Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) negyven2 válasza pubos (#43700) üzenetére


negyven2
veterán

Vagyis magyar nyelvű a menü?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#43702) pubos válasza negyven2 (#43701) üzenetére


pubos
tag

dehogy
ezt a live hibaelhárítóról vettem le.de a kép az az.de a boxon nincs magyar nyelv.legalábbis én nem találtam.
angolul sajna meg nem tudok. :(
miért kérded?

[ Szerkesztve ]

(#43703) dilipok válasza pubos (#43702) üzenetére


dilipok
veterán

egyertelmuen a szolgaltatonal van a hiba. Azzal, hogy mas szolgaltatoval tokeletesen megy, be is bizonyitottad szepen. Eleget kell ugralni, aztan csak csinalnak valamit (vagy nem...). Egyebet nem tehetsz, mint atnezed a szerzodest, hogy mit ir ilyen esetre vonatkozoan (ertsd: korlatozhatja-e es milyen mertekben az elerheto portokat, stb). Aztan attol fuggonen, h mi van benne lehet verni az asztalt / szerzodest bontani (bar gondolom nem allnak sorban mas szolgaltatok, hogy kivaltsak, ha erre szorultal :( )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43704) negyven2 válasza pubos (#43702) üzenetére


negyven2
veterán

Csak azért mert a nem mokolt boxon, nincs magyar nyelv. Vagyis biztos nem nálad van a hiba forrása.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#43705) pubos válasza negyven2 (#43704) üzenetére


pubos
tag

figyi.A gép nem mokolt.ezt bárki megnézheti bármilyen szaki.Ha buherált lenne akkor miért költöttem volna egy halom pénzt játékokra.többe kerültek a játékok mint maga a gép.És mint irtam már a legtöbbet tőlük vettem a hivatalos oldalról.ezt is bárki bármikor megnézheti.Minden játék eredeti!
Viszont mivel tényleg nem csináltunk semmit ne is értem a tiltást.
Hisz csak nekik tettem jót hogy vásároltam a játékokat.A gold tagságért fizetni kell nem adják ingyen a játékokat szintén.
De ha ez a baj akkor legyen.legfeljebb megmarad a pénzem :)
Egyenlőre nem tudok úgyse mit csinálni várok picit.Ha nem változik keresek valami másik szolgáltatót mert a box az jó.
Addig meg elég lesz a játék ami van.Buherálva nincs és ezután sem lesz a gép az tuti.
Ha lesz valami fejlemény azt azért még megírom. :))

(#43706) negyven2 válasza pubos (#43705) üzenetére


negyven2
veterán

Bocs rosszul fogalmaztam. Úgy értem, hogy ha jól tudom használtan vetted a gépet (ha nem akkor az tárgytalan). És lehet, hogy nem mondták el, hogy mokolt. Ilyenkor is tudsz eredeti játékokat venni hozzá, Live-ra is felenged, de ha valamit érzékel akkor letilt, De mivel kiderült, hogy nem így a szolgáltató a ludas.bár nálam is volt ilyen, hogy pár napig nem engedett fel Live-ra, csak mobilnetten keresztül. Aztán ez magától megoldódott.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#43707) dilipok válasza negyven2 (#43706) üzenetére


dilipok
veterán

valoszinu eszleltek a hibat a szolgaltatonal, azert oldodott meg "magatol" ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43708) pubos


pubos
tag

közben beleolvasgattam mit is jelent ez a banolás vagy mi az isten nyila.
találtam egy ilyen programot amivel elvileg meg tudom nézni hogy tiltották e a gépet.
xval 2.0
ezzel érdemes próbálkozni?mert sorozatszámot kér.nem akarok hülyeségbe belemenni.
De nagyon kiváncsi lennék már hogy melyik szolgáltató mond igazat.

(#43709) section9


section9
őstag

Én úgy tudom időtlen idők óta nem volt tömeges bannolás Liveról. Plusz ha ismerősödnél működött, akkor nem a boxnál lesz a hiba.

(#43710) MasterMark válasza pubos (#43708) üzenetére


MasterMark
titán

Ha banoltak volna azt tudnád...

Milyen szolgáltatóról van szó? Minden más rendben megy?

Switch Tax

(#43711) pubos válasza MasterMark (#43710) üzenetére


pubos
tag

Znet.mikrohullám
Igen minden más rendben megy.
Két ismerőshöz is elvittem ma boxot.mindkettőnél ment.az egyik szintén znetes.
sőt mobilnettről nálam is megy.

