen, Originen, GoG.com-on), de a gyerekek akartak valami ugrabugrálós cuccot (Kinect) ezért lett most Xbox, akkor most erre is minden össze fogok szedni.

Szerintem ilyen konzol ár mellett ez egy kész aranybánya.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43773) section9 válasza oriic (#43771) üzenetére


section9
őstag

Hát, én csak az ingyenjáték miatt vettem meg. :D
10k volt a Gold egy évre, amiért 48 játékot kapok összesen, ha az Xbox One cuccokat is beleszámolom. A hülyének is megéri.

(#43774) oriic válasza section9 (#43773) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De látod mégis panaszkodnak a népek. Főleg hogy az X360-as ajándék játékokhoz nem is kell GOLD mint One-on, anélkül is játszhatóak, mert örökre a tieid.

Live-Die-Respawn

(#43775) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kis segítségre lenne szükségem, mert a Google cserben hagyott.

Xbox360 E modellhez milyen Kinect kell? Számít a Kinect modellszáma? (1414 meg ilyenek vannak...)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43776) Medocsabi válasza l.skywalker (#43775) üzenetére


Medocsabi
addikt

gugliba beírod xbox 360 kinekt....ezenkívül semmi mást nem kell nézned,az összes 360as kinekt jó a boxodhoz.

(#43777) Ispy válasza l.skywalker (#43772) üzenetére


Ispy
veterán

Nos ez csak idővel rosszabb lesz, most összeszámoltam 1,5 év alatt 81 darab játékot szedtem le, ebből én személy szerint vagy 3-al játszottam, a gyerekeim legalább 10-el, ja és van még vagy 3-4 darab lemezes is.

Szóval szerintem az életem hátralévő részére nem lesz gondom játékokkal :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43778) l.skywalker válasza Ispy (#43777) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És ez csak rosszabb és rosszabb lesz. Találtam megint 3 teljes játékot ami ingyenes...

Resident Evil Revelations 2

Game of Thrones - A Telltale Games Series

Tales from the Borderlands

Plussz még sok-sok add-on is van ingyen illetve más akciók:

http://xbldb.com/current-deals

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43779) oriic válasza l.skywalker (#43778) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezeknél a játékoknál csak az első epizód ingyenes.

Live-Die-Respawn

(#43780) l.skywalker válasza oriic (#43779) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ach so... akkor ezek ilyen "hosszabb mint egy demo" dolgok...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43781) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!

Szerintem is jó a gold. Karira kaptam egy360- as gépet, beváltottam a goldot. Ekkor volt sok legos játék leakciózva (750,-) mind meg is vettem, potom pénzért. Van egy két lemezes is, bónusz is jötr hozzá, így már 16 játéknál tartok, ami szerintem nem rossz.
Lemezes játékot jobb gyűjteni, vagy letöltőst? A 16-ból nekem 5 lemezes.

(#43782) r.levente75 válasza StLui (#43765) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, sikerült megoldódott a mentés helye.

(#43783) Hunork


Hunork
veterán

Üdv Szakik!

Fiam váltana másik konzolra, ezért csak érdeklődnék , hogy az alábbi cuccot mennyiért lehet értelmes áron eladni? (én 50k-ra gondoltam)

Xbox360 Elite 500GB
Vezeték nélküli Kontroller
6 db DVD lemezes játék
11 GOLD játék

(Rage, Forza Horizon, AC 3, AC 4, Deus EX HR, Tomb Raider, Dishonored, Halo Reach, Forza 3, Ninja Blade, Resident Evil O. Racoon, Red Dead Redemption..stb..)

Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#43784) oriic válasza Hunork (#43783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#43785) Ispy válasza r.levente75 (#43781) üzenetére


Ispy
veterán

Lemezest később tovább tudod értékesíteni, ezért jobb. Viszont mindig fel kell állni és ki-bepakolni a lemezeket, ezért rosszabb. Kinek mi a fontos :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43786) r.levente75 válasza Ispy (#43785) üzenetére


r.levente75
addikt

Az a kérdés, hogy ha elég sokan idővel lecserélik a 360-ast one-ra, akkor lesz e kereslet a lemezes játékokra, vagy eladhatatlanok lesznek, ezáltal a nyakunkon marad és elég sok pénz marad benne, ellentétben a letölthető esetnként akciós verziókkal. Vagy érdemes előre gondolkodva olyan játékokat megvenni, ami one-ra is kompatibilis?

(#43787) Ispy válasza r.levente75 (#43786) üzenetére


Ispy
veterán

Kereslet mindig van mindenre, csak sokan rossz árat mondanak. Nálam a kényelem nyert, a játékok eladása nem izgat, az eddigi játékokat átlag 1500 forintért szereztem be, szóval nekem letőltés.

