Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) Gyuri27 válasza SoulReaver (#47950) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem valami acélos a net szó se róla. De jellemzően délután és kora este van gond.
Persze lehet területi szinten van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#47952) gbp


gbp
csendes tag

Üdv!
Működő invite cod-ra lenne szükségem,valaki tudna segíteni? :R

(#47953) zodo válasza SoulReaver (#47950) üzenetére


zodo
nagyúr

Biztos hogy az lehet mert nálam 190.000+ játékos mellett sincs lag.

(#47954) 4580693


4580693
senior tag

F@szom ebbe a párizs pályába. Meg abba is, aki ezt kitalálta. :W

(#47955) e-newsee


e-newsee
addikt

Ma berakott a Luchs-sal egy VII-es meccsbe. Azt meg hogy? És miért? Eddig egyszer sem tett be +3 tierbe. Csak ha szakaszba mentünk, és alacsonyabb szintű tankot vittem, mint a többiek. Pláne egy lightot. Annak sokszor még a +2 tier is sok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47956) rlazol válasza e-newsee (#47955) üzenetére


rlazol
addikt

Akkor eddig szerencséd volt. Lightokat berakja +3T, ez a normál leosztás nekik, kevés kivételtől eltekintve. A Luchs meg egy igen jó kis gép, persze nem neked fogod szemből kilőni az O-Ni-t, de nem is ez a dolgod. Nem emlékszem már, mivel hazsnáltam, de megkaphatja a Leohoz hasonló gépágyút is, amivel az nagyon mókás, gondolom egy tierrel alatta se rossz, még ha kicsit gyengébb is.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47957) e-newsee válasza rlazol (#47956) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt hittem valami új dolog. Csába... Akkor erre fel kell készülnöm lelkileg. :)
De az tényleg érdekes, hogy eddig egyszer sem emlékszem a közel 3k csatám alatt, hogy +3-ba lettem volna. Lehet, hogy magasabb tierben jellemző? A 3-as tankjaimmal szinte biztos, hogy nem fordult elő. Amúgy tudom, hogy nem rossz gép a Luchs, azért vettem. Az előd Pz IC is bejövős volt. Jelenleg a 3centis M.K. 103 ágyú van rajta. Az a 10-es táras.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47958) rlazol válasza e-newsee (#47957) üzenetére


rlazol
addikt

Tier 4-től van.
Tier 5-től a light már nem lehet top tier se. (kivéve azt a különleges esetet, amikor szervez az MM egy olyan pl T8-as csatát, amibe nem jut T8-as tank, de a T7-es LT miatt annak számít. Nagyon ritka anomália, de előfordul.)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47959) xAttilax válasza e-newsee (#47957) üzenetére


xAttilax
őstag

itt megtudod nézni, hogy alakulhat az mm.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47960) xAttilax


xAttilax
őstag

mi van ezzel a játékkal???

mostanában nem nagyon akarja hagyni, hogy veszítsek :D
pedig tök egyedül nyomom, semmi szakasz

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47961) infectedmann


infectedmann
őstag

Jó neked. Én hiába teszek meg mindent, nem tudok a többi 14 helyett játszani :(

(#47962) csapee


csapee
senior tag

(#47963) Emu válasza csapee (#47962) üzenetére


Emu
őstag

Egy ilyen kör kellene OBJ küldihez :O
GG :K

(#47964) SoulReaver válasza csapee (#47962) üzenetére


SoulReaver
veterán

GG

Én 7k-t Lőttem Grille-vel, viszont senki nem lőtt belém XD REplay

[ Szerkesztve ]

(#47965) 4580693 válasza csapee (#47962) üzenetére


4580693
senior tag

Grat! :C Otthon jól megnézem a replay-t magamnak. :)

(#47966) 4580693


4580693
senior tag

Mamám, erre nem is gondoltam. Ez a harmadik tank, amire felkerült a második gun mark. Tudom, hogy ez kutyafüle a köbön, de magamhoz képest ez egész jónak számít. :)

(#47967) DonCosta válasza 4580693 (#47966) üzenetére


DonCosta
tag

Gratula! Nekem az első csillag lett meg a hétvégén rá, de azt is nagy dolognak tartottam, mert nem igazán barátkoztam meg ezzel a járművel.

