Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48551) Gyuri27 válasza lacibacsi (#48549) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyébként ha már itt tartunk jó lenne ha az itt "tanácsot" adók wot nickjét és ezáltal a statjait meg lehetne tekinteni. Fő topikban rólam ott van minden. De sok emberről nincs semmi.
Érdekes nem?

Amd - Radeon - Ryzen

(#48552) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#48551) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom, ezt nekem celoztad-e, regen raktam fel par replay-t.

http://www.noobmeter.com/player/eu/dobilaci/502182796/

(#48553) jozefgucci1 válasza Gyuri27 (#48550) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Elsőre leírom nem Dobilacit védeni jöttem ,de pont egy olyan arcot találtál be aki tényleg segíteni akar és nem trolkodni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48554) szallasi007


szallasi007
őstag

Mit össze tudtok veszni egy rohadt játékon, nem hogy szakaszba csapatnátok hogy béke legyen

(#48555) Gyuri27 válasza jozefgucci1 (#48553) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én nem bántottam őt. Sőt senkit. Mindenkinek olyan stílusban reagálok ahogyan ő nekem.
Csak van aki ezt zokon veszi. Érdekes.

Dobi 562: mindenkire akinek a nickjét nem találom a fő topikban. Mert azért az úgy korrekt, hogy mondok valamit és bárki meg tudja nézni mi helyzet. Vagy tévedek?
Az meg még korrektebb ha valakinek nem ez az első acc-ja és oda írja.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48556) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Na mondom fellépek így fél év után, megnézem mi újság erre látom Diegho a téma, előjött százados is, megmondó emberek mindenhol, lacibácsit támadják....
És ez még csak a legutolsó oldal.
Jól van semmi nem változott :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#48557) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#48555) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha ez az elso acc-os dolog ez valami celozgatas akar lenni... Nekem ez az elso es egyetlen accountom.

Ha van kerdesed akkor nyugodtan tedd fel, nem szeretem a celozgatast. ;)

(#48558) jr1994 válasza Szepi1979 (#48556) üzenetére


jr1994
addikt

A legjobbkor jöttél :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48559) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#48557) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neked van valami üldözési mániád? Komolyan kérdem.
Ha mondani, kérdezni akarok valamit. Azt megteszem. Minden rinya meg behugyozás nélkül.

Mivel nálad láttam, hogy 40k a csaták száma fel nem tételeztem, hogy ez sokadik acc. Mondjuk ettől lehetne. De nem feltételezem.

Viszont vannak akiknek sokadik. Az meg ugye árnyalja a képet. Hiszen fiatalkori botlásaik nyomát nehéz utána eltüntetni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48560) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#48559) üzenetére


Dobi 562
addikt

Van tobb mentalis zavarom is, az uldozesi mania meg a legenyhebb! :O

:D

(#48561) Bingisz


Bingisz
addikt

Pedig én úgy emlékszem, hogy szóltunk anno, hogy nem jó ötlet bemenni stock IS4-el randomba. ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48562) rlazol válasza h1mpi (#48533) üzenetére


rlazol
addikt

kedves vagy h1mpi, de egyrészt 100xleírtam és levezettem, másrészt az ominózus fsb-s eset óta kerülöm a vitát, ha abban trollgyanús ember vesz részt. :K Ebben legalább 2 egyértelmű troll van, szóval félek. :DDD
és akkor a már letiltott emberek hsz-eit ki se nyitottam, lehet ők is trollkodnak? :Y ;]

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48563) e-newsee


e-newsee
addikt

Felment a 9.17.1.
Na ezután csak 3x lépett ki a játék, hogy nincs elég memóriám, zárjak be dolgokat. Jelzem, van 8GB a gépben, és semmi más nem ment, csak a wot. Az utolsó két kilépésem egy-egy Dmax csatában volt. Naná, hogy egyikhez sem tettem hozzá semmit, így kaptam kemény 316 XP-t (2x-es szorzóval! :C ), másodikra meg 314-et. Azé ez ám a nem semmi! Bezzeg, ha pár killnél, és 1600dmg-nél járok, akkor tuti elbukjuk, amíg offline vagyok. :W :W
Ja, és második kilépés után újraindítva a játékot nem volt meg a tanklistám. :F
Szóval inkább nyomtam egy uninstallt, aztán most települ újra.
Másvalaki tapasztalt hasonlót?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48564) Dobi 562 válasza e-newsee (#48563) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mar van bejegyzes rola, hogy dolgoznak az uj bugok megoldasan. :)

https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/795

(#48565) h1mpi válasza e-newsee (#48563) üzenetére


h1mpi
nagyúr

semmi

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48566) Papooo válasza Bingisz (#48544) üzenetére


