Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48751) Gyuri27 válasza 4580693 (#48750) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem lopott op. Csak te vagy kasu hozzá (meg én is, meg sokan). :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#48752) 4580693 válasza Gyuri27 (#48751) üzenetére


4580693
senior tag

12 csatából 5 Siegfied Line. :W

(#48753) e-newsee


e-newsee
addikt

Ez a Valentine II tetszik. Jó kis tanulótank.
Azért gondolom ezt, mert ugye csak saját tierjében játszatja az MM, és elég jól tud pattintani. Ergo tovább van esély életben maradni vele, így az ilyen magamfajta haladó szintű balfékek jól tudják rajta gyakorolni a mozgást és a bujkálást az épületek, tereptárgyak között. Mégpedig azért, mert nem csak egy, esetleg két lövés vagyok az ellenfélnek. Így több lehetőség van arra, hogy az ember megszokja a forgolódást, összehangolja a tank-ágyú-fedezék kombót, gyakorolja a célzást, stb. Ha bekapok egy-két találatot, ami lepattan, vagy nem sebez szénné, akkor van lehetőségem javítani, elgondolkodni a butaságomon, áthelyezkedni, és megjegyezni egy életre, hogy „Ilyet többet nem csinálok!” :)
Emellett keveset sebez, és az átütése valahol azon a határon van, hogy a csatában előfordulható tankokat vagy átüti valahol, vagy nem, illetve itt igen, ott nem. Ez megint csak jó arra, hogy kitapasztaljuk az egyes tankok gyenge pontjait. Tudom, tudom, meg lehet nézni a tanks.gg-n, de saját tapasztalatból mindig maradandóbb a tanulás, mint ha bemagoljuk a száraz adatokat.
Ezt ugye mind meg lehet csinálni egy másik tankkal is, de azokkal nagyobb esély van arra, hogy szembe kerülök +1, +2 tieres tankokkal, és egy-két találat után mehetek a garázsba. Nem beszélve az egy lövés egy kill artykról.
Oké, ez csak egy tank, és csak T4, de az alapvető dolgok begyakorlására jó.
Szóval szeretem, na. Pár napja pl láncon tartottam vele két Pz B2-t, amíg a többiek lesebezték majdnem full HP-ról. Azért a közel 800dmg support nem jött rosszul. ;]
Félreértés ne essék, nem rinyálok a +2 tieres meccsek miatt, csak kiemeltem egy szerintem jó megoldást a WG háza tájáról, hogy ne mindig csak a szidás jöjjön be a topikba. :)
És azt is tudom, hogy nem fedeztem fel semmi újat, csak ez úgy kikívánkozott belőlem. Egy olyan játékosból, aki sokáig csak úgy kedvtelésből játszogatott, és az utóbbi hónapokban igyekszik csak figyelni arra is, hogy mit csinál, és miért. Nem mellesleg itt is okosodtam már sokat a replayekből. :R

Ui.:
Hú, ez a vége kicsit csöpögős lett, biztos a tavasz elérzékenyít.
:B

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48754) 4580693


4580693
senior tag

Mára ennyi volt ebből a fostaligából. :W :W

(#48755) Poultier válasza 4580693 (#48754) üzenetére


Poultier
tag

Elég későn kapcsoljátok be a legénység fejlődés felgyorsítását :(

(#48756) h1mpi válasza 4580693 (#48754) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tud troll lenni a kicsike, olyan hektikus mint a JP II volt. Hol lézerpontos, hol meg lövi a holdat meg a földet.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#48757) h1mpi válasza Poultier (#48755) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért mert ha kell a free xp átváltásra, akkor abból is kell hagyni tartalékot

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#48758) Dr.Én válasza 4580693 (#48754) üzenetére


Dr.Én
veterán

keressél mási tankot...én is ma ma farmolni akarok, kell még egy kis credit az E75 fejlesztésre..már bent van a garázsban de még stock állapotban..
kellő mennyiségű XP bele ölve :DDD

WOT: kissio

(#48759) kchryss válasza 4580693 (#48750) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolom feltolatott valamire vagy eleve magasabban voltál, olyankor auto pattintós szögben lesz a hasa és a csuka orrt kéne lőni inkább.

