Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48851) csapee válasza jim bcs (#48849) üzenetére


csapee
senior tag

Azért nem kellene védeni, ezért tart az ország itt. Megy a hülyeség ezerrel aki még egy kicsi igazságot mond egyből hülye.
Nagyon egyszerűen ellenőrizhető az állítás. A fórumban lévő felhasználók winrate és átlagos sebzését kell grafikonon ábrázolni. (Egy torzító tényező van, a szakaszozás). Lehet konteot gyártani de a tények makacs dolgok.
Amúgy csak statisztikai alapismeretek kellenek ennek befogadasahoz.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#48852) Papooo válasza csapee (#48851) üzenetére


Papooo
senior tag

Ez se lenne pontos adat, mert az átlag triert is figyelembe kell venni.
Nem mindegy, hogy az 1000-es átlagsebzés mivel jön össze, hogy egy sebző lövés az JPe100-al, vagy 14 crusaderrel.
Míg az eredmény a tizes TD-vel szánalmas, addig az ötös scouttal csoda.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48853) csapee válasza Papooo (#48852) üzenetére


csapee
senior tag

Ok az átlag tier tényleg kimaradt a leírásból, de szerencsére ez is nyilvános.

54,15%
188,154 dmg tierenkent

Minimális szakasz (26e alatt nem több mint 100 sztem).

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#48854) galervin93 válasza e-newsee (#48850) üzenetére


galervin93
őstag

Értő olvasás: "Hosszú távon ha többet sebzel, többet nyersz."
Na pontosan ez a nyámnyila nebántsvirág, valamint a mindenki helikopter csak én vagyok a király mentalitas qrja el ezt a jó kis játékot. Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48855) Papooo válasza galervin93 (#48854) üzenetére


Papooo
senior tag

Hosszú távon, ha bekempelek valami tuti helyre, és osztom a sebzést, amíg el nem fogy az ellen, vagy a saját csapatom, akkor az átlegsebzés tutira nő, arról megy nem tehetek, hogy az a sok nyomorék csapattársam nem képes játszani.
Ha esetleg a csapatból többen is ezt a módszert alkalmazzák, akkor mind reportolni kell mert nyomoronc kis kemper botok. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48856) e-newsee válasza csapee (#48851) üzenetére


e-newsee
addikt

Ebben is van igazság, de csak félig. Az tény, hogy aki többet sebez (tiert is figyelembe véve), az jó eséllyel jobb játékos, így a ki-ki meccseket nagyobb eséllyel hozza le. De ez csak akkor áll, ha valaki nagyobb részt olyan tankokkal játszik, ahol sok lövés kell a sok sebzéshez. Ha sokat artyzik, már bukott az elmélet. Ha sokat TD-zik, szintén necces, mert azok nagyot sebeznek. De tény, nagy átlagban van némi korreláció a sebzés és a győzelem között. De attól még kijelenteni, hogy ez így van, túlzás. Láttam már nem egy kék-zöld emberkét, akinek a winrate-je 45-46% volt huszonezer meccs után. És fordítva is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48857) Dobi 562 válasza e-newsee (#48856) üzenetére


Dobi 562
addikt

Linket legyszi kek-zold 45%-os jatekosokrol. Tier 1-2 meg T67 padderek kivetelevel. ;)

(#48858) galervin93 válasza Papooo (#48855) üzenetére


galervin93
őstag

Egyrészt: általánosítás, csak fekete-fehér gondolkozás...
Másrészt: a """legjobb""" kempeléssel sem lehet FOLYAMATOSAN olyan jó eredményt hozni, mint egy kellően agresszív, de okos játékkal.
No de mindegy is, az a lényeg, hogy mindig mas a hibás, és ezt hangoztatni is kell!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48859) Dobi 562 válasza galervin93 (#48858) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igazabol az en hibam is, mert fogalmazhattam volna pontosabban. Csak magambol kiindulva azt gondoltam az egyertelmu, hogy nem arra gondolok hogy hatul kempulve kell sebzest kiosztani, hanem megfelelo helyen/idoben/celpontokra. Amit le is fed igazabol amit irtal: "kellően agresszív, de okos játék". :)

(#48860) Papooo válasza galervin93 (#48858) üzenetére


Papooo
senior tag

A folyamatos jó eredményt még lehet egy kicsit javítani, ha nem játszik az ember stock tankkal, illetve ha intenzív goldskúló használattal kiküszöböli az RNG negatív hatását.