(#43712) szabacsik válasza pubos (#43711) üzenetére


szabacsik
őstag

Egy tuti. Nem vagy bannolva. Nincs valakinek egy boxa ott nálad kipróbálni? Akkor lehetne tudni, hogy a szolgáltató a hibás vagy a box-ban van valami összegubancolódva

/\____/\

(#43713) negyven2 válasza pubos (#43711) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom azt is próbáltad, hogy a modemet a boxba kötöd? Esetleg még azt megtehesd, hogy fix ipt adsz a boxnak és DMZ-be teszed. Esetleg megpróbálod neki megadni az DNS cminek a google dns címét.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#43714) dilipok válasza pubos (#43711) üzenetére


dilipok
veterán

lasd: [link] ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43715) Casoli


Casoli
őstag

A Microsoft nem szokott IP címet tiltani, ennek semmi értelme nem lenne. Sz@r a neted, ennyi. Válts normálisra. Mikrohullámú... Mi ez a baromság? :D Ezer éve nem találkoztam ilyen nettel. :DDD

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#43717) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Heti GOLD akciók

Live-Die-Respawn

(#43718) NoMagix válasza oriic (#43717) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi! :R
A GTA V még így sem olcsó, ha egy használt lemezeshez nézem, de 20ezret biztos nem adnék érte!
Viszont a GTA IV San megéri az árát! :)

(#43719) Piziii válasza oriic (#43717) üzenetére


Piziii
tag

Hmmm... Far Cry 4-en elgondolkoztam :DDD végre valami érdekes összeállítás amúgy :)

(#43720) section9 válasza oriic (#43717) üzenetére


section9
őstag

Pazar összeállítás. Ha nem lenne meg a nagy része PC-n mindet vinném. :D

(#43721) Ispy


Ispy
veterán

Minecraftra jöhetne már valami zúzósabb akció, akkor megvenném, 5k-ért nem köll :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#43722) Janusz001 válasza Ispy (#43721) üzenetére


Janusz001
őstag

Én a Rayman Legendset vadászom már egy ideje :)

(#43723) Medocsabi válasza pubos (#43695) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem értem,ha a MS tiltotta le a gépet azt a support mondta volna... :U
El tudom képzelni mennyire ideges lehetsz...

(#43724) Zeki válasza Ispy (#43721) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hát a lányom hiába kapta meg lemezen a minecraftot, azt mondja más hasonló játékok tableten jobbak, meg különben is, azokon vannak a barátnők is. De legalább akciósan 890-ért vettem. :)

(#43725) consono válasza Zeki (#43724) üzenetére


consono
nagyúr

Én átveszem, ha nagyon nem kell :) Bár nálunk a kölök is inkább a gépemen játszik/játszana vele...

"In God we trust. All others must bring data"

(#43726) parandroid válasza Zeki (#43724) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk sorban állás van a kontrollerekért, ha itt vannak a barinők. Lányom szerint kéne venni még két kontrollert (mert youtube-on látta, hogy lehet négyfelé osztott képernyőn is tolni), de nem díjaztam az ötletét. Játszik egyébként vele droidos tableten is, de boxon jobban szereti.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43727) NoMagix válasza Zeki (#43724) üzenetére


NoMagix
addikt

arról az akcióról pont lemaradtam... pedig már a "kosaramban" volt

(#43728) pubos


pubos
tag

Sziasztok.Köszönöm mindenkinek a segítséget,biztatást.
Ma kaptam egy levelet a szolgáltatótól hogy próbáljak meg csatlakozni újra mert a kollégák nem találtak semmi hibát.
Hát hazaérve szinte már félve kapcsoltam be a gépet.
De lás csodát működik!!!!!!!!!! :C
Nem tudom ki meg mit csinált de igazából nem is érdekel.A lényeg hogy megy rendesen minden.
Kicsit érdekes a dolog de a lényeg hogy jó.
Köszönöm!

(#43729) Vasy09 válasza pubos (#43728) üzenetére


Vasy09
őstag

Ezek után a szolgáltató szerintem úgysem fogja elismerni, hogy náluk volt a bibi! :(((
Pedig amiket leírtál egyértelmű volt, hogy ott szar valami! A lényeg, hogy most már jó! :D

Gamertag: Vasy09

(#43730) masterful87


masterful87
senior tag

Jól pofára estem a GOLD tagsággal, pont ma járt le, és már nem vagyok GOLD tag, de a heti akciókat még tegnap megvehettem volna, ha időben kapcsolok...
Na most a heti akciók február elsején már lejárnak, de ha én január 31-én aktiválom a boxhoz kapott egy hónapos GOLD-ot, akkor az meg február 29-én fog lejárni, ugye? És akkor meg a március első felében adott ingyen játékokról maradok le!
A fene vigye el... :(((