(#48753) @e-newsee:
Az biztos, hogy ha sokat játszol vele akkor a 4-es tankok tulajdonságait egy életre megjegyzed. :)
Szerintem is jó tanuló tank és ha úgy érzed, hogy szívat a játék akkor jó vele kiengedni a fáradt gőzt.

(#48760) 4580693 válasza Poultier (#48755) üzenetére


4580693
senior tag

Időben be volt kapcsolva rajta, gyakorlatilag akkor, amikor megvettem. Csak kellett egy kis free xp, így gyüjtöttem valamennyit, amit váltanék is, ha lenne akció. :)

(#48761) Veatta válasza jimmy74 (#48748) üzenetére


Veatta
aktív tag

szbalogh: mazoisták vagytok. :)

(#48762) ryger


ryger
aktív tag

Nem szoktam szinte soha, semmilyen formaban kommentelni Wot-tal kapcsolatban de ennek az embernek a csatornaja sokkal nagyobb elismerest kellene, hogy kapjon mint kap. Nagyon szorakoztato az osszes videoja, angolul ertoknek kotelezo! Egy a sok kozul. :D

(#48763) jozefgucci1 válasza ryger (#48762) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Belenéztem. A figurának olyan a hangja mint aki eddigi életében napi egy üveg gabonapárlatot tolt le két zacskó talpas Kossuth-al :DDD Nekem nem jött be a stílus sem. Okosakat mondott amúgy ,de ha melettem lett volna tuti beborítom :P

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48764) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Már múltkor is furcsáltam, hogy az E4 teljesen átütötte a T-32 tornyát szemből a lövegpajzs mellett, de ez végképp betette a kaput:

Nem tudom prémlőszer volt-e ,de hogy így átcsapja a lövegpajzsomat ,az felettéb érdekes :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#48765) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Nekem pár napja egy JT sima lőszerrel verte be ugyanígy a T34-em..

magyarsrac

(#48766) ryger válasza jozefgucci1 (#48763) üzenetére


ryger
aktív tag

Nekem pont ez a trollkodo stilus miatt tetszik amugy, nagyon rohogok rajta mindig, tokeletesen bemutatja a jatekot olyan esetekben is, amikor nem 10k damaget csinal az illeto. Egyik videojaban mondja is, hogy o nem rak be olyanokat amikor, "bunch of typical morons" van a masik oldalon es te csak meszarolsz folyamatosan, ok pedig jonnek agyatlanul. De megertem, izlesek es pofonok :R

(#48767) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Dicsekedni csúnya dolog, de ide is beteszem, mert van amivel jól esik dicsekedni...

Kedves Hölgyeim és Uraim!

Ma reggel megvettem a T6-os svéd közepes tankot. Az első csatát top sebzőként buktuk, de a másodikat sikerült megnyerni. Nem is akárhogy... :DD

Tadááám!

Ennek pedig egyenes következménye volt, hogy kaptam egy réges-régen várt üzenetet:

Kitartásból és szorgalomból nagyon sok kellett hozzá. Na meg a fórumlakók hasznos tanácsai, bátorításai, amit ezúton köszönök meg mindenkinek! :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48768) Papooo válasza lacibacsi (#48767) üzenetére


Papooo
senior tag

Grat! :C
Jöhetnek a következő kihívások! :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48769) Veatta válasza Veatta (#48761) üzenetére


Veatta
aktív tag

Kipróbáltam én is, de nem jött meg hozzá a kedvem:

(#48770) 4580693 válasza lacibacsi (#48767) üzenetére


4580693
senior tag

Ó de fasza! Meg van neked is! :C
Gratulálok, ügyes és kitartó voltál. :)

(#48771) lacibacsi válasza 4580693 (#48770) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szorgos népünk győzni fog! :R

Papooo: :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48772) emre válasza lacibacsi (#48767) üzenetére


emre
veterán

Gratulálok. :R

Mindig is azt mondtuk, hogy csak türelem kérdése. ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48773) lacibacsi válasza emre (#48772) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi és igazad van! Én vagyok az élő példa arra, hogy egy noobnak is lehet ilyen tankja! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48774) szallasi007 válasza lacibacsi (#48767) üzenetére


szallasi007
őstag

Te is gratuláltál az enyémhez így az a fair hogy én is gratulálok a tiedhez!!
Az Obihoz meg aztán még több kitartást kívánok ;)

