Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47601) Richard!


Richard!
addikt

1 hét alatt ez a második 1 órás ban-nom. Ezeket jegyzik valahol? :U

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47602) h1mpi válasza Richard! (#47601) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen és majd szigorodik. Tegnap kicsaptam egy CDC-t 1000 hp-ról artyval mert azt gondolta jó poén lökdösni. Még be se kékültem :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#47603) Richard! válasza h1mpi (#47602) üzenetére


Richard!
addikt

Zsír. Én még kék voltam, amikor kiraktam a garázsba a tier VII-be vitézkedő szakasz idiótáját, tier II-es géppel...
Az elmúlt egy-másfél hétben ez volt a 10. teamkillem. Természetesen mindegyik véletlen volt :U ;]
#csakazarty :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47604) vJokka válasza Richard! (#47603) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ezt soha nem értettem miért hasznos :F, ha baszaxik akkor oké, de egyébként ha nem csinál semmit a bázison, még mindig hasznosabb élve, mint halva. Én simán reportolom őket, szerintem felesleges seriffkedni.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#47605) Enzolord válasza vJokka (#47604) üzenetére


Enzolord
addikt

Mert ha egymás utan 10 csatában kicsapjak az idiótát, hátha nem élvezi az osztatlan figyelmet, éy próbálnak hasznosabb szakaszt összehozni, és igy mindenki elégedettebb.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47606) e-newsee


e-newsee
addikt

Srácok, ma asszem az asszony a pokol tüzében fog elégni. Ja, nem is, hanem az enyémben. ;]
Magasságos MM-ünk összesorsolt minket egymás ellen. Én meg naná, hogy rálőttem. Erre nem kigyulladt? :)

Replay

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47607) Enzolord válasza e-newsee (#47606) üzenetére


Enzolord
addikt

Egyszerre jatszatok és nem vagytok szakaszban?? :) ez merész.. huszonegyre lapot húztál.. ebből bukó lesz.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47608) e-newsee válasza Enzolord (#47607) üzenetére


e-newsee
addikt

Itt ült mögöttem, ő szólt, hogy nézzem meg az ellenfél csapatát. :)
Amúgy nem szoktunk mindig szakaszban menni. Attól függ, ki mire gyúr. De régebben már sorsolt össze minket egy csapatba is. Azon is meglepődtünk. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47609) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Első csatám az Obj. 261-gyel...

(richie900812 és vJokka kollégának ajánlva... ;] )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47610) gbp


gbp
csendes tag

Életem első ilyen élménye 1/15 szikrát nem kaptam,most tanulom a játékot=bot!Lőlapon szereplőket,hogy kell nevezni...?

(#47611) Richard! válasza lacibacsi (#47609) üzenetére


Richard!
addikt

Nice, de lesz ez jobb is :))
Mentem pár hasonlót a T92-vel, de már vagy fél éve csak porosodik a garázsban... mára már csak a 105 leFH18B2-t használom, azzal puffogtatok. Volt olyan napom, hogy 50 csatát, 105 killel zártam. Szeressük <3 ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47612) Tarill


Tarill
őstag

üdv! klánt keresnék, [link] <- ez volnék én, leginkább hétvégén illetve hétköznap du/este szoktam lenni, aktív klán volna jó :) :R

(#47613) rlazol válasza Enzolord (#47605) üzenetére


rlazol
addikt

Nem feltétlenül.
-ha nem tudja miért csapták ki, mert nincs tisztában az MM alapvetéseivel, csak a saját kék pontjaid növeled
-ha pont az a CÉLJA (tudod: TROLLszakasz) akkor még bátorítod is.

szerintem is mindenkinek jobb, ha az ellenség lövi ki.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47614) Richard! válasza lacibacsi (#47609) üzenetére


Richard!
addikt

3 meccs, 3 vereség. Megint tele van a szerver 0 játékosokkal... ( jobb klikk, kép megnyitás új lapon)

A képen látható 5 perces darálás videoanyaga: [link]

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47615) xAttilax válasza Richard! (#47614) üzenetére


xAttilax
őstag

0 játékos? mondja akinek az átlaga az is7-el: 1366..... nálam pl pont ez számít nullának

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47616) diegho válasza xAttilax (#47615) üzenetére


diegho
nagyúr

A saját HP kisebzése átlagban a 0. Vagyis, ha kevesebbet sebzel, az már erősen a csapat hátráltatása kategória.