Ki van ez találva a WG részéről:
Nem csak a prém és a prémtank a nagy biznisz, hanem a szabad XP váltás is. :C

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48861) Emu


Emu
őstag

Nem is értem ez miért kérdés...minél több sebzést osztasz ki, a többieknek annál kevesebbet kell. Ha ezt nem csak 1-1 csatában csinálod, hanem folyamatosan akkor akarva akaratlanul is nőni fog a wr-ed...mert nem csak noobokkal tesz össze az MM. :W
Rengeteg olyan csatáról csinálhatnék screent, ahol a csapatom sebzésének legalább a felét én adom és bukó a meccs, mégis az utolsó 7k csatámat nézve az átlagsebzésem 400-al, a wr-em több mint 2%-al nőtt...

Csapee: 16k csata (ennek kb. 10%-a szakaszos)
WR: 55,19%
sebzés: 181,57

(recentet nézve utolsó 1k csatára: 60,61% illetve 230,1 sebzés)

(#48862) h1mpi válasza jim bcs (#48849) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Semmi

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48863) jim bcs válasza csapee (#48851) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nem védem! Ő belekötött, a kolléga meg vissza, de folytatni nincs értelme mert csak háború és személyeskedés van belőle. Ami meg a durva személyeskedést követi az a moderáció. Van értelme?

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48864) Dobi 562 válasza jim bcs (#48863) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem volt belekotes. Neven neveztem a dolgokat, a posztolot egy rossz szoval nem illettem! Akkor szemelyeskedtem volna ha ugy szolitom meg, hogy konteos hulye (vagy hulye konteos).

(#48865) jim bcs válasza Dobi 562 (#48864) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"Kar a konteos baromsagaidat itt terjeszteni."

Naaa, egyenesen nekimentél, egyértelmű volt, hogy visszaválaszol. De ezzel itt ezt le is lehet zárni, nincs értelme belemenni, senkinek nem hiányzik egy szankció, főleg ha értelmetlen dolog miatt kapja.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48867) kchryss


kchryss
addikt

(L:/dl/upc/2017-03/09/382859_kmf8whd5tyx43nsg_wtf.jpg)(/L)
World of Tanks elemi ösztön verzió. :(((
A lényeg hogy defendere van és ügyesen kapja be a lövéseket az oldalával. :U

(#48868) Enzolord válasza kchryss (#48867) üzenetére


Enzolord
addikt

Wow.. én is mindig ilyen ruhában wotozok.. játszik is, vagy csak mutogatja a tejüzemet? :) De olyan szépen elseperte a haját oldalra, hogy egyből Kovi kicsi világában éreztem magam.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#48869) infectedmann válasza SoulReaver (#48841) üzenetére


infectedmann
őstag

Ezt az utóbbi napok sajnos túl sokszor tapasztaltam. Hiába voltam mindig magasan top sebző és lőttem ki a legtöbb tankot, kettőt pislogtam és tova szállt a csapat engem meg már hatan lőtten hét oldalról. Persze sokszor van, amikor én sem találom a helyem a csatában és bénázok, de az amikor mindent megteszek, magasan a saját átlagom felett sebzek és még az sem elég a győzelemhez, az elég kiábrándító :(
Előző péntek óta egyszerűen meg vagyok átkozva, tök mindegy melyik napszakban játszok szinte vért kell izzadni, hogy egy nyamvadt győzelem össze jöjjön.

[ Szerkesztve ]

(#48870) KisApám


KisApám
addikt

Én a WoT-ban nagyobb térképeknek is örülnék.
Nagyon sokszor van úgy, hogy 1 vagy 2 helyre is akár 4-5 tank van 1 csapatból beállva, ahová nem kell sokat lánctalpazniuk. A mostani 1000x1000 helyett (800x800 helyett) legalább 1500x1500-as térképek kellenének.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48871) Dobi 562 válasza infectedmann (#48869) üzenetére


Dobi 562
addikt

Te vagy Buksi85, igaz?

Amiket leirsz nem latszodik a statisztikadon. A 7 napos meg a 30 napos is nagyon rendben van, egyenletes a fejlodes. Az 1-2 napos statisztikakkal nincs ertelme foglalkozni annyira kicsi minta.

