Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48401) vJokka


vJokka
aktív tag

Ezt kicentiztem :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48402) KisApám válasza benvolio (#48400) üzenetére


KisApám
addikt

Sosem tudni.
Van, amikor már csak GOLD marad a végére, mert úgy "táraz" be a játék előtt.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48403) benvolio válasza KisApám (#48402) üzenetére


benvolio
őstag

Igen, tudom, hogy mindig mindent meg lehet magyarázni. Ez csak egy példa volt a sok közül.

(#48404) superfly2


superfly2
tag

Szevasztok! :)
BC 25t-vel mentem egy 5k-s kört, ki szedtem egy T-44-et full hp-ról, majd fél órával a meccs után jött az üzenet a T-44-es játékostól:

"Zo_ga (16:53:29) a baráti társaság idiótákat takar?
Zo_ga (16:53:39) akik fizetnek az ingyenes játékért?
Zo_ga (16:53:49) mint te
Edge_rab (16:57:49) miért fizetnék a játékért? a batchat-ben apcr az alap lőszer
Zo_ga (16:58:10) és a prémium tankokat nyerted?
Zo_ga (16:58:16) nem fizettél mi?
Zo_ga (16:58:19) ugyan már
Edge_rab (16:58:20) küldetésért csináltam :D
Zo_ga (16:58:27) persze"

Jelzem, komolyan küldetésekért csináltam az összes prém tankom, nem vettem egyiket sem, sőt még TOG II-t is nyertem de eladtam ;]
Elég gáz hogy itt tart nagyon sok magyar játékos. Ha vettem volna, akkor is mi köze lenne hozzá hogy mire költöm a pénzem?! :) :U

(#48405) rlazol válasza superfly2 (#48404) üzenetére


rlazol
addikt

de hogy jött az egészhez a baráti társaság? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48406) SoulReaver válasza rlazol (#48405) üzenetére


SoulReaver
veterán

Klán névben lehet.

(#48407) superfly2 válasza rlazol (#48405) üzenetére


superfly2
tag

SoulReaver jól mondja, a klán név miatt, vagyis én is azt gondolom :K

(#48408) Papooo válasza superfly2 (#48404) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha valaki az utca közepén összehányva-hugyozva magát részegen fekszik és dalolászik, senkit sem zavar, elvégre az illető a saját pénzét itta el. Az ő szórakozása. Ha ilyesmire költ, abba viszont azonnal beleköt valaki. :U

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48409) KisApám


KisApám
addikt

Gondoltam kipróbálom a kínai prém TIER VIII-as 112-est a tesztszerveren.
DE a TIER IX-es M53/55 arty 1 hitelt - még mindig "JÓ" ez a játék... :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48410) infectedmann válasza superfly2 (#48404) üzenetére


infectedmann
őstag

Plusz mi köze van hozzá ha valaki vesz aranyat, prém. tankot, prém. fiókot? Gondolom csak a szokásos autista felfogás: aki fizet az többet nyer, segít neki a játék stb.

(#48411) KisApám


KisApám
addikt

Ezt a medált sem a tesztszerveren kellene megszerezni: Yoshio Tamada's Medal

3 db 2 TIER-rel magasabb arty kilövéséért (meg mind a 4-et felspotoltam).
Arty kilövésért - olyan jólesett :DDD

Az egyik orosz kilőtt tüzér írt is valamit.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48412) Stanislav84 válasza KisApám (#48411) üzenetére


Stanislav84
tag

Hidd el semmi jót nem írt... :)

Kb, hogy feldughatod a medáljaidat a ........ :)

De szép medál, még nem nagyon láttam eddig ilyet. Sajna patch után már Burda és Dimitru se lesz több. :)

[ Szerkesztve ]

(#48413) KisApám válasza Stanislav84 (#48412) üzenetére


KisApám
addikt

Imádom azt is, amikor egy tüzér a kilövése után ragel. :DDD

Amúgy meg ha nem a táras SP IC-t viszem, nem tudom megcsinálni.
Az SP IC amúgy sem a kedvencem. Nagyon pontatlannak érzem, és a lövedék sebessége a másik "csoda" (630 m/sec - a KV2-nek 830!).

