Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44851) r.levente75 válasza Djsaba (#44850) üzenetére


r.levente75
addikt

Igen, elég korán jelzi, nekem ilyenkor még elég sokáig elmegy. Amikor már sűrűbben kikapcsol, akkor szoktam cserélni.

(#44852) Casoli válasza Djsaba (#44850) üzenetére


Casoli
őstag

Ebben mi az idegesítő? Jelzi, hogy lemerült.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#44853) Djsaba válasza Casoli (#44852) üzenetére


Djsaba
senior tag

Az, hogy pörög a két led. Engem tegnap este nagyon zavart sötétben, fekve játszottam, és mindig elterelte a figyelmem.

(#44854) HKorn válasza Djsaba (#44850) üzenetére


HKorn
addikt

Ceruza akksi esetén eléggé pontatlan a töltöttség visszajelzés. Play and charge akksi esetén sokkal pontosabb.

Run&Ride

(#44855) Djsaba válasza HKorn (#44854) üzenetére


Djsaba
senior tag

Nem probléma, hogy jelzi amúgy. De lehetett volna valami szolidabb, pl pirosan világít az egész kör, vagy tudjafene, csak így egy kicsit zavarta a szememet "pákósötétben". Hamarosan megérkeznek bele az akksik, meglátjuk azok majd hogy bírják.

(#44856) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok!
Ez a kormány xbox 360-hoz használható? GP Thrustmaster Ferrari 458 kormány Xbox 360-hoz
[link]
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#44857) Csapoati válasza maroni (#44856) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a válasz ott van a kérdésedben (a termék megnevezésénél).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44858) zsolti72837 válasza Csapoati (#44857) üzenetére


zsolti72837
őstag

Xbox 360-hoz használható. :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#44859) zsola32 válasza maroni (#44856) üzenetére


zsola32
őstag

szia
ha megveszed, lécci írjál róla néhány sort...agyalok én is egy kormány beszerzésén

(#44860) maroni válasza zsola32 (#44859) üzenetére


maroni
aktív tag

Szia!
Megrendeltem az e-digitáltól, de egyáltalán nem játszom csak a 10éves gyerek, de ha valamit elmond leírom!
Üdv

(#44861) HF77


HF77
senior tag

üdv
tudnátok ajánlani valami nagyon frankó FPS gamet..(cod, battlefield, farcry kilőve..)

köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#44862) MasterMark válasza HF77 (#44861) üzenetére


MasterMark
titán

Az összes Halo!, Half Life 2, Metro 2033.

Switch Tax

(#44863) HF77 válasza MasterMark (#44862) üzenetére


HF77
senior tag

Halot próbáltam, nekem nem jött be...
Half Life 2 az már meg volt..csak kihagytam a felsorolásból..
metro...na arra rálesek...
főleg a cod, battlefield vonal jön be...
köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#44864) MasterMark válasza HF77 (#44863) üzenetére


MasterMark
titán

Halo-ból melyiket próbáltad, és mi volt a gond?

szerk.: Még ami eszembe jutott: Gears of War-ok, Crysis-ok, Borderlands-ok, Destiny.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#44865) HF77 válasza MasterMark (#44864) üzenetére


HF77
senior tag

havernak volt meg pár...pontosan most nem tudom.nekem túl futurisztikus..egy cod vagy battlefield sokkal inkább megfog(a téma, a környezet, az időbeni elhelyezkedés) :K
rákerestem a metróra...az is jónak tűnik...

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#44866) Medocsabi válasza HF77 (#44865) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szerintem a 2 metro játék volt a legjobb játék 360ra! :K
most xbox one-on is elkezdtem a reduxokat újra,még most is favorit! :)
(csak sorrendbe játszd őket,úgy folyamatos a story! :D )

(#44867) masterful87


masterful87
senior tag

Hétfő óta vártam a heti akciókat, erre még tegnap este se voltak sehol. Ma 10 óra magasságában már láttam őket, kérdezném, hogy mégis milyen időzóna szerint teszik ki az akciókat? Itt tegnap este ~9 óra szerepel. Gondolom nyugati parti idő lehet, az ugye 8 óra időeltolódás, azaz itthoni idő szerint ma reggel 5 körül rakhatták ki az akciókat? Azért érdekel a dolog, mert akkor nem nézegetem az oldalt potyára, kedd reggel jövök, aztán kész.