Nagyon kar egymast megtamogatni a konteos baromsagokban mert ennyire egyszeru a dolog: folyamatosan jol jatszol = tobbet nyersz.

--------------------------------------------------------------------------------
(#48865) jim bcs : a konteozas miert nem zavar? Mit kellene mondanom mikor valaki baromsagot ir le, hogy ne seruljon az erzekeny kis lelkivilaga?

[ Szerkesztve ]

(#48872) kchryss válasza Enzolord (#48868) üzenetére


kchryss
addikt

Sajnos játszik is. Itt(katt) a 2 órás adás, innen tudom hogy van defendere és nem kezeli jól. Ha kínáncsi vagy rá más ruhában is, találsz még pár adást. :(((

(#48873) Enzolord válasza kchryss (#48872) üzenetére


Enzolord
addikt

A ruha annyira nem érdekel.. esetleg egy Brazzers feliratos adás.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#48874) rlazol válasza Enzolord (#48868) üzenetére


rlazol
addikt

Enzolord: épp amikor belenéztem felállt és megigazította a miniszoknyácskáját (vagy az egy öv?). LOL a vicc, hogy erre valaki fizet...

konteohoz:
A játékban a játékosok 35%-70% között vannak WR tekintetében, 0-300 között dmg/tier tekintetében.
Ez azt jelenti, hogy a csaták kb 35%-át tudod befolyásolni! 35%ot a bot is nyer, 30%-ot a superunikum is elbukik/döntetlenezik. Amit korábban írt valaki, nagyon is igaz: akinek magas a dmg/tier értéke, annak magas lesz a WR-e. Ha kempel, akkor is. Ha sebez 250 dmg/tiert (=1750 dmg T7ben) az már egy elég combos segítség a csapatnak, akkor is, ha nem társul hozzá az az "okos, agresszív játék". Ha meg az is megvan, akkor még esélyesebb a W. DE, ahogy írtam fenn, 30%ban akármit csionálsz, akkor is vesztesz, mert rajtad kívül még 29en vannak a csatatéren és van még millió egfyéb tényező (RNG, pálya...).
Ezt csak a foglalás zavarja be kissé, mármint az, amikor a 3 LT piroska szakasz befoglal a csata elején.

WR: 49,35%
dmg/tier. 113

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48875) Antonius1978 válasza Enzolord (#48868) üzenetére


Antonius1978
addikt

Te ismered Kovit meg a csajait ? :DD

(#48876) SoulReaver válasza jim bcs (#48865) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kár az időt fecsérelni az ilyenekre, azért nem reagálok én sem... :) Had mondja a magáét... :D

(#48877) jim bcs válasza Dobi 562 (#48871) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#48871) Dobi 562
Mindegy mit írsz, csak ne legyen személyeskedés mert az vita kiinduló pont, no meg amúgy is Tilos.

(#48876) SoulReaver
Próbáltam jó útra terelni. Ok, ez az off topik, néha ki kell engedni a gőzt, maga a játék amúgy is stresszes egy kicsit, ha még beszáll 1-2 tag a vitába akkor onnan áll a bál. Nem akartam parkoló pályára tenni, az is felesleges lenne, ezért próbáltam a jobb irányba húzni.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48878) Dobi 562 válasza SoulReaver (#48876) üzenetére


Dobi 562
addikt

En meg mar azt hittem erveid nincsenek. 😀

Jim te valamit nem ertesz. Nekem nem kell itt kiengednem a gozt, mivel en elvezem a jatekot es megy is valamiert. Mondjuk en nem gyartok konteokat meg nem teszek olyan kijelenteseket, hogy ez vagy az a tank szar ha en nem tudok vele jatszani. Mindenesetre koszonom, hogy megprobaltal jo utra terelni! Sajnos nem sikerult mert a konteos baromsagok ellen fel fogok szolalni. 😉

[ Szerkesztve ]

(#48879) emre válasza Dobi 562 (#48878) üzenetére


emre
veterán

Felesleges.
1, mivel nem érti meggyőzni sem fogod
2, aki tanulni akar az nélküled is nekiáll
3, a ph jelen szabályozása a trolloknak kedvez (sok lúd disznót győz)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48880) SoulReaver válasza Dobi 562 (#48878) üzenetére


SoulReaver
veterán

Majd valaki megsimogatja a fejed, nyugi... :)