(#43731) hefike


hefike
tag

Szeretném kérdezni,hogy játékokat lehet ondrive-ra letölteni,illetve mentéseket oda tenni stb?akkor előfizetnék onedrive-ra,ha műkszik teljes értékű tárhelyként hdd helyett😁 köszi😁

(#43732) Csapoati válasza masterful87 (#43730) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem elsején még élnek az ajánlatok, tehát elég aznap aktiválnod a goldot és akkor nem lesz semmi gond.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43733) dilipok válasza hefike (#43731) üzenetére


dilipok
veterán

nem

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43734) NoMagix


NoMagix
addikt

Nosztalgiából lehúztam a GTA San Andreas-t, de az 5-ös után nagyon gyenge "élmény" és még szaggat is egy picit!

(#43735) KBear válasza masterful87 (#43730) üzenetére


KBear
tag

Aktiváld a GOLD-od jövő hét hétfőn és még élni fognak az eheti akciók. A februári ingyenes játékokat is be tudod majd húzni, még a március első felében érkezőt is...

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43736) masterful87 válasza KBear (#43735) üzenetére


masterful87
senior tag

Ez mennyire biztos?
Mert a válaszaitok alapján ránéztem az akciós listára, és valóban, a január 18-i akciók még ma 4-kor is éltek, csak nemrég vehették le őket.
Tehát február 1-én aktiválom a GOLD-ot, akkor szinte 1000%, hogy még élni fognak az eheti akciók?!
(nem mintha sok választásom lenne :) )

(#43737) Piziii válasza masterful87 (#43736) üzenetére


Piziii
tag

az eheti akciók február 1-jén (hétfőn) 24:00-kor jár le elméletileg, de szerintem ha valaki nagyon kicentizi akkor akár még 2-án (kedden) reggelig le lehet tölteni az új heti akciók előtt (mondatom második fele csak az én gondolatmenetem)

(#43738) szabacsik válasza Piziii (#43737) üzenetére


szabacsik
őstag

+1.
Én is így tudom. hétfő éjfélig 100%, kedd reggel van valamikor a váltás.

/\____/\

(#43739) Zeki válasza szabacsik (#43738) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valamelyik amcsi időzóna szerinti éjfélkor lehet.

(#43740) rwin5


rwin5
őstag

sziasztok!

Egy régebbi játéknak a címét keresném. Annyit tudok leírni róla, hogy fekete-fehér volt maga a játék, egy kisfiúval kellett menni egy pályán ahol különböző akadályok voltak elrejtve, amit ha nem vett időben észre az ember általában azonnal meghalt. Remélem ennyiből beugrik valakinek melyik lehet. :U

(#43741) nexus6 válasza rwin5 (#43740) üzenetére


nexus6
aktív tag

limbo
[link]

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#43742) rwin5 válasza nexus6 (#43741) üzenetére


rwin5
őstag

az lesz az, köszi :R

(#43743) KBear válasza masterful87 (#43736) üzenetére


KBear
tag

Kedd délelőtt még szoktak élni a heti akciók. :)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43744) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#43745) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
Telepítve van egy lemezes játék külső vinyóra. A játékot a gamesből indítottam, nem mentette le a játékállásokat, bejelentekezve be voltam. Ha a playnél a lemezt indítom ott lementei. Tudtok segíteni ebben?

(#43746) dilipok válasza r.levente75 (#43745) üzenetére


dilipok
veterán

a jatek inditasanal megkerdezi, h melyik tarhelyet hasznalja a jatek mentesere

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43747) r.levente75 válasza dilipok (#43746) üzenetére


r.levente75
addikt

Ez valóban így van, ezért nem értem miért nem mentett.

(#43748) Roland_001 válasza oriic (#43744) üzenetére


Roland_001
csendes újonc

Az X360-as kínálat egész jó, legalábbis a GoW. A One-osok közül meg egyet sem ismerek.

(#43749) Crowent válasza Roland_001 (#43748) üzenetére


Crowent
tag

ahhh nekem meg van a GoW sztem nem jo jatek... Meg jó hogy nem hosszabbitom meg a goldot mert az ilyen sacret fele jatek miatt tok felesleges... latszik hogy mar nem tudnak mit kezdeni magukkal az msnel...

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#43750) StLui válasza r.levente75 (#43747) üzenetére


StLui
veterán

Nem lehetséges, hogy a következő indításnál nem ugyanazt adtad meg mentési helynek, mert mindíg megkérdezi

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.