(#47968) Emu


Emu
őstag

T10 OP spotter :DDD

(#47969) infectedmann


infectedmann
őstag

Kezdek rá érzeni a Hellcat-re, meg is lett rá az első csillag :) Mostanában csak 2k körül vagy a fölötti sebzéses csatákat megyek vele.

(#47970) 4580693


4580693
senior tag

Tegnap este a pingem magasabb volt, mint az fps-em (pedig az is 110 felett van) :D
Ez az eu2-n szokott lenni. Eu1 jobb ebből a szempontból. Azt tudja valaki, ez miért lehet? A net szolgáltatóm a telekom.

(#47971) h1mpi válasza 4580693 (#47970) üzenetére


h1mpi
nagyúr

EU1 szerver közelebb van ide:

Location:
EU1 - Bavaria, Germany (login.p1.worldoftanks.eu) (92.223.1.92, 92.223.1.102, 92.223.1.112, 92.223.1.122)
EU2 - Amsterdam, Netherlands (login.p2.worldoftanks.eu) (185.12.240.100, 185.12.240.110, 185.12.240.140, 185.12.240.150)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#47972) 4580693 válasza h1mpi (#47971) üzenetére


4580693
senior tag

Az az érdekes, hogy néha (már amikor az eu2-n vagyok), akkor teljesen normális 30-40 pingem van. Az eu1-en meg 20-30 között.

Más:

Elkezdtem a cseh ágat, de most már sokadszorra rájövök, tier 5 alatt valami borzalom a játék. Ugrok is fel tier 3-ból a skoda t 25-re. Ugye, az már jobban játszható tank? Illetve az utána következő tankok milyenek?

(#47973) szallasi007 válasza 4580693 (#47972) üzenetére


szallasi007
őstag

Hatos az szerintem randomban op, hetes meg a nyolcas okádék

[ Szerkesztve ]

(#47974) Emu válasza 4580693 (#47972) üzenetére


Emu
őstag

Tréhóme nálam is, eu1: 25-30ms, eu2: 95-110ms :W
Utóbbi időben nem is voltam EU2-n, nem vagyok saját magam ellensége.

Cseh ág: TierV alatt felejtős, az ötös gép is csak sok szódával, a svéd ág hasonló gépe sokkal jobb. T25 fullosan már egész használható, az alacsony átütés megtréfálhat, de okosan csipegetve jól lehet sebezni vele. A T34/100-al kezdődik az ág mélyrepülése, egy T34-85 alapon lévő gépet kell elképzelni rosszabb mobilitással, egy papíron jól kinéző, élesben borzasztó ágyúkarakterisztikájú rendelkező löveggel. A 8-as TVP pedig a legalja, szinte minden találat viszi a lőszerrekeszt, nagy és papír, lassú, amolyan cseh panther2. T50-től felele pedig mintha valami új ágba kezdtél volna :)

(#47975) jozefgucci1 válasza Emu (#47974) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam és még jó pár klántársnál független a magas ping a szolgáltatótol . EU1 :20-35 ms-EU2 : 100-135 ms .
Ez azért szívás mert a CW-k ugye ezen vannak így kénytelen vagyok átlogolni .

Skoda ág :
Szerintam a T5 skoda elmegy játszható kategória. A hatos táras pedig szerintem kiemekedő abban a tierben . A hetes T34/100 még éppen nem a játszhatatlan kategória ,de már hangolódás a következő szintre :DDD , mert a TVP az egy igazi foshalom .Magas modull érzékeny , pontatlan tank . Aztán persze jönnek a táras tankok amik miatt megéri végigszenvedni az ágat.Stat-WN8 húzásra alkalmatlan gépek , mert rengeteg jó játékos húzza így itt kevés a szokásos T9-10-es átlagsebzés a jó stathoz.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#47976) 4580693


4580693
senior tag

Köszi mindenkinek a válaszokat. Boldogabb nem lettem. Vagy kiszenvedem a cseh ágat, vagy átugrom freeből a hetest és a nyolcast vagy hagyom a csudába az egészet. Sajnos, statot rombolni op tankokkal is képes vagyok. Ha még a tank sem hülyebiztos, akkor meg végképp. :D

(#47977) Emu válasza 4580693 (#47976) üzenetére


Emu
őstag

A hetest nyugodtan végigviheted. Saját tierben annyira nem gáz, viszont a 8-as az valami borzalom (elég sok free kell az átugrásához) bár van akinek tetszett (H1mpi)