[ Szerkesztve ]

(#47617) Richard! válasza xAttilax (#47615) üzenetére


Richard!
addikt

És mindezt 145 csatában hoztam össze :B Gyűlölet az a tank, lőszer rekesz érzékeny és ég, mint a Reichstag. Már nagyon rég nincs meg. #csakazarty ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47618) xAttilax válasza diegho (#47616) üzenetére


xAttilax
őstag

pontosan ez a gáz, hogy az szidja itt a játékosokat aki a legtöbb tankjával a saját hp-ja közelébe sem ér sebzésben, ergo a csapata mindig az ő bénaságát kompenzálja, szóval kolonc...

de tudod, mindig más a hibás :U

richie900812 : az összes tankoddal ez a helyzet. Arty-t meg ne vegyük ide, nincs annál gázabb mint amikor artysták sírnak.

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47619) Richard! válasza xAttilax (#47618) üzenetére


Richard!
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD

Csak tudod kurva unalmas, hogy arty-sként majdnem mindig top sebző vagyok és "csapat" 40%-a 0 sebzéssel fejezi be a játékot.

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47620) Richard! válasza xAttilax (#47618) üzenetére


Richard!
addikt

Kedves Attila barátom, miért ne vegyük ide az arty-kat? Azt magyarázd meg nekem. Úgysem tudod. Ugyanúgy a játék részei. Vagy csak az nem tetszik, hogy mindig kirakunk idő előtt a garázsba? :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47621) Richard! válasza xAttilax (#47618) üzenetére


Richard!
addikt

Ma is, meg lehetne nézni, hogy mit csináltak a csapattársaim és mit csináltam én. Azt hiszem megértenéd a sírásom okát... ;)

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47622) notika77 válasza Richard! (#47621) üzenetére


notika77
senior tag

Ha artyval voltál, semmi hasznosat nem csináltál, csak élősködtél.

(#47623) xAttilax válasza Richard! (#47620) üzenetére


xAttilax
őstag

1: Az arty-val nem tudsz támadást vezetni, oldalakat lehozni vagy spotterkedni, ami a győzelem egyik alap pillérje. Max egy nagyon jó support ami mindig is csak support marad.

2: Az rng az artyk-ra nézve inkább 75% (pontatlanság, ellenfél mozgása, alap rng, HE lövedék), szóval még az igazán jó arty játékosok (nem olyanok mint te, hanem akiknek lila statja van velük) nekik is bizonytalan a lövés kimenete, ami azt jelenti, hogy rajta független dolgok miatt sem tud beleszólni a csatába.

3: sok pályán az arty kb használhatatlan, ergo itt sincs sok köze az eredmény kimeneteléhez.

4: de ez nem ide tartozik, igazad van ,hogy néha kiraksz artyval mert, hogy is7 és egyéb tankkal biztos nem tudnál az 100%

Szóval ezért nem illik sírni a bukok miatt artystáknak, ha nyerni szeretnél akkor irány olyan tankkal játszani amivel csatát lehet fordítani. Ha artyzol akkor meg el kell fogadni a sorsolást, hogy éppen milyen a pálya, csapat, rng, spot..stb

(#47621) richie900812: megnéztem... ez egy megccs volt... a wot life nem hazudik: 640 az átlag dmg-d azzal az artyval.. szerinted az kiemelkedő??

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47624) Richard! válasza xAttilax (#47623) üzenetére


Richard!
addikt

Igazad van, ma is csak véletlenül jött ki a lépés, a fene egye meg... A napi stat nem hazudik. :)

Ne legyél te olyan biztos, hogy nem tudnálak kilőni más tankkal ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47625) xAttilax válasza Richard! (#47624) üzenetére


xAttilax
őstag

12 csatával akar meggyőzni amiből 7-et nyertél (58% WR).