Papooo
senior tag

Igazából. csak a szokásos műsor:
Megjön az atyaúristen, az emberek túlnyomó többsége számára tahónak és lekezelőnek tűnő módon elszórja valamelyik örökbecsű kinyilatkoztatását.
Élőben biztos visszafogottabb, így megspórolhatja a modorért járó spontán pofán veréseket, de itt ugye mindent lehet.
Majd amikor valaki számon kéri tőle a hangnemet, esetleg hasonlóan kedves hangnemben válaszol, akkor Ő az ártatlan, besértődik, és még tovább hergeli a hangulatot.
Unalmas és érdektelen. :U

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48567) lacibacsi válasza Gyuri27 (#48550) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja, már látom, hogy ki vagy... :K

És nem. Nem szeretném megmutatni, hogy mit tudok. Ne haragudj, de ezzel a hozzászólásommal befejeztem a veled való (amúgy igen rövidre sikeredett) kommunikációt.

És már régen nem titok, hogy én ki vagyok. (ha már nekem címezted az ezzel kapcsolatos lelki problémád)

(#48556) Szepi1979 : Köszi. Spec nem engem támadtak, csak ez a "félisten" szólt hozzám sajátos stílusában...

Ja! Még egy apróhirdetés...
Popcorn nagy tételben olcsón eladó!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48568) Gyuri27 válasza lacibacsi (#48567) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor szia.
Csak tudod furcsa, hogy okosak szépek vagyunk a wot accunk meg titkos.
Mondanám, hogy szánalmas. De még azt a szintet se éri el.
Semmi lelki problémám nincs. Az én accom bármikor megnézhető. Eddig is az volt eztán is az lesz.

e-newsee: azt azért lehet tudni min játszol?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48569) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mentem ma 3 tank aszt az uj tankkal, de ez hozta a legtobb kreditet:

A jelentes masik ket oldala:

http://kepkezelo.com/images/pz1bkfrctnt0cbd3bak2.jpg

http://kepkezelo.com/images/5gb8m92sgh4f3ellpe3x.jpg

A replay, ha valakit erdekelne.

(#48570) Geza26 válasza munnergep (#48527) üzenetére


Geza26
senior tag

Tudod bizonyítani is?

Géza

(#48571) lacibacsi válasza Gyuri27 (#48568) üzenetére


lacibacsi
addikt

"a wot accunk meg titkos"

Láss, ne csak nézz!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48572) jozefgucci1 válasza Dobi 562 (#48569) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap én is kölcsönkaptam egy accot , hogy kipróbáljam ezt a Defendert. Ez valami brutálisan túltolták. Első csata 4,5K sebzés 3K lepattanó T9-ben . Sajnos buktuk így nem lett ász.Aki nálunk megvette az elsőre megfutótta az ászt . :DDD
Klántársam a Maust erőltette nagyon és meg is hozta neki 3. csatára az OB260 HT15 küldit.Végigment a map közepén és alig tudták belőni .
Mentem az E5-el is pár karikát ,de nem éreztem , hogy roszabb lenne vagy könyebben beütnék.
A centi 7/1 így már egésszen használható gép lett amúgy. Hamarabb eléri a mostmár 50Km/h-ra maximalizált sebességét és 9,45 Sec alatt tölt a nagyobb csővel ami már elfogadható.
Érdekes , hogy a Japó HT tankokat alig láttunk tegnap este pedig sajnos sokat voltunk ebben a tierben.A Grillét nem sikerült kipróbálnom ,de nem is láttam belőle sokat.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48573) Gyuri27 válasza Geza26 (#48570) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 24 losét? Biztos csak kitalálta mert nem volt jobb dolga. Hülye hobby, de hát na.

lacibacsi: arról volt szó nem beszélgetünk. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#48574) Dobi 562 válasza jozefgucci1 (#48572) üzenetére


Dobi 562
addikt

(#48575) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#48572) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tegnap mentem öt csatát a Type-5-tel. (Most vettem meg, ez volt az első öt csatám, tehát a tapasztalatom nem "általános", hanem inkább csak "első élmény" kategória...)

1. Érzésre semmivel sem tűnik páncélozottabbnak, mint a Type-4 volt. Boldog-boldogtalan belőtt, ha mással nem hát golddal...