Na ez csak egy kis kitérő volt, a lényeg az, hogy vicc ami a DWG-vel folyik már hetek óta! Ezen a héten se veszek semmit. És ne mondja senki, hogy min csodálkozok/csodálkozunk, milyen szuper akciókat várunk/ez sose arról szólt.
Érdekes módon március előtt mindig tudtam valamit venni, ami érdekelt, azóta ha heti egy dolgot veszek, már sokat mondtam. És nem hinném, hogy az én ízlésemmel lenne gond, inkább az a nagy különbség március óta, hogy a 10-20 akció helyett jó ha 10 darab van, abból is általában 5 ugyanaz a játék csak kicsit más formában. (lásd most 3 db TMNT, 2 db Street fighter, és még meg se említettük, hogy a 8 szem játékból 2 nálunk nem elérhető!)
Nagyon az az érzésem, hogy az MS már egy ideje azon dolgozik, hogy vége legyen a DWG-nek, és majd azt fogja mondani, hogy érdektelenség miatt zárja le. Nem is azért, mert sz@r akciókat csinálnak 5 játékra...

(#44868) masterful87 válasza masterful87 (#44867) üzenetére


masterful87
senior tag

Április 11:
8 db játék, abból 2 nálunk elérhetetlen
maradt 6
Április 4:
4 db játék!!!
maradt 4
Március 28:
8 db játék, abból 1 nálunk elérhetetlen, 2 meg add-on
maradt 5
Március 21: (Húsvét)
84 játék, 16 add-on, meg se néztem hogy mennyi nem elérhető, mennyi hasonló cím
Március 14: (Ubisoft)
21 cím, 3 db add-on, 1 db nem elérhető, 9 Ubisoft akció
Március 7:
8 db játék, abból 1 add-on
maradt 7
Február 29:
7 db játék, abból 1 add-on, 1 elérhetetlen
maradt 5
Február 22: (2K)
25 db játék, 6 add-on, 12 db 2K akció
Február 15:
15 db játék, 3 add-on, 3 nem elérhető
maradt 10
Február 8:
16 db játék, 6 add-on
maradt 10
Február 1: (EA)
23 db játék, abból 20 EA akció
Január 25:
10 db játék, 1 add-on
maradt 9
Január 18:
5 db játék!!! abból 1 nem elérhető
maradt 4
Január 11:
3 db játék!!!
maradt 3
Január 4:
6 db játék, 1 add-on
maradt 5
December 14-től voltak a karácsonyi akciók, talán ennek köszönhető az ezt követő 3 gyenge hét
December 7:
20 db játék, 10 add-on, 10 arcade
maradt 10
November 30:
17 db játék, 3 add-on
maradt 14
November 23:
16 db játék, 1 db add-on, 1 nem elérhető
maradt 14
November 16:
17 db játék, 2 add-on
maradt 15

És én valahol itt kapcsolódtam be a DWG csodás világába.
Az biztos, hogy jelenleg lefelé ívelő tendenciát mutat a DWG, de visszanézve az elmúlt hónapokat azt hiszem, hogy inkább befogom a számat, és örülök annak is, ami van! :C

(#44869) Medocsabi válasza masterful87 (#44868) üzenetére


Medocsabi
addikt

Először azt akartam írni,hogy pont ezért lassan érdemes átváltani next genre.De sajnos azt tapasztalom,hogy ott sincsenek egyáltalán említésre méltó akciók... :( nem az ingyenes részére gondolok,azért az ember csodát nem vár,de hogy ilyen filléres arcade sz@rok vannak 2-300 ft "kedvezménnyel"....(amúgy is vagy 900 ft) :O

(#44870) Csapoati válasza Medocsabi (#44869) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, Forza 6, Fallout 4, NHL 16, Dishonored, mint filléres árkád szarok. :) Egyesek semminek sem tudnak örülni, ezt már megszoktam, de attól még idegesítő.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44871) Medocsabi válasza Csapoati (#44870) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ezek CSAK húsvéti leárazásban voltak...
szerk: ezek közül nekem egyik sem jön be (hozzáteszem mindegyik megvan)

[ Szerkesztve ]

(#44872) HKorn válasza Medocsabi (#44871) üzenetére


HKorn
addikt

Ezek, amiket Csapoati írt a mostani akcióban vannak, csak One-ra.