(#47978) h1mpi válasza Emu (#47977) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem mindig a sz@r tankok jönnek be az opok meg nem :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#47979) galervin93


galervin93
őstag

Nekem Digivel 20-40 ms ping, általában EU2-n tolom, de nem mindig figyelem, hová jelentkezek éppen.
A csehekkel picit úgy vagyok, mint h1mpi kolléga - a gyengébbel jobban megy, amit meg istenítenek, azt utálom. Igaz még csak az ötössel meg a hatossal játszottam, de ugyanannyi lett az átlagsebzésem mindkettővel, azt hiszem ez elmond mindent arról, mennyire nem éreztem rá az "op-hatos"-ra. (800 körül lőttem vele, de mivel ugyanezt megtettem az ötössel is, és azt élveztem is... Mindegy, többet már nem kell játszanom vele, hála az égnek. :-D )

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47980) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Aki akar nevetni egy jót, az nézze meg ezt... Vagy olvassa el a Sandbox változtatásokat. ;]

Sajnos tényleg igaza van Foch-nak, ez a sandbox elég hülyén van kitalálva. Mintha tényleg nem játszanának a saját játékukkal. Ha ez(eke)t (is) behozzák, akkor tényleg nem lesz sok értelme visszajönnöm ebben a játékba.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47981) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Imádom az internet sütét bugyrait , mert igazi gyöngyszemekre lehet lelni :DDD

"Ti is pontosan tudjátok, csírák, hogy a csata eldőlt még mielőtt elkezdődött volna. Kurvára megnézném valamelyik nagypofájút, hogy amikor 20 %-os győzelmi eséllyel indul a csatába, akkor meg tudja-e fordítani a csata kimenetelét. Francokat tudja. Ami annyit jelent, hogy a játékosnak nincs befolyása a csata kimenetelére. A sötét, 50 IQ-s magyaroknak persze ez az illúziója. Beszéltek valami skill-ről, közben nem veszitek észre, hogy még az sem tőletek függ, hogy egy egy lövés talál-e. A wot még azzal is csal. Hiába teszed a célkeresztet a kontúr közepére, mellé megy a lövés. Ha éppen úgy állította be a progi a pillanatnyi esélyeidet. Ha meg ellenkezőleg, akkor a T-20-assal is kilövöd az IS-t. Kár pattogni, mert ezek megtörtént esetek és lementettem a képeket. Az más kérdés, hogy nem csak a tapasztalat, de a logika is azt mondja, hogy a wotnak csalnia kell, különben nincs pénz. Márpedig ők a pénzre hajtanak. A prem user akkor fizet, ha győz. Mitől győz? A sima user - prem user paraméterei közti különbségtől. A trükk csak annyi, hogy egyik csapatba kicsit több prem usert rak a progi a csapatok összeállításakor. De persze ez nektek olyan magas, mint tyúknak az ábc.

Linkin videója alatt lőttem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#47982) galervin93 válasza jozefgucci1 (#47981) üzenetére


galervin93
őstag

Aham. Hogy is van a tyúk meg az abc...?

szerk.: közben 7 meccs és 1000 wn8 után feladtam mára, olyan mínuszos rng-m van, hogy elmondani nem tudom, mindenhová szálló lövedékek, engem meg a KV-2 400+ méterről kap le, vagy éppen a hátulról lövő UDES ellövi az ágyúmat(?!)...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47983) infectedmann válasza jozefgucci1 (#47981) üzenetére


infectedmann
őstag

Elsötétült a képernyő... :O Az új videó alatt volt ez az IQ harcos? :D

Én kb. ugyan annyit játszottam már prémium fiókkal és anélkül.

Előnyök:
- Több kredit
- Több XP
- Kevesebb szívás farmolásnál

Az MM ugyan olyan fos prémium fiókkal, mint a nélkül. Hatalmas idióta vagy csak simán egy frusztrált tomato, aki mást állít.

