Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) Papooo válasza jozefgucci1 (#48099) üzenetére


Papooo
senior tag

Csak azoknak lehet, akik még nem csinálták, mert én nem kaptam semmit a változtatásért.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48102) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ó bazz akkor én kérek elnézést mindenkitől nem akartam senkit felizgatni feleslegesen :R

Köszönöm az észrevételed . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48103) Papooo válasza jozefgucci1 (#48102) üzenetére


Papooo
senior tag

Aki még nem csinálta meg, annak nagyon hasznos az infód. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48104) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyülölöm az e50-t. A wg miért csinálta meg az összes német tankot olyanra, hogy használhatatlan legyen stock állapotba?
40% körül van vele a wr-m. Ami acélos lássuk be.
Ma olyan lose streakokat dobott vele, hogy a szemem kiszáradt. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#48105) lacibacsi válasza Gyuri27 (#48104) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én még messze vagyok tőle, de az még nekem is rémlik (szó volt róla itt már többször), hogy az E50-re muszáj rákölteni egy csomó free XP-t, mert stock állapotban használhatatlan...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48106) Gyuri27 válasza lacibacsi (#48105) üzenetére


Gyuri27
félisten

100k az alja. Kell a torny, ágyú. Meg amiről szó se volt a motor. Ha nem raksz rá prem felfüggesztést akkor a lánc is. Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű. De ez büntetés. Még ezt végig szopom. Meg a jp2-t. Aztán elfelejtem a német tankokat. Mert ez vicc.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48107) lacibacsi válasza Gyuri27 (#48106) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem csak a németekkel van ilyen gond. Ott van rögtön a T-54... Stock állapotban csak teszt szerveren mertem kipróbálni. Élesben amint megvettem, már tömtem is bele a free-t. Nem olcsó mulatság, de sok fejfájást spórolhatsz vele.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48108) Gyuri27 válasza lacibacsi (#48107) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó de 100k free xp? Költ rá az ember ok. Kicsit béna kacsa ok. De ez teljesen hulladék.
Az xwm-.t is csak az ördögért raktam fel. Csak tőlem rosszabbak. Pedig aztán én is csak sárga vagyok. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#48109) jr1994 válasza Gyuri27 (#48108) üzenetére


jr1994
addikt

Ott a sok 100% vagy mennyi bónuszt adó személyes tartalék, tessék nyomkodni + prémium fiókkal nagyon gyorsan gyűlik a free. A 9-es tankokra meg nem kell sajnálni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48110) benvolio válasza jr1994 (#48109) üzenetére


benvolio
őstag

Hát azokkal a bónusz tartalékokkal én eddig csak sz@pó szkriptet aktiváltam semmi mást. Mikor kilépek a játékból az előtt aktiválom őket. ;] :DDD

(#48111) Gyuri27 válasza jr1994 (#48109) üzenetére


Gyuri27
félisten

A tornyot megvettem freeből. Nagy csőre is már csak 30k kell. De bármit nyomkodok ez így hulladék.
Még a nagy csővel is csak egy fisfos heavy. Kiváncsi leszek a nagy motor mennyit dob rajta.
Amúgy meg az isten szorzóját is rátekerhetem ha folyamat bot csapatot dob.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48112) lacibacsi válasza Gyuri27 (#48111) üzenetére


lacibacsi
addikt

"fisfos heavy"? Próbáld meg med-ként használni! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48113) h1mpi válasza Gyuri27 (#48111) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nézd ez egy f2p játék elvileg, de ezt Te is tudod, hogy max álmainkban és mazochistáknak csak. Itt a 8-as szint felett már direkt van ez kitalálva, hogy költs a játékra. Tier5-ig nem kell addig el lehet lenni ingyen is.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48114) galervin93 válasza benvolio (#48110) üzenetére


galervin93
őstag

Wotinfos aranyköpés, nem vesszük be. :-P
Ingyé van, én ha tudom, hogy egy-két órát biztosan játszom, akkor mindig benyomom. Még vesztes csatában is többet kapsz ugye, nyertesben meg bőven megéri.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48115) lacibacsi válasza galervin93 (#48114) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha tudom, hogy két órát játszok, akkor én is mindig benyomok mind a három helyre egyet. Így most alig 522 db van a "raktárban"... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48116) Emu válasza Gyuri27 (#48111) üzenetére


Emu
őstag

T54-t kezdőként free xp nélkül grindeltem ki, és akkor az átütése még csak 175 mm volt. Azt nem mondom, hogy élveztem, de azóta tudom miért kell tartalékolni...