(#48881) e-newsee


e-newsee
addikt

No srácok, mivel napokkal ezelőtt az én hozzászólásom indította a vitát, ezért én kérem, hogy szakadjunk már le róla!
Én csak panaszkodtam egy 2/10-es napi stat után, hogy aznap nem ment a játék, nem kellett volna ebből semmi kontós témát kihozni. De hát a WoT egy olyan állatfaj, hogy bárki panaszkodik kicsit egy rossz széria miatt, rögtön kezdetét veszi a "Béna vagy vs. Személyes szopóág" meccs. Pedig mióta itt vagyok, a hasonló vitákat indító hozzászólások általában nem tartalmaztak semmilyen konteós felhangot. Persze "tisztelet" a kivételnek. Szóval ez is olyan, mint az szovjet legó. Bárhogy rakod össze, valahogy mindig Kalasnyikov lesz belőle. :)

Örültem, és ígérem, ha csinálok egy fordított statot is, azt is megosztom. :DD :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48882) benvolio


benvolio
őstag

Na még egy tankász a T54E1-el. :))

(#48883) Dobi 562 válasza e-newsee (#48881) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem lehet es kell is rola beszelni mert erre is jo a forum, hogy velemenyeket es allaspontokat utkoztetunk, stb.

A konteozas egy gyakran felmerulo temaja a WoT vilaganak, altalaban a sajat sikertelenseguket probaljak meg az emberek alatamasztani vele. Azzal egyutt tudnak elni, hogy a WG belenyul, nem hagyja oket nyerni, csal, ninjanerfeli a tankokat es ennek ellenere jatszanak tovabb. De ha valaki megkerdojelezi a hozzaertesuket vagy megcafolja oket, tenyekkel, adatokkal alatamasztva akkor vagy eltunnek vagy gyerekesen, durcasan visszavagnak (a gyenge alapokra felepitett EGO nagyon serulekeny es erzekeny.

Ha visszaolvasod a beszelgetest, onnantol ahonnan en beszalltam, lathatod, hogy valoban provokativ voltam mert azt akartam hogy elinduljon rola egy beszelgetes (sikerult is), arra nem szamitottam hogy a kollega egy verpistizessel fog ra valaszolni. :DDD Mint lathattad nem voltam partnere ebben a dologban, ennek ellenere valamiert engem talalt meg Jim haverja tobbszor is. A legjobb, hogy kijelentette nem foglalkozik velem, ignoral majd egymas kozott rolam diskuralnak a cimbik es utana meg megereszt egy teljesen degradalo hozzaszolast (a fejsimogatosat). El lehet rola gondolkozni, hogy miert reagal valaki igy, ahelyett hogy normalisan valaszolna. ;)

Mindenesetre orulok, hogy sikerult kideriteni vannak itt is meg jo arcok, akik ugyanugy nem hisznek a konteokban es atlatjak a dolgokat. Aki ismer regebbrol vagy a jatekbol (dobilaci vagyok) esetleg a Wotinfo-rol az tudja, hogy egy ideje mar harcolunk a konteozas ellen es a Wotinfo kozossegeben eleg szep eredmenyeket ertunk el. Persze ott a staff is hozzaerto, igy eleve nem sok teret hagynak a baromsagoknak meg a trolloknak.

Regebben egyebkent konteoztam en is. Megakadtam olyan 2k wn8 es 55% gyozelmi arany korul, annyira futotta. De nem fogadtam el, es elkezdtem kitalalni, hogy a WG nem hagy nyerni, szemelyre szabott szopoagra rakott, negativ RNG-t kapok, stb. Aztan elkezdtem jatszani nalam jobb jatekosokkal, stream-eket neztem es rajottem ,hogy bazzeg ugyanazokat a csapatokat kapjak ok is, ugyanugy oket is kikurja az arty, ok is ugyanugy felrobbannak. A kulonbseg az, hogy ok a csata kozben a gyozelemre koncentralnak nem pedig az xvm szinezes miatt keseregnek, stb. :P

Letoroltem a modokat, megvaltoztattam szep lassan a hozzaallasom, rajottem hogy hol hibaztam, miert hasznaltam szarul par tankot, abbahagytam a statra ragorcsolest. Elkezdtem elvezni a jatekot es csodak-csodajara a fejlodes is megindult ujra.