Egyébként vicces volt anno mikor kerestem F1-et játékot, akkor volt aki a használt F1 2012-t többért adta, mint boltban az ára, amikor meg finoman jeleztem neki az árképzéssel kapcsolatos észrevételemet, akkor meg még én volt a paraszt. Sebaj, megvettem store-ban.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43788) r.levente75 válasza Ispy (#43787) üzenetére


r.levente75
addikt

Igen, jártam én is így. Jelenleg valamilyen autóversenyre ácsingózok (forza, dirt3), remélem lesz akcióben talán húsvet előtt.

(#43789) Zeki válasza r.levente75 (#43788) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Forza Horizon már volt akcióban. Dirt 3 szintén. Persze lehet megint előkerülnek.

(#43790) r.levente75 válasza Zeki (#43789) üzenetére


r.levente75
addikt

Sajnos akkor még nem volt gépem, év eleje óta nézelődök.

(#43791) HKorn válasza Zeki (#43789) üzenetére


HKorn
addikt

Horizon ebayről downlad card-dal valmi 1800Ft-ért vettem meg, szerintem ennél olcsóbb akcióban se lesz, hacsak nem beteszik GWG-be.

Run&Ride

(#43792) HKorn válasza KBear (#43768) üzenetére


HKorn
addikt

Vajon betesznek 360-as kinect játékokat is a one kompatibilis listába hogy kinectet is lehessen használni?

Run&Ride

(#43793) NoMagix válasza HKorn (#43791) üzenetére


NoMagix
addikt

Én is így vettem, nagyon szeretjük!

(#43794) parandroid válasza HKorn (#43792) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kizárt. Tök más a két kinect, teljesen újra kéne írni mindent. Másrészt üzletileg nem volt egy siker, szóval a fejlesztők sem törik magukat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43795) HKorn válasza parandroid (#43794) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor akinek kisgyereke van marad a 360, legalábbis one-ra váltani csak ennek megtartása mellett lehet sajnos.

Run&Ride

(#43796) Zeki válasza HKorn (#43795) üzenetére


Zeki
nagyúr

Így van.
És nem érdemes sokáig tökörészni a Kinectes játékokkal, mert azok is esnek ki a megvehetős listáról, ahogy egyéb játékok is. Nem tudom milyen szerződések miatt, de hol régebbi, hol újabb játékok tűnnek el a marketről, mint megvehetős játék. Onnantól ha mázlid van még van lemezes valahol, de olcsón aligha lesz.

A Forza Motorsport 4 volt ősszel? volt akcióban az edigitalnál, kiváló vétel volt, pedig még úgy sem volt olcsó. Ám full 2 lemezes, 2 letöltőkódos, teljes autókínálatos, magyarul is tudó, kinecttel is játszható, meg kontrollerrel is nyomható akár osztott képernyőn is. Az sincs már online régóta.

(#43797) brekes


brekes
tag

Sziasztok! Nem tudom jó helyen járok-e, de hátha... :)
Nos, a kérdésem az lenne, hogy van egy full gyári 4 gigás slimem. Szeretném hdd-vel bővíteni. Elolvastam a folyamatot + videókat is néztem. Oldalát lepattintom, és belecsúsztatok egy satás laptop hdd-t (próbáltam 80, és 320 gigással) belepattintom. Boxot bekapcsolom, rámegyek arra a menüpontra ahol a tárhelyet lehet követni, és semmi. Nincs ott a hdd. Mint ha bele sem tettem volna semmit. Valaki tudja mi a gond? Befolyásol valamit az, hogy nekem nincs olyan tokom amivel együtt beleteszem a vinyót? Mit tudok tenni? :R

[ Szerkesztve ]

(#43798) Zeki válasza brekes (#43797) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valamit nem jól néztél, mert akármilyen vinyót nem pattintasz be. Na ennek olvass utána.

(#43799) brekes válasza Zeki (#43798) üzenetére


brekes
tag

Keresgéltem google-ben de nem találtam semmi hasznos infot. Ezért is tettem fel a kérdésem ide. :K Valami linket esetleg kaphatnék? :R

(#43800) NoMagix válasza brekes (#43799) üzenetére


NoMagix
addikt

HDD-n firmware-t kell cserélni, ráadásul akármelyiket sem lehet úgy átalakítani!
Általában Western Digital HDD-t javasolnak (abból sem mindegyiket), de láttam már Toshiba-t is!
A nagy videómegosztón van erről több bemutató is, hogyan kell XBOX-osítani egy HDD-t!

Én is így kezdtem, vettem egy Seagate SSHD-t, nem kajálta meg a BOX csak külsőnek volt jó, viszont mindig elfelejtettem bekapcsolni játék előtt, ezért vettem itt az aprón egy megbízható tagtól WD 320Gb HDD-t!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.