Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Külön vett (vezeték nélküli) kontrollerre jár garancia? Boltban csak egy blokkot kaptam.

Nyikorog a jobb kar (alig 3 óra használat után), WD40-es kenegetés kívülről nem segít.

A lényeg az, hogy amennyiben jár hozzá garancia, akkor van valami eldugott matrica a kontroller belsejében, ami alapján meg tudják állapítani, hogy ez bizony szét volt szedve? Akkor nem kockáztatnám meg a szétszedését. (tudom, hogy nem okozok benne kárt, ezerszer szedtem szét laptoptól kezdve konzolokon át mindent, de a szervizt ez nem hatja meg ugye)

2 napja vettem egy kontrollert, de a falra mászok a hangtól, kontroller nélkül meg nem szívesen lennék meg X hétig, hónapig, amíg ping-pongozni vele a szervíz.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#43102) MasterMark válasza nonsen5e (#43101) üzenetére


MasterMark
titán

Az egyik csavar a vonalkódos matrica alatt van az elemtartó alatt.

Van egyébként garancia, az MS garancia oldalán lehet igénylést indítani, de 1 éven belül a bolthoz is visszaviheted.

Nem tudom mi nyekereg, de ne nyomjál bele WD40-et lehetőleg. Ha nagyon új, akkor lehet majd még bejáratódik.

AtHoS: Azért csak értesz hozzá valahogy akkor. :) Maximum nem teljesen logikus elsőre a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#43103) nonsen5e válasza MasterMark (#43102) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem fújtam bele, csak a felületének a tetejét bekentem vattapamaccsal, hátha csak fent nyikorgott a műanyagburkolattal való találkozásánál.

Szervizzel kinek milyen tapasztalatai vannak? Átlag hány hónap után kapom vissza az eszközt? Egyáltalán garanciális problémának számít ez, vagy amíg nem totálhibásan viszek vissza nekik egy kontrollert addig csak kiröhögnek? (nem célzás az MS szervizre, még sosem volt velük dolgom, csak az évek alatt összegyűlt negatív tapasztalat úgy általánosan minden szervizről)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#43104) oriic válasza nonsen5e (#43103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hány hónap? :D Max két hét, és ebben benne van az hogy odaadtad a futárnak a kontrollert és megjött a másik.

Live-Die-Respawn

(#43105) nonsen5e válasza oriic (#43104) üzenetére


nonsen5e
addikt

Futárnak? Hogyan működik az MS terméktámogatás?
gameshop.hu üzletben vettem, egy blokkot kaptam a vásárlás mellé. Most akkor ne oda az üzletbe vigyem vissza?
De a legfontosabb, hogy ez elismert hiba és cserélni / javítani fogják akkor?

Most úgy vagyok vele, hogy ha nem használom az agybadugós többszörösen hangszigetelős gumis fülhallgatót maximális hangerőn, akkor nem tudok másra figyelni olyan hangosan nyikorog. :(((

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#43106) MasterMark válasza nonsen5e (#43105) üzenetére


MasterMark
titán

Megpróbálhatod a blokkal a boltot, azok hátha cserélik azonnal.

Egyébként MS oldalon elindítod a garanciális ügyintézést, ha jól tudom neked csak be kell csomagolni, futár jön érte elviszik Frankfurtba és kapsz másikat.

Switch Tax

(#43107) oriic válasza nonsen5e (#43105) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felhívod az ügyfélszolgálatot hétköznap 10-16-ig, majd elmondod hogy mi a gond. Emailben küldenek majd egy fuvarlevelet, azt ki kell nyomtatni, rá kell tenni egy külön (nem gyári) dobozra, amibe becsomagoltad a kontrollert, majd felhívni a futárszolgálatot, hogy egyeztessetek mikor jöhet a dobozért. Futár elviszi, majd jön email arról hogy Németországból feladták a javított vagy vadiúj kontrollert. Onnantól csak várni kell míg a postás meghozza a csomagot benne a kontrollerrel. ( én most gariztattam egy xbox one joy-t )

Live-Die-Respawn

(#43108) AtHoS válasza MasterMark (#43102) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye így is logikusnak tűnik, de pl. steam-hez szokott felhasználó "egybeöntve" szokta meg a játéklistáját, amiből "kiemelődnek" a telepítettek.