(#48117) Gyuri27 válasza lacibacsi (#48112) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aha. Majd ha lesz hozzá motor meg ágyú. Mert mostani állapotában egy tiger kb ötször jobb.

h1mpi: egen,

Elértem az álom 35% wr-t ezzel a vassal. Remek csapatok vannak. Szal mindegy, hogy délelőtt vagy délután van.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48118) benvolio válasza galervin93 (#48114) üzenetére


benvolio
őstag

Én itt olvastam valakitől ezt a lehetőséget és nagyon jó, hogy megszabaduljak tőlük. Egyszerűen annyi megalázást még nem kaptam, mint mikor aktiválva voltak. Ha átlehetne küldeni neked szívesen megtenném, hogy használd egészséggel őket, mert több mint száz van és sokszor kilépéskor elfelejtem.

(#48119) csapee válasza Gyuri27 (#48117) üzenetére


csapee
senior tag

Miért, stocként rammolgatni nagyon is jó. ;]
Volt olyan meccsem mikor az E50-et huztam, hogy az ellenfél kért bocsánatot a cseten a stock E50-m miatt. Írta hogy tudja milyen szar stocként és hiába tömöm golddal az úgyis szar lesz. Igaza vót. :D

Csapee

(#48120) zodo


zodo
nagyúr

Ezzel a k.....g T49 light-al bárhogy is állsz sebeznek? :F

H6 sarokháznál bujkált kép aztán fedezékben (szerintem) és megint sebez és viszi a legénység további tagjait.

Értem én hogy HE na de hogyan máááá, lassan elég lesz ha felderít már akkor is sebez.

[ Szerkesztve ]

(#48121) galervin93 válasza zodo (#48120) üzenetére


galervin93
őstag

Sidescrapelő heavyk ellen nem rossz, kellemetlen tud lenni olyan gépeknél, ahol oldalt van a rekesz például. De ha csak track-kel a lövés sokszor az is elég, lehet hogy pont annyira marad kint, hogy egy weakspotra már rálátnak a csapattársak. Szóval szeressük a T49-et. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48122) benvolio


benvolio
őstag

Szóba jött itt a jelszó csere, nekem meg eszembe jutott, hogy a telefonszámomat kéne lecserélni, mert amit megadtam az nem létezik már. De mikor cserélni akarom akkor küld egy kódot a régi számra is, hogy üssem be a cseréhez, de az már nem létezik. Mi van ilyenkor? Nem tudok új telefonszámot megadni?

(#48123) notika77 válasza benvolio (#48122) üzenetére


notika77
senior tag

Írsz nekik, küldesz 1-2 vásárlást visszaigazoló emailt és már resetelik is neked vagy törlik a tel számot, ha azt kéred.

(#48124) benvolio válasza notika77 (#48123) üzenetére


benvolio
őstag

De én csak azért adtam meg számot, mert adtak ajándék aranyat érte anno. Nem vásárolok én semmit. Eszembe jutott, hogy az a szám már nem él és ezért adnék meg újat vagy töröltetném akár.

(#48125) Gyuri27 válasza benvolio (#48124) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szintén zenész. Nagy okosság.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48126) lacibacsi válasza benvolio (#48118) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Egyszerűen annyi megalázást még nem kaptam, mint mikor aktiválva voltak."

Maradjunk annyiban, hogy ezt TE így érzed. Egyébként meg nettó baromság.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48127) benvolio válasza lacibacsi (#48126) üzenetére


benvolio
őstag

Vártam egy ilyen hozzászólást, legyen igazad, de részemről feltűnő az "alázás" ilyenkor. :R

(#48128) diegho válasza benvolio (#48118) üzenetére


diegho
nagyúr

Komolyan kilépéskor aktiválod a bónuszt? Az nem gyenge... Nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen.