(#48775) emre válasza lacibacsi (#48773) üzenetére


emre
veterán

Nono, csak vicc vót.....
A t28-at talán meg lehet csinálni különösebb koncentráció nélkül, de a T55a-hoz már kell némi taktikai érzék.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48776) 4580693


4580693
senior tag

Na, most adom el ezt a szart
Megjegyzem, az összes ellenfél 200 méteren belül volt és teljesen beszűkülve lőttem. :W

(#48777) Dr.Én válasza 4580693 (#48776) üzenetére


Dr.Én
veterán

NYUGI.. nekem is szopatós nap van... :((
mellé, alá..fölé..minden felé...csak tankot nem találok el..majd estére javul

WOT: kissio

(#48778) 4580693 válasza Dr.Én (#48777) üzenetére


4580693
senior tag

Tessék, itt a következő! Adom el a k..anyába ezt a szrt. Nem is értem, miért játszom ezzel a faszom játékkal.

Eladtam. De az összes 128-as löveggel szerelt szart is mellé.

[ Szerkesztve ]

(#48779) stork13 válasza mcwolf79 (#48764) üzenetére


stork13
aktív tag

Az 298 vastag, nem?
Az E4 alaplőszere 295 mm. Nem kell sok a +RNG-ből (1% elég), hogy bevigye.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#48780) Dr.Én válasza 4580693 (#48778) üzenetére


Dr.Én
veterán

Eladtad a Skorpiót-Gt? :Y
sajnálom... :U

WOT: kissio

(#48781) 4580693 válasza Dr.Én (#48780) üzenetére


4580693
senior tag

Hidd el, én egy cseppet sem sajnálom, csak azt, hogy pénzt adtam egy olyan tankkért, aminek az ágyúját a borsigon is gyűlöltem. Viszont legalább a borsignak van kamója a skorpionnal szemben. A borsignak a 150-es lövegét használtam inkább, mert érzésre semmivel sem volt pontatlanabb, mint a 128-as és jóval nagyobbat sebzett. Át kellett volna gondolnom vásárlás előtt, hogy mit veszek és tényleg nem bánom, hogy eladtam.

Ha meg már ilyen fuckolós hangulatban vagyok, lenne egy kérdésem. Benne vagyok félig-meddig a Pz.Kpfw.VII fejlesztési fájában. Arra gondoltam, hogy free xp-ből átugrom az aladárt, mert normális ágyú nincs rajta és a bélával folytatom a sort. Ennek ellenére érdemes az aladárral próbálkozni vagy hagyjam a csudába?

[ Szerkesztve ]

(#48782) lacibacsi válasza szallasi007 (#48774) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Kitartás van, de jön a nyár, így idő az kevesebb lesz... De az ötvenedik szülinapomra megcsinálom az Objectet, ha törik, ha szakad. Az még két és fél év... :B

(#48775) emre : Köszi. Azért a WOT halhatatlanjai közé még nem hiszem, hogy felvesznek... :B

(#48781) 4580693: Az Aladár engem négy csata alatt meggyőzött, hogy ugorjam át.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48783) Dr.Én válasza 4580693 (#48781) üzenetére


Dr.Én
veterán

jó nem tagadom, én is adtam el prém tankot...a T25-öt...amit visszavettem azóta, de havi kétszer játszok vele azóta is :B
a Skorpióra is rá kell érezni, ha nem megy akkor vagy félre rakod, vagy amit tettél, eladod...
én megvettem volna tőled, ha ilyen lehetett volna :D

WOT: kissio

(#48784) 4580693 válasza Dr.Én (#48783) üzenetére


4580693
senior tag

Visszavettem, de csak porosodni a garázsban. Egy darabig biztosan nem veszem elő. Játszom inkább az egyik kedvencemmel, a leo pta-val. Négy csata, 3200 wn8-at adott. Vagyis annyira nem hülyültem meg. :DDD