[ Szerkesztve ]

(#48884) Dr.Én válasza Dobi 562 (#48883) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem mióta nincs asszony azóta tudok fejlődni... :DDD

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#48885) Bingisz válasza Dr.Én (#48884) üzenetére


Bingisz
addikt

Én már szerintem egy hónapja nem nyertem csatát, de egy ideje nem is számolom, az viszont biztos, h itt valami manipuláció van. :(((

(Sry nem válasznak szántam)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48886) jozefgucci1 válasza Bingisz (#48885) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most ez áttételesen azt jelenti , hogy egy hónapja nem láttál nőt vagy nem léptél be a játékba , :DDD
Mi van a Triggel nem lesz cw soha ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48887) h1mpi válasza Bingisz (#48885) üzenetére


h1mpi
nagyúr

bekéne lépni :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48888) emre válasza Bingisz (#48885) üzenetére


emre
veterán

Ja, én sem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48889) Bingisz válasza jozefgucci1 (#48886) üzenetére


Bingisz
addikt

:D, amúgy várom h legyen valami áthozva a sandboxból. Cw meg akkor lesz, ha lesz hozzá kedvünk, meg értelme is lesz. Mondjuk egy kampány pl. jól jönne. Meg állítólag lesz most valami grindelős küldi a T25 pilotért, (vagy mi a neve).

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48890) jozefgucci1 válasza h1mpi (#48887) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Inkább Bekéne Antal vagyok ,de neked csak Bekéne Tóni :DDD

Azt látom , hogy az sh megy ezerrel , mert majd minden este jön tőletek inv ,de cw-n nem vagytok ott ........szerencsére :DD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48891) h1mpi válasza jozefgucci1 (#48890) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem szoktam cw-zni

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48892) munnergep


munnergep
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#48893) jozefgucci1 válasza h1mpi (#48891) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bocs azt nem neked akartam írni hanem Bingisznek .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48894) e-newsee válasza Dr.Én (#48884) üzenetére


e-newsee
addikt

Nálunk ez úgy van, hogy az asszony jobban nyomja, mint én. :)

És ha már asszonyok, akkor ugye a Bekő Tóni felesége meg a Benkő Hanni. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48895) Dr.Én válasza e-newsee (#48894) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az igen..engem is asszonyka szoktatott vissza erre a játékra.. aztán én túlságosan bele mélyültem..nem tettszett neki..föleg ha prémtankott vettem..

WOT: kissio

(#48896) SoulReaver válasza Dobi 562 (#48883) üzenetére


SoulReaver
veterán

Figyelj már Lacika. A hangsúlyoddal volt a gondom, nem veled. Beláthatod, hogy tudtad volna finomabban is mondani, PL: Te figyelj már koma, nem úgy van az....blablabla. De inkább flamelsz és hergeled a dolgot...

Most meg olyanokat állítasz itt rólam, hogy ignorállak, meg kibeszéllek majd a barátaimmal... Kezdjük ott, hogy témának is szar lenne ez a "beszélgetés". Másik meg, hogy rég túl tettem magam rajta, csak gondoltam tisztába teszem, mielőtt még beállítasz itt engem valami konteo gyártós agyhalottnak...

Reggel mentem pár kört. Ezek tipikusan olyan csaták voltak, hogy nem rajtam múltak. Csak kempeltem meg hasonlók. Ezután mentem még 2 csatát, amiben mind1 volt, hogy mit csinálok, akkor is buktuk és időm sem volt sebezni, mert mire betöltöttem a 2. tárat, vége volt a csatának.

Szóval igazad is van, meg nem is.

Ez nem az én eredeti accom...

[ Szerkesztve ]

(#48897) elttiL válasza e-newsee (#48894) üzenetére


elttiL
senior tag

mázlisták. nálunk: nem igaz hogy ezt a sz@rt kell csinálnod, nincs más dolgod? stb. stb.

(#48898) e-newsee válasza Dr.Én (#48895) üzenetére


e-newsee
addikt

És mivel szoktatott vissza? Mert nem mindegy, hogy "Inkább játszom, addig se szól hozzám." volt a módszer, vagy azt mondta, hogy gyere játsszunk együtt, aztán majd játszunk együtt. :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48899) jozefgucci1 válasza elttiL (#48897) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam dettó. A már megint a gép előtt ülsz és a nincs más dolgod felváltva szoktak menni :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48900) Dr.Én válasza e-newsee (#48898) üzenetére


Dr.Én
veterán

Együtt szakaszban..
Aztán közben volt más is..

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.