[ Szerkesztve ]

(#47984) galervin93 válasza galervin93 (#47982) üzenetére


galervin93
őstag

Lejárt a szerkesztés, de azért gyorsan megnéztem ezt a hátulról ellőtt ágyút - a T-54-em teste az ellenféllel és így az érkező lövedékkel is párhuzamos volt, míg a tornyom 25-30 fokkal el volt forgatva jobbra. Az UDES a tornyom jobb oldalát találta el közel az ágyú tövéhez, a lövedék lepattant, rá az ágyúra, ami ettől besárgult. Mondom én, abszolút mínuszos RNG. Ilyenkor abba kell hagyni és nézni valami jobb foglalatoskodás után.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47985) 4580693 válasza jozefgucci1 (#47981) üzenetére


4580693
senior tag

Van baj a toronyban. :DDD
A játék mechanikát kellene megérteni sokaknak. Mondjuk, nekem sem mindig megy. :D
De azt megfigyeltem, amikor túl sok prém tank van a csapatban, akkor valószínűleg bukta lesz. Ez saját magamra is igaz! :D

(#47986) Gyuri27 válasza jozefgucci1 (#47981) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most ezen miért lepődsz meg? 2 videót néztem az embertől. Elég volt.
Nem részletezem mert az univerzumból is bannolnának. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#47987) emre


emre
veterán

régen minden jobb volt rovatunk következik :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47988) notika77 válasza emre (#47987) üzenetére


notika77
senior tag

Azóta is visszasírjuk! A régi szép idők, mikor az összes arty-t Himmelsdorfra tette egy csatába ;]

(#47989) infectedmann válasza emre (#47987) üzenetére


infectedmann
őstag

:Y szerencse, hogy ez időszakban nem játszottam a játékkal.

(#47990) e-newsee válasza notika77 (#47988) üzenetére


e-newsee
addikt

Ilyen lehetne most is, mint választható random játékmód, hogy mondjuk csak egy kiválasztott típusból sorsolná össze a két csapatot. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47991) emre válasza e-newsee (#47990) üzenetére


emre
veterán

Nemzeti csatára volt kísérlet, de gyorsan kiszedték.(confrontation mod)
Itt gyakorlatilag ronggyá aláztuk a táras francia gépeket, amin magam is meglepődtem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47992) Patrick76496 válasza emre (#47991) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor ezekhez mit szólsz? :D

"Életképek" 2014 első feléből. :P Főleg az utolsó durva, arra még emlékeztem is valamennyire.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47993) munnergep válasza emre (#47987) üzenetére


munnergep
senior tag

Ha ez nem Himmelsdorfon lenne, akkor azt mondanám, hogy ez a scout/light mennyország.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#47994) jr1994 válasza Patrick76496 (#47992) üzenetére


jr1994
addikt

Ó, a régi jó full heavy leosztás. Emlékszem mikor még anno a Tigrist húztam, meg a T29-et, tier7-ben is gyakran előfordult. Fantasztikus csaták voltak :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47995) emre válasza Patrick76496 (#47992) üzenetére


emre
veterán

Semmit, ez csak alap volt egy kis nyafogásra, vagy értetlenkedésre. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47996) Midway


Midway
senior tag

Mi a fene van a balanszal?
Hogy lehet egyedüli tier 5 egy KV1?? :W
szinte vak , lassú és beteszik legalsónak? :(((

[//L]

[ Szerkesztve ]

(#47997) galervin93 válasza Midway (#47996) üzenetére


galervin93
őstag

Túl jól nyomtad vele, magas WR-re ez a válasza a MM-nek. Nincs ezzel semmi baj, bár nem kellemes, de előfordul. Tessék inkább örülni, hogy jól megy a géppel. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47998) vJokka válasza notika77 (#47988) üzenetére


vJokka
aktív tag

Vagy Enskre :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#47999) jr1994 válasza vJokka (#47998) üzenetére


jr1994
addikt

Én még nem játszottam ilyenkor, de hogy lehetett egyáltalán arty/light tankon kívül bármivel játszani? Mit érezhetett az az E100?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48000) zodo


zodo
nagyúr

Xvm guruk!

Legfrissebb (7100) default konfighoz kellene némi segítség.

Piros keretes négyest lehet mozgatni ha igen melyik .xc ben és melyik sorokban?
Sárga keretes xvm damagelog -ot hol és hogyan tudnám a zöld keretes, korábbi Gambiter féle stílusúra varázsolni mint pl mozgatni, betűtípust vagy épp annak méret változtatni?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.