Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47201) jozefgucci1 válasza zodo (#47200) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap T10 csatában Proharovkán voltunk szakaszban és 15-0 ra nyertünk úgy , hogy az ellennél volt 4 db T10 TD aki nem sebzett és még másik három tank ! Mindenki a sarokban állt tőlük így spot nélkül voltak és mi pedig szétszedtük őket egy pillanat alatt. Rengeteg az agyhalott bot .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#47202) infectedmann


infectedmann
őstag

Az a gáz, mikor csak egy spotter tank van és az az egy is beáll kempelni vagy pikkpakk meghal :-/ Legszebb mikor a spotter tankban ülő írja, hogy go spot :W
Egy ideje már próbálok minden tankot úgy skillezni és felszerelni, hogy spotter nélkül se legyek/legyünk teljesen vak(ok).

[ Szerkesztve ]

(#47203) Emu válasza jozefgucci1 (#47201) üzenetére


Emu
őstag

Ez egyébként tényleg kiábrándító. Bejön egy T10 osztag med (persze utólag rájössz, hogy mind bot), te naivan azt gondolod hogy létszámfölény miatt simán áttoljátok a medes oldalt, erre vagy hátul a sarokban szalonnát sütögetnek, vagy elmennek a heavy oldalra és első sorban elsőként halnak.
Nem lehetne egy olyan szabály behozni, hogy:
- T6 fölé csak azok mehetnek adott fejlesztési ágon, akik adott tankkal legalább lesebzik HP-juk 50%-t átlagban
- T8 fölé pedig csak azok akinek megvan a 75%?
Ezek nagyon lightos feltételek még mindig, így sem tűnne el az összes rossz játékos, csak a kb. 500wn8 alattiak.

(#47204) jr1994 válasza Emu (#47203) üzenetére


jr1994
addikt

Nem érné meg a wg-nek. Most bekapcsoltam az xvm-et, már magas tierben is nagyon gyakran vörös a játékosok fele. Ha Ödönke nagy tankokkal szeretne tankjátékot szeretne játszani, a wg nem fogja azt mondani hogy te csak KV1-gyel mehetsz.

Jozefgucci: ezeket hívjuk mi a hasznos tédéknek. Jellemzőjük, hogy bármilyen nemzetiségű 10-es td-vel képesek 0-t sebezni, de ha le is adnak egy-két sebző lövést, azt is csak mikor már egyedül maradtak.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47205) jano_77 válasza infectedmann (#47202) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap Highway-en pont belefutottam az illetőbe, akiről beszéltél! (tudom, hogy nem konkrétra gondoltál ;) )
LTTB-el megállt fent a bázisunknál a bokorban, ahol kb az artyk szoktak tanyázni. Persze a tetves Safeshot mod miatt még csak bele lőni sem tudtam, pedig szerettem volna. Ő 2x lőtt belém a nyomoronc. Természetesen elbuktuk a csatát nem kicsit.
Többször volt olyan csatám tegnap, ahol T55A és Skoda T50 hiába sebeztem 3-4 ezret, mert a többek az 1000 nem tudták elérni és legyalultak minket mint Erdei annak idején a ringben. ;]
Persze ilyenkor pont azok pofáznak a chaten, akik a csata végi eredménylistából kiderül, hogy semmit nem csináltak, fingjuk nem volt a csatához. :W
Egyre kiábrándítóbb lesz a játék és a nyomi WG nem tesz ellene! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47206) Emu válasza jano_77 (#47205) üzenetére


Emu
őstag

Ezért kell kikapcsolni a chatet. Azóta nem kaptam némítást, és nem is húzom fel magam rajta amit írogatnak :)
Ervin szokta néha mondani, ha szidnak, de nem érdekel.

(#47207) zodo válasza Emu (#47203) üzenetére


zodo
nagyúr

Korábban én is hasonlóképp gondoltam mivel karrier játék így illene letenni valamit az asztalra de mint tudjuk, pénzért szinte bármi megvehető.
ebay acc, pénzes apuci mert mindenképp top tierben kell játszani vagy bármi áron de mimnél előbb feljutni oda.
Ezzel nem is lenne baj de hogy esetek 90%-ban csak mi fogjuk ki ezeket (én tuti) és nem fordítva, na az a vicc mert nekem sosincs 2-3 folyamatos 1-15, 2-15 -ös csatám.
Vért izzadva, lépdelek előre. :(((

(#47208) csapee válasza jozefgucci1 (#47201) üzenetére


csapee
senior tag

Jajj, én így lőttem le hazankfia T-34 Black Edition 1500hp-jat. Az ötödik percben kizoomolok arty-nezetbol és látom hogy a botja (1000wn8) ott őrzi a seggem két társával. Szeretek artyval az ilyen palántákra lövöldözni. Safe-shot se menti még:)))