2. Derp ágyúra nincs kedvem kiadni 64k free XP-t, így a régi jól bevált löveggel toltam. A löveg statisztikailag is pontosabbá vált, mint a Type-4-en volt, de érzésre a pontosságnövekedés sokkal többnek néz ki.

3. Rengetegen gondolhatják, hogy most csinálják meg az artis küldiket, mert az öt csatából kettőben 5-5, kettőben 4-4 és egyben 3-3 arty volt. Ilyen gyakorisággal még soha nem találkoztam ezelőtt.

+1: Megismerkedtem az arty-fókusz sötét oldalával... Mindenki engem akart... :O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48576) e-newsee válasza Gyuri27 (#48568) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha már kérdezted, egy laptopon 850M-el, i7-4710HQ-val, 8GB RAM-mal Win8.1-en FullHD-ban, kb közepes beállításokkal 40fps körül.
De mivel gond nélkül ment a frissítésig, nagyjából irreleváns, hogy mi a vas alatta.
Feldobtam rá az új hozzá való xvm-et is. Azon nem módosítok semmit, alapon használom.
Úgy sem lett jobb. Aztán letöröltem, akkor sem lett jobb.
Lehet, hogy mégis az cseszte el, és a törléssel sem tűnt el teljesen. Ezért kiirtottam a gépről az egész wotot, és csináltam egy tiszta telepítést. Ráfért már úgy két év után. Viszont lefekvés után fejezte be, így azt majd ma este próbálom ki. Oszt meglássuk.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48577) Dr.Én válasza Dobi 562 (#48574) üzenetére


Dr.Én
veterán

Buffot kapott a ezen tank is :F :))

WOT: kissio

(#48578) jozefgucci1 válasza Dobi 562 (#48574) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ó bazz ez nagyon dúrva. Neked megvan ? Kár , hogy nem lehet kapni , mert erre beruháznék .A Defender is igen csábító ,de van egy rakás tankom T8-ban prémium és szinte csak kettőt használok az utóbbi időben. Skorpion G-Super P.

Lacibácsi : Szerintem érdemes most ebben a formában felrakni a derp gun-t mert iszonyat dolgokat lehet vele csinálni .Gyakorlatilag nincs ellenfél .Tegnap én barom két körre full repessze vittem be az E100-at :DD , mert van az a belső modullsebzős küldi .Instant lőttem mindenbe a 300-400-at ,de nem lett meg sajnos.Kénytelen leszek vagy a KV2-t vagy az Ohot megvenni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48579) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#48578) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én most a T-55A HT-15-re gyúrok. A Type-4-gyel többször egészen közel kerültem hozzá. Most megpróbálom ezzel is páncélból megoldani a dolgokat. (Túl smucig vagyok ahhoz, hogy csak úgy elköltsek ennyi összekuporgatott free-t) 4k sebzés + halál mellé "csak" 5k-t kell pattintani. Ha nagyon nem akar összejönni, akkor jöhet a derp gun... Ahogy néztem azzal a 6-7k sebzés sem ördögtől való... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48580) 4580693 válasza jozefgucci1 (#48572) üzenetére


4580693
senior tag

Valaki kipróbálta az új e50 - e50m párost? Szubjektív vélemény, de piszok jól néznek ki ezzel a hd modellel. A - 8 fokos gun dep is jónak tűnik. Mindkettő megvan, de tegnap csak farmoltam a skorpionnal, így nem mentem velük.

[ Szerkesztve ]

(#48581) Dobi 562 válasza jozefgucci1 (#48578) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megvan a T34-85M. :D

Mikor anno megvettem akkor ra 2 hetre kiadtak a Rudy-t es az M verzio egy fos volt buff elott. Szivtam a fogam rendesen, de most azt mondom megerte varni.

Panther/M10 is eleg jo lett (eddig is az volt), meg a PZ IV Schmalturm is.