(#48129) jr1994


jr1994
addikt

Én is azt tapasztaltam, hogy a szopóág független a személyes tartalékok aktiválásától. A szopóág sosem késik, és korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor ő akar :DD

Egyébként ha sok van belőle, még akkor is érdemes aktiválni ha csak egy órát játszol a kettőből. Legalábbis a free xp-set mindenképp, akármivel mész jól jön, ha az gyorsabban gyűlik.

FTP témához: persze, lehet ingyen is játszani, csak sokkal többet kell farmolni. Néha játszok a kis accon, azon nincs prémium fiók, egy két órás játék (kb 12-15 csata) során jó esetben kihozom 0-ra, rosszabb esetben 50-100k kredit elfogy. Tier 8-9-10. Azért kényelmesebb amikor 10-es tankal, prém kajával is farmolok (persze az ellátmányt féláron előre megveszem).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48130) csapee válasza zodo (#48120) üzenetére


csapee
senior tag

Ha hagysz neki időt hogy becélozzon meg is érdemled. ;]
Amúgy csak a Maus ellenfél neki, mert abba rendszeresen 100 körül sebez szemből. :C

Ki van fejlesztve neked? Mert ki is próbálhatnád mielőtt ekéznéd, nem az a pontegyszerűségű tank, de nagyon nagy móka. A legszebb mikor E5 oldalába 900-at bepukkant

Csapee

(#48131) benvolio válasza diegho (#48128) üzenetére


benvolio
őstag

Létezik ebben a játékban szerinted "free gamer unicum"? Szeretném látni az adatait. Mert én még ennek a létezéséről nem tudok.

(#48132) Gyuri27 válasza benvolio (#48131) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vele beszélsz. Emberileg jobb ha elkerülöd. De free junájkum. Felső 2%. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#48133) 4580693 válasza jr1994 (#48129) üzenetére


4580693
senior tag

:DDD

(#48134) notika77 válasza benvolio (#48131) üzenetére


notika77
senior tag

Másik free uniqum: Zilaflon

(#48135) benvolio válasza Gyuri27 (#48132) üzenetére


benvolio
őstag

Prémium előfizuval nyomja én úgy tudom.

(#48134) notika77: ne röhögtes már, nézd már meg mivel van a legtöbb csatája

[ Szerkesztve ]

(#48136) grizlisandor válasza benvolio (#48131) üzenetére


grizlisandor
addikt

"free gamer unicum" miért is fontos? :U

Nézd meg a TierX-es tankjai statját is...

(#48137) benvolio válasza grizlisandor (#48136) üzenetére


benvolio
őstag

Mert kíváncsi vagyok, és odáig el kell jutni ingyen és fent kell tartani, ami szerintem kizárt free-ként.

(#48138) Gyuri27 válasza benvolio (#48137) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ebbe nem menj bele. Ő az ő szintje más dimenzió. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#48139) benvolio válasza Gyuri27 (#48138) üzenetére


benvolio
őstag

Miről beszélsz?

(#48140) Gyuri27 válasza benvolio (#48139) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogy freeként egy superjunájkum nem tud eltartani 10-s tankokat.
Nézz meg csak egy sima unicumot és ő nem az. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#48141) benvolio válasza Gyuri27 (#48140) üzenetére


benvolio
őstag

HAHA

(#48142) Gyuri27 válasza benvolio (#48141) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gondolom te az inkább szép kategóriába tartozol. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#48143) diegho válasza benvolio (#48137) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak pár dolog.
Volt egy másik accom, 3200wn8 és 28k csata után hagytam abba. Azon az elején nem volt prémium. Amikor abbahagytam 78M kredit volt rajta, 480k free xp és kb 20000 gold lőszer az esl tankokon és azon több 10es volt. Az új accon nem használok goldot (csak ha elfogy az ap, vagy ha tényleg nagyon kell), amikor először elértem a 20M kreditet, dönteni kellett. Nézem majd a milliárd feletti kreditet, vagy csinálok vele valamit. Ezért raktam szinte minden tankba prémium fogyókat. Így most mindig van kredit, nem megy fel túl sokra. A nálam sokkal kevesebbet sebzők is simán eltartják magukat prémium nélkül. De nem is értem hogyan lehet bárkinek kreditgondja, amikor ennyi ingyen prémium tankot adnak.