Tudom én vagyok a köcsög mert arty még teamkill, de szart se ér a report így saját kezébe kell venni a dolgokat.;]

Csapee

(#47209) jozefgucci1 válasza csapee (#47208) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez érdekes , mert nekem is volt már a minap , hogy T8 csatában a T34 hazánk fia az én OI-m mögött campelt végig és hiába írogattam neki nem volt hajlandó megmozdulni . Természetesen ha egy lövést le tudott adni a szerencsétlen .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#47210) Emu válasza jozefgucci1 (#47209) üzenetére


Emu
őstag

Ennél már csak az a jobb amikor T34-el ez a hazánkfia élő pajzsként használva ki is tol az enemy elé, mert hát ő is lőni akar...aztán amikor lelövöm a láncát és otthagyom, akkor meg neki áll feljebb.

(#47211) Richard!


Richard!
addikt

Látjátok, ezért nem szenvedek már tankokkal. LeFH-val nincsenek ilyen problémáim. Ha megunom, váltok a nagytesó T92-re oszt' jó napot. :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47212) lacibacsi válasza csapee (#47208) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha retard pl. egy light, akkor én is szoktam figyelmeztetni. Mondjuk artyval nem, mert annyit nem ér a töltésidő hossza miatt, de amikor TD-vel beállok vadlesre, a scout meg beáll mögém, akkor két chat-béli figyelmeztetés után simán odadurrantok neki. Mivel mostanában a kredit farm miatt sokat megyek a Skorpiómmal, nem egyszer előfordul, hogy az első figyelmeztető lövés, egyben a végét is jelenti szegénynek, de nem sajnálom az ilyeneket egyáltalán.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47213) galervin93


galervin93
őstag

Én csak azért nem kapcsolom ki a chatet, mert szökőévente előfordul, hogy normális játékossal hoz össze a sors, és lehet vele taktikázni végjátékban. Ritka, de megesik. Amúgy meg max röhögök a chaten.

Más :-D Ez kellene itt is.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47214) kobipeti válasza jano_77 (#47205) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Óvatosan, mi most a Safeshot státusza, mert e szerint lehet tiltott!

[link]

(#47215) Stanislav84 válasza jozefgucci1 (#47209) üzenetére


Stanislav84
tag

Ennél csak az a jobb, amikor a kedves delikvens, beírja neked játék után, hogy neki 3 fragje van és én semmit sem csináltam. :DDD Nem mellesleg amikor ő top tierként 3 lövésből okozott 400 sebzést én meg bottom tierként 1500-at... :))

Ja, mit nem mondjak, természetesen "hazánkfia" volt... :D

(#47216) zodo válasza zodo (#47200) üzenetére


zodo
nagyúr

Tettem vettem aztán újra leültem .... kár volt => 0/7

Második über fasza leosztás, alsó hatos ugyan most kicsit jobb az előzőnél.
Sand River - Véd meg a bázist
Össz. teljesítmény: 12 lövés, 4 találat, 0 sebzés :Y

Van még 3 nap prém fiók de ezzel elérte a WG hogy szerény adományommal se gyarapítsam tovább a bukszájukat mert ez nem kompenzáció, se semmi. Off

[ Szerkesztve ]

(#47217) galervin93 válasza zodo (#47216) üzenetére


galervin93
őstag

Ilyenkor farmolni kell, még gyengébb teljesítményre is legálabb 40-50ezer kredit körönként, a semminél több az is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47218) zodo válasza galervin93 (#47217) üzenetére


zodo
nagyúr

f5

(#47219) Richard! válasza zodo (#47216) üzenetére


Richard!
addikt

M12-ig mindenki egy nagy nulla volt. :F :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47220) zodo válasza Richard! (#47219) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha nagyon szigorúan vesszük de ők legalább sebeztek.
Ha fél hp-mat leszedi az arty és leég még negyed akkor is sebzek ennyit mint ezek.