Az meg, hogy böngészőben belépve a profil oldalon található játéklista is tök üresen tátong eléggé rezegtette a lécet :DDD

Egyébként belefutottam még egy érdekes dologba, amit szokni kell. Volt a gép mellé egy kinect party aktiváló kód, ami ilyesmi névvel rendelkezett aktiválást követően a Download History menüben: Kinect Party Full Access

Na ez a párszáz KB méretével nem tűnik játéknak és gondolom külön kell telepíteni hozzá magát a játékot. Na itt el tudtam volna viselni egy olyan megoldást, hogy automatán bedob a letöltendő cucchoz, de ugye ez sem történik meg, hanem át kell menni egy teljesen másik menübe, ott bepötyögni gamepaddal a keresőbe és onnan telepíteni. Lassan kifut a konzol életciklusa és ettől kényelmesebbre nem sikerült megoldani ezt a műveletet :F

Így első nekifutásra eléggé kényelmetlennek tűnnek az MS ilyetén megoldásai. Olyan érzésem van, hogy maguk sem tudják mit akar a felhasználó: egyéb iránt mi mást, mint kényelmet. Kényelmesen hozzáférni a cuccaihoz, nem gondolkodni, keresgetni, bosszankodni.

Mondjuk lemezről tényleg pikk-pakk beüzemelődött a kinect sport, azzal nem szívtunk legalább :B Bár a plusz cuccok kódját még nem aktiváltuk hozzá ;]

szabonagyur

Hogy ne unatkozzunk, böngészőben nem sikerült a gold-os cuccokat aktiválni, mivel pengetni kellett volna értük (itt is elszúrhattunk valamit biztos :B bár fogalmam nincs mit), de boxon azért sikerült bedobni telepítésre a Sacred3-at és az OF: Dragon Rising-et is.

Sims3-at játssza valaki? marketben nem sikerült a programra akadni csak kiegek, meg valami online pass hülyeséget dobott csak be. Keresztlányom azzal nyaggat, szóval valahonnan még kerítenem kell neki a box-ra (Origin-re megvan már neki szóval tényleg box-ra kell most gyúrni)

read-only mode on the forum

(#43109) Zeki


Zeki
nagyúr

Na megvolt a Forza 4 lemezes játék felavatása.
Van 1 lemez, a játékkal, van még egy lemez (Disc 2 - Content Install CD), és van 2 letöltő kód az extrákhoz.
Minden megy, sikerült a lemezes játékot rátelepíteni a gépre, de a második lemezt hiába rakom be, mindig kiírja, hogy tegyem be az 1-es lemezt. Mi a francot kell csinálni?

A másik megáll a tudomány az az, hogy ez kinecttel is játszható, meg kontrollerrel is.
Kinectnél van 2 játékos split screen, de amint kontrollerrel akarok játszani, csak 1 játékos van. Sehol semmi egyéb.
Nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#43110) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Köszönöm a segítséget, hétfőig majd nyúzom valahogyan üvöltetve a hangfalakat, hátha addig abbahagyja, ha meg nem akkor jön a javíttatás. :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#43111) Debilon válasza Zeki (#43109) üzenetére


Debilon
addikt

a 2-es lemezt telepítsd fel, a játékhoz az 1-es kell

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#43112) Zeki válasza Debilon (#43111) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na meglett a hiba, ami az volt, hogy eleve gyorsan kinectes játékot nyomtunk, és utána nem kínálta fel a menüt. Most hogy ki volt kapcsolva a gép, és ment már másik játék is előtte, a youtube-on található videós magyarázó itt is mükszik.

(#43113) parandroid válasza AtHoS (#43108) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó a Sims 3, meg az állatos kiegészítő is, nálunk mind a kettőt sokat tolták a lányok még a Minecraft mánia előtt. Én mind a kettőt lemezesen vettem ebayen, bagóért (már akkor túlkínálat volt belőle, azóta meg már minden 360-as játékból az van, szóval érdemes körülnézni hirdetési oldalakon, meg használt játékokat is forgalmazó üzletekben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43114) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hopp, a South Park The Stick of Truth a napi akció, Golddal csak 1196 Ft!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43115) taki01 válasza FerNandor (#43091) üzenetére


taki01
őstag

Ha át is rakod 50Hz-re akkor meg ezt fogja kiírni.
HDMI-n meg ha jól láttam alapból ott is 60Hz-re ugrik fel.

Kicsit utána olvastam és a mai játékok már csak 60hz-en futnak.

[ Szerkesztve ]

(#43116) jilian


jilian
addikt

Hello

Ha veszek egy 4gb - os verziót és teszek bele winyót, ugyan olyan lesz mintha vennék egy már vinyóval felszerelt verziót?
Gari szempontjából ez befolyásoló tényező?

(#43117) oriic válasza jilian (#43116) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ha veszek egy 4gb - os verziót és teszek bele winyót, ugyan olyan lesz mintha vennék egy már vinyóval felszerelt verziót?"

Igen.

"Gari szempontjából ez befolyásoló tényező?"

Nem, ha gépet gariztatsz, a HDD-t, úgyis ki kell venni belőle.