360 kínálat valóban gyengébb, de Remember Me-t lehet megnézem 1700 pénzért.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#44873) r.levente75


r.levente75
addikt

Ti golddal le szoktátok szedni a one bonuszjátékait is? Hátha egyszer alapon.

(#44874) Csapoati válasza HKorn (#44872) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pontosan, egészen konkrétan erre reagáltam: lassan érdemes átváltani next genre.De sajnos azt tapasztalom,hogy ott sincsenek egyáltalán említésre méltó akciók...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44875) szabacsik válasza r.levente75 (#44873) üzenetére


szabacsik
őstag

Naná. Ez nem kérdés :) . Egyszer úgyis beújítok 1-2 éven belül addigra szép kis gyűjtemény lesz már rajta :)

/\____/\

(#44876) r.levente75 válasza szabacsik (#44875) üzenetére


r.levente75
addikt

Azért kérdeztem, mert akkor én is leszedem, kenyeret nem kér. Ezt gondolom csak pcn tudom bezsákolni, letölteni nem lehet csak ha egyszer, ha lesz egy one. Megnézni sem tudom sehol, eddig mit szedtem le, ezért ezeket a címeket célszerű felírni?

(#44877) Medocsabi válasza Csapoati (#44874) üzenetére


Medocsabi
addikt

Jogos,valamiért most a múltheti "adagot" néztem! :R bár 10 % kedvezmény.... :U nhl meg ea acsess. node mindegy,legalább a dishonored 50%,ami elég jó tényleg.

(#44878) Csapoati válasza Medocsabi (#44877) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Forza speckó kiadások áránál annyi a kedvezmény forintban, mint a havi Gold ára. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44879) negyven2 válasza r.levente75 (#44876) üzenetére


negyven2
veterán

Ha van okostelefonod, akkor arra valószínűleg van Xbox ONE Smartglass alkalmazás is (illetve Windows 8/8.1/10-re is van, utóbbiban meg natívan is van Xbox app). Ezen keresztül is meg tudod "venni" a havi ONE-os Gold játékokat. Viszont ellentétben a 360-al itt ha majd játszani szeretnél velük akkor kell aktív Gold előfizetés is. Viszont a ONE játékok beszerzéséhez (akciókat is beleértve) elég egy trial Gold is.

Megnézni meg itt tudod a játékaidat rá (meg a DLC-et meg a 360-as játékaidat, meg azok DLC-t, itt érdemes nem Magyar lokalizációra állítani a weboldat).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#44880) r.levente75 válasza negyven2 (#44879) üzenetére


r.levente75
addikt

Kösz az infókat, azaz érdekes, hogy januárba is volt egyhavi goldom, akkor nem zsákoltam be onera játékokat, most megnéztem a my gamesba és két játék automatikusan ott van (Thief, Killer Instinct, kiegészitőjével együtt). Ez jó!😊

(#44881) parandroid válasza r.levente75 (#44876) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

XBO-n a konzol UI-jában a játékaidnál megjelennek azok is, amik letölthetőek (tehát valamikor korábban kaptad/vetted - inkl. backward compatibilitybe került XB360-as játékok, amik a profilodon vannak), nem csak azok, amiket telepítettél a gépre.

Én karácsonyra vettem a One-t, azóta bezsákolok minden goldos játékot. Korábban volt X360-on is gold előfizum, kicsit már bánom, hogy akkoriban csak azt szedtem le, ami tényleg érdekelt, érdemes lett volna már akkor mindent behúzni a profilra.

Mondjuk ez a havi 4 (néha 5) játék, plusz az X360-as akciók, amiket nagyon megéri párszáz HUF-ért digitálisan behúzni, akár úgy is, hogy hátha később bekerül majd backward compatibiitybe, ha még nincs is benne, egész szép gyűjteményt tud generálni. És néha van közte egy-egy egészen használható (illetve játszható) darab is.