(#47221) Richard! válasza zodo (#47220) üzenetére


Richard!
addikt

Ilyen tankoknál, ilyen papírtankok ellen ez nulla.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47222) e-newsee válasza Stanislav84 (#47215) üzenetére


e-newsee
addikt

Jah, én a múltkor úgy jártam, hogy egy T5-ös meccsben egy emberünk azzal nyitott, hogy "Hi losers, öröm lesz veletek veszíteni!", és a meccs közben többször is noobozta a csapatot. Mindezt egy T67-el, 1000 feletti wn8-cal. Aztán miután megöltek, végignéztem, mit művel. A pálya szélén ketetve kettőt mellé lőtt, egyet talált, és a végén sikerült is neki kicsúszni az első 10-ből. Ilyenkor elgondolkozom, hogy vajon más ment-e valakinek az acc-jával, (de akkor legalább a száját fogná be), vagy részeg volt, vagy nem értem. Azzal a tankkal, ha nem figyel oda, akkor is jobb kört lehet menni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47223) kchryss válasza zodo (#47216) üzenetére


kchryss
addikt

Venni kell egy Pz.Kpfw. B2 740 (f)-t és szakaszban tolni vele. Garantált a top tier és a jó wr. ;]

(#47224) notika77 válasza kobipeti (#47214) üzenetére


notika77
senior tag

E szerint pedig már akkor sem volt tiltott mod a SafeShot, amikor a wotinfo.hu lehozta.

(#47225) jano_77 válasza notika77 (#47224) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igazából engem mostanában csak bosszant, hogy fent van mintsem örülnék neki, mert a hasonló helyzetben meggátolja hogy a jól megérdemelt"pofont" ki tudjam osztani.
Viszont Aslaint most már a 9.17-ig, ami ugye szerdán lesz, nem akarom variálni, akkor úgy is kell.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47226) notika77 válasza jano_77 (#47225) üzenetére


notika77
senior tag

Bal Alt-ot nyomod és tudod lőni az ellent. Nagyon sokszor használt lehetősége ennek a modnak :)

[ Szerkesztve ]

(#47227) Richard!


Richard!
addikt

Valaki leFH arty-val jönne bohóckodni? :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47228) jano_77 válasza notika77 (#47226) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ismerem ezen lehetőséget, de vmiért sajnos nem müxik nálam! :( Pedig hidd el az LTTB esetében is bőszen nyomtam és próbáltam lőni, de nem engedte. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47229) notika77 válasza jano_77 (#47228) üzenetére


notika77
senior tag

Nem lehet, hogy nem SafeShot modod van, hanem az AutoAim Indication+ és abban van bekapcsolva a "block shooting at allies" funkció ?

(#47230) jano_77 válasza notika77 (#47229) üzenetére


jano_77
nagyúr

abban régebben sem kapcsoltam be ezt az opciót, szándékosan ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47231) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Bokorunicum :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#47232) jr1994


jr1994
addikt

Szakaszozunk haverommal, én T71, ő STA-1, Fjords. Kicsit előrébb voltam, csak engem látott az ellenséges T-44-100, aki a nevéből ítélve honfitársunk (csizibaba), és rám esett, azt hitte csemegézhet. Aztán amikor meglátta mögöttem a szakasztársamat, rövid gondolkodás után megfordult és elment egy közeli tóba megfulladni :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47233) rlazol válasza lacibacsi (#47212) üzenetére


rlazol
addikt

lacibacsi: nagyot változott a világ, nincs 1 éve, amikoir még wwenigma kartárssal ölre menő vitákban álltál ki amellett, hogy csapattársra nem lövünk, nem adjuk ki a pozícióját stb... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47234) jano_77 válasza rlazol (#47233) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem akarok senki védelmére kelni, de a trógerek megérdemlik! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47235) rlazol válasza jano_77 (#47234) üzenetére


rlazol
addikt

megérdemlik, de nem túl okos dolog mégse. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47236) lacibacsi válasza rlazol (#47233) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az idő mindent és mindenkit megváltoztat. ;]

A pozíció kiadása sportszerűtlen, de mint probléma meg is szűnt. A fedezékből kitolás undorító. A bázisfoglaló csapattárs meglövése elítélendő. A lökdösődés nem szép. Van még pár dolog, amiben nem változott a véleményem. De azzal, hogy egy kis rutint is kezdek felszedni a játékban (21k csatával már iliik elkezdeni :B ) egyre nehezebben tolerálom a totál idiótákat. És nem a 2k csatás kezdőkkel van bajom, hanem a tizenhuszonötvenezer csatás, sokszor 2 számjegyű WN8-cal megáldott hülyékről, akik még azzal is többet tehetnének a csapatért, ha suicid módon előre yolóznának és legalább spotolnának valamit addig 18 másodpercig amíg életben vannak. Nos, az ilyen hátul kempelő mocskokat ma már szívremegés nélkül meg/kilövöm.

Üdv!
Dredd bíró
Lacibacsi

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47237) jano_77 válasza lacibacsi (#47236) üzenetére


jano_77
nagyúr

+1

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47238) DaveHutt válasza lacibacsi (#47236) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nahát 21k csata és meg nem tanultad meg ignorálni az agyhalottakat? :D
Kíváncsi vagyok, 3 ezer csata múlva így fogom-e én is látni.