(#48144) benvolio válasza diegho (#48143) üzenetére


benvolio
őstag

Figyu, te vagy az akit itt "régről ismerek". Láttam videód, hallottam hangod. Tudom mire vagy képes, mert ismered a játékot és a tankokat. Én sajnos nem vagyok ilyen IQ-jú, csak azt a tankot ismerem teljesen amit kifejlesztettem és játszottam is vele, ami elég gyér. De ingyen Uniquim nem létezik az biztos.

(#48145) csapee válasza benvolio (#48144) üzenetére


csapee
senior tag

2000 wn8-al az E100-on kívül minden t10 tank kijön nullára.

Csapee

(#48146) diegho válasza benvolio (#48144) üzenetére


diegho
nagyúr

Stieger11. A kezdetekben rengeteg csatát játszottam vele. Ezreket a régi accomon és pár százat az újon. Nem volt soha prém fiókja, amikor együtt játszottunk, pedig az lefogott kb 3 évet. A kis prém tankokat szokta megvenni, amikor akciósok, mert gyűjti őket.

Humbart (már Humbob néven tolja). Szerintem a legjobb játékos, akivel valaha együtt játszottam és volt bizony elég sok közös csatánk szakaszban (régi accomon). Teljesen prémium acc nélkül tolta akkoriban. Emlékszem rá, amikor a klánchaten ujjongott, hogy végre meg tudja venni a su122-44-et. Aztán elkezdett esl-ezni és azóta lett prémium accountja.

Amúgy nem értem miért gondolod, hogy nincs ingyen unicum. Az unicum sokat sebez, sok sebzés=sok kredit. De vegyünk egy egyszerű példát. Engem. Fél év kihagyás után új accot indítottam. Kaptam egy invite kódot. 1500 gold 7 nap prémium. Ebből kijött 3 hét prém acc. Ingyen. A 3 hét alatt kihúztam két 10-es tankot és egy 8-as lightot (ez a kínai ág teljes kihúzását jelentette, azért ezzel kezdtem, mert a régi accomon nem voltak meg) kihúztam a hellcat-et kreditet farmolni. Semmilyen kreditgondom nem volt, bőven meg tudtam venni a 121-et és a 113-at is. Ez ugyebár teljesen free volt. Innentől pedig semmilyen anyagi probléma nem érhet, teljesen mindegy, hogy van prémium vagy nincs, a hellcat 1600 átlagsebzéssel annyi kreditet hoz, mint egy a játék által átlagosnak tartott játékosnak a 8-as prémium tankja. Ráadásul pár héttel később jött valamilyen ajándék prémium tank, talán a Dmax, vagy a Tog, ha azokat is használom, akkor simán van kreditem annyi, hogy bármire elég. Tudom, hogy ez számodra elképzelhetetlen, de menj egy 1600 sebzéses kört a Hellcat-el, nézd meg mennyit kapsz, na az az én átlagom azzal.

[ Szerkesztve ]

(#48147) diegho válasza diegho (#48146) üzenetére


diegho
nagyúr

Még1 nagyon érdekes dolog. Ha az E100-al semmi mást nem lövök, csak goldot, akkor is bőven pluszban vagyok prémium accal, tehát, ha ap-t lövök a 3500+ átlagommal, akkor is bőven hozom a kreditet.

(#48148) csapee válasza diegho (#48147) üzenetére


csapee
senior tag

De te átlagos játékos vagy, én mag az alatti...

Csapee

(#48149) rlazol válasza diegho (#48147) üzenetére


rlazol
addikt

Prémiummal nyomod? Anélkül is plusszban lennél?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48150) Gyuri27 válasza csapee (#48148) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. A felső 5%-t minden játékban átlagosnak hívják. :K

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.