Szóval nem feltétlenül értek egyet a kollégával, aki korában az akciókra panaszkodott. Tény, hogy a heti kínálatban van, hogy hetekig nem jön semmi érdekes, de személy szerint így is annyi játékom van már, hogy időm sem lenne mind végigtolni. Már így is bevezettük a gyerekekkel, hogy addig nem vesszük meg egy sorozat következő részét, amíg az előzőt nem játszották végig (mondjuk LEGO-játékokkal szívás, azt egy-két hét alatt kimaxolják a kis nyomorultak).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44882) Suineg


Suineg
senior tag

Nézegettem múltkor 2 játékot a store-ban, amit szeretnék megvenni. Úgy tapasztaltam, hogy akkor a legolcsóbb ha ukrán régióra váltva venném meg. Van valaki aki tud ennél olcsóbb régiót ahol olcsóbban kijönnek a gamék?

[ Szerkesztve ]

(#44883) r.levente75 válasza parandroid (#44881) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, megnézem.

(#44884) negyven2 válasza Suineg (#44882) üzenetére


negyven2
veterán

360 játékoknál ne váltogasd a régiót, mert se megvenni nem tudod, se letölteni (vagyis lehetni lehet, de nem ér annyit a fáradság velük). Itt ugyanis profil régiót kell hozzá állítani, amit csak 3 havonta tudsz változtatni. Plusz mivel nem ukrán IP-d van valószínűleg így se megvenni, se letölteni nem engedi.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#44885) parandroid válasza r.levente75 (#44883) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Miért, van One-od is? Mert XBO alatt ezt értettem - bocs, ha nem lett egyértelmű.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44886) r.levente75 válasza parandroid (#44885) üzenetére


r.levente75
addikt

Nincs oneom, de ha később lesz, akkor az arra zsákolt goldos játékok már meglesznek.

(#44887) HF77


HF77
senior tag

üdv
a cod black ops 3 az egylemezes..?
köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#44888) oriic válasza HF77 (#44887) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, csak egy lemez.

Live-Die-Respawn

(#44889) HF77 válasza oriic (#44888) üzenetére


HF77
senior tag

:R :R :R

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#44890) Bling95


Bling95
őstag

Sziasztok !

Milyen hibára utalhat hogyha fura periodikus kattogó hangot ad ki a box? Tegnap még semmi baja nem volt, ma pedig se kép-se hang. Nem villognak a ledek pirosan, ugyanúgy csak a közepe zölden ahogy a szokott.

Ami még jelenthet valamit hogy a controller se tud rácsatlakozni. Még a régebbi Fat egyébként.

(#44891) MasterMark válasza Bling95 (#44890) üzenetére


MasterMark
titán

Vinyó?

Switch Tax

(#44892) Bling95 válasza MasterMark (#44891) üzenetére


Bling95
őstag

Olyankor nem kéne a képernyőre dobnia valami hibaüzenetet?

(#44893) MasterMark válasza Bling95 (#44892) üzenetére


MasterMark
titán

Az attól függ.

Switch Tax

(#44894) r.levente75


r.levente75
addikt

A heti akciók közül a TMNT három részéből érdemes e valamelyiket megvenni? Találkozott e valaki valamelyikkel. Nézegettem, de még nem győzött meg. Köszi.

(#44895) r.levente75


r.levente75
addikt

Saints Row IV mától szedhető bónusz játék goldosoknak.

(#44896) Suineg válasza negyven2 (#44884) üzenetére


Suineg
senior tag

Köszi. Ha egy új regisztrálással mégis sikerül megvenni, akkor az xbox-on belépve az adott felhasználóval és letöltve utánna ez játszható ugyanazon gépen más felhasználókkal is?

(#44897) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

Eladom az Xboxomat es az lenne a kerdesem hogy hogyan kell a legyegyszerubben gyari allpotra visszaallitani? Toroljon minden, jatekokat, felhasznalokat, stb.

Asszem mindenféleképpen!

(#44898) zsolti72837 válasza EczkE (#44897) üzenetére


zsolti72837
őstag

Profil törlése

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#44899) EczkE válasza zsolti72837 (#44898) üzenetére


EczkE
addikt

Koszonom a gyors segitseget! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#44900) szabacsik válasza Suineg (#44896) üzenetére


szabacsik
őstag

HA sikerült, szerintem nem fog, de ha mégis akkor igen. Megy majd a többi felhasználó fiókjával is.

/\____/\

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.