Live-Die-Respawn

(#43118) taki01 válasza jilian (#43116) üzenetére


taki01
őstag

Igen mivel csak az egyik oldal elemet kell lepattintani és becsúsztatni a vinyót, de csak a xbox 360 hdd-vel tudod használni.

(#43119) dilipok válasza Zeki (#43109) üzenetére


dilipok
veterán

2. lemezt a jatekon belulrol lehet telepiteni, vagy inditasnal kerdezi. mar nem emlekszem. De az biztos, hogy tisztan, erthetoen ott van...

Van kontrollerrel is split screen.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43120) Zeki válasza dilipok (#43119) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már meglett. :)
Nyomtuk is reggel a fiammal, aztán hirtelen ott kellett hagynom, mert rohannom kellett dolgozni. :(

(#43121) AtHoS válasza parandroid (#43113) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Utánanézek akkor lemezes verzióban :R

Más

Még egy kérdés felmerült, de ki is ment a fejemből. Magyar menü elérhető 360-ra? Nyelvnél nem kínálta választási lehetőségnek, mindössze a Location-nál

read-only mode on the forum

(#43122) Kvelstadt válasza AtHoS (#43121) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én úgy tudom nincs.
Mikor magyar volt az accom pár dolgot írt magyarul pl gold reklám meg egyes játékok leírása store-ba de maga a menü az maradt angol.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#43123) Matthisa


Matthisa
tag

Sziasztok!Kaptam egy Xbox360 500gb Forza Horizon 2 Edition konzolt!Hogy tudom letölteni a játékot rá?Kaptam kódot már beírtam letöltött vmi 172 kb-ot!Onnan megállt a tudomány,mygamesben nincs ott!Előre is köszi!

(#43124) EczkE válasza Matthisa (#43123) üzenetére


EczkE
addikt

A storeban keress ra a jatekra es onnan toltsd le.

Asszem mindenféleképpen!

(#43125) Matthisa válasza EczkE (#43124) üzenetére


Matthisa
tag

Na Hello!Úgy történt hogy lekapartam a kódot a kártyán,és nem a storeba mentem hanem vhol találtam a menüben reedem code menüpontot,ott beírtam és elkezdett tölteni vmi 172kb-os forza horizon 2 helmet fájlt,de ezt sehol nem találom!Most belementem a gamestore-ba és kikerestem a játékot ott feljön megint a reedem kód menüpont ott feljön vmi fizetési opció majd kéri ténylegesen a kódot 25 caracter-beírom és azt írja hogy ez a kód már fel volt használva adjak meg egy használatlan kódot!Buktam a játékot? :R

(#43126) haris válasza Matthisa (#43125) üzenetére


haris
őstag

hétfőn telefonon felhívod a supportot:
+36 80 01 85 90

(#43127) Matthisa válasza haris (#43126) üzenetére


Matthisa
tag

Rendben!

(#43128) AtHoS válasza Matthisa (#43127) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Menj be a Settings -> bal alsó Account menübe, ott pedig nézz bele a Download History-ba. Fogod látni a Forza Horizon 2 és a hozzá tartozó Helmet addon-t a listában, ahol el tudod indítani a letöltést. Ha leszedte a játékot - 5GB+, szóval egy darabig eltart majd - a Főmenü Games -> MyGames részén tudod indítani

Én tegnap szívtam ezzel éppen hasonlóan hozzád :B

Szerk.
Gondolom online fiókot már létrehoztál, mert azzal a fiókkal kell legyél bejelentkezve

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#43129) Zeki


Zeki
nagyúr

Azért aki gondolja/tudja, vegye meg a Forza Horizon első részét is, arannyal 2995Ft, a VIP + autócsomag meg 1245Ft.
NAGYON MEGÉRI!

Ja, és az 1000 klub kiegészítő csomag ingyenes!

Szerintem az első rész nagyságrendekkel jobb mint a második.
Magyarul is tud, könnyebb vezetni a verdákat, átláthatóbb, nagyobb, több versenypálya.

[ Szerkesztve ]

(#43130) Casoli válasza Zeki (#43129) üzenetére


Casoli
őstag

Én most toltam a Forza 2-vel (2008), az is hatalmas élmény. Abban még lehetett sz@rrá tuningolni a verdákat.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#43131) Matthisa válasza AtHoS (#43128) üzenetére


Matthisa
tag

A download history-ban nekem ez van: Forza Horizon 2 Racing Helmet -Avatar Item------->rámegyek és bejön ez a szöveg you've already purchased this item and may have downloaded it before. Would you like to download this item now? Save to : Hard drive

Lehetőségek :-Wear Now (halvány nem választható)
-Download again
-Cancel

Ha download againre megyek lementi megint ezt a helmetes dolgot(172 kB) :F

Szerk:Csináltam fiókot

[ Szerkesztve ]

(#43132) Zeki válasza Casoli (#43130) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Forza Horizon 2-ben nagyon nem tetszett, hogy ahogy tuningoltam a verdát, úgy lett egyre nehezebb vezetni, az úton tartani. Az elsőben lehetet növelni az irányíthatóságot is ezzel, és maradt az úton. Ugyanaz a Mitsubishi fullra tuningolva brutál ment az első részben, a másodikban meg nem tudtad az úton tartani, miközben minden más versenyző autó nagyon szépen ment az úton. A homokoson is.