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48414) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Gusztustalan...... 12 Lövés 11 sebző találat.... Majdnem 10k sebzés, természetesen arta....

(#48415) h1mpi válasza SoulReaver (#48414) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért sok ilyen videó nincs a neten

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48416) SoulReaver válasza h1mpi (#48415) üzenetére


SoulReaver
veterán

Biztos van, csak ezt nyomta most a YT, mondom megnézem... Szinte egy sem ment mellé..

(#48417) KisApám


KisApám
addikt

Az SP I C tényleg ennyire sz*r?
Tesztszerveren amit észrevettem, hogy 200 méterre oldalt menő Leopárdot képtelen eltalálni.
Az meg fordulásból menetben bumm.
Ugyan így a Ru 251: 100 méterről szembe mellé lő az SP I C, az meg meneteben bumm.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48418) h1mpi válasza SoulReaver (#48416) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Örültem a fejemnek amikor meglett a Lorr. 155 51, mert kb. 100K xp-ig olyan volt, mint az álom. 60-70%-os találati arányom volt. Nem kellett sok a BIA-ig, mondom, na ha az meglesz, akkor tényleg egy álom lesz. Meglett kb. onnantól kezdve, mintha letekerték volna a csúszkát és azt mondta valaki bent, hogy DENIED.
Azóta korántsem olyan, mint volt, azért merem ezt biztosan állítani, mert kb. 80-100 meccsig OP volt és azóta meg egy átlagos arty lett. Addig szinte sose ment alá fölé mellé álló célpontnak, most pedig simán csinálja.

Nem mondom, hogy nem jó ez így, mert én is vagyok a szopóálarc másik felén is, hisz egy artyt tolok, de mellette másik 20 normális tankot.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48419) h1mpi válasza KisApám (#48417) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen ennyire, amikor én húztam akkor még sokkal pontosabb volt, nem rég el is adtam, ha funolni kell 7-ben ott a Bulldog.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48420) SoulReaver válasza h1mpi (#48418) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is húzom a 9-es franciát, pontosnak kellene lennie, de nem az... a legkisebb célkörnek is képes a legszélére lőni. Tank mögé lőni stb... Nekem meg ritka az amikor el is talál valamit. Csak a küldetések miatt van meg, de utálom szegényt. Egy M53/55 ezerszer jobb.

(#48421) jozefgucci1 válasza KisApám (#48417) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem is szenvedős volt az SPI C ,de a Ru miatt megérte . A Ru brutál jó álca és töltésidő jellemzi és még ugye emellé jön a mozgékonysága is .Eleinte én benéztem , hogy hátrafelé nem tudom úgy a csövet lhajtani és ez megtréfált párszor.

Szerintetek mennyi xp kell majd a mostani T8 könnyű tankokba , hogy meglegyen majd a T10 egyből ? Úgy 200K elég lehet ? Szépen lassan húzom az összesbe az xp-t ,de elég lassan haladok , mert ha lehet csak SH-ban tolom velük :DDD

Apropó SH-CW . Más klánokban hogy van a CW tankok kötelező festése ? Nálunk Vteps még az E100-ra is rá kell raknom a festést , mert külömben dá-dá van , pedig nettó faszság egy HT tankra .

H1mpi :
Végighúztam a francia arty ágat és bár a T10 BC-t nem vettem meg ,de szerintem a T9 jobb mint a nyolcas. Sajna én barom visszavettem a nyolcast a CW-k miatt és 4.Skilles legénységgel is olyanokat lő mellé-alá -fölé hogy csak lesek.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48422) notika77 válasza jozefgucci1 (#48421) üzenetére


notika77
senior tag

Persze, hogy kell festés, de heavy tanknál nem halálos bűn, ha nincs festve (bár inkább csak a bazi heavyk kivételek, mert is-3, t32 és klónjaik jó, ha le vannak festve).
Sőt, Malinovkán Maus rushnál a festett tankok előnyben vannak, hiszen álcafestés nélkül messziről világítanának - persze ez csak vicc

[ Szerkesztve ]