1: 12 csata kb semmi.
2: 58% WR akkor mi a f*sz bajod van?? miért rinyálsz itt???

ez a 12 csata messze meghaladja az össz átlagodat (49.2% WR)

fullra nem értem, hogy akkor most mi a bajod

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47626) Richard! válasza xAttilax (#47625) üzenetére


Richard!
addikt

Semmi :)

Rád hagyom inkább, mert tényleg nehéz a felfogásod. :U

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47627) xAttilax válasza Richard! (#47626) üzenetére


xAttilax
őstag

mit kéne felfogni?

hogy a nagy játékost az első 3 csatában botok vették körül majd a nap végére sikerült 12b-ől 7-et nyerni a zseniális játéktudása által? vagy mire gondolsz? most már tényleg kíváncsi vagyok

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47628) Richard! válasza xAttilax (#47627) üzenetére


Richard!
addikt

Így van, pontosan. Ügyesen kitaláltad :) Sajnos kexem nincs. :(

szerk.: Pontosítanék, a legnagyobb játékosra. :R

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47629) vJokka válasza Enzolord (#47605) üzenetére


vJokka
aktív tag

Gondolod, hogy SerialBrutalKiller666 - 20k csata után is 100as véennyócca' - ebből fog tanulni? Szerintem inkább jót röhögnek a haverjával.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#47630) xAttilax válasza Richard! (#47628) üzenetére


xAttilax
őstag

na ebben egyet értünk, hogy "legnagyobb játékos" ;)

Nekem mindig a magad fajták lesznek a "legnagyobb játékosok", mert nem jelent veszély és könnyű kilőni, szóval egyszerű dmg-t és sok nyertes csatát adnak. Ha velem vannak akkor meg a dmg-t és a kill-t nem viszik el :D

ezúton is köszönöm, hogy az ünnepek alatt sok ilyen játékos lepte el a szervert és segítette nekem a mostani rossz szériámat picit megfordítani:

tényleg köszi, és nyomjad sokat, mert szeretnék 56% átlag WR-t elérni és már csak 0.06% kell.

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47631) Richard! válasza xAttilax (#47630) üzenetére


Richard!
addikt

Úgy látom véletlenül neked is kiadta 2 bejglizabálás között. De nagyon szívesen, máskor is megpróbálok segíteni. Mindig öröm a zöldfülűeket tanítani :B :R

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47632) rlazol válasza Richard! (#47631) üzenetére


rlazol
addikt

az a baj, h játszod itt magad, de sajnos xAttilax-nek és diegho-nak van igaza. Egyrészt, a statjaid nem hazudnak, gyenge játékos vagy. És igen, lehet bármikor bárkinek jó napja, a kérdés, hogy tudod-e a mellékelt mai napod szintjét konstansan tartani. A jelenlegi számok alapján a válasz: nem. Félre ne érts: az én statjaim se sokkal jobbak a tiédnél. Én ezt elismerem és nem keresem másokban a hibát, hanem próbálok fejlődni. Nem arcosok a nálam jobbakkal, hanem tanulok tőlük.

Amit írsz így tényleg értelmetlen: miért rinyálsz a gyenge csapat miatt, ha magad se vagy jó játékos? Miért szidod a WR-t, ha olyan tankban ülsz, amivel azt csak minimálisan befolyásolod? Miért sírsz az MM/WR miatt 3 csatát követően, ha utána 58% és kék statok vannak?

Idejöttél rinyálni, nem simogatták meg a fejed, hanem beletörölték az egód abba, hogy te se vagy jobb a deákné vásznánál. És még neked áll feljebb. Gratulálok.

Uff, témát részemről lezártam. Sry a modoktól a takarítanivalóért.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47633) Richard! válasza rlazol (#47632) üzenetére


Richard!
addikt

Ez még mindig az off topic, ami azért van, hogy sírjak :U :R

bye all

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47634) bigobert


bigobert
tag

Érdekes olvasni, hogy sok fórumtársnak a gyenge csapattársakkal van a legnagyobb baja. Itt mindenki mindig kipihent?! :D Nekem mindig a fáradtság, koncentrálóképesség hiánya nehezíti meg a dolgot. Olyankor nem veszem észre, hogy kikkel sorsolt össze a gané, lövök mellé, még az rng is jobban szívat.