Anno írtam is, hogy a Forza Horizon 2 egy csalódás az első rész után.

A Forza Motorsport 4, amit lemezen vettem meg akciósan (edigital.hu), és van hozzá extra lemez, meg 2 extra letöltő kód is (az összes létező verdából tudok választani - baromi sok), na az megy split screen is, és az is nagyon baba játék.

Az Euronicsban akciósan vett (890Ft) Worldcraft játék viszont nem jött be a lányomnak, jobban szereti a telefonján érintősen játszani. Meg is kaptam, hogy miért nem sminkes készletet kapott. :)

(#43133) Zeki válasza Matthisa (#43131) üzenetére


Zeki
nagyúr

A helmet a bukósisak. Aligha hiszem hogy csak azt lehet letölteni. Mert az csak egy kiegészítő. Ott valami gebasz van.

(#43134) JozsBiker válasza Matthisa (#43131) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Szóról szóra ugyanez a problémám. Borzasztó kellemetlen a 9 éves gyerkőcöm előtt, aki tegnap kapta az XBOX -ot, és most nem tud vele játszani. Lécci aki tud megoldást segítsen ! Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#43135) oriic válasza Matthisa (#43131) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak avatar item, mit szeretnél vele?

Live-Die-Respawn

(#43136) Zeki válasza oriic (#43135) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a bajuk, hogy a játék letöltő kódja csak egy bukósisak kiegészítőt tölt le. Valami nem okés.

(#43137) oriic válasza Zeki (#43136) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben visszaolvastam már. Fura dolog amúgy.

Kollegának:
Meg kellene nézni, hogy weben itt kiírja-e a játék árát, vagy azt írja hogy megvetted már.

Live-Die-Respawn

(#43138) AtHoS válasza Zeki (#43136) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye 2 kód van egymás alatt. A felső a játék kódja az alsó a bukósisaké.

Szóval le kell kaparni a bazi nagy felületet teljesen. De egyébként oda van írva a kódok fölé mihez is tartozik :K

read-only mode on the forum

(#43139) JozsBiker válasza AtHoS (#43138) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Köszi szépen !! :R

(#43140) Matthisa válasza AtHoS (#43138) üzenetére


Matthisa
tag

Na püffffff...A nap höse vagy én meg a nap bambája.Köszönöm

(#43141) Flashback válasza AtHoS (#43138) üzenetére


Flashback
addikt

Ha ez igaz akkor...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#43142) haris válasza Matthisa (#43140) üzenetére


haris
őstag

A lényeg hogy megoldódott.
Kérdezni nem szégyen, bár ez tényleg epic fail :D

(#43143) Janusz001


Janusz001
őstag

Hol lehet kikapcsolni, hogy addig ne kapcsoljon ki a gép, míg be nem fejezi a letöltést? Tegnap vettem egy játékot, elindult a letöltés, gondoltam ma reggel játszom vele, erre még mindig 42% -on van, mert a box gondolom valamikor kikapcsolt :/

(#43144) Crowent válasza Janusz001 (#43143) üzenetére


Crowent
tag

GTA 5 PRISON BREAKRA KERESEK 2 EMBERT LEHETOLEG NORMALIS EMBER LEGYEN! PRIVATBA IRJATOK LEHETOLEG LEGYEN MIKROFON!!

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43145) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Mászkálós, gyűjtögetős játékokat tudtok ajánlani 5 (fiú) és 10 (lány) éves gyerkőknek?
Magyar nyelv előny, de nem feltétel.

#?*@&!

(#43146) Ispy válasza zeon.hu (#43145) üzenetére


Ispy
veterán

Mickey Mouse

Gyerekeim nagy kedvence: Kecske szimulátor -> borzasztó játèk :D

Lego star wars is jó, lehet 2-en játszani.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43147) zeon.hu válasza Ispy (#43146) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R
(További ötletek is jöhetnek)

#?*@&!

(#43148) zeon.hu válasza zeon.hu (#43147) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Oldalnézetű játék is jöhet, a kisebbiknek az lenne egyszerűbb.

#?*@&!

(#43149) majnz válasza zeon.hu (#43148) üzenetére


majnz
tag

Rayman origins, meg a legends, jah és sonic

[ Szerkesztve ]

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#43150) zeon.hu válasza majnz (#43149) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Köszönöm!

#?*@&!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.