(#48423) jozefgucci1 válasza notika77 (#48422) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálunk ha nincs az E100-on festés azért meglincselnek ,de hogy két csaló is tevékenykedik a klánban aki be is valotta az nem gond :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48424) notika77 válasza jozefgucci1 (#48423) üzenetére


notika77
senior tag

Írtam pár hete, hogy alig volt magyar klán, amiből ki lett rúgva a banolt csaló játékos. Konkrétan én csak egy klánról tudok, ahonnan kirúgták. A wotinfo-ra is mennek fel a korábban már bukott játékosok videói, ami leleplezés szintén egy wotinfos videó alapján történt. A videó törölve lett emiatt, de azért kap újat. A leleplező videók alatt a klántársak, ismerősök, más csalók próbálják elkenni a tényeket stb. Tisztára az megy itt, mint ami nagyban, az ország vezetésében történik (talán csak lopni nem lehet).

[ Szerkesztve ]

(#48425) jozefgucci1 válasza notika77 (#48424) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze ez így van ,de azt nem értem miért ragaszkodnak ennyire a csaló játékosokhoz a klánok ? Ott a Venti is ahol ugye két ember is megbukott ,sőt a házi versenyt egy ilyen játékos nyerte és nem történt semmi .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48426) notika77 válasza jozefgucci1 (#48425) üzenetére


notika77
senior tag

1. leszarják
2. ők is használnak ilyeneket
3. látják, hogy más klánok sem léptek
4. látják, hogy a WG is a csalók ellen fellépőket vegzálja (lásd. a török klánok közti összezördülések, aminek a vége a nem "csaló klán" sok éves fórumának a komplett törlése lett)
5. a WG rossz kommunikációja pl. hogy a klánok vezetését nem is értesíti a banról.
Új ötlet (privát témához kapcsolódóan), hogy a csalásért banolt játékosokat automatikusan ki is léptethetné a klánból a WG (klánvezír esetén külön móka és kacagás lenne :) )
6. csordaszellem / mi kutyánk kölyke stb.
7. ha nem ismerik el meg sem történt
...

(#48427) jozefgucci1 válasza notika77 (#48426) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ebben az esetben ketten is elismerték nyíltan többek előtt a TS-en. Mind a ketten külső exe.-röl indítható tundrát használtak . Persze már nem , mert letörölték érted :C :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48428) diegho válasza jozefgucci1 (#48427) üzenetére


diegho
nagyúr

És ez miben is segít? Mit csinál?

(#48429) h1mpi válasza jozefgucci1 (#48427) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt nem értem, hogy ez miért akkora nagy segítség?! Az RNG nekik is van vagy azt is elcsítelik külső exe-ről? Ha meg spotolnak valakit a fákon és bokrokon keresztül is látszik a sziluettje...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48430) jozefgucci1 válasza diegho (#48428) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gyorsgombra eltünteti a bokrokat fákat és vissza .Viszont aki ezt használ az már mellé odatesz egy kis aimbotot is biztos ami biztos.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48431) notika77 válasza diegho (#48428) üzenetére


notika77
senior tag

Oktatóvideó :)

Bal oldalt tundra moddal, jobb oldalt nélküle. Szintén egy magyar játékos visszajátszásából, aki nem csalt és aki mellé felállt az egész klánja még ez után a videó után is.

[ Szerkesztve ]

(#48432) diegho válasza notika77 (#48431) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezzel a moddal gondolom minimum 5000, de inkább 6000 WN8-at átlagol a srác. Ez legalább 3 sebző lövést ad átlagban. Rengetegszer lövök mellé a bokrok miatt, pláne mozgó tanknak, mert nem látom hogyan változik a terep, vagy reflexből gyenge pontra, rack-re, láncra célzok, de az már nem lőhető.

(#48433) h1mpi válasza notika77 (#48431) üzenetére


h1mpi
nagyúr

visszavonom ez tényleg durva csalás, főleg a láncolás lehetősége végett :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48434) notika77 válasza diegho (#48432) üzenetére


notika77
senior tag

Elsőre fogtad, nem hiába vagy unicum! Sajnos ez sokaknak nem megy, többeknek külön el kellett mondanom, még ez után a videó után is. De ehhez a modhoz van az egyik legjobb magyarázat is, hogy miért használja.
.
.
.
Mert gyenge a gépe és így FPS-t nyer :Y

ui.: egyébként ez volt az első mod, amiről hallottam 3-4 éve. Valahogy összetalálkoztam egy magyarral játékossal és felhívott a TS-ükre. Ott mondta, hogy ezt akkor náluk a klánban kötelező volt használni én meg mint kis kezdő meg sem mertem szólalni, hogy ezt most hogy, hiszen más játékban ilyenért hetedíziglen kiátkozás jár, itt meg úgy beszélt róla, hogy minden klánban használják. Hang alapján bőven 40 év felett volt.