(#48785) Dr.Én válasza 4580693 (#48784) üzenetére


Dr.Én
veterán

Jól tetted!!! menni fog a Skorpióval is...csak adj időt neki....
nekem is el kell már végre kezdenem tanulni a páncél vadász és a könnyű tankosztályt..sokat bénázok velük..
:B

WOT: kissio

(#48786) zodo válasza lacibacsi (#48767) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratulálok! :C

(#48787) grizlisandor válasza lacibacsi (#48767) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szép munka! :C
Jöhetsz hozzám is megcsinálni, ha van kedved! ;]

(#48788) kchryss válasza mcwolf79 (#48764) üzenetére


kchryss
addikt

tanks.gg szerint sima lőszerrel 50%, prém lőszerrel 90% eséllyel átüti a lövegpajzsot.

Új felületet kapott a tanks.gg. Kicsit bonyolultabb beállítani, hogy milyen ágyúval nézze az élő páncél modellt. Bekarikáztam hol kell beállítani. :((

(#48767) @lacibacsi:
Grat a t55a-hoz! :C

[ Szerkesztve ]

(#48789) emre válasza lacibacsi (#48782) üzenetére


emre
veterán

A VKA kurvajó kis gép (volt, most nem tudom), csak a T10-es ellenfeleket kissé nehezen viseli. De hát a többi nyócassal is ez a helyzet. Ennyire jutottam vele mikor húztam

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48790) lacibacsi válasza emre (#48789) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vannak olyan tankok, amik az első menetnél elérik nálam azt, hogy utáljam őket. Nem tudom, hogy miért van ez így, de a zsigereim jeleznek, hogy "te nem ezt a tankot kerested!". Nagyon kevés kivételtől eltekintve azért próbálom kihúzni a következő szintet, de néhány esetben (mint az Aladárnál) inkább belenyúlok a freeXp-s bödönbe...

(#48786) zodo : :R

(#48787) grizlisandor: Nagyon szívesen megyek... Az étkezéssel és szállással kapcsolatos igényeim küldöm levélben. Ha úgy haladok, mint a sajátommal, akkor kb. 2-3 hónap alatt meg is leszek! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48791) 4580693 válasza emre (#48789) üzenetére


4580693
senior tag

Melyik ágyúval használtad? A 105-össel vagy a 88-assal? A 105-ös mennyire igényelte a goldot? Illetve, medként vagy heavyként használtad?

(#48792) emre válasza 4580693 (#48791) üzenetére


emre
veterán

105-össel, és inkább med-ként, de több vele (igaz kevéssel) az átlagsebzésem és az átlag xp-m is mint a tiger2-vel. Talán mert nem kell kitolni az elejét annyira mivel közel van a frontjához a torony. A tiger2 top lövege nekem egy csomószor nagyon hiányzott, mert rengeteget mentem t10-ben, de lehetett vele boldogulni. A gold használatot passzolom, de nem szoktam ész nélkül tölteni semmibe sem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48793) 4580693 válasza emre (#48792) üzenetére


4580693
senior tag

Köszönöm! Lehet, adok neki egy esélyt. :R

(#48794) e-newsee


e-newsee
addikt

Mi történt ma az artykkal? Elmentek skandináv lottót játszani? 12 meccsből legalább a felében nem is volt, amiben igen, abban is csak max 1-1. Pedig a pályák is... Malinovka, Prokhorovka, Sedshire, Ruinberg, meg ilyenek. :F
Na nem, mintha bánnám... :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48795) jimmy74


jimmy74
őstag

T-34 2017-es filmtrailer?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#48796) jimmy74


jimmy74
őstag

ez az
lehet 2018-as :B

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#48797) rlazol válasza jimmy74 (#48796) üzenetére


rlazol
addikt

ez alapján valami 20adrangú szarság lehet. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48798) Dr.Én válasza rlazol (#48797) üzenetére


Dr.Én
veterán

és finoman fogalmaztál... :)

WOT: kissio

(#48799) Gaz 78 válasza e-newsee (#48794) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Az összes nálunk volt,oda már nem jutott .)

(#48800) szbalogh válasza lacibacsi (#48767) üzenetére


szbalogh
őstag

Gratulálok! :C :R

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.