Egyébként attól még, hogy hátul campel, ha spotolsz neki, sokszor lövik. Persze ha renderelési távon belül vannak. :)

(#47239) Stanislav84 válasza DaveHutt (#47238) üzenetére


Stanislav84
tag

Na igen... az olyanoknak hiába mondod, hogy renderelési távon túl is lehet lőni. ;]

(#47240) Emu válasza DaveHutt (#47238) üzenetére


Emu
őstag

Renderelési távolságból a 7-es IS-el, HE lőszerrel a Ferdit, biztos ami biztos alapon. :( :O

(#47241) DaveHutt válasza Emu (#47240) üzenetére


DaveHutt
őstag

De hát azt mondták, hogy a robbanó az mindig sebez! :P

(#47242) lacibacsi válasza Stanislav84 (#47239) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerinted tudatában vannak az ilyen fogalmaknak?

(#47238) bodry123 :

Egyrészről azért az elég gáz a scoutokra nézve, ha TD-vel többet spotolok, mint amennyit sebzek, másrészről sokakkal az a baj, hogy lófütyit sem csinálnak

Inkább úgy fogalmaznék, hogy a nagybetűs ÉLET kiirtotta belőlem az ilyenek ignorálásának képességét. ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47243) rlazol válasza lacibacsi (#47242) üzenetére


rlazol
addikt

16k csata alatt összesen egyszer jutottam el oda, hogy egy ilyen annyira kicsapja a biztosítékot, hogy bele akarja lőni. Amúgy max feljelentem, de általában a magam dolgával törődöm. És rájöttem, sokszor kifejezetten jó nekem a bot csapattárs. Több sebzés jut nekem, lőhetem, azt aki őt lövi, időt nyerek az elmeneküléshez...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47244) galervin93 válasza rlazol (#47243) üzenetére


galervin93
őstag

*több sebzés jut az ellennek, én meg bottom-tierként top3-5-ben vagyok
Manapság ez megy. :-(

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47245) rlazol válasza galervin93 (#47244) üzenetére


rlazol
addikt

és ez neked miért rossz? a másik oldalnak ugyanúgy megvannak a maguk botjai, így a végkimenetelt nem igazán befolyásolja. amikor meg emiatt vesztesz, cserébe pár csatával később Te találsz egy tornyát forgató, full hp-s botot az ellen bázisán.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47246) kobipeti válasza rlazol (#47245) üzenetére


kobipeti
aktív tag

írták a wotinfo.hu hogy lesz bónuszláda, de az akkor eddig is volt: "full hp-s bot az ellen bázisán" Mekkora élmény azt bontogatni, csak az a baj ha más is odaér csökken a tartalma :)

[ Szerkesztve ]

(#47247) jano_77 válasza rlazol (#47245) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezekkel a dolgokkal csak annyi a baj kedves Laci barátom, hogy rendszerint az én csapatomban vannak! Szinte általánosnak mondhatom most már, hogy az ellenfélnél több kék és lila játékos, olykor-olykor szakaszok (igen több is, nehogy az egy 3 fős uniqm szakasz ne tudja lehozni a csatát), nálunk meg rendszeres, hogy a fél csapat BOT vagy csak agyhalott emberekből áll! Hol van itt a balance kérem szépen!? És ne gyere vagy gyertek nekem azzal, hogy a WG itt kompenzálja azt, ha vki esetleg jobb játékos vagy épp az adott időszakban jobban megy neki a játék! Szakadjon rá a Ciprusi toronyház a sok nyomoronc WG vezérre, akik így gondolkodnak! Mert miért is kellene ezt kompenzálni!? Az agyhalott nyomorék is ha akarna tudna fejlődni, tud videókat nézni, olvasni, információkat gyűjteni, DE NEM akar, mert szarik bele! Akkor ne kompenzáljanak már a másik oldalból az Ő javukra, ha ennyire (nem merem már leírni, mert azt hiszitek a végén, hogy csak káromkodni tudok :B )! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47248) 4580693


4580693
senior tag

Tegnap volt egy kedves csapattárs, aki 160 sebzésre 0, azaz nulla xp-t kapott! Ez hogy lehet?

(#47249) galervin93 válasza 4580693 (#47248) üzenetére


galervin93
őstag

Dezertált.
Tapasztalat.
:-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47250) Richard! válasza 4580693 (#47248) üzenetére


Richard!
addikt

kilépett a menübe menteni :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.