[ Szerkesztve ]

(#48435) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most olvastam hogy meghalt 35 évesen Poshybrid streamer :/ RIP :O

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48436) Papooo válasza notika77 (#48426) üzenetére


Papooo
senior tag

'Új ötlet (privát témához kapcsolódóan), hogy a csalásért banolt játékosokat automatikusan ki is léptethetné a klánból a WG (klánvezír esetén külön móka és kacagás lenne :) ) "
Ennél csak az lenne hatásosabb, ha a játékos és a klánja is kapna egy fél éves bannt. ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48437) KisApám válasza h1mpi (#48435) üzenetére


KisApám
addikt

Szoktam nézni... szokott ragelni is.
Szépen befekszik a fotelba, fel a fehér fülest és hajrá.
Most még új fülesre meg egérre gyűjtött, úgy emlékszem.
Tényleg RIP? :(

Ezt írja a TWITCH:
"The community has closed this channel due to terms of service violations."

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48438) h1mpi válasza KisApám (#48437) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos igen :/ több oldalon is megerősítették

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48439) kchryss válasza jozefgucci1 (#48423) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon szomorú téma. Ráadásul a te klánod mindig úgy állította be magát, hogy a legtisztább magyar klán, zéró tolerancia, stb. Aztán sorra derülnek ki a turpisságok és hogy semmivel sem különbek a többi magyar klántól.

(#48434) @notika77:
Ennél a "gyenge a videókártyám azért raktam fel a tundrát" kijelentésnél én is pont ott voltam. Nem akartam hinni a fülemnek. És az a durva hogy azóta ezt a kifogást már hallottam mástól is vagy olvastam wotinfo-n valakitől. 2 eset lehet mindkettő szomorú, vagy tudják mekkora csalás és ezzel nyugtatják a lelkiismeretük vagy annyira idióták hogy fel sem fogják mekkora csalás ez.
Már többször leírtam, hogy színtévesztőként nekem különösen nagy segítség lenne a tundra hiszen előfordul, hogy hiába van sziluett azt sem látom a bokortól mert zöld-piros színtévesztő vagyok. Ennek ellenére sosem használtam ezt a csítet csak videón láttam a működését. Pedig volt amikor fps problémáim voltak, de azt megoldottam azzal, hogy visszavettem minimumra a grafikát. :U

A sziluett problémát azóta egyébként megoldottam, mert szerencsére elég 1 fájlt szerkeszteni és átírhatod a színét teljesen legálisan. Így nálam rózsaszín az ellenséges tankok körvonala. Ez is vicces a wg fejlesztőitől egyébként hogy ha bekapcsolod a színtévesztő módot a játékban, a tank sziluettje és a térkép széle marad piros ...

(#48424) @notika77:
Van új leleplező videó? Ha igen linkelhetnéd. :)

[ Szerkesztve ]

(#48440) elttiL válasza kchryss (#48439) üzenetére


elttiL
senior tag

Üdv. Neked (és nekem is) a színvak bepipálása a menüben a megoldás. (mégha a szintévesztés nem is szinvakságot jelent, mondjuk ezért ütni tudnék hogy valaki simán leszinvakozik, meg megkérdezi, hogy hogyan vezetek autót stb.) + xvm-ben colors.xc-ben az enemy szinét FF33FF-re állítom. Gyakorlatilag nem láttam a bokorban a tankot, most meg virít.