(#48577) Dr.Én : igen, megkapta a Rudy agyujat de megtartotta a brutalis dpm-et. :DD

[ Szerkesztve ]

(#48582) Dr.Én válasza Dobi 562 (#48581) üzenetére


Dr.Én
veterán

Most már majd érdemes lenne megvenni őt is... ;] :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#48583) Dobi 562 válasza Dr.Én (#48582) üzenetére


Dobi 562
addikt

Neked meg nincs meg?! :Y

;]

(#48584) Dr.Én válasza Dobi 562 (#48583) üzenetére


Dr.Én
veterán

még nincs, annyira nem vonzott..
egy csomó prém tankotmeg akarok majd venni, dew még tart a fogadalmam is, hogy nem veszek tankot...van elég..
pedig a T26E4SP...Object252U..Patriot...Scorpio G...és még többi.. :D amit szeretnék megvenni... :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#48585) vJokka válasza jozefgucci1 (#48572) üzenetére


vJokka
aktív tag

A Grille még mindig bitang, egyedül a tolatási sebessége volt kicsit zavaró.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48586) jr1994


jr1994
addikt

Benne vagyok az új TŐGY-ben, mostantól Művész Úrnak szólítsatok :DD 4:32-től, de az egészet érdemes megnézni: link.

És ahogy nézem mások is szerepelnek benne a fórumból :K

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48587) Stanislav84 válasza jr1994 (#48586) üzenetére


Stanislav84
tag

Most nézem, hogy Emu is benne van 2:54-nél... :D

(#48588) Antonius1978 válasza Stanislav84 (#48587) üzenetére


Antonius1978
addikt

3.27-nel van egy beszolas : Pusztitsd el oket mind egy szalig, na amikor kezdodik a csata, ez kellene bemondja :)
Valaki allitson ossze egy fasza magyar hangmodot, regebb volt egy - mondjuk rendes, a jatekbeli felkialtasok forditasaval azt hiszem, de ez marhara frappans lenne az elejen :)

jr1994 akkor lennel muvesz ur, ha a TD a csovevel bele is allt volna a foldbe, ez igy nem nagy muveszet :P :C

[ Szerkesztve ]

(#48589) galervin93


galervin93
őstag

Anyám...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48590) Dr.Én válasza galervin93 (#48589) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az igen..kicsit nagyon gyenge csapat társaid voltak..

WOT: kissio

(#48591) Gyuri27 válasza Dr.Én (#48590) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez gyenge? LOL
Hány shotot toljak ahol az utolsó 4-5 ember 0-t sebez? Ráadásul top tankok.
Vagy ahol a lightnak 0 spotja mert egész végig a bázison kempelt.
Ez ahhoz képes még jó csapat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48592) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez így elég könnyen megy :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48593) Dr.Én válasza Gyuri27 (#48591) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen, olyat is láttam és tapasztaltam is sajnos... de akkor is kimagaslott a csapatból..

jozefgucci1
Ez igen.. tényleg jó ez az új orosz prém vas..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#48594) sith7 válasza jozefgucci1 (#48592) üzenetére


sith7
nagyúr

Melyikbe kellett ennyi gold ?
Az rhm - be ? ;]

(#48595) Gyuri27 válasza Dr.Én (#48593) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én azt szoktam mondani, hogy amikor én top környékén vagyok. Akkor baj van a csapattal.
Neki persze gratula.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48596) Emu válasza jr1994 (#48586) üzenetére


Emu
őstag

Hú én is celeb lettem :D

(#48597) Dr.Én válasza Emu (#48596) üzenetére


Dr.Én
veterán

Imádom ezeket a vicces történéseket...

Gyuri27
Ezt neked kell tudni..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#48598) Gyuri27 válasza Dr.Én (#48597) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudom. Valahol az átlagba középen kell végeznem egy meccsen. Akkor jó az mm.
Ha nem így van akkor vagy túl jó volt a csapat és/vagy szar voltam. Akkor lent végzek.
Ha fent akkor a csapat ehhh (de nyerünk), botok (nem nyerünk).
Most nyilván nem akarok elveszni a számokban és ezt az utóbbi időket ne emlegessük (stock e50, jpII) ami rendesen lehúzta a statom. De 51,6% wr a nagy büdős átlag. Jó az elején sok melléfogás volt. Meg összevissza haladtam a fejlesztésekkel (most is, stock tank, gyík legénység állandóan). De ha ezek nem lettek volna akkor sem lennék jobb zöld játékosnál. Kivéve ha csak azokkal a cuccokkal mennék amikkel jól is megy a játék (lehet akkor se).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48599) jozefgucci1 válasza sith7 (#48594) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem vagyok az a spórolós fajta na :DDD A píz jön ezerrel szóval miért ne . :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48600) kchryss válasza jozefgucci1 (#48599) üzenetére


kchryss
addikt

A gold noob mellé most lett egy új kifejezés, a goldtank noob. Azokra a jó képességű játékosokra vonatkozik akik a szükségesnél erősebb prém tankjukkal vegzálják szegény tomatokat. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.