(#47635) Dobi 562 válasza Richard! (#47633) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mar masodjara koszontel el, ezuttal legyszi ne is gyere vissza! ;]

(#47636) mtade


mtade
aktív tag

Üdv,

Wotra szeretnék venni low budget PC-t, nem akarok hiperszuper grafikát, csak viszonylag stabil fps-t.

EZT a gépet nézegettem, úgy rémlik, azt írjátok, hogy ilyesmi procihoz kellene valami normális VGA, most esetleg tudnék bele rakni egy GTX650-et.

Bocs a kérdésért, nagyon rég nem követem a hardveres híreket, és jópár éve csak AMD-s gépeim voltak.

Egy A6 7400k-n játszottam idáig IGP-n, ez a gép előre- vagy visszalépés lenne?

Köszi.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#47637) Enzolord válasza mtade (#47636) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem 15k körüli ráfizetéssel egy i5ösre el tudod pattintani később, ami bőven elég a jó fpshez.. ez a proci is elbírja, a 650es kártya is elég lehet.. 670essel tökéletesen fut magas beallítasokkal, es mar az is 30k alatt van, ha jól rémlik..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47638) mtade válasza Enzolord (#47637) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi a választ!
Írtam a manusznak!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#47639) Papooo


Papooo
senior tag

Egy kis szilveszteri zúzás. ;] .

Replay

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#47640) xAttilax válasza Papooo (#47639) üzenetére


xAttilax
őstag

:R 3 arty +2mm, full aktív játék (amit egy fix tornyosból ki lehet hozni ) nagyon szép kör volt, gratula

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47641) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok mindenkinek jó szórakozást estére és Boldog Új Évet nektek +25% RNG-vel. :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#47642) jano_77 válasza jozefgucci1 (#47641) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi és én is békés boldog új esztendőt kívánok mindenkinek! Kevesebb beszólogatást egymás irányába. Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47643) Emu válasza mtade (#47638) üzenetére


Emu
őstag

Szia!
A gép, meg amit leírtál jó, csak azt is kalkuláld bele, hogy s1155 cuccokat már nem gyártanak. Persze használtan még lehet kapni, csak nehogy úgy járjunk mint mikor leállt a DDR1 ramok gyártása, és még csomó embernek volt olyan alapon gépe...és a kereslet magasabb volt mint a kínálat, ami elég durva áremelkedéshez vezetett.

(#47644) Krytec válasza Richard! (#47631) üzenetére


Krytec
tag

"Úgy látom véletlenül neked is kiadta 2 bejglizabálás között." Sírok :DDD :DDD :DDD

(#47645) Enzolord


Enzolord
addikt

Néztem egy 3 eves replayt Jingles és Circon szakaszban. Nem is tudtam, hogy ők toltak együtt, azt hittem, Jingles és Ik QB pajtasai.. de nem is ez a lenyeg.. a csata vegen, az addig csendes chatbe beírja ellen hazánk fia, hogy anyád a cromwelledbe.. mondom, ez szép.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47646) szallasi007


szallasi007
őstag

T55-A TD-15, hátha valakit érdekel - bukó volt a de küldi ezzel a Grille-vel embertelen ízi a WT-hez képest (7. csatára meglett):


Replay

[ Szerkesztve ]

(#47647) mtade válasza Emu (#47643) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi a választ! Nemigen szoktam gyakran frissíteni a hardvert, most is csak azért, hogy a mostanit beüzemelhessem a kölöknek htpc-nek. Már csak elég ritkán játszom, ha nem megy szépen rajta, akkor sincsen sok gond.
Mégegyszer köszi!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#47648) galervin93 válasza szallasi007 (#47646) üzenetére


galervin93
őstag

Így van, a Grillével nagyon könnyű, örülök hogy még a nerf előtt megcsináltam vele én is, már csak heavykkel kellene alkotnom, hogy begurulhasson a garázsba a T55.
Grat amúgy!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47649) zodo


zodo
nagyúr

B.U.É.K. a csak off lakóinak is! :)

(#47650) vJokka


vJokka
aktív tag

BÚÉK!

Itt mekkorát mentettem a csata vége felé, hetedik érzék? :P A ru meg a cdc próbálta levadászni a klikkerünk..., jól jött a tízes tár :DDD. Sajnos a végét elcsesztem.

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.