[ Szerkesztve ]

(#48441) superfly2


superfly2
tag

Üdv újra, megint két csatát szeretnék bedobni nektek, igaz hogy a végén egy kicsit megint elbaszt.m, de szerintem nem voltak rossz meccsek :)
FV215b ezt nem is tudom miért hanyagoltam ilyen sokáig...
Bat.-Châtillon 25 t

[ Szerkesztve ]

(#48442) Emu válasza elttiL (#48440) üzenetére


Emu
őstag

Én is bírom ezt az autóvezetős kérdést :D (bár mondjuk én már inkább színvak vagyok, mint színtévesztő mert gyakorlatilag nekem mindegy, hogy valami rózsaszín vagy piros, vagy épp barna vagy zöld különbséget nem nagyon látok közötte) Egyszerű: piros van felül, a zöld meg alul ;]
Egyedi célkeresztet is azért kell használnom, mert a gyáriakat nem tudtam úgy beállítani, hogy ne folyjon ki a szemem fél óra játék után. FPS-ekkel is sokat toltam régen, (még a hajdani ClanBase-n is voltunk többször ladder vezetők) de sajnos a grafika javulása miatt egy idő után (BF3 megjelenése) nem tudtam már úgy beállítani a grafikát, hogy meg tudjam különböztetni a szövetségest az ellenségtől. :(

(#48443) superfly2 válasza Emu (#48442) üzenetére


superfly2
tag

Mivel toltad? Esetleg el mondod a neved vagy klánod? Lehet emlékeznék rád. :DDD Én nagy CoD4-es voltam, szerettem nagyon, főleg a promod-ot kár hogy ennyire el baszták :O volt benne vagy 5000 órám, bár versenyeken és lanon sosem voltam, pedig lett volna rá lehetőségem :W

[ Szerkesztve ]

(#48444) Emu válasza superfly2 (#48443) üzenetére


Emu
őstag

Nem hiszem, mert COD4-ben csak vendégjátékos voltam, az nem is volt meg eredetiben, csak midig kódot kaptam amivel mehettem a szerverre :B
BF2-t toltuk ezerrel, abból is inkább az infantry-t. HEG (Hungarian Elite Gamers :DDD ) klánt rakta össze egy srác, hogy Magyarország legjobb játékosait összeszedje, ezzel sokáig ott voltunk az élmezőnyben, csak aztán nem szerettem volna megbukni érettségin, így kiszálltam :) Közben voltam BF2142 international lan partyn, mint magyar válogatott kerettag, a póló amit kaptam még valahol meg is van otthon...de rég volt már :B

[ Szerkesztve ]

(#48445) jano_77


jano_77
nagyúr

Megmondaná vki, aki túl van már a Svéd medeken, hogy a Leo-ra érdemes feltenni a 10 cm-es löveget vagy felesleges? Azt tudom, hogy fejleszteni mindenképp ki kell, hogy tovább tudjak menni, de ha nem jobb mint a 7,5-es, akkor feleslegesen nem venném meg. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48446) jozefgucci1 válasza jano_77 (#48445) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap vettem meg a Kranwagent. Szerintem a kis cső a legjobb a Leora. Brutál pontos és jó az átütése is.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48447) jano_77 válasza jozefgucci1 (#48446) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R Jozef!

Mondjuk átütő ereje elég harmatos! Most az imént egy szaros Tiger I nem tudtam egymás után 3x beütni pedig az oldalát lőttem. :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48448) vJokka válasza jano_77 (#48445) üzenetére


vJokka
aktív tag

Kb egy-másfél hete tettem fel a 10-est, és nálam marad is. Nekem jobban bejött, mint a magköpő.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48449) SoulReaver válasza jano_77 (#48447) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az user error lehetett, mert én a tier6 strv -vel robbantottam tigrist és oldalról. Bőven elég tier7 ben a 148 pen. Én inkább a tank lomhaságán vagyok ki... Neken eddig csak a fejlesztett felfüggesztés van meg, de nincs kedvem menni vele, hogy tovább fejlesszem.

(#48450) diegho


diegho
nagyúr

2 napja vettem meg a prém Strv-t mondván hiányzik valami 6-os gép a garázsból. Az első csatámban oneshotolt egy arty úgy 1 perc után, csak hogy érezzem a törődést. Amíg nem volt meg rá a lámpa borzalom volt vele, azóta viszont már jobb lett. Összességében egész tűrhető gép, bár szerintem a Cromwell B jobb lenne.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.